Netbud

Bielsko-Biała

Opinie o Netbud

Daniel

Jaka jest aktualna sytuacja firmy? Dawno nikt nie pisał.

rimmel

Cześć na forum. Od dłuższego czasu jestem bez pracy co zaczyna już mnie delikatnie mówiąc denerwować. Dajcie znać jak będziecie mieli o nich więcej info

informacj

tez chetnie przytule jakies nowe informacje na temat netbudu. mam nadzieje, ze istnieje mozliwosc zeby dodac tutaj jakis wpis przez kogos kto jest poinformowany w temacie i przekaze pare slow od siebie. licze na czyjas pomoc mam nadzieje, ze sie nie przelicze teraz. praca dla branzy bydowlanej to nie jest najlzejsza sprawa

violetta

o a ja pierwszy słyszę żeby firma była w jakiejkolwiek upadłości i dotyczyła jej jakakolwiek likwidacja majątku. z tego co czytałam w internecie to mieli się całkiem dobrze, i podobno nawet mają jakieś oferty pracy w internecie - ale oczywiście to mogą być tylko plotki. a gdzieś można poczytać o ich obecnej sytuacji i to sobie potwierdzić?

żalek

to ciekawe. Z tego co mi wiadomo to firma jest już od dawna w upadłości z likwidacją majątku także nie wydaje mi się , aby w tej chwili komuś miały się zainwestowane pieniądze jeszcze zwrócić. Następnym razem chyba poszkodowani na tym forum będą korzystali już ze sprawdzonych marek na rynku . mam nadzieję

Georg

udalo sie komus odzyskac pieniadze?

Piotraz

Witam, czy ktoś wie gdzie obecnie przebywa p. Anita? Odzyskał ktoś pieniądze? Bo w Bielsku na Wadowickiej na pewno jej nie ma.

oszukany

przepraszam czy ktos odzyskal jakies pieniadze od niej bo nie wiem czy przekazac ta sprawe komornikowi bo wiaze sie to z dalszymi kosztami

stary i głupi

też przyłączę się do pozwu zbiorowego, mój mail gajewski.ak@ gmail. com , proszę o kontakt

oszukany

jestem zainteresowany pozwem zbiorowym moj adres artbeti@live.com

Sławek

Witam wszystkich poszkodowanych! Jestem kolejną ofiarą firmy NETBUD .Zgłosiłem do Prokuratury Rej.w Bielsku B.podejrzenie popełnienia przestępstwa i wyłudzenia na moją szkodę.Prokuratura odmówiła wszczęcie dochodzenia.Dlatego jestem skłonny przyłączyć się do pozwu zbiorowego.Proszę o kontakt mail s.kopij@wp.pl

Mój adres przeemias@wp.pl

Przemysław

do pozwu jak co to się dopisuję

Przemysław

Witam zostałem oszukany przez firmę NETBUD na 2000zł zamówiłem rolety zewnętrzne w listopadzie, jak pozew zbiorowy to chociaż pójdzie siedzieć bo tym odrazu zajmie się prokurator.

Gosia

Witam, no to jestem kolejną oszukaną osobą...w 2010 jak zamawiałam u nich okna było wszystko ok teraz zamówiłam jedno i widzę, że już nie.Miało być dostarczone do 15 marca. Kontaktu zero z tą firmą.

benymax

witam jestem zaintersowany pozwem zbiorowym tez zostałem oszukany przez firme netbud prosze o kontakt na mail benymax@wp.pl

oszukany Mariusz

Szukam min 10 osób do pozwu zbiorowego przeciwko firmie Netbud Anita Głuszek Bielsko Biała http://www.pozew-zbiorowy.eu/

Zostaw opinię o Netbud - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netbud