Opinie o CBS Butler w Köln

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CBS Butler o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w Köln

dariusz6767

ZA PARE DNI MAM JECHAC CBSBUTLER NA SZYCIE POWIEDZCIE MI CZY WARTO

sam

u mnie tez nie ma, pewnie będzie w poniedziałek. po czasie jak zawsze...

jarek

KIEDY BĘDZIE WYPŁATA MAMY 16 I NA KONCIE JEST ZERO????

smokerson

dostal ktos kase?

Hmmm
@smokerson

U mnie była była w piątek, ale nie wszyscy mają.

logo firmy Hydraulik - Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych!
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy MECHANIK PRZEMYSŁOWY (m/z)
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy Technik monter chłodnictwa praca
THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG
Hmmm

Jarek, kasa ponoć poszła wczoraj, Franz nie troskaj się, my też dzisiaj dostaliśmy "podziękowania".

jarek kamieniarz

CBS GDZIE JEST KASA MIAŁA BYĆ DO DZIŚIAJ!!!

Franz

Dobra firma dla małolatów, którzy chcą miło spędzić 2-3 miesiące w Niemczech, ale dla poważnych ludzi to już nie. Zaliczki obiecują na drugi dzień, a czeka się po 3 tygodnie. Warunki mieszkaniowe, katastrofa, w dodatku jeszcze przerzucają z miejsca na miejsce. A najlepszy motyw jest jak dają wypowiedzenie o pracę, a bezpośredni przełożeni o niczym nie wiedzą. Potem się wycofują z tego.

romek

do mnie dzwonili i wracam, gadalem z chlopakami- robilo nas w zeszlym roku 8 i szesciu teraz wraca; firma ok, kasa moze troche pozno ale jest, robota ok i szef na zmianie w porzadku

Franz
@romek

Romek, dzwonili do Was, bo dzisiaj wszyscy dostali wypowiedzenia w My Toys. Robią wymianę ekipy, żeby zgarnąć premię za zatrudnienie nowych ludzi. Porobicie do Świąt Wielkanocnych i znów was wywalą, tak jak nas dzisiaj

norman

tyle gadania, a wszyscy pracują, myślicie, ze w innych firmach lepiej? to sie przeniescie

lol
@norman

norman pewnie ze lepiej bo placom nie oszukujom

martaa

Te oszusci juz dawno powinni nie istniec ale mój mąż powiedział ze sie na nich przyczaji a aukurat pracuje w takich firmah że jest zdolny do tego.

lol

siema zlodzieje z CBS Butler

piotrSn

ludzie cbs butler to jest firma pod drugom nazwa firma pakuj sie same cwaniactwo ludzie chca pracowac a nie byc przez biuro wykorzystani

Znow zostaly usuniete opinie pracownikow na temat wspolpracy z agencja. Po raz kolejny pokazaliscie, jakie macie prymitywne metody. Zenada!!!

gregu

no to tak wczesniej nie było. Mi się dobrze pracowało, mieszkanie było ok, a z koordynatorem też zawsze dało się ugadac cz zaliczke czy wolne.

gregu

W Neukirchen nie wiem jak jest, ale ja byłem przez cbs na innej lokalizacji, teraz dostałem propozycje też do pracy. Wczesniej nie było żadnych problemów z wypłatami, a pracowało się dobrze, szef był w porządku. Myślę o wyjezdzie znowu, ale chyba po nowym roku...

zossoo

Witam Mam propozycje pracy jako tapicer w Neukirchen, ale stawka jaką proponują (8.50) to jakieś żarty. Dzwoniono do mnie kilkakrotnie jak to pracownikowi spodobało się moje CV i czy mogę od zaraz podjąć pracę ( to jeśli jestem tak potrzebny to niech Niemiec odpowiednio zapłaci). W momencie poproszenia o pełne informacje na temat proponowanej pracy na e-mail (zakwaterowanie,dieta,wynagrodzenie netto na rękę) kontakt się urwał. Dziwne, a tak byłem potrzebny na gwałt. Pracuje ktoś w tym mieście jako tapicer? Jakie są warunki, wypłaty na czas? Pozdrawiam

xxx

Jak stawki cbs od wrzesnia sa 9.07 jak ja mam 8.50. Kolejne klamstwo. W piekle sie nie pozbieracie za te wszystkie oszustwa!!@

Panie Bez Nicka, nie pisał tego nikt z naszego biura. Posługujemy się loginem profilu. Panie Zwykły jeśli jest Pan zainteresowany ofertą albo chciałby Pan dowiedzieć się więcej, prosimy wystosować zapytanie na adres e-mail: praca@cbsbutler.de Nasi rekruterzy skontaktują się z Panem. Pozdrawiamy

pracownika
@CBS Butler

To tak jak wyplata 15?! Najpierw zaplaccie pracownikom a nie juz szukacie nowych naiwnych.

xxxxxxxxx
@CBS Butler

o tu umiecie odpowiadać bo wygodniej niż na pozostałych forach a kasy jak nie było tak nie ma!!!!!!!!! choć podobno wyszła

Bez nicka

Ten wpis Napisala osoba z cbs butler

asia

Jedzie może ktos na 5 listopada do pracy do magazynu do myToys Gernsheim?? ja sie wybieram i chciałabym tam kogos juz znac napisz do mnie asia-clapa@wp.pl

Adrian
@asia

Spokojnie 2 dni u nas i zobaczysz że momentami będziesz czuć się jak w domu Polaków jest tam sporo. Zabierz wygodne buty robocze najlepiej dwie pary i kłódkę, wyślij emaila z potwierdzony kontem bankowym, świadectwo o niekaralności oraz przynajmniej 3 zdjęcia do karty, modem bez simlocka do internetu i ewentualnie dodatkowy telefon na niemiecki numer, termos na herbatę i jeśli jesteś mężatką świadectwo ślubu międzynarodowe do zameldowania. I nie licz na koordynatora tylko na pomoc innych Polaków.

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - Köln

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler