Opinie o Coccodrillo (CDRL S.A.) w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CDRL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CDRL S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CDRL S.A. w Kościan

zxxxx

nie polecam kupiłam spodnie w prezencie chciałam wymienić ale trzeba tam gdzie się zakupi czyli 260 km dalej kazano mi jechać nie ma możliwości nawet zwrotu prosto do Koscianiu. nie polecam z prezentu nici bo ciężko o wymianę na coś innego

@zxxxx

Trochę chaotyczny jest Twój wpis, ale wyczytamy z niego, że nie jesteś zadowolona z zakupu spodni w CDRL. Pierwszy raz coś tam kupowałaś? Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale wysiłek spółki CDRL nagrodzony został nie tylko rozwojem sieci sklepów pod marką Coccodrillo. Jej owocem są także liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach oceniających zarówno sam produkt, jak i całą firmę, jakość obsługi i wyniki biznesowe. W roku 2007 Emitent zajął pierwsze miejsce w konkursie „Super produkt 2007” w kategorii bielizna. Nic zatem dziwnego, że cały czas chcą zasilać swój zespół o nowych pracowników, co możecie zauważyć na ich witrynie: http://cdrl.pl/Oferty_pracy.html Kto z Was spróbuje swoich sił w strukturach tejże firmy? Dajcie znać w komentarzach.

Kamil

Rozumiem, że przełożony wywiera w pracy presję. Każda firma liczy na zyski i stara się je wypracować. Jeśli chodzi o monitoring, to jest on obecnie prawie w każdej firmie i trzeba się do niego przyzwyczaić i go zaakceptować. Napisz jakiego rodzaju umowy były podpisywane z nowymi pracownikami, kiedy pracowałaś w firmie CDRL? Można było liczyć na kontrakty długoterminowe i stabilne zatrudnienie?

Małopolska

Pracowałam w firmie w tamtym roku i jest dużo pracy wiadomo.... Dostawy, zmiana witryn, zmiana sklepu, obsługa klienta najważniejsza. Pensja może być ale bez szału, najgorsza jest presja na pracownikach od kierownika który sprawdza ich każdy ruch.... nawet gdy nie ma go w pracy sprawdza kamery co robiłaś przez cały dzień czyli co zrobiłaś źle a mogłaś lepiej .... Praca w stresie niestety, na dłuższą metę nie realna.... Praca z towarem w porządku ale gorzej z zespołem a najbardziej z kierownikiem .... Teraz pracuje w innej firmie i wiem że spokojna praca istnieje!

Dokładnie...nierozumiem osób piszących tu że w pracy jest tak dużo obowiązków..tyle stresu nerwów i że to trzeba zrobić i o... A tak właściwie to po co do niej chodzimy żeby kawke pić i zbijać bąki Wszystko zrobi się samo?!A później rozczarowanie nie dostałam premii albo nie przedłużyli mi umowy...niestety takie czasy nastały że ludzie nie szanują pracy i jak nie ta to inna...głupota Żeby każdy należycie wywiązywał się że swoich obowiązków wszystkim żyłoby się lepiej

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie CDRL S.A. na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. Social Media? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Młoda 22

Myślę, że pozytywną rzeczą jest to na pewno, że wypłaty są na czas ( ale jakie marne ). Reszta wymaga na pewno dużych zmian co firma tego nie dostrzega i tym samym traci pracowników.

Katarzyna
@Młoda 22

Po wpisach sądzę że żadną stratą dla firmy jest taki pracownik jak TY I wydaje mi się że MARNA to była twoja praca...życzę ci trochę pokory dziewczyno bo jak to się mówi świat jest mały I KARMA wraca

Agata

@riri 34, dziękuję za Twoją opinię. Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy. Mogłabyś dodać, czy możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Obecnie firma poszukuje w Kościanie specjalisty do spraw eksportu i młodszego specjalisty do spraw e-marketingu. Oferują stabilne zatrudnienie i możliwość szkoleń i rozwoju. Jeśli ktoś zdecyduje się na rozmowę rekrutacyjną niech napisze jak mu poszło i jakich kwalifikacji oczekiwał od pracownika pracodawca?

