Opinie o ENPA Spółka z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ENPA Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ENPA Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENPA Spółka z o.o. w Kraków

robotnik2011

@lottomito Ciekawe, gdzie sie rozliczales. W warzywniaku moze, co? Nie wiedzieli co zrobic z jarografem, he? Wrzucili w systemik i im wyliczyl, bo sami glowka ruszyc nie potrafia. Mi w jednym biurze wyliczyli, ze musze doplacic, a w drugim, ze mam zwrot. Ciekawe, kto sie nie zna na pitach?

enpa-man

Firma Enpa jest obsługiwana przez jakieś nędzne biuro rachunkowe, w którym nie znają się na przepisach. Pani Prezes chyba nie wie, że ostatecznie i tak ona odpowiada za wszelkie błędy.A jest za co...

karamon

Panowie To wierzchołek 'góry lodowej' jesli idzie o rozliczenia.ENPA nie tylko nie umie prowadzic działalnosci za granica ale też nie umie delikatnie mówiąc rozliczyc spraw pracowniczych zgodnie z zasadami. Bedziecie jeszcze bardziej zdziwieni ( oprócz podatku) jak sprawdzicie pozycje wykazana w belastingu za rok i kowotę odprowadzoną do ZUS. Ale cóż-jaki Pan taki kram.

lottomito

Nie dość że dalej nie otrzymałem zaległego wynagrodzenia to jeszcze teraz przy rozliczaniu podatku wychodzi że muszę około 1,5 PLN dopłacić. Ale co się dziwić jak firma taka księgowość. Hehehe Dzwonię do pani księgowej i pytam co jest grane a ona nie umie mi wytłumaczyć, odsyła mnie do biura podatkowego. Nie trzeba być orłem prawa podatkowego żeby wiedzieć że w PIT-11 w poz.38 powinna być wpisana kwota od której został zapłacony podatek w Holandii. patrz odnośnik u dołu PIT-11. Nie wiem jak wy ale ja już jutro atakuję ENPę żeby korygowali tego PITA bo nie uśmiecha mi się takiej kwoty płacić drugi raz.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
obcy

czy w tej firmie są wypłaty na czas i co ile zjazdy do domu i czy płacą jak jedziesz do domu na tydzień

enpowiec :)

DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z TA FIRMA!!!!!! KTO DOSTAŁ PIENIADZE ZA JAKIKOLWIEK URLOP ŁAPKA W GÓRE!!! nie ma w tej firmie urlopów!!!! haha bo oczywiscie jak twierdzi szefowa jest wliczony w stawke. a tym bardziej nie daj boże jak zachorujesz!!! karty z ubezpieczeniem nie ma po 3 miesiace nawet .Arbeits (usunięte przez administratora) tz, Finanzkontrolle Schwarzarbeit mówią coś Pani te nazwy? napewno tak. pozdrawiam

lottomito

Tak Pani Prezes za marzec dostałem a za luty te zaległe 35% które miały być wypłacone w późniejszym terminie????? Coś krótką ma pani pamięć.

To ciekawe, ze nie ma Pan wyplaty za luty. Moze odebral ja Pan gotowka??? i zapomnial. Z wpisu wynika, ze juz Pan nie pracuje u nas od dluzszego czasu, ale pamietam, ze placilismy nawet za \\\\\\\"to czy sie stoi, czy sie lezy\\\\\\\". Pozdrawiam Prezes Zarzadu

Roman11
@Pracodawca

Proszę o uwagę t Pani jeżeli można o tej osobie mowicPani to oszustka która wykorzystuje Polaków zczysty sumieniem to piszę , Polska to dla niej ;chlam; Wykorzystuje za marna stawkę os do rusztowań. Załatwia kwatery za najniższe kosztyty.Nie jesttonagonka nata panią ale czysta prawda. Jeżeli ktoś mówi co myśli jest poniżany.To stara baba która za naszą ciężka pracę lansuje się w Dusseldorfie , prawdopodobnie zatrudnia nianie do swoich bachorow bez umowy

