Opinie o ENPA Spółka z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ENPA Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ENPA Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENPA Spółka z o.o. w Kraków

sylvio

Chciałbym uprzedzić i ostrzec ta per prezes robi zasadzki na swoich byłych pracowników panie Mariuszu niech pan uważa bo chce pana wykończyć takie słuchy doszły od os trzecich odszedł pan od niej i pracuje u konkurencji.

Tim

Nie chcę się wyrażać tej niekompetennej Pani prawdopodobnie oszustka oszustka oszustka chłopaki uważajcie bo obiecuje a to co w rzeczywistości się dostaje to potrącenie ia za telefon wyżywienie ogrzewanie a uważajcie botas.....Ka odciąga za ogrzewanie Holandia uważajcie!!!!!!!!to oszustka

wedok

znalazłem informacje, że zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą doświadczenie firmy pozwala świadczyć usługi budowlano-inżynierskie oraz montażowe przy zastosowaniu najnowszych technologii, zgodnie z najwyższymi standardami jakości i to sie faktycznie zgadza.

lottomito

Hahaha normalnie mnie rozwalają takie wpisy. Pisałem już wyżej że ciężka robota nie jest mi obca ale jak pani prezes mówi mi w oczy że nie da mi wypłaty bo ona nie ma na paznokcie to taki tekst sam mówi za siebie. Wpisy typu nie jest źle, wypłaty na czas pisane są przez pracowników biura w celu złapania kolejnych naiwnych którzy bedę zarabiać na maniciury pani prezes.

guma3
@lottomito

To po jaką cholerę tam pracujesz,lub pracowałeś

@guma3

Bo nabrałem się na obietnice i pojechałem a jak już tam jesteś to robisz bo nie bardzo jest za co wrócić. Z pracy w tej firmie już dawno zrezygnowałem ale działam w tym temacie aby ostrzegać innych przed tą pseudo firmą

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bogdan ze Szczecina

dodam że dalej pracuje i nie malkontentuje żeby pracowac na rusztowniach trzeba miec moc :) to bardzo cięzka praca w firmie Enpa wypłata zawsze na czas pozdrawiam

niko

jak widzę co piszecie to mi się żle robi w firmie enpa to tylko (usunięte przez administratora) i pijacy pracują i tylko ci są poważani reszta ludzi to dobrze pracujące osoby ale w tej firmie nikt z kierownictwa tego nie widzi.szkoda .

Bogdan ze Szczecina

jedna z niewielu firm co płaci na czas to moja obiektywna opinia a czy mało wydaje mi sie że na chwilę obecną inni lepiej nie płać,,chodzi mi o Polskie firmy''nierobów nie zapraszam pracowitych owszem pozdrawiam a jak macie lepszą firmę po co co sie napinać pozdrawiam

Bogdan

pracowałem i pracuje jest ok leserów nikt i nigdzie nie toleruje pozdrawiam dodam ze mam mało na godzine cieżko pracuje i nie malkontentuje :)

zwykly

Panowie przyjezdzajacy na wycieczke zawsze bedą plakac przychodzic do pracy zeby godziny lecialy to nie tak trzeba dac cos od siebie chociazby troszke sie zaangazowac przepraszam to moja subiektywna opinia

byk

odp.na guti;Moja rada tyczy się pracodawcy,więc tego z którym podpisujemy UMOWĘ o PRACĘ,bo tylko taka jest brana pod uwagę.

byk

Witam Panowie,jeśli tak oszukują na urlopach,umowach i godzinach,dlaczego nikt nie poda ich do PIP.Sprawa prosta i wygrana,miałem taki przypadek z jedną firmą.Po kontroli PIP szybko poszli na ugodę i zaczeli wypłacać zaległą kasę za urlop,nadgodziny i dojazdy,nawet na jakiś czas zostały przywrócone diety.Bardzo polecam złożyć stosowne powiadomienie do PIP w Krakowie,anonim oni tylko czekają na takich klientów,zobaczycie jak szybko zmieni się wasza sytuacja oczywiście na dobre.Kto długo u nich pracuje weżmie całkiem dobrą kase za urlopy i diety naprawdę polecam.

Somer

Bez przesady, aż tak źle to nie jest, u nas też można dostać dobrą pracę dorywczą, no ale jednak w Holandii to ojro się zarabia, bardziej się kalkuluje, No i jedzie się za granice po to żeby jak najwięcej przywieźć więc żyje się po najmniejszej lini oporu. Możecie powiedzieć ile potrącają na mieszkanie, i czy zapewniają je w ogóle ?

karo5

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy Enpa Sp. z o.o. to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Poszukujemy doświadczonych lakierników jachtowych do pracy na terenie Holandii Zakres obowiązków: - przy... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5724922?keywords=&region=

lottomito

Widzę że znów brakuje parę etatów. Biuro w Dortmundzie teraz działa?

lottomito

Maro proszę Cię nie obrażaj mnie. Wychowałem się w małym gospodarstwie gdzie większość prac wykonywało się ręcznie. Ciężka praca nie jest mi obca. ALe tekst pani prezes że nie ma pieniędzy na wypłatę bo ona nie na manicure mnie rozwalił. Do tego auto takie że strach zaparkować na mieście żeby nie dostać mandatu, ubrania najtańsze "foliowe" po 10 godzinach pracy bieliznę można było wyżymać. Urlop???? Podobno wliczony w wypłatę. Pierwszy raz z takim czymś się spotkałem. I na koniec podatek ale to już opisywałem. Wiec zastanów się dobrze co piszesz.

