Gusto Marcin Kozłowski

Nowiny

Opinie o Gusto Marcin Kozłowski

ha ha

ojojoj..bracia słoiki co powinni krowy doić, a nie paszą handlować interweniowali i usunęli negatywne komentarze..brawo administratorze że dzięki Tobie ludzie nie dowiedzą się jaki tam jest kołchoz, mobbing. Przepracowałem tam dwa tygodnie i nie dałem im tej radości zeszmacenia człowieka. Praca tam polega na szybkim skompletowaniu zamówień w tempie superekspresowym gdzie niedajboże się pomylisz, a zostaniesz zbesztany od najgorszych ( co ciekawe sami robią najwięcej błędów ) póżniej kierowca co ma najbardziej przechlapane musi wszystko dostarczyć. Najlepiej jak obskoczy z 15 punktów w Warszawie w tej samej minucie, ale zarazem jeszcze musi zahaczyć do konkurencji, aby uzupełnić braki w towarze (dlatego zmieniają często ekipę bo konkurencja ich zna i nie sprzedają im towaru)ogólnie kierowca jak wyjedzie to nie wie kiedy wróci, masakra. Praca w magazynie polega na spakowaniu towaru do godziny 10-tej, póżniej łazisz z kąta w kąt na paluszkach aby nie drażnić barci którzy tylko czekają aby Cie zbesztać. Ogólnie to dramat tam pracować i nie polecam, szkoda nerwów.

Były

Brak poszanowania dla pracownika, wiecznie tylko przekleństwa, ściemnianie o stałym zatrudnieniu, braki w towarze ratują sie u innych dostawców, sprzedają przeterminowany towar zmieniając daty, ogólnie syf brud i ubóstwo. Nie polecam i radze omijać z daleka tą pseudo firme.

były pracownik

Ja również pracowałem w tej firmie i nie zgadzam się z wami. Widać że zazdrościcie poprostu młodym ludziom że chcą coś osiągnąć w życiu i ciężko pracują na to. Każdy popełnia błędy, a wy już całkiem pisząc takie rzeczy i ujawniając tajemnice firmy. Nie zdziwcie się jak was oskarżą o zniesławienie i pomówienie a to już jest przestępstwo!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mobbing nie jest przestępstwem do wiadomości.Zwracanie uwagi po 10 razy i tłumaczenie najprostszych rzeczy też nie jest mobbingiem. Po prostu niektórzy ludzie są ułomni i nie rozumieją co do nich się mówi. Ja byłem zatrudniony normalnie na umowę zlecenie i reszta osób też tak była i nadal jest więc ktoś ci podał nie aktualne wiadomości.

gosc

Napisz jeszcze raz.. wszystkich nie skasują..niech ludzie wiedzą ze nie warto tam pracować..(usunięte przez administratora)

Nigdy nie spotkałem takich pracodawców jak w firmie Gusto, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Gusto Marcin Kozłowski - Nowiny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gusto Marcin Kozłowski