Opinie o Kris Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kris Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kris Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kris Polska w Warszawa

Mariusz

W takim razie zapraszam do kontaktu myślę ze jak najbardziej możemy się spotkać na sali sadowej . Jeszce w tym tygodniu ustalę spotkanie tylko proszę się przedstawić. Panie gościu proszę o tel (usunięte przez administratora).

Mariusz

Szanowni Państwo . Internet daje nam ogromne możliwości przede wszystkim umożliwia bycie anonimowym przy jednoczesnym poczuciu totalnej bezkarności . Ustawodawca dał też prawo do obrony własnej godności w postaci odpowiednich przepisów i wymiarze kary do roku pozbawienia wolności. W obecnej chwili do portalu Go Work kierowane jest pismo o zabezpieczenie adresów IP i wszelkich danych umożliwiających identyfikacje . Zapewniam ze dotrzymam wszelkich starań by po oszacowaniu szkody rościć prawa o maksymalne zadośćuczynienie. Tyle w formie wstępu ..Co do reszty oszczerstw i pomówień serdecznie zapraszam do kontaktu pod numerem 510 922 451 udzielę wszelkich informacji i osoby rzekomo pokrzywdzone zapraszam na spotkanie. Spółka Kris Polska podlega jak każda inna spółka z o.o. pod regulacje prawne obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Nie ma więc najmniejszego problemu by sprawdzić jej zarówno kondycje finansową jak i inne dane chociażby jak adres czy numer telefonu ( nie trzeba się zrzucać na detektywa). Według pierwszych informacji jakie uzyskaliśmy jedną z osób która pisze te wszystkie komentarze pod zmienionymi bądź wymyślonymi niklami jest bardzo dobrze znana nam postać. Niestety człowiek ten jest bardzo chory po przebytym udarze i jak widać zmiany neurologiczne są znaczne nad czym serdecznie boleje. Jednak współczucie nasze nie może być górujące nad dobrem firmy w której pracujemy. Gdyby osoba pisząca te posty była choć w jednej setnej bliska prawdy z pewnością nie dopuścilibyśmy do takiej sytuacji a w ostateczności wszelkie spory czy roszczenia rozstrzygnęlibyśmy na drodze prawnej wedle ustalonych procedur Szanowni państwo najgorsze w powyższej sytuacji jest to ze osoby piszące te kalumnie oszczerstwa czują się totalnie bezkarne. My ze swoje strony możemy tylko odpowiadać na zarzuty co jest i tak post factum. Niestety Internet jest potężnym narzędziem co nie znaczy ze daje aż taką przewagę osoba szkalującym . Każdy kto prowadzi działalność prędzej czy później może się spotkać takimi samymi zrachowaniami. Co do pana od jednej garażowej firmy z towarem niedopuszczonym do użytku na terenie Unii Europejskiej. Zapraszam pana na rozmowę i spotkanie w kancelarii naszego prawnika jestem przekonany ze spotkanie na sali sadowej będzie dla pana następnym powodem do pisania listów nie tylko do Strasburga ale być może nawet do kongresu USA . Kto wie .. .. . Jednocześnie chce zaznaczyć że wszelkie naruszone dobra osobiste w poniższych postach uwzględnione i wyczerpujące znamiona przestępstw określone w KK będą z dużą determinacją ścigane a nasze roszczenie o zadośćuczynienie oczywiście finansowe ( z przeznaczeniem na cele społeczne ) maksymalnie wysokie. Przypominam jednocześnie o możliwości spotkania się w obecności prezesa firmy. Zapraszam do kontaktu 510922451

gość

nikt nie jest anonimowy każdy wie że to o czym tu piszemy jest prawdą i będziemy śledzić szefową aż do skutku,dopóki nie sfinalizuje do ostatniej złotówki swoich byłych pracowników ,nie boimy się sądów wręcz przeciwnie chętnie znowu się spotkamy i będziemy walczyć o swoje,dosyć oszustów i psucia rynku ,szkoda tylko że szefowa ukrywa się i nie ma nic na swoją obronę

zapraszam

Witam . bardzo się ciesze ze znowu się spotykamy ..tym razem sprawa nie zostanie potraktowana po macoszemu . Zgłaszamy to do odpowiednich organów ścigania. W Kodeksie karnym występują dwa przestępstwa związane z powyższym zachowaniem. Po pierwsze art. 212 Kk i art. 216 §2 Kk, dopełnię wszelkich starań by sprawa znalazła swój finał na sali sadowej . Bycie anonimowym nie oznacza ze się jest bezkarnym .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kris Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
gość

