Opinie o STAR-GRES w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STAR-GRES. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STAR-GRES na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAR-GRES w Końskie

Trzeba płytkę Calacata przecenić w tym miesiącu.

klientka

Może znacie jakiś fachowców w końskich lub okolicy, którzy skują mi płytki star gresu ze ściany? Juź ich nie chce mieć w domu i na tarasie, wolę coś lepszego.

Gabble

Jeśli jesteś pracownikiem Star-Gres to wypowiedz się o warunkach pracy w firmie. Czy można w niej oczekiwać możliwości do rozwoju zawodowego?

bezmajtek

Muszę być w tym miesiącu miła dla swojego męża aby mnie puścił na targi.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STAR-GRES, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gość

W tym roku Belgia zamawia dużo za dużo płytek!!! Jak tak dalej pójdzie to zabraknie ich na kraj.

elegancki design
@gość

Każdy się zastanawia po co Belgom takie duże ilości płytek, kupują i kupują.

3+1

Zauważyliście,że im więcej się pije z klientem to się więcej sprzedaje. Po trzech dniach taki klient mięknie i akceptuje wyższe ceny!!!

domino

Ale zarobimy na płytce Tribeca, żaden inny polski producent nie ma nawet podobnej płytki w ofercie a już napewno nie Cersanit czy Tubądzin.

zbychu

Za układanie płytki o grubości 3cm fachowcy biorą potrójne stawki a i tak nie ma kto ich wykładać. Znacie kogoś kto się podejmie ich dźwigania??

stokrotka

Ta kolekcja polerow Shadow wcale nie jest juz ciekawa. Ta plytka jest malo wyrazista.

gala

Hej, czy Joachim Kiechle z Notzingen jest jeszcze waszym agentem , czy dał sobie już spokój?

sprzedawca

Sukces, sukces po targach w Hiszpanii. Zamówień zebranych od klientów jest na cały rok produkcji!!!! Dzięki niebywałym zdolnością negociacyjnym udało się sprzedać jeszcze więcej płytek po jeszcze lepszych cenach, dlatego należą się nam premie za wyniki!!!!

Jacek
@sprzedawca

Podobno przejeliście kilku agentów z Cerradu? Możecie powiedziecieć coś więcej o nich jak współpraca? Jakie plany sprzedażowe po targach, wrażenie itp.?

Anon
@sprzedawca

Czy są przyjęcia do pracy. Jestem zainteresowany na produkcję. Dajcie znać jak możecie. Z góry dzięki.

prestiż&klasa
@Jacek

Jest ten Vincenzo , lepiej by było jak by sobie podpisał współpracę z innym producentem płytek i zamawiał takie duże ilości płytek u kogoś innego. O tak wtedy by było dla nas mniej pracy. Swoją drogą co jego żona w nim widzi?????

piegusek
@prestiż&klasa

Ja, chętnie temu Vincenzo w tym tygodniu, po włosku powiem, aby może sobie poszukał innej fabryki.

piegusek

Gres
@prestiż&klasa

To tak jak z aktualnym zamowieniem do Arabii Saudyjskiej. Ta Dorota Castellazzi jest taka meczaca......

kotek

Tak sobie myślę, że z punktu biznesowego jeszcze najbardziej dochodowa będzie produkcja płytki 3cm a póżniej to warto by było rozważyć sprzedaż jakiemuś inwestorowi np. Cotto Petrus ?

kaliber

osobiście to ja mogę odradzić jakiekolwiek picie i dogadywanie się z Sebastianem K.

wyprzedaże
@kaliber

Naszym zdaniem Sebastiano to dz.... dyrektor , można więcej i więcej płytek sprzedawać ale on lubi jak się z nim gada i gada. Może szuka akceptacji? Ciekawe co wymyśli w lutym?

ceramika

Po targach przybędzie o 30% wiecej klientów. To ci którzy zostaną przeciągnięci od innych producentów płytek. Osłabianianie konkurencji trwa nadal!

Żaden inny producent płytek w Polsce nie jest w stanie wyprodukować płytkę o grubości 3cm!! Jeśli tylko nie będzie wpadek jakościowych to zarobimy kupe kasy!!

baustof
@16378

W tym roku na rynkach niemieckim, austryjackim oraz szwajcarskim sprzedane zostanie minimum 100 ciężarówek płytki o formacie 75cmx75cmx2cm!!

Italia
@baustof

Phi też mi nowina , na rynku włoskim będzie potrzeba 200 ciężarówek tego formatu.(produkcja w pierwszej kolejności dla kochanych włochów):)

projekt
@16378

Za płytkę o grubości 3 cm płacą w Niemczech i we Włoszech płacą jak za złoto. Tylko my mamy ten super produkt, gdzie manufaktury ceramiczne Cerrad, cersanit, ceramika paradyz czy nawet marazzi nie są wstanie czegoś takiego wyprodukować.

wew. 2

Dokładnie wiemy co się dzieje w Nowej Gali, dzięki tym informacją uzyskujemy przewagę na rynku..

Portofino

Jeśli nie zostaną wyprodukowane natychmiast wszystkie ilości dla Dado Cermica to pewnie poszukają sobie innego polskiego producenta płytek lub co gorsza inne fabryki same prześlą swoje oferty do nich, wystarczy tylko,że zagwarantują jakość.

