Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

młoda

może od razu w kolejności opiszmy kto z kim , gdzie i kiedy, wtedy będzie wszystko jasne, a nie tak po cichu ! kto z kim ma romans, ja dojezdzam z kolega to tez mam romans?

mloda
@młoda

powiedzmy otwarcie kto komu robił loda w tamtym roku na wigilii .. w szatni, pewnie kilka osób to widzialo ... a w WC.... przeciez nikt nie jest głuchy na jęki i stęki :), a prl to niby też nic się nie stało, wszyscy nabrali wody w usta?

Ktoś
@mloda

W sensie Wigilia 2012 czy Wigilia 2013?

ty

wygląda na to że pan/pani kika oraz pan/pani 1234 pomylili forum i powinni odbyć rozmowę małżeńską w domu a nie prać swoje brudy publicznie. To forum o pracy a nie o kłutnie małżeńskie.

młoda

to może napiszcie w końcu o kogo chodzi i bedzie jasne i czytelne, bo tak to i mój chłop to czyta i patrzy na mnie jak na idiotkę ciagle się pytając, gdzie ja pracuję w zakładzie czy w burdelu?

Tak miejsce pracy jest od tego by pracowac ,jednak wiele osob nie uznaje tej zasady

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Bo nie którzy pomylili forum... Nie o to tu chodzi po prostu chcial zrobic na złość bo jest wscibski

Poza tym nie będę się zniżała do Twojego poziomu inteligencji - czyli mniej niż 0 i wypisywała z Tobą publicznie własne poglądy i się przedrzeźniała

Twoje puste, durne i mało odważne i dorosłe uwagi mnie akurat nie ruszają, gdyby może kto inny to pisał to owszem... Wiec pisz sobie dalej :) Pa

@1234

Czy mało odwazne to bym tak nie powiedział , bardziej to do ciebie sie tyczy , wiele razy prosto w oczy cos było ci mowione ty wtedy jak tchorz unikalas i uciekalas od tematow (usunięte przez administratora)

Powodzenia :) zegnam...

@1234

Tez tym razem zegnam , sama sobie zapracowalas na to wiec masz jak chcialas

kika

Tchórzem to siebie mozesz nazwac i sama o tym wiesz zreszta jak Kuba Bogu tak Bog Kubie

pakowaczka

(usunięte przez administratora) przeciez widać, że niektóre z nas mają lżej, mają wolne kiedy chcą, dostają lepszy towar przez co wyrobią normę a do tego premia 150 %, widzą co się dzieje na zakładzie, kto do zwolnienia, same sensacje, (usunięte przez administratora)

@pakowaczka

celna uwaga

(usunięte przez administratora)jak maja to niech sobi maja nic Wam do tego sa "kika" widze najbardziej WKURZONY" :) i jaki wszystko wiedzacy :) fajnie tak poczytać jak ktos jest zazdrosny :)

zaiteresowany

zastanawiam się czy zlozyc papiery do Rhenus, jak wygląda tam praca, podobno zwalniają?

kika

Ja ? czyli co za ja ? A moze to ty tam jestes zamieszana w te intrygi i chcesz odwrucic uwage od tego

kika

a nie jednak to ja pisalam

kika

moje źródła są na 100% pewne i nic wam do tego skąd mam informacje, odnośnie związków homo to tez o kilku wiem i to na samej górze

kika

Raczej mi chodzi o zmiane popołudniwą , czyli teraz a pracuje na zmianie u Ozdoby , to ona ma bardzo bliskie teraz relacje z gorą

@kika

Widze ze ktos w moim imienu wypisuje, co do homo to nic mi nie wiadomo ale co do tej pani i kierownika to sa pewne wiadomosci nawet na upartego potrafila bym to udowodnic a razcej dac namiary od kogo to jest a jest to osoba z najblizszego otoczenia

Wielki
@kika

Nie znam za bardzo po inicjalach , czy chodzi(usunięte przez administratora)o pania obcietą na chopczyce ? Bo(usunięte przez administratora) jestem zorientowany ze nasz kierownik jest

@Wielki

Tak to własnie ta DAMA wyszczekana , ma jeszcze dwa etaty biuro informacji wszystkie informacje przekazuje dla swojego kiera i jeszcze dodatkowy etat to jego osobista pani do towarzystwa

kika

ja jak juz mam cos do napisania to jestem tego pewna i jest z pewnego zrodla , moje wpisy sa 100% wiarygodne bez przypuszczen czy domysłów

ktos
@kika

Nikt im nie zatrulł zycia , to oni mogli myśleć zanim podjeli takie działania i nie krzywdzic bliskich za jakich uwazali swoje osoby z ktorymi dzielili zycie , a praca powinna byc tylko pracą a życie towarzyskie i prywatne powinno byc od tego odzielone a nie łączone

ola
@ktos

ta zona z tym mezem sie rozwodzi to dopiero sensacja

portos

a tak jeszcze zapytam, czy ktoś pomyślał jak teraz zatruł życie tym osobom których tu są podane inicjały? teraz to już każdy będzie mógł się dowiedzieć o kogo chodzi ! dla mnie to jest świństwo

portos

Ty ... "normalny" nie badz taki skromny, na obu zmianach są romanse, i nie pierdziel mi tu o koszach, bo ja mam daleko w poważaniu takie układy, do głowy by mi nie przyszło wiązać się z kobieta, która ma męża i dzieciaki, po co mi to i baba z inwentarzem, nikt normalny tak by nie zrobił, wez sobie kilka palet i pośmigaj z nimi po hali, sa romanse tylko juz nie tak widowiskowe jak kiedyś, teraz się lepiej maskują i tyle, a to że ktos z kims pracuje i się dogadują to tez nie świadczy o tym, że się mają ku sobie, ale faktem jest że są lepiej traktowane i adorowane, niektóre kobiety i to jest niezaprzeczalne a co za tym idzie i normy mają też inne, chciał bym Ci przypomnieć też że każdy facet bedzie się ślinił na widok kobiety, wystarczy, że ona du da choccy jeden błahy sygnał, pomruga oczkami , powie zdrobniale imię i masz gotową sytuację, takze nie mów mi tu o napaleniach koszach itd.

kika

W kazdej plotce moze byc ziarno prawdy i tez moze byc ze jak komus sie dobrze z kims pracuje i sa blizsze relacje ale na to lepiej miec sprawdzone informacje ja mam takie z pewnego zrodla na temat pewnej pani i kierownika , sa bardzo blisko siebie a przyokazji kazde z nich czerpie korzysci , ona wie co bedzie i moze wyrobis norme wiedzac ze ma poparcie a on wie wszystko o wszystkich i wszystkim co sie dzieje na zmianie , malo tego on moze w razie czego liczyc na awans na brygadziste nie liczac na przyjemnosci po za praca , podaje notatke tylko w celach by kazdy uwazal co robi i co mowi , lepiej miec rozeznanie z kim sie pracuje .

kika

Zdrady byly sa i beda tego nie mozna uniknac i tylko zalezy od mentalnosci ludzi i jak sie szanuja , widac ze wiecej pan ma taki szacunek do siebie to co robia z soba przykladowo jak nowe zabawy (usunięte przez administratora) osoby zorientowane beda wiedzialy o kogo chodzi i tu jest tez obustronna zdrada .

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.