Opinie o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.
2 51 81 5 1
Zuzanna

@Elor, jeżeli umowa jest w porządku, wypłaty również, to czym spowodowane jest to, że w firmie Moore Stephens Central Audit panuje duża rotacja? Jest to spowodowane tym, że obowiązki, które nakłada pracodawca na nowych pracowników, są zbyt trudne? Czy może inne sytuacje wpływają na to, że pracownicy odchodzą z tej firmy? Opisz, jak to dokładnie wygląda.

Realista
@Zuzanna

pytanie, kto odchodzi? Młodzi, którzy popracuję rok czy dwa i idą dalej lub mieli inne wyobrażenie o pracy (audyt).

Monika Nowy wpis
@Realista

Myślisz, że po roku doświadczenia w audycie pracując w Moore Stephens Central Audit można być już na poziomie doświadczonego specjalisty? Z Twojego wpisu wynika, że w pracy po roku czy dwóch tutaj jest na to szansa. W takim razie można się tutaj aż tyle nauczyć w tak krótkim czasie?

Weronika Nowy wpis

Pracuję w dziale Outsourcingu Kadr i Płac (Na szczęście już nie długo). Generalnie organizacja tego biura to jeden wielki śmiech na sali. Brak osób silnych merytorycznie: starszy specjalista i managerki działu mają wybitnie małą wiedzę na temat dziedziny w której pracują. Robią absurdalne błędy, a gdy zwróci im się uwagę mieszają Cię z błotem co najmniej parę tygodni... Bałagan w dokumentacji, listy płac robione byle jak byle by "odwalić" robotę (a potem zaskoczenie, że klient się awanturuje). Oczywiście nie jest istotne, że gdy przyszłaś do pracy tonie było np. dokumentacji płacowej bo Twoi poprzednicy jej nie zrobili - to i tak Twoja wina. Bałagan w teczkach osobowych również Twoja. Jedna z dziewczyn przyszła do pracy kwiecień/maj a i tak otrzymuje zje*y że dokumentacja ze stycznie zawiera błędy/bałagan. Oczywiście codziennością jest obrażanie i poniżanie pracowników i managerka A. jest wielce zaskoczona, że może Ci to nie odpowiadać. Rotacja w zespole jest na absurdalnie wysokim poziomie (w ciągu 1,5 roku przewinęło się przez zespół kilkanaście osób, a zespół składa się z 5 pracowników + 2 managerki).

Pete

Pracowałem tam parę lat temu w dziale księgowości, więc to, co tu piszę nie będzie najświeższe, ale patrząc po opiniach wiele się nie zmieniło. Mam raczej złe wspomnienia. Atmosfera kiepska, przełożeni wymagający (co jest ok), ale też nieprzyjemni, na granicy chamstwa (nikt nie powiedział tego tak do końca wprost, ale generalnie z jednej strony powtarzano "Nie wiesz? To pytaj.", ale z drugiej dawano odczuć "Pytasz? Jesteś (usunięte przez administratora) Do tego czasem wydawali niekonkretne polecenia, a jak się nie wykonało ich tak, jak sobie to wyobrażali, to mieli pretensje. Czasem miałem wręcz wrażenie, że specjalnie tak robią, żeby niezależnie od tego, co zrobię, i tak móc mnie ochrzanić Posłużę się taką analogią: w zlewie leżą brudne sztućce, słyszysz: "umyj widelce". Jak umyjesz tylko widelce, to dostaniesz opieprz, że noże i łyżki leżą brudne i czy ich nie widziałeś, jak umyjesz wszystko, to usłyszysz: "prosiłam tylko o umycie widelców, po co się brałeś za resztę, w czasie, który zmarnowałeś na mycie łyżek i noży miałeś zrobić coś innego." Wynagrodzenie też kiepskie, umowa na okres próbny i potem kolejna na 3 miesiące. Wspominam ten czas negatywnie, jedynym plusem był brak nadgodzin oraz szkolenia z angielskiego, księgowości oraz Worda i Excela.

@Pete

Mógłbyś konkretnie przedstawić, jak kształtował się poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Moore Stephens Central Audit? Czy stawka była uzależniona od wykształcenia oraz kwalifikacji danego pracownika, czy może głównym kryterium było doświadczenie zawodowe? Mógłbyś nieco więcej napisać na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pete
@Ryszard

Znam tylko swoją stawkę, nie wiem, ile zarabiali inni, ciężko mi więc podać kryteria, które decydowały o wysokości wynagrodzenia.

M Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Pete

Przepraszam ale zmywałeś widelce? A po kim ? Po wszystkich w biurze? Co to ma wspólnego z księgowością? Pozdrawiam

TakNie2
Ryszard Nowy wpis
@M

Może kolega chciał być po prostu pomocny. A czy Ty także jesteś zatrudniony w firmie. Masz podobne zdanie jeśli chodzi o atmosferę, czy zupełnie inne? Pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko asystentka biura-recepcjonistka. Oferują rozwój i możliwość nauki – zarówno podczas szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych i atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet sportowy i medyczny. Więcej szczegółów można znaleźć pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/moore-stephens-central-audit-sp-z-o-o,6320.

Tamar

Zweryfikowany użytkownik

Nie rozumiem, skąd tyle negatywnych opinii w ostatnim czasie. Pracuje w MSCA już jakiś czas i doceniam fakt, że współpracownicy są mili i życzliwi, firma oferuje naukę j. obcych w biurze w czasie godzin pracy, wynagrodzenie jest na koncie zawsze na czas. Pracy, owszem jest dużo, może nie do końca jest ona poprawnie zorganizowana, ale firma podjęła działania, aby to zmienić. Także, ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Bokl

Nie polecam. Nadgodziny nieplatne, bez mozliwosci odebrania. Slabe wynagrodzenie. Brak benefitow. Caly czas wyjazdy. (usunięte przez administratora)

Cezar Kotl

Firma słaba.niskie zarobki.duze wymagania.bazuja na studentach na sezon,dwa i w koło to samo.szkoda energii by im poświęcać.pracowalem u nich kiedyś i wciaz to samo.nie polecam Moje sugestie dla Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.: Szanować pracowników i godnie ich wynagradzać bo to jest jedyne aktwyo firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracowników

Tak1Nie1

@Cezar Kotl

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z poziomu wynagrodzenia, które oferuje firma Moore Stephens Central Audit zatrudnionym osobom, dlatego chciałbym poznać, jak dokładnie wygląda to wynagrodzenie? Czy z upływem czasu od zatrudnienia są szanse, aby wynagrodzenie wzrosło? Jak firma podchodzi do ewentualnych awansów i podwyżek? Będę wdzięczny za przedstawienie, jak to wygląda.

Brat

Nie polecam niskie zarobki słaba atmosfera

@Brat

Mógłbyś bardziej szczegółowo wyrazić swoje zdanie na temat pracy w firmie Moore Stephens Central Audit? Jak dokładnie wyglądają zarobki, które oferuje pracodawca? Ciekawi mnie również, co wpływa na to, że tak oceniasz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy. Sprecyzuj swoją wypowiedź.

Elor

Umowa w porzadku, wyplaty również. Mozna zdobyc sporo wiedzy. (usunięte przez administratora) duza rotacja

Zuzanna

@Jumbo, przedstawiłeś atmosferę, która panuje w firmie Moore Stephens Central Audit w dziale kadr. Jesteś w stanie przedstawić inne aspekty pracy, które można spotkać pracując w tej firmie? Jak ocenisz warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Czy poziom wynagrodzenia można uznać za zadowalający? Opisz więcej aspektów pracy, które można spotkać w tej firmie.

Jumbo

Praca w msca w dziale kadr to porazka. (usunięte przez administratora) Atmosfera fatalna.

Zuzanna

@Kister, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Moore Stephens Central Audit. Czy mógłbyś swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię informacji na temat panującej atmosfery pomiędzy pracownikami w tej firmie? Jak ocenisz współpracę z pozostałymi pracownikami? Czy można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników? Napisz proszę coś na ten temat.

Kister

Duże biuro rachunkowe z działem audytu i działem doradztwa podatkowego. Praca jest wymagająca i rozwijająca. Dużo klientów międzynarodowych. Duży zakres tematów księgowych i podatkowych. Możliwość nauki i ćwiczenia języków. Dobre miejsce na pogłębienie wiedzy merytorycznej , nauczenie się zarządzanie projektami ( klientami) , poszerzenie horyzontów i zwiększenie pewności siebie.

Tak4Nie
Zuzanna

@Lui Sytuacja, którą opisujesz brzmi niepokojąco. Czy oznacza to, że pracownicy nie przechodzą żadnych szkoleń przed rozpoczęciem pracy? Czy nie mogą liczyć na wsparcie ze strony przełożonych podczas wykonywania pracy? Jeżeli tak to wygląda może warto uświadomić kierownictwo o istnieniu problemu?

Lui

Niestety muszę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami. Praca w tej firmie to porażka. Pomijając kwestję marnych benefitów i niskiego wynagrodzenia, atmosfera pomiędzy pracownikami oraz od strony pracodawcy jest nie do przyjęcia. Nadgodzin nie wpisuje się bo nie są płatne i nie można ich odebrać. W przypadku pytania jak wykonać pracę, odpowiedź brzmi: "Tak jak uważasz. Wszystko wykonane przez poprzednich pracowników było źle". Skoro wszystko było źle. Pozostaje pytanie jak ocenią pracę pracowniów którzy odeszli po wykonaniu projetu i dla czego nie pokarzą jak zrobić właśiwie?

Tak3Nie

Pracodawca

Aktualność
Warsztaty nt. sporządzania dokumentacji cen transferowych od 2018 r.
W dniach 6-8 kwietnia 2018 roku Moore Stephens Central Audit przeprowadził dla członków Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych warsztaty poświęcone metodologii sporządzania dokumentacji cen transferowych.

Prelegentem warsztatów była Aleksandra Jaszczuk, dyrektor Zespołu Cen Transferowych w MSCA, międzynarodowy ekspert w dziedzinie cen transferowych.
anonymous

Moore Stephens to największa żenada jaka mnie w trakcie kariery zawodowej spotkała. Zarobki nie mają kompletnie nic wspólnego z tymi na rynku (usunięte przez administratora) Po co ludzie tam pracują? Bo chyba nie wiedzą, że na rynku jest zupełnie inaczej. Każda inna firma będzie lepsza od tej!!!!!!! Uciekajcie stamtąd jak najszybciej!!!!!!!

Zuzanna

@PLAL, ale czy w takim razie nie ma problemu z uzyskaniem wynagrodzenia za nadgodziny lub odebranie za nie dnia wolnego? Jakie są Twoim zdaniem inne plusy i minusy pracy w Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.? @anonymous, wątek dotyczy Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. a nie sklepów Kaufland. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu, zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: https://www.msca.pl/pl-pl/kariera

PLAL
@Zuzanna

@Zuzanna zapomnij. Nie ma odbioru nadgodzin i nie sa platne. Pracujesz za darmo!

Qwe
@Zuzanna

Brawo Ty za starania. Ewidentnie pracujesz dla MSCA i "mediujesz" negatywne opinie swoimi pytaniami. Skucha: miasto jest małe i liczy się marketing szeptany

Moor

W Kauflandzie w Warszawie podstawa 3400zł + premie nawet 600zł miesiąc brutto bez wykształcenia, 8 godzin dziennie pracy (w tym 25 min płatnej przerwy), na miejscu. Ile w Moore Stephens można dostać teraz? (usunięte przez administratora)

Tak8Nie

@Moor

podniesli sie w Kauflandzie 3800zl brutto na poczatek podstawy

Zuzanna

80h na tydzień to przekroczenie o połowę czasu pracy @Gol, na jakiej umowie w takim razie zatrudniani są pracownicy? W aktualnych ofertach pracy Moore Stephens Central Audit oficjalnie pisze o umowie o pracę, więc jak ma się to do podanych informacji? Jeśli możesz to wyjaśnić inni zainteresowani pracą na pewno będą wdzięczni.

PLAL
@Zuzanna

Wmawiaa ci, ze masz siedziec bo masz zadaniowy czas poracy. Jest tez presja ze strony przelozonych, jak chcesz wyjsc o 17.00 to patrza na ciebie z niedowierzaniem, jak bys kogos okradal.

TakNie

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się ważna.

fds

Ja też nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Asystent zarabia bardzo przyzwoicie (usunięte przez administratora). Podoba mi się opieka medyczna, bezpłatna karta multisport,(usunięte przez administratora) system premiowy. (usunięte przez administratora). Godziny pracy też przyzwoite 8 godzin w tym 30 min przerwy obiadowej.(usunięte przez administratora) Nigdy nie było problemów z braniem urlopów, kiedy chesz wtedy możesz wziąć. Chcesz wyjść wcześniej też nie ma problemu.

anonymous

Praca ciekawa dla osób które ciągle chcą się rozwijać. Zawsze można liczyć na wsparcie od managerów lub współpracowników. Panuje bardzo fajna atmosfera.

Guśka

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii na temat tej firmy. Moore Stephens to bardzo dobre miejsce dla zainteresowanych rozwojem i uczeniem się !! Dodatkowo pracownicy otrzymują podstawowe benefity, wygodne godziny pracy, doskonałą atmosferę oraz atrakcyjne zarobki.

Zuzanna

@Praca tu i tam, jednak liczy się tutaj wyjaśnienie takich kwestii. Wiadomo, że można narzekać na wiele rzeczy i czasem jest to bezpodstawne, a czasem nie. Wiele osób nadal wchodzi na forum Moore Stephens Central Audit po rzetelne informacje i takie zamiast spekulacji powinny się tutaj pojawiać.

Praca tu i tam

Pocieszę Was u konkurencji wcale nie jest lepiej, a może nawet gorzej w tych korpo. Jesli ktoś lubi narzekać to będzie narzekał na wszystko

Gol

To jest parodia - nie idźcie tam. Zarobki (usunięte przez administratora) . Bedziecie pracowac (usunięte przez administratora) a pensje sa jak w (usunięte przez administratora) . Więc na godzinę wychodzi o połowę mniej.

Tak7Nie
Zuzanna

Pojawiły się aktualne oferty pracy w Moore Stephens Central Audit @były pracownik, w których gwarantują możliwość awansu i rozwoju zawodowego. Może teraz coś uległo zmianie w kwestii podwyżek i jest o nie i o awans łatwiej? Ktoś może to potwierdzić?

były pracownik

Do asystentów nie bójcie się! DOMAGAJCIE SIĘ WYŻSZYCH WYNAGRODZEŃ. Umawiajcie się na rozmowy rekrutacyjne w innych firmach. Bierzcie urlopy na żądanie nawet jak jesteście na wyjeździe.

Tak6Nie

cezary

To jest typ biznesu prowadzony przez msca:zatrudniaja co roku mase asystentow (usunięte przez administratora) , samych partnerow jest kilku.Po pewnym czasie Ci najbardziej pracowici i zdolni domagaja sie wyzszych pensji a partnerzy (usunięte przez administratora) musieliby pozbyc sie czescu wlasnego wynagrodzenia-poprostu firma malo konkurencyjna.Ci Co sie domagaja wyzszych wynagrodzen to rezygnuja (usunięte przez administratora) , reszte zreszta tez by nowi nie sluchali jak jest od starszych.Nie polecam tej firmy.Pracowalem tam 1,5 roku i ciagle mam kontakt z roznymi osobami wiec nadal panuje ten sam schemat.

Tak9Nie

Zuzanna

@Pracownicyco masz na myśli? Czy takie sytuacje występują w firmie? Zawsze warto je zgłaszać do przełożonego, bądź działu HR.

Zostaw opinię o Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.