Modular System Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Modular System Sp. z o.o.

Aktualność
R E K R U T U J E M Y

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy #ModularSystem!
Nasz zespół pracowników projektuje nowoczesne, mobilne przestrzenie, które znajdują uznanie w Polsce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Z nami rozwiniesz skrzydła i zyskasz nowe możliwości rozwoju!

Wszystkie nasze ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz na stronie:
Czekamy na Ciebie.
Johnny

Praca w porządku, warunki zatrudnienia dobre a kierownictwo uprzejme. Mogę polecić!

Alutka
@Johnny

A jako kto polecasz? :) chłopak myślał czy by na CNC do Was nie przyjść, ma już doświadczenie oczywiście. Fajnie jakbyście mogli cos więcej napisać z bieżącej relacji właśnie o warunkach dla programistów, jest na to szansa? Szukamy stabilizacji. Finansowo jak ona będzie teraz wyglądała? Od kolejnego roku będzie cos inaczej czy jeśli teraz się dostanie to już na jakichś nowych warunkach?

Daniel

Nie narzekam a prace w MS. Mam porównanie z innymi firmami i warunki oraz standard pracy sa tutaj na lepszym poziomie. Wszelkie niezbedne narzedzia i wyposazenie sa gwarantowane. A na samej hali sa zachowane przepisy bezpieczenstwa. Jak najbardziej OK.

Marcus

Pracuje jako monter i jestem zadowolony. Warunki zatrudnienia zgodne z tym co przedstawiali podczas rozmowy. Wszystkie najważniejsze rzeczy były w ogłoszeniu, wiec wiedziałem na co się pisze. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko ok!

Ma.Kr.

W firmie pracuje od prawie 10 mies i jestem zadowolony. Warunki pracy jak najbardziej ok, nie narzekam też na wynagrodzenie. Mam umowe o pracę co jest dla mnie najważniejsze, stabilne warunki i miłe kierownictwo

VV Nowy wpis

Jak mały jest aktualny zespół IT? : ) w tej ofercie dla serwisanta piszą, że trzeba samemu temat ogarniać ale też działać właśnie z małym zespołem. przyjęcia teraz to bardziej wynik rotacji czy jednak rozwoju? ciekaw jestem po prostu jestem atmosfery i tego jak mi się będzie pracowało

@VV

Dzień dobry, obecnie nasz zespół IT liczy 3 osoby. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników, do wsparcia nowych projektów. Pozdrawiamy Modular System

Młodyy

Witam, ktoś się orientuje jak wygląda praca kontrolera jakości w tej firmie?

@Młodyy

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą na stronie https://modularsystem.pl/oferta-pracy/specjalista-do-spraw-kontroli-jakosci/ oraz do kontaktu bezpośredniego. Bardzo chętnie umówimy się na spotkanie i przybliżymy Panu szczegóły stanowiska.

WP

Też patrzyłem na ofertę dla kontrolera, właśnie ciekaw byłem czy cos już będzie na temat tego stanowiska napisane. : ) ja to bym się chciał dowiedzieć czy ta praca jest tak bardzo skomplikowana, że wymaga się doświadczenia? ja go nie mam, ale szybko się uczę, jest szansa dla takich kandydatów czy lepiej nie słać cv w takiej sytuacji?

@WP

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zapytanie. Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kontroli jakości jest mile widziane, ale również liczy się znajomość standardów w zarządzaniu jakością oraz inicjatywa własna. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji! :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Modular System Sp. z o.o.?

Dzień dobry, oczywiście organizujemy tego rodzaju integracje np. spotkania firmowe, rodzinne, czy wspólne wyjścia na mecze piłki ręcznej Wisły Płock. :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Modular System Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Serwisant?
EX

Ostatnia opinia jest polecająca? Szkoda tylko, że z ubiegłego roku, bo wolałabym być na bieżąco jednak. Poszukiwany jest teraz po prostu referent ds. administracji sprzedaży z językiem angielskim. Wymagania spełniam, myślę więc o aplikacji. ale czy warto? opiszecie sytuacje w biurze? atmosfera jest w porządku jak pisali? a zarobki?