Kierownicy są pokrzywdzeni wysokość pensji zrównana z pensjami sprzedawców a dodatki kierownicze niewielkie. Odpowiedzialność duża, pracy dużo, nadzór, dbałość o właściwe funkcjonowanie sklepu, grafiki wykonywane w domu. Nie zaplacona praca. Nie tak to powinno wyglądać. Pensja kierownicza to motywacja, docenienie zaangażowania- widełki płacowe i zapewnienie jej minimalnej wysokości dla kierowników. Nie może być tak że kierownicy zarabiają mniej niż sprzedawcy w innych sklepach tej samej sieci.

Jolka
@anonymous

to prawda ...za wszystko odpowiedzialny kierownik powinien być bardziej doceniany

Była pracownica
@Jolka

Taaa biedny pokrzywdzony kierownik który z reguły wysluguje sie reszta zalogi tlumaczac ze wszyscy musza umiec wszystko....ok umiec bo sytuacje sa rozne ale nie odwalac roboty za kogos kto dostaje dodatek funkcyjny!

Agata

@Młoda 22, jeśli chodzi o strój, o którym piszesz to firma pewnie wymaga jednolitych ubrań dla osób pracujących w sklepie. To, że sprzedawcy są tak samo ubrani jest raczej normą w każdym sklepie sieciowym. Czy możesz liczyć na premię za dobrą sprzedaż? Jako pracownik masz zniżkę na asortyment sklepu? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Grafik pracy jest elastyczny? Możesz układać go według własnych potrzeb? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy

Agata

@Krystyna, na pewno kamery służą też bezpieczeństwu, jeśli chodzi o kradzieże, tak to sobie przynajmniej wyobrażam, bo tak jest przecież w wielu miejscach, a co poza tym co nadaje się do inspekcji pracy? Bo tego o Coccodrillo nie napisałaś.

Agata

@... dzięki za odpowiedź. Okresy w handlu są różne chyba jak w każdym biznesie. Niestety jest to nieuniknione. A kiedy zakończyłaś swoją prace w Coccodrillo Polska sp. Z o. o.? Czy jest szansa, że od tego czasu coś w firmie, co według Ciebie było minusem zatrudnienia, zmieniło się na lepsze?

Krystna
@Agata

Chcecie odpowiedzi ???? Tragedia !!! Kobieto jedną z drugą naprawdę radzę zainwestować trochę w siebie , kurs , cokolwiek, byle nie Coccodrillo. Różne widziałem sieciówki, ale tym co tam się dzieje powinna się zainteresować inspekcja pracy. A najbardziej mnie drażnią baby które siedzą przed tymi kamerkami, o których na początku myślałam że mają służyć poprawie bezpieczeństwa a tak naprawdę to Big Coccodrillo Brother . Chcesz się czuć poniżana i bezwartościowa, zapraszam do Poznania ????

Agata

@..., mówisz o dużej rotacji - czy ludzie sami odchodzą, czy są zwalniani przez Coccodrillo Polska? Czy progi, o których wspominasz, są ciężkie do wyrobienia? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Coccodrillo Polska? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

...
@Agata

Zazwyczaj ludzie są zwalniani przez coccodrillo ale znam tez przypadki gdzie dziewczyny same odchodziły z pracy bo już po prostu nie wyrabiały tych ciągłych pretensji i tej harówki tam.. progi zazwyczaj są do wyrobienia,mój zespół zawsze zrobił nawet ponad próg i dostawałyśmy premie. Tak jak wcześniej wspomniałam,są miesiące kiedy bez problemu zrobisz ponad prog i dostaniesz wysoka premie ale również są takie miesiące gdzie będzie z 50 zł premii,mimo starań,po prostu są czasami takie ciężkie miesiące w handlu. Ja nie polecam aplikować tym bardziej młodym osobom bo mogą się zrazić do pracy przez ta sieciówkę. Pozdrawiam

...

Praca w coccodrillo - TRAGEDIA. Pracowałam tam ponad rok. Niestety,ciągła rotacja ludzi , strach czy nie pracujesz ostatni miesiąc bo może coś nie tak zrobiłeś lub po prostu nie pasujesz regionalnej. Mowa tu o Pani K.W która nastawia swoich pracowników przeciwko sobie,mąci miedzy nimi i na dodatek zwalnia kiedy po prostu nie wchodzisz jej w tyłek. Miałam bardzo dobra sprzedaż , klienci mnie lubili i miałam z nimi łatwość nawiązywania kontaktów ale niestety naszej ukochanej regionalnej to nie pasowało,do tej pory się nie dowiedziałam dlaczego. Jeśli chodzi o zarobki to podstawa + premia (trzeba wyrobić prog aby ja dostać) przynajmniej było tak u nas,jeśli był dobry miesiąc można było naprawde dobrze zarobić ale tez nie zawsze było super,potrafią uciąć premie nie podając powodu. Ludzie którzy zarządzają firmą maja nas za robotów,jednego dnia NUDY,zero paczek wzamian za to następnego dnia paczka na 200 sztuk , vm i wysyłanie zdjęć do regionalnej + w miedzy czasie obsługa klienta na najwyższym poziomie bo jeśli sprzedaż nie idzie w gore to straszą ze zamkną sklep w którym pracujesz - CHORE. Jeśli trafisz na fajny zespół taki jak miałam ja to jeszcze można to wytrzymać i zniesiesz te humory centrali i regionalnej ale z biegiem czasu będziesz mieć dość. Taka praca za takie pieniądze nie ma sensu bo nabawisz się nerwicy a na koniec i tak Ci podziękują i to w takim stylu ze będą knuć za twoimi plecami wmawiając Ci ze jest wszystko okej ze nadal pracujesz a na boku szykują Ci wypowiedzenie i to bez podania powodu , po prostu już im nie pasujesz. Dlatego każdemu kto chce przyjść do pracy do coccodrillo radzę się dobrze zastanowic,ogłoszenia na olx mówią same za siebie,ciagle kogoś szukają i wymieniają cały zespół. Nie polecam,choćby nie wiem co..

Agata

@Xxxx, a czy mogłabyś napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy ciężko było wyrobić założone plany i cele sprzedażowe czy były to raczej realne do osiągnięcia progi? @Prawdziwa kobieta, masz rację, opinię ma prawo wyrazić każdy. A czy Ty pracujesz bądź pracowałaś w Coccodrillo Polska? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was niedawno aplikował do pracy w Coccodrillo Polska?

Xxxx

Niestety muszę podzielić opinie innych osób pracujących w coccodrillo. Pracowałam w firmie 2 lata. Na zarobki nie mogłam narzekać od pierwszego miesiąca otrzymałam cała premie. Niestety kierowniczka wspomniana już wcześniej M.N. Nie docenia rzetelnych pracowników. Praca z tą panią to totalna porażka. Nie przedłużyla mi umowy mimo że miałam najlepsze wyniki sprzedażowe w jej regionie. Kilka dni po tym została zwolniona. Działała wyłącznie na niekorzyść formy. Niestety kierownicy regionalni wykańczaja swoich pracowników Ciągle są nowe ogłoszenia o pracę - o czymś to świadczy Dla nich budowanie zespołu nie ma znaczenia. Bazują na donoszeniu pracowników kto za długo jadł kanapkę albo za mało razy się schylil. Pracy bardzo dużo a rąk do niej za mało. Niestety mało kto chce współpracować z taką firma. Nie polecam

Zadowolona

Wszystkie narzekacie to dlaczego tam pracujecie . Rynek pracy jest dość duży wiec kto was zmusza ? Nikt !

Prawdziwa kobieta
@Zadowolona

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, połówa z nich jest wyrażona przez osoby, które tam już nie pracują.

Agata

@Zadowolona, a czy Ty jesteś zadowolona z pracy w Coccodrillo Polska sp. Z o. o.? Po Twoim nicku wnoszę, że chyba tak ;) Mogłabyś jednak napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje pracodawca? @Kobieta, dziękujemy za Twoją konkretną opinię. Czy mogłabyś jeszcze powiedzieć, jaką umowę oferują w tej firmie?

Kobieta
@Agata

2200 brutto jest też premia jeżeli salon zrealizuje próg sprzedażowy . Progi są dosyć wysokie i trudno je osiągnąć wiec premie są kiepskie. Pracy bardzo dużo wysokie wymagania wobec pracowników , ciągle narzekania opiekuna ze wszystko nie tak.

