Opinie o Netbud Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Netbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netbud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netbud Sp. z o.o. w Olsztyn

Tobiasz Nowy wpis

Niestety jest informacja, że zamknięte na stałe więc raczej nie ma co oczekiwać zmiany!

hak Nowy wpis

"Pragnę poinformować, iż dnia 11 października 2012 r. na wniosek Zarządu Spółki Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej NETBUD sp. z o.o. jednocześnie ustanawiając mnie syndykiem masy upadłości. " Chyba już nie ma o czym mówić.

Ewa Nowy wpis
@hak

Szukam kontaktu z syndykiem w tej firmie.

zzz Nowy wpis

szkoda

pa pa

Nie ma już nic. Teraz jest Elmo i bieda .Pa pa

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Netbud Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
zenek

Tak,to prawda co pisze Franki.Wywalają wszystkich niewygodnych i mówią,że to syndyk.Tchórze.

franki

cześć,pracowalem tam od początku przekazania nas przez tepsę jestem jednym z najlepszych ale gęba nie wyparzona więc wywalili mnie na zbity ryj bo się okazja trafiła przez rzekomo syndyka , 25lat pracy w zawodzie 1750zł. na rękę czy to dużo czy mało zostawiam wszystkim do przemyślenia ,ale nie o kasę tu idzie ryjesz to ok dopominasz się swego to won mam teraz lepiej płatną pracę i uważam że te przepracowane tam lata to zmarnowane tak jak kiedyś wojsko dwa lata w plecy.

Janek

Na okresie próbnym 1800 brutto czyli 1320 na rękę. Później 2000 brutto bez podwyżek czyli 1459 na rękę. Za pracę w soboty i niedziele i święta dają wolne w tygodniu.

na jakim stanowisko taka płaca? premii nie ma.Nie wprowadzaj zamętu. Pisz prawdę

Kostek

Witam zamierzam pracować w tej firmie, zarobki ok.3,5tyś. Warunki wspaniałe wolne soboty i niedziele, wysoka premia. szef SUPER. Pozdrawiam PO Olsztyn

-BASIA

cały zarzad to nie powazni ludzie w postanowieniu pisza 10 listopada tylko to sobota.Bałagan AMBER GOLD BIATEL BIAŁYSTOK TEZ. W SWIETA TRZEBA JECHAC 150 KILOMETRÓW BO STRAZ GRANICZNA PO WYŁACZENIU ŚWIATŁA NIE UMIAŁA WCISNĄC PRZYCISKU ENTER. NIE MA TELEFONU. OCZYWISCIE W JEDNA STRONE. ZA DZIEKUJE.. a TERAZ NA PALIWO NIE MAJA,,dZIADY NIE PREZESOWIE.bEDZIE GRECJA WKRÓTCE.

bialy

Juz ogloszona upadlosc likwidacyjna i syndyk taka to firma!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Netbud Sp. z o.o. - Olsztyn

Netbud Sp. z o.o.