@EX

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Pani wszelkiej pomocy i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące stanowiska i rekrutacji. Pozdrawiamy! :)

Johnny

Alutka
@Johnny

Hanna

Jako projektant/konstruktor ktoś tam pracował i może powiedzieć, czy jest zadowolony, tak jak niżej osoby tutaj, tylko nie wiadomo, o jakie działy nawet chodzi? A jest ogłoszenie i poważnie rozważam, żeby wziąć udział w rekrutacji. Czy ten wspomniany "zintegrowany zespół" fajnie się dogaduje? Duzo osób ogółem tam pracuje?

Daniel

Marcus

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Modular System Sp. z o.o.?

Ma.Kr.

Skitus

Byłem w firmie na rozmowie na elektryka, niestety nieprzyjeli mnie, dostałem konkretną odpowiedz od kierownika dlaczego nie udało mi się dostać tej roboty, wiem co trzeba poprawić i spróbuje raz jeszcze za jakiś czas, firma spora, zrobiła na mnie wrażenie, kierownik tez w porządku się wydawał

Wiktoria
@Skitus

To czego wymagali, że czegoś tam zabrakło? Warunki finansowe dobre proponowali? Umowę o pracę można tu dostać?

Skitius
@Wiktoria

Wymagali uprawnień, których nie posiadam jeszcze. Warunki dl mnie w porządku.

@Skitius

a to jakieś spore uprawnienia? to firma w razie czego nie pomaga w takich kwestiach trzeba samemu? zaradzisz jakich uprawnień na pewno wymagają?

Skitus
@Paulina

Uprawnienia eksploatacji i mile widziany równiez dozór.

@Skitus

mile widziany? czyli jeśli będzie ktoś go miał to może liczyć na lepszą stawkę np? jakoś inwestują tu w ludzi w celu zwiększania kompetencji czy raczej wszystko na własną rękę się robi?

SKITUS
@Paulina

Z tego co rozmawiałem to warunki wynagrodzenia są uzależnione od doświadczenia i kompetencji i posiadania uprawnień. Firma pomaga pracownikom w zdobywaniu nowych umiejetnosci i kwalifikacji

@SKITUS

Czyli wraz z tą pomocą rosną szanse na podwyżki? W jakiś konkretny sposób weryfikują tu wyniki z pracy czy wszystko odbywa się raczej uznaniowo?

SKITUS
@Paulina

takich szczegółów już nie znam..

@SKITUS

Szkoda, to może ktoś z zatrudnionych coś napisze? Widzę, że szukaja na 3 stanowiska w tym na speca od przygotowania produkcji. Z opisu wynika, że prowadzi się nadzór wdrożenia nowych linii technologicznych itp.., czy z pracy na tym stanowisku i prowadzonej dokumentacji mogą faktycznie wychodzić wyniki odnoszące się do działu?

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Udzielimy wszelkiej pomocy i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Pozdrawiamy! :-)

Aktualność
R E K R U T U J E M Y

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy #ModularSystem!

Wszystkie nasze ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz na stronie:
Czekamy na Ciebie.

Modular System Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Pracownik Produkcji w Ogorzelice. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

MotorHead

Przecież wszystko zostało tu już napisane, wystarczy przeczytać z uwagą. Ale dla przypomnienia:Stawka godzinowa godna XXI wieku ,% premia miesięczna za brak absencji oraz kwartalna za wyniki sprzedażowe, socjal z ZFSŚ tak jak firmie zatrudniającej onad 200 osób. Tego w Modular socjalu nie będzie bo robią wszystko żeby zatrudnienie oficjalnie było poniżej 200 osób, reszta osób zatrudniona jest przez agencje tymczasowe.Przestrzeganie zapisów kodeksu pracy w jego granicach ,obrębie prawa a nie na pograniczu a często poza granicami prawa.BHP a nie jej fikcja.Wprowadzenienie systemu zarządzania jakością oraz LeanManufacturing-Production .Ukierunkowanie i wprowadzenie systemu ISO 9001.Przestrzeganie norm technologicznych a nie "wolna amerykanka".Wprowadzenie kontroli miedzyoperacyjnej i finalnej.Promowanie i skuteczne wprowadzenie etyki biznesowej i kontynuacja. Na odpowiednim poziomie etycznym i technicznym kadra szczebla średniego na produkcji i zarządu. Skutecza polityka środowiskowa jak w standardach firm o wysokim poziomie I ukształtowanych na światowym rynku.Przewaga a rynku producenckim w branży i nie tylko dzięki technologii,jakosci,etyki,standardów światowych a nie polityka akordowa i wyzyskowa pracowników,klientów, konkurencji.Równowaga pomiędzy życiem rodzinnym i wynikiem finansowym firmy.Zrównoważony rozwój w każdej sferze działalności firmy.Inestycje w innowacyjne technologie,ciagła doskonałość pracowników i firmy,highTech.Promowanie zdrowych,konstruktywnych,etycznych zachowań pracowników.Jesli jest możliwość sfokusowanie logistyczne na elastyczny czas pracy.Polityka firmy:dobre Twoje- dobre moje.

Potencjalny pracownik

Ktoś może podzieli się opinią? Jaka jest atmosfera w pracy? Jakie warunki pracy? Na jakie wynagrodzenia można liczyc ?

Miało być tak pięknie
@Potencjalny pracownik

Zarobki od 14,50 do 18 na rękę często przez agencję pracy umowy śmieciowe (usunięte przez administratora)

@Miało być tak pięknie

Dlaczego administrator usuwa,słowa,czy zdania wcale nie wulgarne ani nie naruszające żadne z praw?O co chodzi?

@MotorHead

A skąd wiesz jaki wyraz tam miał być? To Twój dawny komentarz?

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Honorata

A możesz napisać tutaj więcej szczegółów na temat warunków?

Pracowałem tu 2dni. Dział spawalnia ręczna fakt że spawa się tu mało a większość to montaż to powinno być spawacz monter unikneli by (usunięte przez administratora) sytuacji. Ogólnie praca pomimo monterki mi sie spodobała. 3 kontenery w ciągu 8h to nie za dużo i nie za mało. Hala ok przewiewna może lekko oświetnie mogło by być lepsze. Fakt że dopiero zaczynałem w tym zawodzie ograniczał mnie doświadczeniem ale chciałem się uczyć i z wielkim entuzjazmem tam poszedłem. Wszystko się skończyło pierwszego dnia pierwszej minuty jak poznałem współpracownika . Ci ludzie tam to jakaś tragedia powiedziano mi 3 tygodnie szkolenia i na swoje więc ok myślę szybko się ucze jestem dość inteligentny 21 dni to sporo. Lecz od pierwszej chwili traktowany jak zło konieczne. Nawet się nie przedstawił nic zero gdy miał mnie zaprowadzić w miejsce pracy to musiałem za nim biec i go szukać. Odsuñ się oejdź weź te rece ja to zrobie to non stop . przez 5 h z 8 h pracy słowem się nie odezwał. Nie wiem jak na innych działach ale tu nie polecam. Może nie tyle pracy co tych ludzi. Nie wiadomo o co im chodzi. Nic nie mówią , nic nie pokazują chociaż sam starałem sie przejmować inicjatywe brać narzędzia robić odzywać sie. Pierwszy raz się spotkałem z takim niedorozwojem. Czy omijać szerokim łukiem zdecyduj sam. Ale jak chcą zatrzemać pracownika to taki głąb nie powinien przeprowadzać szkolenia. Pozdrawiam

Merytorycznie i rzeczowo

Mwrytorycznie i rzeczowo W Cnh miałem podobnie z dwoma dziadami z ich firmy ,robilem na p5 hedery skladalem rok temu a gosc jeden i drugi skrelotycy oddałes moj klucz haha nawet go nie wzialem tylko pytalem czy bedzie miał. Albo da rade przyjsc godzine wczesniej i godzine pozniej skonczyc od kierownika..hah jak nie to tekst typu liczyłem ze pa wiecej z siebie da haha, pomijam ze dwa razy w miesiacu zostalem ale to bylo za malo. Morał: Płock to (usunięte przez administratora) nie firmy... i beton beton beton arogancki beton rodzinny beton beton beton. Xd :-D trzymta sie

To tylko ja
@Merytorycznie i rzeczowo

Polska mowa, trudna mowa. Trzeba się troszkę douczyć, ponieważ trudno z tej opinii zrozumieć cokolwiek Panie "były" beton.

MH

Z tym z Panem się zgadzam w całej rozciągłości. Firma prezentuje certyfikaty ETA,Kod NATO 3383H,Co więcej AQAP 2110:2016 !!!!Tylko tego AQAP tak naprawdę nie ma na pośredniej i bezpośredniej produkcji!Ja przynajmniej tego nie widziałem w praktyce.Prezentuja EN IS0 3834-2,EN 1090-1 i to by było na tyle ,dodatkowo certyfikaty spawalnicze.Wszystko pięknie ładnie na stronie firmy.A w rzeczywistości firma utknęła gdzieś w okolicach 1975-1989 :).Kierownictwo szczebla średniego beż komentarza, lepiej wogole się nie wypowiadać,w skrócie ludzie beż kultury osobistej,technicznej,wiedzy. Firma która nie stosuje elastycznego czasu pracy,w skrócie pod każdym względem Firma o której można by powiedzieć:nieprzyjazne i wrogie środowisko pracy.Mozna by wysnuć wniosek że polityka :przewaga dzięki ilości i wyzysku a nie jakości, technologii,przyjanego miejsca pracy. ISO9001,ISO14001,OSHAS18001,idea TQM,Lean Manufacturing to coś co nie istnieje,coś co wydaje się być nie realne.BHP to fikcja stąd np.narzedzie 5S Lean nie do realizacji, takt-time,flow,system spaghetti,etc,etc.Ja do dziś pracuję w swoim ubraniu roboczym!:)))Bałagan,chaos,brud, zero planowania produkcji,ilość zamiast jakości. Wielka pardowicka gonitwa.Kierownicy ,w skrócie poganiacze którzy o wyżej wymienionych kwestiach nie mają żadnego pojęcia, prestitigatorzy. Chodzą po hali i palą papierosy,a na palarni pilnują ludzi żeby tylko minute dłużej nie palili:)Niebezpieczne miejsce pracy pod każdym względem i nieprzyjazne.System kontroli jakości to ja wogole nie znam,brak kontroli miedzyoperacyjnej,praca bez rysunków tech.na każdym stanowisku!Straty wynikające z planowania ogromne.Pracownicy beż zrozumienia i świadomości procesów wytwarzania na każdym etapie.Mysle że albo Zarząd nie wie co się dzieje na dole albo nie chce wiedzieć. Ale skłaniam się że nie chce wiedzieć bo IS0 9001 nie istnieje jak i filozofia Lean Manufacturing. Kierownicy to zwykli poganiacze i nic poza tym.Zero empatii,reprezentacji polityki firmy i dobra pracownika, nie mówiąc o kompetencjach jak wyżej. Na pytanie why? do kierownika ,odpowiedź: nie bo nie.Jest taki jeden co nawet mówi: nie pasuje- tam jest brama:Brawo,brawo,brawo:)Zero równowagi, sprzężenia pomiędzy życiem osobistym pracowników a celami firmy.Ale to wina kierownictwa na produkcji,chyba że jest to polityka za przyzwoleniem szczebla wyższego i zarządu. Ludzie przychodzą do pracy jak do KL Gusen ,szczęśliwi jak tylko zbliża się koniec zmiany.Jak niewiele trzeba żeby człowiek był szczęśliwy?:)))

Iza
@MH

Te wszystkie certyfikaty nic mi nie mówią, ale zwróciłam uwagę na to co pisałeś o elastycznym czasie pracy. Szczerze to nigdy nie spotkałam się z czymś takim na produkcji. Tylko ta kwestia sprawia że oceniasz warunki pracy jako nieprzyjazne? Napisz konkretnie jakie masz oczekiwania.