Roman11

vigop

i tak jesteś dziadówką

lottomito

Co do warunków mieszkaniowych to się zgodzę. Ale może mówimy o innym kontrakcie? Ja mówię o kontrakcie na elektrowni w Europorcie w Holandii. I tak jak mówię warunki mieszkaniowe jak najbardziej ok. Praca też po 10 godzin ale zjazdy co ile? No co dwa miesiące kierownik wyliczył że przysługują. bo tak z urlopów wychodzi. Po to zasuwa się 10 godzin że ma się narobione godziny i można zjechać do kraju częściej. I nawet pracując w Polsce nikt Ci pauzy na śniadanie nie odlicza od dniówki a Enpa tak. Wbiją Cię w worek foliowy ("bardzo dobre kurtki zdaniem szefowej") gdzie po godzinie już ubranie pod nią jest mokre od potu. A zwykłe kamizelki odblaskowe kupowali dwa miesiące. Nie wspomę już o tym że chłopak jak przyjechał dostał obuwie rozmiar 46 a nosił 41 więc sobie wyobraźcie jak mu się chodziło w tych kajakach. A sprawy transportu to już naprawdę tragedia. Ci którzy jeżdżą Ty mi busami albo nie mają wyobraźni albo im nie zależy na niczym. Pierwsze rano to było pytanie czy bus w ogóle zapali. Według kierownictwa mił mieć silnik turbodiesla ale jak się okazało to gdzieś na parkingu na śląsku gdzie bus stał przed wyjazdem do Holandii wymontowali turbinę. Kiedy powiedzieliśmy pani (usunięte przez administratora) czy nas wysłała tyle kilometrów za granicę to usłyszeliśmy że bus miał dwa przeglądy przed wyjazdem. No to wskrócie: Filtr powietrza po przejechaniu w deszczowej pogodzie 2 tys km po tym że przeglądzie niczym się nie różnił od asfaltu. Piszczący pasek wspomagania też po tym samy dystansie, Parę kropel deszczu i kierownica przestaje być posłuszna woli kierowcy. Już nie wspomnę o czarnych plamach pod autem gdzie tylko się zatrzymał.. Tak więc kolega "pracownik" pracuje pewnie w biurze Enpy w Krakowie i szefowa mu już głowę suszy że nie złowił żadnej ofiary od paru tygodni. Wypłata za luty dalej nie wpłyneła mi na konto chociaż mamy już maj

to naprawde dobra firma waruki mieszkalne calkiem dobre pensje do dziesiatego kazdego niesiaca i praca po 10godzin jesli chcesz pracowac chyba ze przyjezdzaja tacy kturzy nie chca pracowac a chca zarobic nigdzie tak nie ma wiec tacy sa traktowani inaczej czyli usunieciem z pracy od 1 do 10 daje dziesiec i kierownik z pojeciem tez jest

loottomito

gosc - 2012-04-13 13:15:01 zerknij na forum to się dowiesz więcej szczegółów (usunięte przez administratora)ni się nie zastanawiaj. Jak na rusztowania do Holandii to zapomnij. Chyba że masz święte nerwy, kasę na życie a chcesz zioła na legalu popalić;)

gosc

NOWY

DAJCIE ZNAĆ COŚ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ FIRMY BO DOSTAŁEM PROPOZYCJĘ PRACY I NIE WIEM CO I JAK A WIDZĘ ŻE NIE BARDZO TA FIRMA JEST RZETELNA..NAPISZCIE WIĘCEJ SZCZEGUŁÓW DZIĘKI

misio1026

tak to prawda co sie dzieje w tej firmie a kierownidztwo na budowie nie ma pojecia o pracy na obiekcie zamknietym

zdecydowanie nie polecam tej firmy, pani ''prezes'' ma gdzies pracownikow i liczy sie tylko kasa dla niej, pracowac musisz caly czas, i najlepij sie nie odzywac bo to znaczy ze idziesz do zwolnienia, obiecuje zjazdy z holandi co 6tyg a pozniej sie wypiera i nie puszcza do kraju, nie ma urlopu w tej firmie!!!! aha i radze odrazu zaznaczyc zeby zapisala do na umowie bo pozniej kreci i podpisujesz karty a pieniedzy nie otrzymujesz

Zostaw merytoryczną opinię o ENPA Spółka z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ENPA Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENPA Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPA Spółka z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPA Spółka z o.o.?

Kandydaci do pracy w ENPA Spółka z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPA Spółka z o.o.