Opinie o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
 Pytanie

Czy można liczyć w Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Cezary Nowy wpis
Kandydat

Firma pewnie dalej tragiczna jak jej prezes

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Weronika

Pracuję w dziale Outsourcingu Kadr i Płac (Na szczęście już nie długo). Generalnie organizacja tego biura to jeden wielki śmiech na sali. Brak osób silnych merytorycznie: starszy specjalista i managerki działu mają wybitnie małą wiedzę na temat dziedziny w której pracują. Robią absurdalne błędy, a gdy zwróci im się uwagę mieszają Cię z błotem co najmniej parę tygodni... Bałagan w dokumentacji, listy płac robione byle jak byle by "odwalić" robotę (a potem zaskoczenie, że klient się awanturuje). Oczywiście nie jest istotne, że gdy przyszłaś do pracy tonie było np. dokumentacji płacowej bo Twoi poprzednicy jej nie zrobili - to i tak Twoja wina. Bałagan w teczkach osobowych również Twoja. Jedna z dziewczyn przyszła do pracy kwiecień/maj a i tak otrzymuje zje*y że dokumentacja ze stycznie zawiera błędy/bałagan. Oczywiście codziennością jest obrażanie i poniżanie pracowników i managerka A. jest wielce zaskoczona, że może Ci to nie odpowiadać. Rotacja w zespole jest na absurdalnie wysokim poziomie (w ciągu 1,5 roku przewinęło się przez zespół kilkanaście osób, a zespół składa się z 5 pracowników + 2 managerki).

Jumbo
@Weronika

Pracowałam w dziale kadr i płac 2 lata do lutego 2018. Prace tam przepłaciłam zdrowiem. Mimo upływu czasu okazuje się, że sytuacja w dziale jest jeszcze gorsza. Managerka A i pewnie cudowna zastępczyni M nadal traktują pracownika jak zero. Żałuję, że nie złożyłam sprawy do sądu o mobbing. Najgorsza jest bezsilność poszkodowanych kolejnych pracowników i brak jakichkolwiek konsekwencji wobec kierownika. Terror psychiczny powinien być karalny.

pomocna Nowy wpis
@Jumbo

Jumbo, w dalszym ciągu możesz wystąpić do Sądu Pracy z powództwem z tytułu mobbingu - przedawnienie takiej sprawy następuje dopiero po 3 latach (liczone od dnia "kiedy poszkodowany na podstawie miarodajnego i autorytatywnego orzeczenia kompetentnej placówki medycznej dowiaduje się o swojej chorobie, jej stopniu zaawansowania, powiązaniu z warunkami pracy, a w konsekwencji o osobie zobowiązanej do naprawienia szkody" - to cytat z wyroku Sądu Najwyższego). Jeśli więc miałaś L4 z powodu tego co Cię spotkało w pracy, to droga do dochodzenia zadośćuczynienia jest otwarta. A jak widać po wpisie Weroniki Twój przypadek nie jest odosobniony, więc tym większe szanse na wygraną w Sądzie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC oferowane przez firmę Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Spawacz
Warszawa
GoWork Service GmbH
Wyślij CV
logo firmy Country Security Manager
Warszawa
Elcoin Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel języka polskiego
Warszawa
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej
(45 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Tjas

Kordian zero konkretnej odpowiedzi. Jest dobrze czyli coś w stylu zadzwonimy do Pana, ale nie macie telefonu, nieważne zadzwonimy.strzelam że nadal są stosowane te same praktyki co kiedyś. Pozdrawiam tjas

Kordian

Na takim forum ważne są opinie o firmie tu i teraz a niekoniecznie co byłlo kiedyś. Ważne, że teraz jest dobrze i warto się tu znaleźć.

Tjas

Pracowałem kiedyś w tej firmie w dziale audytu. Jedno pytanie czy nadgodziny są płacone? Bo kiedyś udawali że ich nie ma i nie płacili a była ich masa. Jak wygląda kwestia premii? Kiedyś dostawało się nie więcej niż 200 zł miesięcznie, bez żadnej całorocznej. Czy nadal tak jest?

Pete

Pracowałem tam parę lat temu w dziale księgowości, więc to, co tu piszę nie będzie najświeższe, ale patrząc po opiniach wiele się nie zmieniło. Mam raczej złe wspomnienia. Atmosfera kiepska, przełożeni wymagający (co jest ok), ale też nieprzyjemni, na granicy chamstwa (nikt nie powiedział tego tak do końca wprost, ale generalnie z jednej strony powtarzano "Nie wiesz? To pytaj.", ale z drugiej dawano odczuć "Pytasz? Jesteś (usunięte przez administratora) Do tego czasem wydawali niekonkretne polecenia, a jak się nie wykonało ich tak, jak sobie to wyobrażali, to mieli pretensje. Czasem miałem wręcz wrażenie, że specjalnie tak robią, żeby niezależnie od tego, co zrobię, i tak móc mnie ochrzanić Posłużę się taką analogią: w zlewie leżą brudne sztućce, słyszysz: "umyj widelce". Jak umyjesz tylko widelce, to dostaniesz opieprz, że noże i łyżki leżą brudne i czy ich nie widziałeś, jak umyjesz wszystko, to usłyszysz: "prosiłam tylko o umycie widelców, po co się brałeś za resztę, w czasie, który zmarnowałeś na mycie łyżek i noży miałeś zrobić coś innego." Wynagrodzenie też kiepskie, umowa na okres próbny i potem kolejna na 3 miesiące. Wspominam ten czas negatywnie, jedynym plusem był brak nadgodzin oraz szkolenia z angielskiego, księgowości oraz Worda i Excela.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ryszard
@Pete

Mógłbyś konkretnie przedstawić, jak kształtował się poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Moore Stephens Central Audit? Czy stawka była uzależniona od wykształcenia oraz kwalifikacji danego pracownika, czy może głównym kryterium było doświadczenie zawodowe? Mógłbyś nieco więcej napisać na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pete
@Ryszard

Znam tylko swoją stawkę, nie wiem, ile zarabiali inni, ciężko mi więc podać kryteria, które decydowały o wysokości wynagrodzenia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M
@Pete

Przepraszam ale zmywałeś widelce? A po kim ? Po wszystkich w biurze? Co to ma wspólnego z księgowością? Pozdrawiam

1
Ryszard
@M

Może kolega chciał być po prostu pomocny. A czy Ty także jesteś zatrudniony w firmie. Masz podobne zdanie jeśli chodzi o atmosferę, czy zupełnie inne? Pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko asystentka biura-recepcjonistka. Oferują rozwój i możliwość nauki – zarówno podczas szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych i atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet sportowy i medyczny. Więcej szczegółów można znaleźć pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/moore-stephens-central-audit-sp-z-o-o,6320.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tamar

Nie rozumiem, skąd tyle negatywnych opinii w ostatnim czasie. Pracuje w MSCA już jakiś czas i doceniam fakt, że współpracownicy są mili i życzliwi, firma oferuje naukę j. obcych w biurze w czasie godzin pracy, wynagrodzenie jest na koncie zawsze na czas. Pracy, owszem jest dużo, może nie do końca jest ona poprawnie zorganizowana, ale firma podjęła działania, aby to zmienić. Także, ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bokl

Nie polecam. Nadgodziny nieplatne, bez mozliwosci odebrania. Slabe wynagrodzenie. Brak benefitow. Caly czas wyjazdy. (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuzanna

@Elor, jeżeli umowa jest w porządku, wypłaty również, to czym spowodowane jest to, że w firmie Moore Stephens Central Audit panuje duża rotacja? Jest to spowodowane tym, że obowiązki, które nakłada pracodawca na nowych pracowników, są zbyt trudne? Czy może inne sytuacje wpływają na to, że pracownicy odchodzą z tej firmy? Opisz, jak to dokładnie wygląda.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Realista
@Zuzanna

pytanie, kto odchodzi? Młodzi, którzy popracuję rok czy dwa i idą dalej lub mieli inne wyobrażenie o pracy (audyt).

