Opinie o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Bullert Vitanext. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Bullert Vitanext o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

ankieterka

Klient... w opiniach o pracodawcach??? To jakiś zagubiony klient, na nim panowie(usunięte przez administratora) na pewno nie zarobicie:) A ankieterkom zapłaciliście za ich ciężką pracę? Pewnie tak, skoro ten wasz sklep internetowy tak dobrze prosperuje hihi...

To znów któryś pan (usunięte przez administratora)próbuje się dowartościować !! Żenada !! Wstyd panowie !! No tak, ale na niektóre choroby to nawet w XXI wieku nie znaleziono lekarstwa :)

klient

nie wiem jak traktuja pracowników i handlowców ale garnki są świetne i cieszę się , że mają juz sklep internetowy http://www.vitanext.eu/ i pewnie lepiej na tym wyjdą klienci bo nie trzeba będzie odbierac kilkunastu tel z ich działu z zaproszeniem na spotaknie dziekuje

ktoś tam

hihi - 2013-05-09 19:37:04 ...no chyba zeby zaczęli handlować kaloszami, hihiale takimi z certyfikatami:) a tak serio naprawde gdzies ich wcieło:)

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E 7000 zł IZOTERMA/KRAJ w firmie Grzegorz Bullert Vitanext ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
hihi

...no chyba zeby zaczęli handlować kaloszami, hihi

hihi

ktoś tam - 2013-05-03 23:45:30 a gdzie są Panowie K.B i G.B? gdzie Panów wcięło? Pojechali do Wadowic albo Andrychowa, a tam wielka woda... Oj tam teraz nie zarobią, co mnie bardzo cieszy, hihi

;;

Wcześniej to wywieźli komputery z firmy. Pewnie mają więcej za uszami

ktoś tam

Ktoś pisał wcześniej że mają adres zmieniać..ale czy to prawda to nie wiem.

l

Czy ktoś z Państwa wie, co się stało z firmą Vitanext? W siedzibie nikt nie odbiera telefonu ani korespondencji

ktoś tam

Karygodne? Jeden człowiek chwile wcześniej pytał o ruską mafię...to już chyba ma odpowiedź na swoje pytanie. Gdzie są teraz obrońcy Vitanextu?

;;

Ludzie co wy tu piszecie? ...nieuczciwe pocznania, manipulacje, obsesja, oskarżenia, groźby utraty majątku pracownika, kary i straszenie sądem... Piszecie o polskim pracodawcy, czy o ruskiej mafii?

były hadlowiec

Witam, Zgadzam się z moimi poprzednikami, że Panowie (usunięte przez administratora) to zwykli manipulanci i krętacze. Wcielają się tu na forum w co raz to nowe osoby a tak naprawdę to tylko oni piszą tu pozytywne komentarze:) (usunięte przez administratora), itp. Nie mówiąc że cała akcja reklamowa to jedna wielka ściema. Mam nadzieję że ludzie wchodzą na internet i czytają komentarze, ja niestety tego nie zrobiłem. Pozdrawiam

:):)

O proszę !!!!!!I I oto jest kolejny dowód na ich zachowanie i jaka jest to FIRMA!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ SAMOOCENY!

:):)

Czytając te wszystkie opinie , dochodzę do wniosku ,że jest dużo ludzi pokrzywdzonych przez tą firmę i nie wyssali tych wszystkich żali i skarg z palca.A pracodawcy nie maja odwagi się przyznać, w jak bezczelny sposób traktowali swoich wszystkich pracowników.Moim zdaniem zachowują się jak tchórze, a najlepiej szukać winy u innych tylko nie u siebie.Mądry człowiek z krytyki wyciąga wnioski, a te wszystkie wpisy nie są od dzisiaj , bo podobne sytuacje bywały już dawniej. Panowie może czas najwyższy , spojrzeć w swoje sumienie (o ile się je ma) i zachowanie, a nie bezpodstawnie oskarżać i wmawiać innym o nie uczciwości wobec firmy.Dobrze również wiecie, że pod waszymi umowami żaden prawnik się nie podpisze.A dlaczego to również wiecie......!Więc bzdurą jest zastraszanie ludzi .W umowie jest mowa o wypłacie , która Wy Panowie nie wypłacacie pracownikom,zasłaniając się brakiem skuteczności którą w razie potrzeby dostosujecie do swoich kaprysów i potrzeb .Może macie braki finansowe albo marzą wam się wakacje w ciepłych krajach , tylko nikt jeszcze nie zbudował niczego(na dłuższą metę) kosztem krzywdy innych.Więc sami odpowiedzcie sobie na pytania jakimi jesteście pracodawcami, bo ludzie pracujący w tej firmie i wpisujący te wszystkie opinie na wasz temat już wiedzą..........

