Grzegorz Bullert Vitanext
2 213 151 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Grzegorz Bullert Vitanext?

Igor Nowy wpis

@Cr83wt Warto przemyśleć co zamieszczamy o firmie. Mogą być różne ustalenia ale podstawa zawsze jest!!

Pytanie Nowy wpis

Cr83wt Nowy wpis
@Pytanie

Tam nie ma żadnego wynagrodzenia podstawowego. (usunięte przez administratora)

Ula

Czy firma normalnie działa?

Uleczona
@Ula

Lepiej żeby nie....

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy jest coś nowego ?

zainteresowana

Co się dzieje w sprawie V bo nikt nic nie pisze?

!!aaar

A tak wogole to czym zajmuje sie obecnie KB? Czy ktos cos wie?

friend

Widzę, że odezwał się szczęśliwy, któremu udało się wyrwać z tego diabelskiego mechanizmu stworzonego przez KB, bez konieczności dalszej walki z bezprawnymi wyłudzeniami i całą tą oszukańczą machiną...

zainteresowana

Po konsultacji z prawnikiem,już to zrobiłam.W jaki sposób odzyskać weksle?

@zainteresowana

No właśnie w tym rzecz, że zwykłe odwołanie może nie wystarczyć, ponieważ w międzyczasie pojawił się jeden dokument przeciwko firmie KB oraz cała masa okoliczności, które mogą mieć decydujące znaczenie. Dlatego bardzo ważne jest, żeby na ten dokument koniecznie się powołać, ale to nie dyskusja na strony tego forum. Stąd prośba o kontakt do nas, ponieważ już przerabialiśmy z dobrym skutkiem podobne tematy kilkanaście razy i wiemy jak i co zrobić.

zainteresowana

Ponad 2 lata nie pacuje w tej firmie ,a dziś dostałam pismo od komornika o zapłatę.Co się dzieje?

@zainteresowana

No to proszę się pilnie skontaktować. Podaję adres mailowy:demonek2@onet.pl.

@friend

Info dla "zainteresowanej". Proszę bardzo pilnie się skontaktować i pisać o swojej sprawie na adresy: zakbety@wp.pl lub demonek2@onet.pl. Takie wezwania dostało wiele osób i wymaga to szybkiej reakcji, tzn. napisania odwołania do Sądu. Wiemy jak skutecznie pomóc, więc proszę nie czekać tylko się z nami jak najszybciej skontaktować.

ankiet-09

Nie rozumiem tylko, dlaczego nikt nie zaskarży tego KB skoro ta taki gbur, manipulator i oszust!! Czy on ma prawo skarżyć innych?? Dlaczego Vitanext nadal widnieje w KRS?

ggg

Dostał gbur za swoje !!! a moze dopiero dostanie jak mu weksli nie pospłacają hihi :)

ankiet-09

NO właśnie, dlaczego Pan KB siedzi cicho?? Czyżby zapadł się pod ziemie?

me

Iza jeśli masz jakieś pytania to pisz na maila demonek2@onet.pl.

TakNie

Czekam na sprawę w sądzie. Proszę poszkodowanych o kontakt tel. ( usunięte przez administratora )

JK

Pewnie tym samym (sprzedają gary) tylko pod inną nazwą :/ i w innej siedzibie działają ...

ankieterka

Wstrzymanie platnosci to bardzo duzo bo w Polsce sady tak orzekaja tylko w wyjatkowych sytuacjach. To znaczy ze macie bardzo duze szanse na zwyciestwo. A tak z innej beczki; ciekawe czym teraz zajmuja sie panowie B.

małopolska

narazie czekamy na wyznaczenie daty pierwszej sprawy jak bedzie coś wiadomo napiszemy !

kasia

kiedy jest rozprawa w sądzie w Poznaniu ???

małopolska

witam wszystkich sledzacych walke z klanem , mamy juz swoje PIERWSZE małe zwyciestwo wstrzymanie płatnosci nakazów sadowych ! ale walka przed nami w Sadzie wiec jezeli chcesz nam pomóc zgłaszaj sie na podanego emeil, twoje zeznania moga byc istotne , sprawa bedzie w Poznaniu czekamy!

małopolska

tak ankieterko mamy nakazy zapłaty , ale to nie koniec firma jeszcze długo nie zobaczy złotówki o ile kiedykolwiek, nie jestesmy im nic winni i bedziemy walczyc do skutku , prawo jest po naszej stronie jak chcesz wiecej szczegółów postaraj sie z nami skontaktowac , pozdrawiamy ,, ekipa przeciw bullertom,,

ankieterka

Mam pytanie, czy ta firma podala kogokolwiek z Panstwa do sadu, czy ktokolwiek otrzymal od Sadu nakaz zaplaty weksla; slyszalam ze tak, dlatego pytam. Dziekuje i pozdrawiam.

byly handlowiec

Witam,jak wyglada sytucja? Sa jakies szanse na zwyciestwo w tej sprawie? Pozdr

k

Ja rownież pracowałam jako ankieterka i nie otrzymałam wynagrodzenia za cały miesiąc ciężkiej pracy ...........

poznan

witam.pracowałam kilka miesięcy jako ankieterka w tej firmie. Nie chwaląc się, przejrzałam szybko tych typów. Byłam ostrożna i straciłam niewiele, bo jedynie pieniądze za 2 tyg pracy. Solidaryzuję się z Wami. trzeba ukrócić ich złodziejstwa i manipulacje, ale... koszty dojazdu do sądu w Małopolsce oraz strata mojego czasu będą nieadekwatne do pieniędzy, jakie mi ten klan ukradł.Proszę o zrozumienie i życzę wygranej sprawy! Pozdrawiam serdecznie z Poznania.

...
@poznan

twoje miasto będzie miejscem starcia...

małopolska

zaczeła sie wojna z klanem bullert. Jeżeli chcecie pomóc piszcie na podanego emeila , Jest nas duzo ale chcemy zeby było wiecej . CZEKAMY

byly handl

Jakies jowosci w sprawie vitanextu?? Ja wezwania nie dostalem ale moge udostepnic kilka nagran z moim dyrektorem regionu, sam mowi o szefach, cudwm uwolnilem sie od Vitanextu!

me
@byly handl

Prokuratura w dwóch miastach w Polsce zbiera dowody w sprawie popełnienia przestępstwa przez klan Bullert. Zorganizowaliśmy świadków i zebraliśmy byłych handlowców,którzy złożyli już zeznania. Myślę,że nagrania o których Pan pisze również się przydadzą.Proszę o kontakt na maila:demonek2@onet.pl.Mamy również wyrok z 2013,w którym to sąd uznaje weksle kilku handlowców(którzy to założyli sprawę przeciwko Vitanext) za NIEWAŻNE i nakazuje ich zwrot.Sprawa na pewno zakończy się w sądzie ale tym razem jest nas spora i silna grupa i mamy wsparcie ze strony jednej z najlepszych kancelarii adwokackich w kraju.

sprawiedliwość
@byly handl

Prawda zawsze leży po środku, a Ci co najbardziej szczekają najwięcej mają za uszami, AMEN.

były handlowiec

pani G.B.czy dostała pani już wezwanie na policję, po nim będzie wezwanie z prokuratury, w tv też proszę obejrzeć program, w którym o pani i panach G.i K. wszyscy usłyszą, a wyrok z sądu ustalający, że weksle są nieważne - widziała???

Tak3Nie

hela

ten zapłaci kto zapłaci ostatni panowie B nie tak szybko co do zapłaty weksli

małopolska

witam , dziekuję osobą które już zadzwoniły , proszę tych którzy jeszcze się nie skontaktowali a chcą mieć szansę się odegrać na KB aby dzwonili na podany nr w weekend będzie cały czas czynny do usłyszenia

Zostaw opinię o Grzegorz Bullert Vitanext - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie