Opinie o OPEUS w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy OPEUS, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OPEUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPEUS w Płock

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w OPEUS?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w OPEUS? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

M. C. Nowy wpis
@Administrator

Witam. Modular system powinno być oddzielnym wątkiem od Opeus. to dwie inne firmy oczywiście wlasciciele Pewnie Ci sami. Jeśli chodzi modular... Cóż taki mały kołchoz pracy. Praca na zmiany docelowo 3 zmiany w praktyce (przynajmniej na wydziale anytykorozji)wychodzą 2 z powodu braku ludzi, dzięki temu można miarę zarobić dzięki nadgodzinom. Plusy :stabilna praca jeśli jesteś ogarnięty,dużo godzin (do bólu), stawki ja wywalczyłem całkiem spoko. Minusy:tragiczna atmosfera za sprawą ludzi, kierownictwo traktujące przedmiotowo człowieka (tragedii nie ma natomiast w pogoni za wyrobieniem normy jest pogoń), produkcja=totalna monotonia( jeśli lubisz zamieniać się w robota w pracy to polecam). Natomiast firma ukierunkowana na rozwój to się chwali natomiast duża zasługa wiernych pracowników (np. Niech kierownictwo sobie wyobrazi że malarze dostają lepszą pracę i odchodzą... produkcja stop. Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy jaką robią. Na koniec do ludzi zatrudnionych przez Zerke... Ludzie ogarnijcie się za te stawki jakie wam dają można znaleźć inną robotę normalniejszą i lepiej płatną... Szanujcie się.

zzz Nowy wpis

??????????

Jery

jak jest aktualnie w firmie modular system ? czy warto zatrudnić się w tej firmie z kontenerami ? a administrację proszę o dodanie jej do opinii publicznej na tej stronie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OPEUS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agata

@johny jako, że firma jest zamknięta na stałe to, dlatego pewnie też nikt nie odzywa się na forum. Myślę też, że jest to dobry moment by zakończyć tę dyskusję. Upomnę Cię tylko, że nie możesz nikogo obrażać, bo na forum obowiązuje regulamin.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w OPEUS? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

zzz

szkoda

Jakim pracodawcą jest OPEUS? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

hihi
@Administrator

firma nie istnieje xD

ren

ci właściciele to niezłe aparaty, wczoraj stary z synkami huczne otwarcie , kogo i czego tam nie było a dziś wielka klapa ciekawe jak stary się czuje widząc upadek swojego imperium , w (usunięte przez administratora) im się poprzewracało a ciekawe czym teraz się zabawiają

Życzliwy

Pracowników już nie ma i firmy też już nie ma. Od 17 września jest Syndyk, który szacuje majątek. Za chwilę po firmie zostanie tylko wspomnienie i niesmak wśród pracowników, którzy walczyli do samego końca pozostawieni sami sobie przez właścicieli (którzy notabene mieli już kolejną "zabawkę"). Dziwi mnie tylko dlaczego o innych firmach upadających w Płocku zawsze było głośno w płockich mediach a tu cisza.........?? Życzę powodzenia pracownikom zmagającym się z biurokracją by odzyskać SWOJE pieniądze.

Agata

@Aaaa w sensie, że ogłosili upadłość? Nie mogę nigdzie zaleźć informacji na ten temat. A czy próbowałeś walczyć o swoje pieniądze? W ogóle nawiasem mówiąc nie możesz nikogo obrażać. Nawet mimo swojej złości na pracodawcę, bo zabrania tego regulamin.

bary

i OPEUS skończył jak OLT-eus ( takie linie lotnicze założóne przez Amber Gold jakby ktoś nie wiedział..

Maciek

Wystarczy wygooglowac opeus Płock syndyk i wszystko jasne.

Bubu

Do olaa 2017-05-11 12:19 Od 8 marca 2017 władza w firmie sprawowana jest przez zarządcę Zarząd firmy nie ma już nic do powiedzenia W dniu 14 marca zarządca wydał decyzję o przeprowadzeniu inwentaryzacji majątku firmy Ponieważ prawdopodobnie. podkreślam prawdopodobnie zadłużenie firmy przekroczyło wartość majątku. Co do zarzutu olaa - to poczekajmy do 19 sierpnia 2017 r. Mija rok od wszczęcia procedury restrukturyzacyjnej. A co do obecnego statusu prawnego firmy - to wystarczy sprawdzić w KRS oraz mieć minimum wiedzy co oznacza sformułowanie ,, spółka w restrukturyzacji '' www.KRS.pl Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 19 sierpnia 2016 r. wydanym w sprawie o sygnaturze akt X GR 42/16 otworzył postępowanie restrukturyzacyjne - przyspieszone postępowanie układowe spółki Grupa OPEUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w restrukturyzacji z siedzibą w Płocku (09-411) przy ul. Kobiałka 9 (KRS: 0000588435, NIP: 7743225763 ). Postępowanie restrukturyzacyjne będzie prowadzone pod sygnaturą X GRp 8/16. Sąd wyznaczył Sędziego komisarza w osobie SSR Ewy Królikowskiej-Saks oraz nadzorcę sądowego w osobie spółki ALERION spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (KRS: 0000585928). Podstawą jurysdykcji sądów polskich jest art. 342 ust. 1 ustawy z dnia 15 maja 2015 - Prawo restrukturyzacyjne (Dz.U.2015, poz. 978), a otwarte postępowanie ma charakter postępowania głównego. Wierzycielowi w terminie tygodnia od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym postanowienia o otwarciu postępowania sanacyjnego, a wierzycielowi, którego siedziba lub miejsce zwykłego pobytu w dniu otwarcia postępowania znajdowały się za granicą - w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia, przysługuje zażalenie na postanowienie o otwarciu postępowania wyłącznie w części dotyczącej jurysdykcji sądów polskich.

Poster

Czy ktoś może napisać jak to jest z firmą? Jeden wpis mówi o syndyku a drugi zaprzecza tremu. Jak można podeprzeć się opinia z wpisów jesli w oczywistych kwestiach są takie różnice? Może ktoś ma jednak dobrą odpowiedź.

Poster

Czy zmienił się coś w firmie, dawno nie pisał nikt na forum żadnej opinii. Problemy zdarzają się wszędzie ale często firmy radżą sobie i wychodzą obronna ręką. Ścisła współpraca z załogą może zdziałać bardzo dużo.

Bubu

Do ,,Piter'' Jak ktoś nie ma wiedzy co się dzieje w firmie OPEUS od 6 miesięcy , to nie powinien zabierać głosu. Firma po prostu plajtuje. Od sierpnia 2016 r jest syndyk Tzw. upadłość restrukturyzacyjna. Wystarczy sprawdzić w KRS. Fachowców już nie ma. Albo sami odeszli , albo zostali zwolnieni. Osoby wykształcone , specjaliści w branży którzy zostali w firmie - to można policzyć na palcach jednej ręki. W piątek 28 kwietnia 2017 r kolejne 5 osób otrzymało wypowiedzenia umowy o pracę. Firma może przetrwa do zakończenia procesu restrukturyzacji , który został narzucony przez Sąd i upływa w sierpniu 2017 r. Potem firmy Grupa OPEUS już raczej nie będzie.

olaa
@Bubu

Jaki syndyk? człowieku wiesz kto to jest syndyk? W Opeusie nie ma żadnego syndyka

Piter

Czy rzeczywiście w firmie jest tak kiepsko? Czy to są typowe złośliwości osób mających złe relacje z firmą? Jeśli firma jest w złej kondycji to nie zatrudniałaby tylu fachowców? Czas pokaże co będzie dalej.

Bubu

Firma Pada. Równia pochyła. Z dnia na dzień gorzej pracownikom. Właściciele maja się dobrze cały czas.

Julita

Może ktoś mógłby napisać co się dzieje w firmie? Od dawna nie wcale informacji a jestem bardzo zainteresowana ponieważ pracowałam w firmie i życzę jej dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o OPEUS - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

OPEUS
1.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kobiałka 9