Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Pracownica

Zgadza się, zła opinia idzie o zakładzie. Ludzie to czytają, inne firmy też, kontrahenci. Ale nie ma pozwolenie na (usunięte przez administratora) w pracy, bo to co wyrabiają Panowie z magazynu, ekipa z WEP, to przechodzi ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora)i chamstwo w stosunku do kobiet. Dziwię się, że nikt z tym nic nie robi. Do tego ćpanie, alkohol, kradzieże.. Marnie to widzę. Powinny być cięcia na magazynie, w ramach oszczędności. Popieram.

Izka

Ojej, a co tu za afery są kręcone? Chciałam dowiedzieć się jak tu się pracuje na magazynie, żeby podesłać bratu oferty pracy ciekawe, a tu proszę. Plotki plotkami, ale ktoś konkretnie może napisze mi minusy i plusy pracy w firmie? Jak wynagrodzenie, perspektywy na podwyżki, premie? O atmosferę wole nie pytać :P

Robotnik przymusowy.

Jak sytuacja w firmie? Są zamówienia? Czy związki już poinformowały, że ma zostać tylko 750 osób? ...taka plotka. Może kolorowa Pani z HR w końcu coś tutaj oficjalnie napisze ...każdy wie, że czyta to HR I komentuje w kuluarach. Po ostatnim @ od najwyższego dowódcy, chyba trzeba zacząć szukać pracy....w Rumunii ha ha. Pamiętajcie!!! Nic, nie daje tyle satysfakcji, co oszczędnośc!!! Które pomagają w rozwoju i gonieniu konkurencji. Pozdrawiam.

@Robotnik przymusowy.

Oszczędności, jak najbardziej. Po co trzymać osoby, które nic nie robią, tylko przynoszą straty? Straty i wstyd zakładowi. Po ostatniej aferze powinna być zrobiona redukcja etapów na magazynie. Bo chłopaki tam nie są potrzebni.

Pracownica

I wynoszą z zakładu, co tylko mogą. Kradną na potęgę.

Kaska

Pozdrawiam wszystkich Panów w tej firmie, którzy potrafią być mężczyznami i nie zajmują się plotkami. Dzisiaj byłam świadkiem jak jeden Pan utarł jednemu gówniarzowi nosa gdy ten obgadywal dziewczynę. Brawo dla tego pana! Teraz ja do tego chłopczyka: chłopczyku musisz się nauczyć, że sam wyrabiasz sobie etykietę obgadując innych. Łatwo komuś zepsuć opinie ale żeby być prawdziwym mężczyzną który posiada jakieś wartości to jest już wyczyn w tym świecie. Życzę Ci żebyś kiedyś założył swoją rodzinę i obyś dal przykład swojemu synowi, że kobiety trzeba szanować i wspierać. Dla mnie jesteś małym chloptasiem, który nie szanuje kobiet i nie potrafi stawić czoła porażkom bo sam jesteś wielką porażką, wstyd!! Facet, który plotkuje to dla mnie dno totalne.

Kaska

To jej wina, że dziewczyna awansowała zazdrość cię boli ? Staraj się to też Cię wezmą na lepsze stanowisko chłopczyku. Leniom awans nie grozi

Anka
@Kaska

Każdy się może uczyć w tej firmie i zawsze mówili, że Ci co awansują liżą tyłki. Dobrze, że ona nie ma tutaj rodziny bo zaraz byłoby gadanie, że ktoś jej coś zalatwia. Mi ona bardzo pomaga i zawsze była pomocna oby wiecej takich kobiet, które się wspinają wyżej.

John
@Kaska

Widzę że też lubisz ten sport skoro jej tak bronisz. Pewnie sama byś gałe zrobiła żeby zarobić 200 zł więcej. A mówiłaś o szacunku!

@John

Myślisz, że jesteś tutaj anonimowy ? Sprawę zgłaszam na policję.

Anka
@Kaska

Ja też zgłaszam. Takich trzeba zgłaszać za obrażanie kobiet.

@John

Chłopie ty nie powinieneś w tym zakładzie pracować mam nadzieję że dostaniesz dyscyplinarkę twoje IP mogą udostępnić wiesz o tym czy nie pomyślałeś?

Kacper
@Kaska

Pozdrawiam panią feministkę która zamieściła ten komentarz. Z pani wpisu rozumiem że tylko pani może obgadywac tylko z tego względu bo jest "panią"a mężczyzna już nie bo to nie męskie ???? naprawdę pani nie musi nic doradzać/życzyć panu o którego się tak pani zbulwersowała bo każdy ma swoje życie i odpowiada za siebie. Proszę swoich prywatnych wypocin które nic nie wnoszą nie wypacać na forum które służy do opinii o pracodawcy/miejscu pracy, ludzie się obgadywali i obgadywac będą taki jest świat,a porażka i kompromitacją jest pani wpis wyżej, nie pozdrawiam

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anonimowa

Chciałabym poinformować na forum, że osoby, o których jest mowa w ostatnich dniach, próbują mścić się na dziewczynach z produkcji, rozsiewając o nich plotki. Wczoraj, na dożynkach, jedna osoba, drugiej osobie i tak poszło. Uprzejmie informuję, w swoim i koleżanek imieniu, że jutro rano, kierownictwo będzie o tym poinformowane. Kolejne osoby to potwierdzą. Dziewczyny, kobiety, szanujmy swoją opinię.

Nowa w mieście

Nie chce wiedzieć , w jakim towarzystwie musisz się obracać, że wiesz te wszystkie rzeczy haha czy wy prowadzicie jakąś grupę przestępczą? Może wypadało by to zgłosić a nie wywalać swoje frustrację anonimowo na grupie. Jak wiesz te wszystkie rzeczy a nic z tym nie robisz to wcale nie różnisz się od tych osób które mógłby by tak robić.

GumowyJasiu

Cos to zgłaszanie wam kiepsko idzie, bo temat poszedł już w zapomnienie i wszyscy normalnie dalej pracują. Zamiast prowokować, i siac propagandę, zajmijcie się swoją robota.

@GumowyJasiu

I pamiętaj, że nie ujdzie Wam to na sucho. (usunięte przez administratora)w pracy.. Kradzież. Picie alkoholu i branie (usunięte przez administratora)również. Kwestia czasu, jak odpowiecie za to wszystko. .

@Pracownica

Jak masz na to dowody, to zapraszam do kierownika magazynu, przedstawić fakty. Dosyć już tych bredni, albo coś macie, albo zamknijcie się. I nie strasz nas, bo w końcu was zaczną rozliczać za te buble. Każda reklamacja, negatywnie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów.

Dlaczego umowy przedłużane są tylko operatorom?? W zeszłym roku jednego z operatorów nie było w pracy, ciągle na L4 a mimo to dalej pracuje?? Teraz będzie miała przedłużoną umowę?? Co z osobami które wyrabiają normy i nie chodzą na chorobowe?? Gdzie tu sprawiedliwość??

Konduktor

No tak, wszystko co złe,to magazyn. Tylko to magazyn nie produkuje bubli, które co chwilę wracają do reklamacji, to nie z magazynu zwolnili za afery scinkowej, za pastę lutownicza, alkohol i (usunięte przez administratora), to nie na magazynie wychodzą afery romansowe. Na produkcji wszyscy idealni, a nie znają prostej zasady pobrania materiału z magazynu. Na nockach, wszyscy wykorzystują fakt, że nie ma kierownictwa i jest okazja trochę zluzować. Nie chcę tu nikogo bronić, ale niech każdy pilnuje własnej (usunięte przez administratora) i za nim oczerni kogoś, niech spojrzy na siebie.

@Konduktor

Związki zawodowe już wiedzą o tej sprawie, kierownictwo również.

@Czarna

Caly zakład o tym wie. Tylko oficjalnie nie ma żadnych dowodów i jedynie co, to możemy się spodziewać niezapowiedzianych kontroli i sprawdzania co robimy np na nockach. Tyle żeście osiągnęli.

@Konduktor

Skąd wiesz? A może ktoś już był, powiedział, będzie świadkiem? Dyscyplinarki będą. Magazyn przyjęć poleci cały.

@Czarna

Weźcie już przestancie się ośmieszać, bo to już jest nudne. Cała ta afera jest oparta wyłącznie o te wpisy tutaj. Nikt nie przyszedł i nie przedstawił oficjalnie dowodów. Dlatego darujcie sobie to, bo tylko pogarszacie wizerunek zakładu. Nikt z magazynu nie zostanie ukarany w żaden sposób i sobie to wbijcie w te puste głowy. A wam radzę się skupić na pracy, bo za te buble w końcu was rozliczą.

@Konduktor

Kolego, nie krzycz tak, nie denerwuj się. Bo nie masz o niczym pojęcia. O niczym. Nie wiesz, kto był i gdzie. A magazyn odpowie za swoje. Od brygadzisty, po młodego.

Konduktor

Oj nie ładnie tak oskarżać, jak się nie wie nawet z kim się pisze. Nie masz pojęcia kim jestem, więc daruj sobie te osobiste wycieczki i mnie nie strasz. A jak taka pewna jesteś, to przyjdź i osobiście przedstaw fakty.

Czarna

Właśnie pokazujesz swoją kulturę, kolego. Przez takich, jak Ty, zakład ma taką złą opinię. Gówniarz i tyle. A z takim tekstem, to do swojego przełożonego idź, albo matki, bo masz braki wychowawcze. Skończ zmieniać te nicki, bo i tak wszyscy już wiedzą, o kogo chodzi. Jesteś skończony kolego.