@Portofino

oczywiście

mała

W tym miesiącu rynek włoski bierze każdą ilość płytek, pewnie nie nadążymy z produkcją takie jest zapotrzebowanie na polską płytkę.

@Portofino

Na pewno nadmieniasz o bardzo ważnej sprawie. Nie wiem, czy jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że na tym forum skupiamy się raczej na przybliżeniu innym osobom warunków, jakie stwarza swoim pracownikom firma STAR-GRES. Może w związku z powyższym napiszesz, czy macie tam zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

SF

W tym miesiacu swietnie sprzedaje sie nasza konecka plytka CAVA o rozmiarze 20x120cm.

@SF

Niezmiernie ciszymy się z tego powodu. Ale prosimy, abyś już skupił się na opisywaniu nieco innych kwestii, a mianowicie na warunkach zatrudnienia w STAR-GRES. Możecie liczyć ze strony tego pracodawcy na jakieś dodatki pozapłacowe?

znawczyni
@SF

Jest też nasza płytka Cava o rozmiarze 30x120cm, która wypiera z rynku podobne płytki innych producentów np. z Cerrad-u czy CP.

@znawczyni

To naprawdę bardzo dobrze. Jednak musisz mieć świadomość tego, że na tym forum powinno się raczej opisywać szeroko rozumiane warunki zatrudnienia, na jakie mogą liczyć pracownicy firmy STAR-GRES. A Twój post nieco odbiega od tego tematu. Może wiesz, czy teraz trwa tam rekrutacja?

Proseco
@Anna

Mam takie pytanie odnośnie pracy w Stargresie. A mianowicie czy Pan Prezes nie mógłby tak z czystej ludzkiej przyzwoitości zrobic wolnego na czas Świąt Bożego Narodzenia ? Czy te trzy dni wolnego dla pracowników to az tak wiele ? I oczywiście będzie życzył nam Wesołych Świąt. Szczyt obłudy.

@Proseco

Jak się zastanowisz, to sam przyznasz mi racje, że takie pytanie warto już kierować bezpośrednio do samego Prezesa firmy STAR-GRES. A tu natomiast skupiamy się dzieleniu się doświadczeniami, związanym ściśle z warunkami zatrudnienia. A czy w związku ze zbliżającymi się Świętami dostaliście jakieś paczki od tego pracodawcy?

Proseco
@Anna

Szanowna Anno. To pytanie jest ściśle związane z warunkami zatrudnienia. Niech ludzie, którzy chcą pracować w tej firmie mają świadomość, ze w święta będą , mówiąc kolokwialnie zap......c. A co do pytania o paczki. Hmmmm. W obecnych czasach raczej większość pracodawców obdarza swoich pracowników jakas formą pomocy świątecznej . Ale to z zakladowych funduszy świadczeń socjalnych, czyli raczej z "naszych" pieniędzy. Czyli żaden heroizm ze strony pracodawcy. A raczej obowiązek.

@Proseco

Przecież to jest produkcja w trybie ciągłym. Nie można ot tak sobie wyłączyć pieca, bo ponowne uruchomienie bardzo dużo kosztuje (np. wymiana wszystkich rolek). Taka specyfika produkcji. Co do życzeń - gdyby nie życzył nic byłoby lepiej??? Tak źle i tak niedobrze...

mała

przy następnej produkcji płytki EcoWood zajdzie się do ceny 8zł/m2

kasia
@SF

szczególnie dużo zamówiła tej płytki zagranica i pewnie jej zabraknie dla krajowych klientów. Zresztą płytka CAVA jest lepsza od płytek z Cerrad-u czy Nowej Gali.

Ofset

Jak się nie potrafi wygasic pieca to gwarantowana wymiana rolek

Luki

Na pierwszy kwartał mamy już pełno zamówień od włochów , wieć nie przysyłąjcie więcej zamówień bo jak przyślecie to będziecie czekać na ich realizacje jak jacyś ceramiczni frajerzy!!!!!

@Luki

Przypominam Ci o tym, że na forum absolutnie nikogo nie wyzywamy i nie obrażamy. Odsyłam Cię teraz do regulaminu GoWork i proszę, abyś zapoznał się z jego zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto musisz wiedzieć, iż na tym wątku skupiamy się raczej na samych warunkach pracy w STAR-GRES, także na jej specyfice. Na pewno pracujesz w tej firmie, dlatego powiedz, czy tamtejsze wynagrodzenie jest już na dosyć wysokim poziomie i dzięki temu warto byłoby tam aplikować?

W przyszłym roku w OBI chcemy zrobić tak aby m2 płytki kosztował 27zł i tym sposobem wyprzemy innych producentów z tej sieci.

@Michał

Dobrze, że zechciałeś podzielić się z Nami tą refleksją. Muszę Cię jednak uświadomić, że tak naprawdę ma ona bardzo mało wspólnego z głównym tematem obecnego wątku. Jeśli jesteś pracownikiem w STAR-GRES, to najlepiej byłoby, jakbyś po prostu z własnej perspektywy spróbował opisać warunki pracy w tym miejscu. Czy nowo zatrudnione osoby zarabiają podobnie, jak Ci, którzy pracują tam już od pewnego czasu?

Zostaw merytoryczną opinię o STAR-GRES - Końskie

• Jak się pracuje w STAR-GRES?

Zobacz opinie na temat firmy STAR-GRES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STAR-GRES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STAR-GRES
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ceramiczna 5
    26-200 Końskie