Gościu dokładnie myślę to samo

Karolek

nie warto. Znajdziesz i?..nie ma nic - ściągalność zerowa.

prawda

Czytajac Panstawa posty na suwa mi sie tylko jedno pytanie....dlaczego nikt wczesniej nie sparwdzil tej firmy??????Przeciez nie od dzis wiadomo co to za firma,jakie ma zle opinie...jak wiele osob i spraw jest w sadach....ile osob zostalo oszukane ile firm....Nie wiem tylko jednego,dlaczego tak bez zadnej zenady wciaz dopuszcza sie tylu wstretnych kretych drog.Dlaczego nikt nie zglosil do prokuratury o przestepstwie ?????????Pzreciez powinna byc ukarana!!!!!!!!!A co do faktur ......prosze Panstwa jak przyjdzie co do czego to ona nie ma nic....wszystko na osoby trzecie oby nie na siebie....Cwaniara!

gość

Krzysiu z ust mi wyjąłeś te słowa święta prawda.

wierzyciel
@gość

czy jest jeszcze o kim rozmawiać ,ta firma dalej naciąga,to banda kłamczuchów a szefowa Ania ma już kolejnego faceta i kolejni wierzyciele pukają do drzwi,teraz Poczta Polska chciałaby odzyskać swoje pieniądze,czyżby wszystkie firmy kurierskie już zawiodły teraz wysyła się pocztą polską,ale wspólnymi siłami znajdziemy dłużników prawdopodobnie przebywają w Błoniu a biuro firmy (prawdopodobnie też wirtualne )na ul Solec pozdrawiam zainteresowanych współpracą

gość

Oj szczery zabrzmiało tragicznie napisz coś więcej bo nie wiem co robić- co z tą firmą?

szczery

Dramat...

Adam Lipiec

firma bez siedziby, nie można sie skontaktować z przedstawicielem...

basia

Swięte słowa gdyby wynalazca Lodołamacza wiedział z kim podpisuje umowę to by jej nie podpisał uciekać jak najdalej.

tornado

no ja w chwili obecnej na stronie krisa w ogóle nie widziałam takiej zakładki jak praca lub o pracy no.. ale możliwe że od tego czasu ja Ty tam byłeś toldi to zmienili wygląda strony. Wiec sam nic terez nie znalazłem o wolnych miejsach więc może wy mi tu coś podpowiecie jeśli w ogóle wiecie czy coś jest wolnego w Krisie ?

gość

poszukują jeleni którym póżniej nie płacą, pozdrawiam

zainteresowany

jeśli byłaś na spotkaniu to co się tam dowiedziałaś i kto takie spotkanie prowadzi bo ja nie mogę się tam dostać

kierwonik

tak proszę wysyłać maile na adres praca@kris-polska.pl

dział handlowy

przedstawiciel handlowy - 2013-01-08 14:45:03 jestem zainteresowany pracą ale byłem na ul. Złotej i tam nikogo nie zastałem jak mogę się umówić na spotkanie w sprawie pracy ,mieszkam na WoliWitam . Aplikacje CV proszę wysyłać na adres praca@kris-polska.pl . adres firmy i biura oraz wszelkie tel .znajdziecie Państwo na stronie firmowej . Pozdrawiam

Witam

Witam . bardzo się ciesze ze znowu się spotykamy ..tym razem sprawa nie zostanie potraktowana po macoszemu . zglaszamy to do odpowiednich organów ścigania. W Kodeksie karnym występują dwa przestępstwa związane z powyższym zachowaniem. Po pierwsze art. 212 Kk i art. 216 §2 Kk, dopełnię wszelkich starań by sprawa znalazła swój finał na sali sadowej . Bycie anonimowym nie oznacza ze się jest bezkarnym .

przedstawiciel handlowy

zainteresowana

a jakie to stanowisko , jestem zainteresowana

Zostaw merytoryczną opinię o Kris Polska - Warszawa

Kris Polska
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Komorowicka 39-41
    43-300 Warszawa