Maro

Wszystcy byscie narzekali robic wam sie nie chce.

ryba
@Maro

witam chyba jesteś jej znajimym bo to co opisuja wcześniej to prawda sam doświadczyłem skąpstwa i obłudy tej baby

luck70
@Maro

Albo miałeś cos wspólnego z Panią per prezes albo ,,, nie chcę sie dosłownie wypowiadać , Sta,,,,,ra s,,,,ka kasa kasa kasa ale dla niej wieć człowieku podstawiony to co opisują o niej i pracy u niej to szczera prawda.Robi zasadzki na pracowników , i nie waż sie odezwać lub sprzeciwić to pa pa

DAX

To jakim cudem ta "firma" jeszcze istnieje? Jak jest źle to zostawcie to bo gorzej chyba już być nie może z tego co piszecie.

szczery

Witam wszystkich którzy chca sie zatrudnic w tej firmie ;) no jeśli ktos lubi ekstremalne sporty i mieszkanie w slamsach prace po 8 godzin i zapisywanie tych godzin jako 7,5 to zapraszam.Firma ENPA wogóle sie nie liczy ze zdaniem pracowników ostatnio pani prezes przeprowadziła nas na bloki w dzielnicy tureckiej gdzie jest bardzo ale to bardzo nie ciekawie nikt nie chciał sie przeprowadzac ale ona zaoszczedziła 1 euro na osobie i za to dojeżdzają 10km dalej do pracy hehe ładna oszczedność obiecanych podwyżek nie widac i zajdów do domu też poniewaz trwa remont jednej z hal a ludzie sie zwalniaja i nie ma innych chętnych wiec radze uwazac na obietnice dawane przez ta firme (usunięte przez administratora)

szczery

Witajcie wszystkie opinie o firmie ENPA sa prawdziwe kierownictwo wogóle sie nie interesuje pracownikami !!ja pracuje na Hucie w Niemczech i juz 3 raz sie przeprowadzalismy ponieważ co mieszkanie to gorsze i najlepiej po 5 w pokojach teraz pani prezes chce zaoszczedzic pare euro i po powrocie z urlopu procownik nie wraca na swoje lózko tylko na łóżko innego który właśnie zjechał na urlop czyli jest jedna wielka kołomyja my juz od ponad tyg nie mamy pralki bo nie ma jej gdzie podłączyc jedna pralka na 20 meszczyzn!!!szok!!! stawki śmieszne od 7 do 8 euro i trzeba pracować prawie wszystkie Niedziele gdzie nowo przyjęci pracownicy na Holandie dostali po 10 euro a praca w sadzy i pyle i nie ma co liczyc na wode od pracodawcy nawet jeśli pracuje sie w 50 stopniowym upale a tak bywa bardzo czesto !!!! nie polecam nic nie da sie załatwic niektórzy walczą o nowe spodnie ponad miesiać a Wolanin mówi tylko że nie długo będą i na tym sie kończy rozmowa omijajcie firme z daleka bo tylko kłamia a do pracy dojerzdzamy Citroenem z którego leci srednio litr oleju tygodniowo żeby wrzucic bieg trzeba go zgaśić rdza sypie sie na kaWitajcie wszystkie opinie o firmie ENPAsa prawdziwe kierownictwo wogóle sie nie interesuje pracownikami !!ja pracuje na Hucie w Niemczech i juz 3 razy sie przeprowadzalismy ponieważ co mieszkanie to gorsze teraz pani prezes chce zaoszczedzic pare euro i po powrocie z urlopu procownik nie wraca na swoje lózko tylko na łóżko innego który właśnie zjechał na urlop czyli jest jedna wielka kołomyja my juz od ponad tyg nie mamy pralki bo nie ma jej gdzie podłączyc jedna pralka na 20 meszczyzn!!!szok!!! stawki śmieszne od 7 do 8 euro i trzeba pracować prawie wszystkie Niedziele gdzie nowo przyjęci pracownicy na Holandie dostali po 10 euro a praca w sadzy i pyle i nie ma co liczyc na wode od pracodawcy nawet jeśli pracuje sie w 50 stopniowym upale a tak bywa bardzo czesto !!!! nie polecam nic nie da sie załatwic niektórzy walczą o nowe spodnie ponad miesiać a Wolanin mówi tylko że nie długo będą i na tym sie kończy rozmowa omijajcie firme zdaleka bo tylko kłamia do pracy dojeżdżamy citroenem z którego leci średnio litr oleju w tygodniu a żeby wrzucić bieg na niższy trzeba go zgasić a na kazdej dziurze sypie sie rdza złom kompletny a drugie auto nie ma przegladu od 2 tyg i to nikomu z kierownictwa nie przeszkadza !! a mandaty płaci kierowca

lottomito

Robotnik zobaczysz sam :) Jak skarbówka sprawdzi Twojego PIT-a :) Ja już mam sprawdzony i wiem że mam dobrze policzone.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPA Spółka z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ENPA Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENPA Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPA Spółka z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPA Spółka z o.o.?

Kandydaci do pracy w ENPA Spółka z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPA Spółka z o.o.