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cezar Kotl

Firma słaba.niskie zarobki.duze wymagania.bazuja na studentach na sezon,dwa i w koło to samo.szkoda energii by im poświęcać.pracowalem u nich kiedyś i wciaz to samo.nie polecam Moje sugestie dla Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.: Szanować pracowników i godnie ich wynagradzać bo to jest jedyne aktwyo firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracowników

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ryszard
@Cezar Kotl

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z poziomu wynagrodzenia, które oferuje firma Moore Stephens Central Audit zatrudnionym osobom, dlatego chciałbym poznać, jak dokładnie wygląda to wynagrodzenie? Czy z upływem czasu od zatrudnienia są szanse, aby wynagrodzenie wzrosło? Jak firma podchodzi do ewentualnych awansów i podwyżek? Będę wdzięczny za przedstawienie, jak to wygląda.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Brat

Nie polecam niskie zarobki słaba atmosfera

Ryszard
@Brat

Mógłbyś bardziej szczegółowo wyrazić swoje zdanie na temat pracy w firmie Moore Stephens Central Audit? Jak dokładnie wyglądają zarobki, które oferuje pracodawca? Ciekawi mnie również, co wpływa na to, że tak oceniasz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy. Sprecyzuj swoją wypowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elor

Umowa w porzadku, wyplaty również. Mozna zdobyc sporo wiedzy. (usunięte przez administratora) duza rotacja

Zuzanna

@Jumbo, przedstawiłeś atmosferę, która panuje w firmie Moore Stephens Central Audit w dziale kadr. Jesteś w stanie przedstawić inne aspekty pracy, które można spotkać pracując w tej firmie? Jak ocenisz warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Czy poziom wynagrodzenia można uznać za zadowalający? Opisz więcej aspektów pracy, które można spotkać w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jumbo

Praca w msca w dziale kadr to porazka. (usunięte przez administratora) Atmosfera fatalna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuzanna

@Kister, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Moore Stephens Central Audit. Czy mógłbyś swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię informacji na temat panującej atmosfery pomiędzy pracownikami w tej firmie? Jak ocenisz współpracę z pozostałymi pracownikami? Czy można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników? Napisz proszę coś na ten temat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kister

Duże biuro rachunkowe z działem audytu i działem doradztwa podatkowego. Praca jest wymagająca i rozwijająca. Dużo klientów międzynarodowych. Duży zakres tematów księgowych i podatkowych. Możliwość nauki i ćwiczenia języków. Dobre miejsce na pogłębienie wiedzy merytorycznej , nauczenie się zarządzanie projektami ( klientami) , poszerzenie horyzontów i zwiększenie pewności siebie.

Zuzanna

@Lui Sytuacja, którą opisujesz brzmi niepokojąco. Czy oznacza to, że pracownicy nie przechodzą żadnych szkoleń przed rozpoczęciem pracy? Czy nie mogą liczyć na wsparcie ze strony przełożonych podczas wykonywania pracy? Jeżeli tak to wygląda może warto uświadomić kierownictwo o istnieniu problemu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lui

Niestety muszę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami. Praca w tej firmie to porażka. Pomijając kwestję marnych benefitów i niskiego wynagrodzenia, atmosfera pomiędzy pracownikami oraz od strony pracodawcy jest nie do przyjęcia. Nadgodzin nie wpisuje się bo nie są płatne i nie można ich odebrać. W przypadku pytania jak wykonać pracę, odpowiedź brzmi: "Tak jak uważasz. Wszystko wykonane przez poprzednich pracowników było źle". Skoro wszystko było źle. Pozostaje pytanie jak ocenią pracę pracowniów którzy odeszli po wykonaniu projetu i dla czego nie pokarzą jak zrobić właśiwie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 51 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.