Opinie o Kris Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kris Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kris Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kris Polska w Warszawa

Artur Nowy wpis

Dlaczego ta firma została zamknięta na stałe ?

basia Nowy wpis
@Artur

Poczytaj sobie poniższe opinie, które jeszcze nie zostały wycięte to, mam nadzieję, się zorientujesz, kobitka zmieniła nazwisko , założyła podobną pod inną nazwą na S, jest wspólnikiem i dalej doi naiwnych

basia Nowy wpis
@Artur

Bo szefowa nie płaciła nie tylko pracownikom

Paulina Nowy wpis

Widzę, że były tutaj problemy z niepłaceniem pieniędzy. Ktoś wie czy te zaległe wynagrodzenia zostały uregulowane?

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Kris Polska. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Panie Administrator czy Pan czyta te opinie? Niżej jest napisane dlaczego brak informacji z życia firmy.

Cezary

Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum? Dobrze się pracuje? Czy potrzebują pracowników?

vena
@Cezary

wykreślona z KRS nie istnieje z powodu jak w poniższych opiniach

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kris Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jasiek

skąd informacja, że będą potrzebować przedstawicieli handlowych @sylwio?? Nic na ten temat na razie nie wiadomo, nic nie mówi się o jakichkolwiek rekrutacjach

gośc

niestety czekam już z 5 lat i dostaję przez komornika nędzne 40 zł ponieważ takich osób jak ja jest sporo i nie oczekuj profesjonalizmu ze strony tej firmy,a odsetki rosną

gość

no pewnie a co ma pisana oferta odnośnie opinii o szefowej,oferta jest zawsze ładnie napisana a my dalej czekamy na nasze niezapłacone pensje,odsetki i zasądzenia sądowe

gość

co to znaczy że lepsze jutro było wczoraj,czyżby jest coraz więcej wierzycieli jeśli masz jakiś pomysł to chętnie się spotkam ,pozdrawiam

gość

no widzisz,nic nie wiesz bo dotyczy to byłych pracowników (kilkanaście osób),którzy czekaja na swoje ciężko zapracowane pieniądze teraz już z odsetkami,a jest tego kilkadziesiąt tysięcy,poza tym nie wciągamy rodziny ,ona jest od samego początku w tej sprawie jak zwykle dalej firma nie jest pseudoszefowej tylko jakiegoś Mariusza,a i wcześniej mama miała w tym udział,tak to jest jak się skacze od sponsora do sponsora,a i jeszcze na pieniądze czekają dostawcy środków,kurierzy,zusy no i Panowie Komornicy przede wszystkim,pozdrawiam.

Aldona

pracownik -pracodawca ??? proszę cie. Każdy widzi ze to jakaś dziwna wojna, ale wciąganie w to rodziny ?? zastanawia mnie czemu nie zadzwonisz numer tel jest podany na stronie zresztą tutaj Ten pan Mariusz tez podał. mhhh czyżby to przykład hejtu. Dobra nie moja sprawa nie dam się wciągnąć w jakieś prywatne wojenki. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam

gość

to nie jest prywata tylko pracownik-pracodawca,powodzenia ,pracuj dalej

Aldona

rozumiem .ze tu jest jakaś prywatna wojna może konkurencja albo inni. Ja pisze w sowim imieniu i jako firma wszytko było w porządku. Osobiście jestem zadowolona. Nie interesują mnie sprawy prywatne właściciela firmy. Pozdrawiam

gość

to tylko pozazdrościć -Aldona i inni,bo nie znacie sprawy od podszewki,my jednak będziemy dalej walczyć z pseudu-Szefową i jej mamą która została też przez nią zadłużona na duuuże pieniądze z różnych firm,powodzenia

gość

to tylko pozazdrościć (Aldona i inni)że jesteście zadowoleni bo nie znacie sprawy ,ale pracujcie sobie dalej ,my zdania nie zmienimy i dalej czekamy na duuuże pieniądze od pseudo-Szefowej lub jej mamy (uwikłanej przez nią w duże długi),będziemy walczyć.

Aldona

Witam nie wiem co to za osoby tu piszą ale ja tez pracowałam dla tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Oczywiście zawsze jest tak ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale moje doświadczenia z ta firma są jak najbardziej pozytywne. Pozdrawiam

gość

Panie Mariuszu nie wiem kim jest Pan w tej firmie (adwokatem,bodygardem,mężem)nie obchodzi nas to ,nie znamy Pana i nie widzieliśmy Pana na oczy więc wolelibyśmy jednak rozmawiać z osobą która jest nam coś winna czyli szefowa a ona jakoś nie ujawnia swojej tożsamości,niech się nie ukrywa bo wiele osób ma jej coś do zakomunikowania i wielu osobom nie wypłaciła do końca należnej pensji.Jak można zmieniać nazwę firmy,ukrywać się i rejestrować firmę na inne nazwiska a osób które ją ścigają jest coraz więcej,zus,komornicy,poczta polska .My tu nikogo nie obrażamy i nikomu nie ubliżamy wręcz przeciwnie walczymy o swoje i o prawdę,to wolny kraj i możemy się wypowiadać publicznie po to jest ta strona do wyrażania opinii o złych pracodawcach.Proszę nas nie straszyć sądami,unią europejską czy strasburgiem bo sam Pan się ośmiesza,powtarzam to wolny kraj,pozdrawiam

Mariusz K

Prosił bym zatem o możliwie szybka interwencje w mojej sprawie. Proszę tez uwzględnić karne odsetki, oraz zaległe składki ZUS wynikające z zatrudnienia. Mam nadzieje ze wreszcie maja sprawa zostanie załatwiona, chętnie tez poddam sie sprawdzeniu w/w procedury. Chętnie wyśle skan umowy jeśli zaginęła podczas przeprowadzki firmy. Jeśli woli Pan spotkanie , celem wyjaśnienia sytuacji- nie widzę problemu.

Mariusz

Tak dokładnie pracował tam Pan w grudniu. Z wielką przyjemnością się z Panem spotkam jak i dziękuję za podanie danych kontaktowych co z pewnością ułatwi nam dalszą procedure. Jeszcze dziś sprawdzę dokumentacje i jeśli faktycznie przez to ze był pan tylko miesiąc nie otrzymał pan wynagrodzenia z pewnością ta sprawa zostanie rozwiązana w trybie pilnym. Jednocześnie pragnę pana poinformować że wszczęta procedura o której mowa w poprzednich postach będzie również obejmowała Pana osobę.

Mariusz K

Pracowałem dla Kris-polska i faktem jest ze nie zapłacili mi nic, mimo poniesionych kosztów związanych z dojazdami czy tez zużyciem sprzętu prywatnego, oczywiście miałem podpisana umowę. Dlatego z przyjemnością sie spotkam . Moje dane widnieją w firmie jak i mój nr telefonu- który nie uległ zmianie. Pracowałem tam w grudniu 2014 roku.

Mariusz

Co do obrony polecam jednak się przygotować, a podstawy z zakresu prawa karnego będą jak najbardziej przydatne. Czekam na tel.

Zostaw merytoryczną opinię o Kris Polska - Warszawa

Kris Polska
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Komorowicka 39-41
    43-300 Warszawa