@Iza

Droga Pani Izo.Certyfikaty nic Pani nie mówią bo trzeba je najpierw przeczytać, nie sądzi Pani chyba że tu będziemy omawiać normy światowe?Co do reszty, wystarczy że przeczyta Pani z uwagą. To tylko część, o innych niuansach,nieprawidłowościach w firmie trzeba byłoby spędzić bardzo dużo czasu. Proszę pamiętać że świąt zmierza w kierunku industry four.Firmy już teraz przygotowują się do tych przemian.Ci co zastaną IN4 będą poza ligą. Czas działa albo na + albo na minus.Co do reszty to wystarczy powiedzieć że firma nastawiona na wyzysk człowieka. Brak ZFŚS i wszystkiego innego,systemów motywacyjnych. Proszę poczytać na temat ISO, Toyota Way, LeanManufacturing.Przewaga dzięki jakości, etyce,technologii a nie ilości I wyzysku jak w MS.Dobra rada to przeprowadzić benchmarking z firmami które stosują w/w standardy ,normy,metodologię,filozofię. Toyota,Ford,Raytheon,Pratt&Whitney i wiele innych.

Jeszcze pracownik
@MH

Szczera prawda co pisał były pracownik nic nie wymyślił tak w tej firmie jest do dziś i nie tylko na spawalni

Czy w trakcie rekrutacji firma Modular System Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Ogorzelice?

MotorHead

Firma tego nie praktykuję, jak zresztą większość firm.Ponadto przy podpisywaniu umowy terminowej czy innej firma Modular wymaga podpisania klauzuli tajności przez pracownika w kwestii zarobków.Brak takiej zgody że strony pracownika skutkuje do nie zawarcia obustronnej współpracy.

@MotorHead

Ale co konkretnie takie praktyki dają? Chodzi tylko o to, żeby konkurencja nie poznała zarobków?

Pani jest blondynką?

Nowy w modular
@MotorHead

Nikt na starcie nie da ci kokosów, ale wykaz się a będziesz mile zaskoczony

@Nowy w modular

Dziękuję nie skorzystam.Aczkolwiek życzę samych sukcesów!

Honorata
@Nowy w modular

Czyli sa jakies podwyżki, premie? :P A trudno się "wykazać"? :D Czy raczej jak ktos dobrze pracuje i jest ogarnięty powinno być ok?

@Nowy w modular

Co ty opowiadasz 2 lata pracy i to dobrej oracy z dobrą opinią u kierownictwa . Tak szybko na koniec firma nie dba o pracownika kilka niby agencji pracy Obiecanki itp. ...

Jak często w Modular System Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 17 marca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

MH

Ja tam rozwoju nie dostrzegam. Chyba ślepy jestem.Czas iść do okulisty:) Jedyny "rozwój " to osiągnąć w Wielkiej gonitwie i chaosie akordodowy rekord :) Tu się liczy tylko gonitwa za wszelką cenę, wszystko inne jest obce i nierealne.

@MH

Czyli rzetelna praca i nastawienie na cele. To brzmi akurat chyba dobrze? A ile taki akordowy rekord w kontekście tej firmy wynosi?

@Paulina

W matematyce to znak nieskończoności ,nie mają określonego pułapu czy rzetelna praca?Za (usunięte przez administratora) pewnie tak

Spawacz

Witam. Jak wyglada praca na spawalni. Czy jest wentylacja . jakie zarobki sa w firmie. Praca na ile zmian i jaka umowa ???

Zostaw merytoryczną opinię o Modular System Sp. z o.o. - Ogorzelice

• Jak się pracuje w Modular System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modular System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modular System Sp. z o.o.?

Modular System Sp. z o.o.