Opinie o HR Investment Sp. z o. o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HR Investment Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR Investment Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Investment Sp. z o. o. w Gdańsk

Magda Nowy wpis

Zastanawiam się jakie w tej firmie są stawki?

Bogumiła8 Nowy wpis

Polecam!

Zgizmo

Mam pytanie obecnie pracuje jako spawacz ślusarz, I jeśli jest ktoś wstanie podać jakieś namiary na tą Panią [usunięte przez moderatora] był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

........................ Nowy wpis
@Zgizmo

Jacek Nowy wpis

HR Investment Sp. z o. o. poszukuje aktualnie pracowników na wiele stanowisk (Znaczna część do pracy w Niemczech). Czy ktoś z was ma doświadczenie we współpracowaniu z tą firmą? Ostatnio nikt nikt się tutaj nie wypowiadał, a każda opinia osoby mającej styczność z tym pracodawcą byłaby przydatna dla poszukujących pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HR Investment Sp. z o. o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
hi

jak dla mnie dwa lata to w sam raz, zwłaszcza, że jak ma się dokumenty z poprzednich miejsc pracy, to na pewno łatwo się dostać. Ciekaw jestem tylko jak konkretnie wygląda u nich sprawa wynagrodzenia. :)

woj 34

...a mnie pani [usunięte przez moderatora] zalega ponad 400 zł po tym jak zwolniłem się z firmy...dla kogoś to może mało, ale nie dla mnie !

Baku

Niby szukają, dzwonili do mnie w piątek i wysłali moje dokumenty do tej firmy co otwiera fabrykę w Polsce, ale do tej pory ani widu ani sły (usunięte przez administratora) .

Kondzio

Nie mam do [usunięte przez moderatora] ale do rekrutacji [usunięte przez moderatora] Teraz mają kontrakty do Niemiec podobno i zatrudniają na Niemieckich warunkach i też słyszałem ze do jakiejś dużej firmy niemieckiej w polsce szukają na stałe spawaczy na 135 i ślusarzy. Ktoś coś wie ? Ktoś już tam pojechał?

Ja też i nie nażekam a nawet pierwszy raz pracuje w firmie gdzie telefony w niedziele odbierają, ale mnie to nie dziwi bo firma do pani [usunięte przez moderatora] nalerzy czyli to normalne.

zombiak

a ja pracuje i jest ok

szufla 4

Stary co gadasz ja u nich pracuje na swidnicy, nie wiem z kim gadales ale z pania agnieszka super sie wszystko zalatwia. mieszkanie wszystko. Ja nie wiem gdzie ty dzwoniles.

Tołdi

Fatalny kontakt z firma, słodkie obietnice nie poparte praktyka. Zasadniczo nie polecam. Zachęcają świetnymi warunkami, a później cisza z ich strony.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Investment Sp. z o. o. - Gdańsk

HR Investment Sp. z o. o.