Dramat

Zastanówcie się ludzie o czym Wy tu piszecie. Każdy broni swojego zdania i nikt nikogo tu nie przekona do swojej racji. Takim pisaniem szkodzicie sobie i zakładowi. To, że się tutaj pożalicie, to być może ulży Wam na chwilę, bo zaraz będą dodatkowe problemy i obostrzenia po Waszych wpisach. Jak ktoś ma jakieś dowody, to zgłasza się to odpowiednim instytucjom, a nie w tym miejscu. Ogarnijcie się też z podawaniem pseudonimów, imion, czy nawet nazwisk, bo jednym wpisem możecie zrujnować komuś życie, a jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Pomyśl jeden z drugim, zanim następnym razem będziecie chcieli coś tutaj napisać.

Mała

Mylisz się kolego. Ludzie zaczęli mówić. Nareszcie. Weźcie się do roboty, pilnujcie dokumentów, aby wszystko się zgadzało. To co przyjmujecie, ze stanem faktycznym. A nie, później szukacie kozła ofiarnego. Bo u was tylko braki, a wy jak zwykle niczemu winni. Nie pozdrawiam Panów. Pozwólcie innym pracować.

@Mała

Tak. To należy do naszych obowiązków. Sprawdzanie zgodności dostarczonego (zamówionego) detalu z dołączoną do niego dokumentacją. I to właśnie robimy. Wy potem z tego tworzycie produkt gotowy, zamówiony przez klienta. Tak powinno być. Ale to tylko teoria. Realia? Magazyn zasypany reklamacjami, rework na pełnych obrotach, bo produkcja nie umie odpowiednio zamontować poprawnego elementu... I winny magazyn??? Litości... Mniej plotek, więcej koncentracji polecam

Zadzior

To prawda. Ziomki na magazynie to stare (usunięte przez administratora). Od brygadzisty, (usunięte przez administratora)właza, po młodego.(usunięte przez administratora) Co rusz jarają, a później nie rozwalają bramy na magazynie ????????????

wystrzauu
@Zadzior

ty to kurwa na początek naucz się poprawnej pisowni

Zadzior
@wystrzauu

A co ci nie pasuje?

Xxxx
@Zadzior

Jest pewne ryzyko zawodowe, magazynierzy zarabiają więcej bo nie płaci im się za wciskanie guzika 8 godzin albo sortowanie odpadów między kiblami. Jeżeli produkcja puści bubla, który wraca na magazyn od klienta albo z magazynu zewnętrznego to idąc tym tokiem rozumowania można stwierdzić, że cały stream był pod wpływem?

Olcia

A czemu mają się bać zwolnień? Ja akurat dopiero się przymierzam do aplikowania, a jeśli coś jest na rzeczy to wolę wiedzieć. Jakieś zwolnienia się już działy na produkcji i kolejne się szykują? Wiadomo jaki jest powód?

beautiful. tragedy666

Magazyn chyba jako jedyny wykonuje swoją pracę poprawnie, czego nie można powiedzieć o produkcji. To produkcją ktoś powinien się zająć, nikt niczego nie kontroluje i buble idą raz za razem. Wpuścili tępe baby na magazyn, które nie mają innego zajęcia jak ploty i obrabianie d*py innym to tak jest. Ch*UJ cie to obchodzi jedna z drugą czy ktoś jara czy nie, a po drugie to udowodnij zanim oskarżysz! A od muzyki jeszcze nikt nie umarł

Zuzia
@beautiful. tragedy666

(usunięte przez administratora) Pracujemy tajak najlepiej potrafimy. A Wam nikt nie dał prawa, aby nam ubliżać. Poza tym palenie marihuany w pracy jest zabronione. Nielegalne jest samo posiadanie kolego. Więc bądź przygotowany na wszystko. Również na to, że będziesz przeszukiwany

beautiful. tragedy666

No nie trafiłaś, pomyliłaś mnie z kimś, ale zapraszam, może pogadać w cztery oczy ???? a skoro złapałaś to czemu nie zgłosiłaś? I tylko potwierdzasz to co powiedziałam na temat pań, zajmujecie się tylko plotami i życiem innych zamiast swoją robotą

beautiful. tragedy666

No nie trafiłaś, nie znam żadnego Pawła, ale nadal oferta na pogadanie w cztery oczy aktualna. Stanowisko na którym jestem sprawia, że z magazynem mam dużą styczność i nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości z ich strony czego nie mogę powiedzieć o produkcji z którą też mam styczność. Czy praca panów na magazynie wpływa niekorzystnie na twoją prace? Jeśli nie to nie interesuj się tym co się tam dzieje tylko skup się na swojej pracy żebyś bubla nie puściła

GumowyJasiu

Niech każdy pilnuje swojej roboty, a jak komuś coś przeszkadza, to zawsze można osobiście zgłosić problem. Magazyn wykonuje swoją robotę, czego nie można powiedzieć o produkcji, bo co chwila wracają buble do reklamacji.