Prawdziwa kobieta
@Agata

Co do mojego ostatniego wpisu, bo ten wyżej nie jest prawdziwy (Nie ja to pisałam). Jeżeli chodzi o umowę to na początek masz na okres próbny (3 miesiące), później chyba na pół roku (nie pamiętam juz +-), później na rok. Jeżeli chodzi o premie, to zależy ile salon funkcjonuje. Jeżeli ma poniżej 2 lat, masz 2 procent od utargu netto (ja pracowałam na takich zasadach), jeśli powyżej 2 lat to chyba 10% od kwoty różnicy utargu z roku poprzedniego (oczywscie, jeżeli jest większy, bo jak nie wyrobisz progu to po premii, nie jestrm pewna tylko czy to 10%). Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania to chętnie odpowiem ;)

Kobieta

Praca w tej firmie jest dużym wyzwaniem. Są plusy i minusy. Plusem jest naprawdę dobra wypłata przy dużych obrotach - 2600. Minus to klienci, do tego sklepu nie przychodzą zwykli ludzie, tylko Państwo, którzy oczekują od Ciebie, żebyś się przed nimi położyła, to może kupią bluzkę. Brak organizacji w firmie - jednego dnia masz 5 kartonów dostawy, vm, witryna + klienci, a drugiego siedzisz i patrzysz w ściany. Wyścigi - niby premia jest od obrotu całego salonu, ale i tak każdy chce mieć jak największy obrót. W galerii brak łazienki, bieżącej wody. Jeżeli chodzi o regionalnych to zależy jak im wiatr zawieje. Pracowałam w galerii, po 10 godzin np. 2 dni pod rząd i wolne, podczas zwrotów moim rekordem było 8 dni pod rząd ostrego zapierdzielania. Nie ma co wspominac o L4, bylam 2 dni, obcieli mi premie i wyplate, gdzie robiłam praktycznie cały miesiąc. Po roku czasu zrezygnowałam sama, przedewszstkim z wykończenia psychicznego. Naprawdę lubiłam tą pracę, od 3 lat obsługuję klientów, ale po tym sklepie już nigdy do tego nie wrócę. Podsumowując praca w tej firmie jest dobra na pół roku nie dłużej.

Wredna i szczera.

Praca sprzedawcy w Coccodrillo lekka nie jest. Firma wiele wymaga ale potrafi docenic adekwatna wyplata. No i nie czarujmy sie, nikt nie placi za nic. Lezec i pachniec to nie haslo firmowe Coccodrillo. Aczkolwiek jak sie lubi prace miedzy ludzmi i fakt ze czas nie stoi w miejscu to praca prawie idealna. Prawie to ze wzgledu na kontrole (kamery i tel typu dlaczego stoisz, czemu pilas wode na sklepie to fakt niestety ) i brak socjalu. Wstyd, taka wielka firma a tu nawet raz w roku na swieta bozonarodzeniowe nic... Pewnie dostaja Ci ktorzy sa blizej koryta jak to bywa w wielkim swiecie! Nowa opiekunka Jolanda K. Tragedia. Niby byl sprzedawczyni galerii Leszno a zero zozumienia ze str sprzedawcy.... a moze inaczej. Nie ma sily przebicia i niebawem da sobie nasrac na leb! Najgorsze jednak trafic na falszywa kierowniczke sklepu, ktora wysluguje sie reszta zalogi, za 5zl dalaby sobie (usunięte przez administratora) ogolic a przy okazji robi przekrety z towarem.... Takimi smieciami gardze! Niech firma oczy otworzy i nie daje sie omamic slodkim slowkom i wlazeniem w (usunięte przez administratora) bez wazeliny!!!!

Marina

Nie rozumiem dlaczego jest tyle negatywnych opini. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w coco. Pensja jest super . 2300 plus premia uznanio. Fakt faktem jest to outlet ale atmosfera jest swietna.

Jolka
@Marina

jesteś sprzedawcą ?

Olek

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego. Nie ma idealnych firm, bywa różnie.

Zostaw merytoryczną opinię o CDRL S.A. - Kościan

• Jak się pracuje w CDRL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CDRL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CDRL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CDRL S.A.