ankieterka

Ja z tych samych powodów podpisałam umowę i nie zauważyłam paragrafu 4, pkt.1 ,,Zleceniobiorca ponosi odpowiedzialność w sposób nieograniczony calym swoim majątkiem na zasadzie ryzyka za wykonanie zlecenia zgodnie z umową,,. Nawet prawnikowi, któremu pokazałam umowę, zabrakło słów więc i ja pozostawie to bez komentaża.

ktoś tam

Szanowny Panie "ktoś tam w świecie", na punkcie konkurencji to szefostwo Vitanextu, ma prawdziwą obsesję, wszędzie widzą prace dla konkurencji itd, szczerze współczuję bo to już zaawansowana choroba psychoza! Myślą że jak ktoś nie chce pracować to tylko i wyłącznie dlatego że chce przejść do konkurencji, to naprawdę chore i bardzo nieeleganckie ze strony pracodawcy że u 90% pracowników widzi pracę dla konkurencji, wystarczy że handlowiec kilka razy nie zrobi obrotu, albo zrobi niewielki a momentalnie pojawiają się oskarżenia i groźby. A co do umowy...dlaczego umowy nie dostaje się do domu żeby spokojnie przeczytać 6 stron-z czego 2 strony to kary umowne, i sie zastanowić tylko trzeba ją podpisać od razu??? I nie mam tu na myśli kar umownych za pracę dla konkurencji bo to akurat jest normalne że firmy się zabezpieczają na wypadek nieuczciwych handlowców(w 100% to popieram, oby kary za takie machlojki były surowe), ale kar umownych jak napisałem wyżej jest około 2 stron, umowa ma 6 a ostatni punkt dot. kar umownych mówi że za jakiekolwiek naruszenie któregokolwiek z punktów niniejszej umowy handlowiec zapłaci 10 krotność najniższego wynagrodzenia!!!czy to jest uczciwa umowa? I proszę mi powiedzieć, po co w umowie jest punkt że umowa może być rozwiązana w każdej chwili za porozumieniem stron?Czy dlatego że takie mamy w Polsce prawo??Cyba tak, bo ten zapis i tak nie jest respektowany przez szefostwo!!! To jest dobra firma która nie pozwala odejść pracownikom??? A dlaczego ja podpisałem?Bo liczyłem na zwyczajną uczciwość firmy i odrobinę przyzwoitości, ale szefowie tych słów nie znają:)

. - 2013-03-28 13:32:37 kołdry - 2013-03-28 09:12:27 ktoś tam - 2013-03-25 22:40:23 Panie handlowiec, ktoś tam w świecie a może właściwie Panie K.B.; żeby nie być gołosłowny: http://www.ebay.pl/itm/Pentola-SWISS-DIAMOND-Antiaderente-CASSERUOLA-24cm-6124-/251247331174?pt=Pentole&hash=item3a7f820766 ; transport z Włoch to 2 euro..a cena naczynia które w firmie Vitanext kosztuje ok 1500zł we Włoszech kosztuje ok 650zł..i w oryginalnych pudełkach więc i certyfikaty też tam są:) a o USA to Pan wspomniał...:)a dlaczego nie odniósł się Pan do ceny robota który w Niemczech jest za 150 euro w sklepie AGD, a Vitanext oferuje go za 2000zł? a co do żalu czy nie żalu gości na spotkaniu...to nie jest kwestia tego że jest mi kogoś żal tylko kwestia zrozumienia jak bardzo Pan manipuluje a co za tym idzie naciąga wszystkich na grubo przepłacone produkty i najzwyczajniej w świecie mi się to nie podoba, a żeby znów nie być gołosłownym to podaje przykład: na spotkaniu smaży się kurczak, wszem i wobec głosi się że dzieje się to w zaledwie 20min i jakie to oszczędności itp, to prawda tylko nie mówi już Pan tym ludziom że dzieje się tak dlatego że kładzie Pan naczynie na kuchenkę która rozgrzewa się od dobrych kilku minut( i jak naczynie otrzyma poteżną dawkę energii to nie trzeba byc fizykiem żeby wiedzieć co się stanie)!!!dla ludzi posiadających kuchenki gazowe jest to po prostu nie osiągalne, to samo dotyczy pieczenia babki..., czy to nie jest manipulowanie, naciąganie ia co za tym idzie oszukiwanie? A pisząc o dojeniu pieniędzy z handlowców miałem na myśli nakłanianie a jeśli to nie daje skutku to zmuszanie(specjalnie użyłem tego słowa) do pracy na własnych kosztach(płaceniu za kolacje gości, choć pierwotnie oczywiście jest inaczej), po prostu firma Vitanext che mieć w osobach handlowców sponsorów spotkań z gośćmi, a sama che tylko czerpać zyski( bo wtedy firma minimalizuje ewentualne straty, sprzeda to dobrze, nie sprzeda nic się nie dzieje bo nie ma kosztów), jedynym poszkodowanym w takim wypadku(gdy na spotkaniu nie ma obrotu co przecież może się zdarzyć) są tylko handlowcy!PRAWDA!!!chłopcze na takiej zasadzie ebay mozna kupic wszystko od naczyn , kołder z wielbłąda, termomiksa itd . Ale gdyby nie firmy sprzedazy bezposredniej to nikt by nie wiedział co np.odkurzacz, kołdry maty masujace czy dobre naczynia potrafią i jak sie tym odsługiwać, każdy ma spotkaniach ma wybór,moze zamówic u ciebie i ma gwarancje , co kupuje / a ty za dobrze wykonana prace masz dobre pieniadze/a moze zamówic ,,taniej,, i nie wie co mu przyślą i czy wogóle. wybór nalezy do LUDZI . Twój problem nie polega na Vitanexie, bo wszystkie firmy sprzedazy bezpośredniej działają dokładnie tak samo , problem twój to twoje postrzegnie życia , Zal ci ludzi to im powiedz na spotkaniu ,ja wam pokazałem co potrafia naczynia a teraz idzcie i dajcie zarobic tym z ebeya , przeciez skoro pracujesz dla idei a nie dla kasy to tak rób, Ja pracuje w kołdrach juz 5 lat ale takiego handlowca jak ty to jeszcze nie spotkałam , nie chcesz zarabiac to nie zarabiaj twój wybór, ZGŁOSIŁAM SIE DO VITANEXU NA HANDLOWCA , NAPISZE Z WŁASNEGO DOSWIADCZENIA a tak na marginesie byłam na waszym spotkaniu i ładnie to wszystko macie opracowane i nikogo nie naciagacie / w sensie , ze nie atakujesz i nie obrazasz klientów jak nic nie zamówią w przeciwieństwie do moich kolegów z pracy/ forma mi osobiscie sie podoba dlatego spróbuje w VitanexiePanie" ktoś tak" nie znam Pana, ale nie ma sensu się z tymi ludźmi przekrzykiwać. To znowu Pan G lub K, oni się wcielaniem w nowe role zajmują na tym forum, zamiast zmienić coś i zacząć od siebie. Są mistrzami w manipulacjach. W każdej dziedzinie, czy jako sprzedawcy czy pracodawcy. Szkoda Pana nerwów. Kto jak kto ale takiego pokroju ludzie nie są tego warci.Przepraszam Panie " ktoś tam"nie "ktoś tak":)

Gość 1 - 2013-03-28 08:46:37 ludzie zgadzam się z ,, ktos tam w swiecie,, wszyscy którzy negatywnie wypisujecie sie o tej Firmie po analizie wszyskich wpisów widzę , ze maja pretensje o umowy to moje pytanie jako nowego na tym forum czy ta Firma daje do podpisania umowy dopiero po jakimś czasie czyli np.pracujecie kilka miesiecy i dopiero dostajecie umowę czy poprostu w szkole nie nauczono Państwa czytać ZE ZROZUMIENIEM,kto podpisuje umowę jak jej nie akceptuje? cos mi tu nie pasujePanowie G i K zarządzający tą firmą! Panowie czytać chyba nie umiecie. SYTUACJA NA RYNKU PRACY JEST TRUDNA. Ludzie podpisują, umowy licząc na to, że firma będzie uczciwa, mimo trefnej umowy. Wiele firm wykorzystuje sytuacje, tak jest w przypadku Vitanext. Ludzie nie pracują tu kilka miesięcy, bo pracują w warunkach jakie opisują wcześniejsze osoby i często nie mają za to uczciwie zapłacone. Panie G i K..., słowa uznania za aktorstwo, wcielacie się Panowie w nowe role i pomyliście z powołaniem. Widać czym Panowie zajmują się w pracy, lepiej zamiast ciągle wcielać się w nowe role i wypisywać bzdury, zmienili byście coś w swojej firmie. Przede wszystkim swoje podejście do ludzi i przestali żerować ciągle na kolejnych pracownikach. Ciągle nowi ludzie niezależni od siebie od dłuższego czasu piszą podobne historie o was. Więc wam brakuje nie tylko czytania ze zrozumieniem. Chyba, że cały świat zwariował a Pan G i K są jedynymi normalnymi. W chorobie jaką tu mamy do czynienia, połowa sukcesu to zrozumienie, że jest się chorym i coś z wami nie tak, każdy lekarz od chorób umysłu pewnie tak zaleci!

kołdry

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Bullert Vitanext - Poznań

Grzegorz Bullert Vitanext
1.8/5 Na podstawie 213 ocen.
  • Głogowska 98 lok. 4
    60-263 Poznań