GumowyJasiu

Podaj przykład, co zostało ukradzione i kiedy.Tylko proszę o konkrety, kolejny proszę przykład, kto i kiedy był pod wpływem alkoholu, czy innych substancji. Proszę o twarde dowody, że ktoś cpa i kradnie, albo zamknijcie mordy i przestańcie siać zament. Już zapomnieliście o aferze scinkowej i paście lutowniczej ? Tutaj można każdego oczernić, ale nie ma odważnych, żeby to przedstawić naprawdę.

GumowyJasiu

Co ty (usunięte przez administratora), jak kurierzy wywożą z powrotem paczki ? Ty wiesz w ogóle jak działa magazyn przyjęć i wysyłka ? Jeśli paczka tu wchodzi, to musi zostac potwierdzony odbiór. Obiekt jest monitorowany, więc nie ma możliwości, że paczka wjeżdża i nagle znika. Jeszcze nie słyszałem, żeby paczki znikały. Dlatego przestańcie gadać głupoty, jeśli nie macie twardych dowodów i kogoś nie złapaliście na gorącym uczynku. Bo ja też mogę napisać, że zamiast robić, to jaracie fajki w kiblu

Roki

Czy ktoś z kierownictwa moze przyjrzeć się, co wyrabia się na magazynie przyjęć? Jarają na potęgę, biorą piguły.. Niedawno młody zgubił woreczek z maryhą i nic .. Ludzie! Gdzie tam jest praca? Traktują ten zakład, jak imprezownię.. Czy inspekcja pracy wreszcie coś z tym zrobić?? Od brygadzisty przez nowego, przyjętego..(usunięte przez administratora)

@Roki

Tak, to prawda. Nieraz widziałem, jak (usunięte przez administratora)magazynierzy robili wyścigi wózkami po placu. (usunięte przez administratora)

GumowyJasiu

A, to pierwszy wypadek na zakładzie. Wypadek, jak każdy inny, tylko ile raportow wypadkowych jest z produkcji, a ile z magazynu ? (usunięte przez administratora).

Petla

Coś się dzieje? Coś się zmieniło? Co za cisza?

Młoda

Witam czy są jakieś nowe przyjedzie na produkcję? I jaka stawka na początek dla "zwykłego szarego pracownika" który zaczyna swoją przygodę?

Pracus

Jaka stawkę ma starszy monter ?

Fpot
@Pracus

Coś kolo 3300

Aleksandra
@Fpot

To na start jest czy pensja jeśli o podstawę chodzi jest stała w kontekście podwyżek? W jaki sposób monter może więcej zarobić?

@Aleksandra

Na jaki start? Ty jakiś biegacz, czy co? To pensja starszego montera, czyli rozumując po twojemu to meta :-) Jak chce dorobić, to musi sobie znaleźć dodatkową pracę ale to trudne, bo jak pracuje na 4 brygadówce, to nigdzie już nie dorobi. Dla tych co czytają ze zrozumieniem dodam, że jakie pytanie taka odpowiedź ;-)

ZniszczonyprzezSystem

Mam pytanie co to jest te 100 złotych i komu one pomogą albo kto zauważy różnice w zarobkach lub komu będzie się lepiej żyło za te 100 złotych odpowiedź jest prosta nikomu za 100zl nie kupisz nawet reklamówki zakupów weźcie się wstydźcie dawać ludzią takie ochłapy wolałbym nic nie dostać 100zl śmiechu warte.Plujecie ludzią w twarz wstydźcie się a te grosze wsadźcie sobie w (usunięte przez administratora)

Haaalo
@ZniszczonyprzezSystem

Nie wierz we wszystko, co jest tutaj napisane. Pismo odnośnie podwyżek jest wywieszone na tablicy na hali.

Aleksandra
@Haaalo

No dobra zawsze jakieś info. Tylko kandydaci jak na razie wstępu tam nie mają, dopiero na jakimś dni próbnym czy coś? Co na tym piśmie ostatecznie było. Jaka kwota?

Ja znam te Panią i nie wydaje mi się żeby komentarz Twój był adekwatny do pracy tej Pani wiec skończ (usunięte przez administratora) farmazonie. Nie pozdrawiam

Gienek z Maroko

Czy będą podwyżki w tym roku jakieś bo diehl possysa w porównaniu do veluxa

@Gienek z Maroko

100 zł netto

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska