Opinie o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Bullert Vitanext. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Bullert Vitanext o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

handlowcy

czemu uciekłaś? bo kazali pracowac a ty myslałas, ze za darmo pieniadze płacą ?,, BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY ,, moje drogie panie ankieterki , a dzisiaj trzeba byc NAPRAWDĘ DOBRYM , ABY ZARABIAC DOBRA KASĘ A POZA TYM TRZEBA WKŁADAC TROCHE SERCA W TO CO SIE ROBI !!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich pracowników VITANEXU , ANKIETEROM dziekuje , za dobrą robote i fajne akcje , wiemy , że ta praca nie jest łatwa ani wdzieczna ale uwiezcie nam handlowca wy tylko przez telefon macie do czynienia z Ludzmi , my mamy ich na spotkaniach i nie wszyscy są sympatyczni ,ale dobra rada jak ktos jest niegrzeczny co do Pań , ZYCZCIE MU MIŁEGO DNIA Z USMIECHEM NA TWARZY - DZIAŁA SUPER!!!!!!! ZDROWYCH WESOŁAYCH SWIAT I SZCZĘSLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!!!!!!!!!!!!!!

prcuś

Szukaj kochana innej firmy, bo jak piszesz jesteś wykwalifikowaną pracownicą. W tej firmie nie ma perspektyw. Uciekłam po dniu pracy.

gosc

proponuje pani Nowa zadzwonic do nich jutro nr znajdziesz na vitanext.eu i zapytaj poprostu o prace popros p.(usunięte przez moderatora) on zajmuje sie biurem ankiet pozdrawiam powodzenia. WESOŁYCH SWIAT!!!!!!!!!! wiem . ze potrzebujemy jeszcze jedna ankieterke bo pracy jest duzo!

Nowa

Dziękuję za odpowiedź.Widocznie jestem mało cierpliwa.Racja,powinnam czekać...może zadzwonią jeszcze :( Pozdrawiam

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E 7000 zł IZOTERMA/KRAJ w firmie Grzegorz Bullert Vitanext ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
gosc

widocznie juz maja dobrych ankieterów skoro nie odpowiedzieli na pani Nowa zgłoszenie, a poza tym Firma ma prawo skontaktowac sie z wybranymi zgłoszeniami nie uwaza Pani? ale prosze byc cierpliwym może sie jednak odezwa ja czekałam miesiac aby zacząc okres próbny pozdrawiam

Nowa

Nic nie rozumiem :( Dają ogłoszenia,że potrzebują telemarketerki i...Wysłałam swoje CV i cisza...nie zadzwonili.Mam doświadczenie i byłam skuteczna na tym stanowisku 87% to chyba dobrze.Ale widocznie za dobra dla tej Firmy:(

handlowiec

dzieki widac jak pani ustawiała akcje, kto pani kazał zapraszac osoby 85 lat? super sama sie pani wsypała , ze robiła pani pod górke handlowcą dzieki za tak cenna informacje i nie jestem (usunięte przez moderatora) naprawde istnieja jeszcze inne osoby które ucierpiały na akcjach ustawianych przez Pania akurat szefa to nie dotyczy pozdrawim

ktoś tam

a ja myslę że ma Pani rację, że osoba o nicku handlowiec to Pan (usunięte przez moderatora)

z

techniki manipulacji macie opanowane do perfekcji! Biedni ci naiwni ludzie którzy zjawiają się na tych śmiesznych ustawianych spotkaniach... Dziwi sie pan że nikt nie przychodził na akcje? A pan by puścił na takie spotkanie swoją niedosłyszącą żonę albo 85 letnią babcię? Niech pan sam sobie odpowie na pytanie - ono jest retoryczne... Acha... Nie dziwię się że jest pan wściekły... Pewnie nie dostaje pan wypłaty na czas albo wcale... nie wnikam. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, pracowałam, starałam się - tak na marginesie - skoro widział mnie pan w firmie i ŻADNA pana akcja nie doszła do skutku, dlaczego pan nie powiedział mi tego ? Śmieszne... Nie jestem gwiazdą i nie odpuszczę dopóki nie odzyskam swoich pieniędzy. Takich ludzi trzeba tępić. Inaczej nigdy się nie nauczą, że swoich pracowników traktuje się z SZACUNKIEM.

handlowiec

Pani Z prosze nie obrazac pana(usunięte przez moderatora) na tym formum bo to nie on Pani odpisuje, nie umie Pani czytac handlowiec a jak chce pani wiedziec jaki to prosze sie zastanowic komu ustawiała pani akcje fikcyjne/ pełan lista gosci/ a w restauracji gosci BRAK super jestem na pania wsciekły ,mam dowody na to co pani robiła wiec prosze szefów Vitanexu zostawic wkońcu w spokoju i zrobic rachunek sumienia a tak na marginesie wiele razy widzielismy sie w FIRMIE!! jak przyjdzie co do czego to napewno sie jeszcze spotkamy , napisała Pani ,wczesniej , ze jest was 6 niezadowolonych to super a niezadowolonych handlowców tylko w jednej grupie jest 12 i wszyscy Panią sprawdzili jak pani pracowała i maja duzo do powiedzenia, daj sobie gwiazdo juz spokój .

z

Widzę panie(usunięte przez moderatora) że urządza pan sobie podchody... Nie uważa pan, że to trochę bezczelne i nie na miejscu po tym co pan zrobił? To moja cierpliwość się kończy i proszę zachować choć trochę godności i oddać mi należne pieniądze. Sam pan widzi, że nie odpuszczę. Potraktował mnie pan bardzo lekceważąco, a tak się ludzi nie traktuje. Musi się pan tego nauczyć ...

handlowiec

hej widze , ze tu wrze na tym forum ale kochana pani (usunięte przez moderatora) , byla pani teleankieterką? dobrze , ze przez telefon ludzie nie widzą braku pani edukacji ortograficznej ale wpis pani pod,, z,, mówi sama za siebie , następnym razem weź slownik ortograficzny do ręki i nie błaznuj tu ok? a co do szefa oczywiscie tego wolnego to jest bardzo przystojny wiec nie rozumiem wpisu , a tak na marginesie to wydawalo sie , ze tu macie wpisac opinie o Vitanexie a nie oceniac urodę szefa a praca w Vitanexie jak w każdej Firmie jest OK jak człowiek wkłada kawałek serca w to co robi, jak wymaga a nic sobą nie reprezentuje to sory, nigdzie nie odniesie sukcesu, takie życie pozdrawiam

gosc

poderwą szefa? musiały by byc chyba slepe albo glupie ha ha ha ha ha

z

jako telemarketerka nie dostaniesz nawet najnizszej krajowej brutto. nie pracuj dla nich są straszni-e nieuczciwi i niewypłacalni.[usunięte przez moderatora]

gosc

zadzwoń do Firmy umów sie na spotkanie to sie dowiesz, jest podstawa plus premia od obrotu mozna niezle zarobic jak ktos sie przykłada do pracy ci co licza, ze poderwa szefa i na piekne oczy dostana wypłate sa niestety rozczarowani powodzenia

Nowa

Witam.Mam pytanie,.. jakie zarobki są w firmie Vitanext? I na jaką umowę mogę liczyć-jako telemarketerka?

to się jeszcze okaże kto będzie górą i odzyskam swoje pieniądze szybciej niz wam się to wydaje

handlowiec

to sie jeszcze okaże pani Kasiu!!!!!!!!!! a skad ma Pani takie dziwne informacje, ze Firma zmienia adres? znowu Pani cos zmysla i kłamie? Prosze byc dorosła i nie zachowywac sie jak dziecko, Firma nie zmienia adresu bo nie ma takiej potrzeby, dobrze prosze sie zastanowic co Pani wyrabia i dorosnąc !!!!!!!!!!!

poradze sobie sama. nie moge sie doczekac

TR

jestescie nieuczciwą firmą która poniesie duże i nieprzyjemne konsekwencje swoich czynów!

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Bullert Vitanext - Poznań

Grzegorz Bullert Vitanext
1.8/5 Na podstawie 213 ocen.
  • Głogowska 98 lok. 4
    60-263 Poznań