Opinie o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Bullert Vitanext. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Bullert Vitanext o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

byly handlowiec

a pisza za chca weksel??czy tak proprostu chca i koniec. Bo jesli ktos nie zlamal umowy zakazu pracy dla konkurencji to nie wiem jak bardzo musialby byc skorumpowany sad zeby przyznac racje firmie Vitanext.

małopolska

prosze o kontakt wszystkich handlowców którzy dostali weksle do wykupienia od vitanexu oraz tych którzy jeszcze takiego wezwania nie otrzymali , jak to wyzej napisane trzeba sie zjednoczyc jest nas juz okolo 14 osób a chcemy aby to byli wszczyscy i prosze o kontakt również ankieterki które nie otrzymały wynagrodzenia trzeba to zrobic z głowa a nie w emocjach , podam jutro nr tel który bedzie czynny tylko w godz od 10.00 - 12.00 nie bede pisac dlaczego ja tez przeszłam duzo w vitanexie , a bullert ty nie dzwon bo znam twój głos i tak sie nic nie dowiesz a napewno sie spotakamy to ci gwarantuje!!

ulala

To prawda,teraz wzywają do zapłaty za weksel,który podstępem wcisnęli do podpisania.Myślę,że sprawę trzeba nagłośnić w mediach,najlepiej w Tv,może wtedy się w końcu opamiętają.Teraz biorą się za podobne firmy sprzedaży bezpośredniej.Prezesowie tej firmy powinni trafić do kryminału min za oszustwa,nękanie psychiczne.Proszę o wpisy osób poszkodowanych przez tę firmę.Zgadzam się z wypowiedzią powyżej że w ilości siła...

xxx

myslałam,że firma upadła całkowicie a tu SZOK !!! Koszmar trwa. Pan Krzysztof który doprowadził do zniszczenia psychicznego i finansowego tylu handlowców nie pozwala o sobie zapomnieć, uważa się za bardzo "dobrego psychologa" i myśli dalej jak zarobić. Teraz hurtem wzywa byłych handlowców do wykupienia ich weksli na pokaźne sumy (średnio 25 tyś.) pod groźbą uruchomienia ich. Z jakiego powodu? na jakiej prawnej podstawie? tego nikt nie wie. Ale zawsze ostrzegał handlowców, że ma dobrych prawników, najlepsze umowy i liczy się to co handlowiec (naiwny który szukał uczciwej pracy i miał krocie zarabiać) podpisał, a nie to co On mówił i obiecywał. Czy oszukani handlowcy połączą swoje siły ?

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E 7000 zł IZOTERMA/KRAJ w firmie Grzegorz Bullert Vitanext ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
jola

jesli chodzi o firme nie polecam nikomu pracy pan krzysztof to nieudacznik ktorego zostawila zona I najwiekszy manipulator jesli ktos chce zalozyc na siebie firme I zostac z dlugami to idealne miejsce

hania

tez jestem ciekawa.... Obawiam się, że firma działa pod zmienioną nazwą, choc ostatnio w Poznaniu samochód firmowy z napisem ..................

były handlowiec

co sie z nimi dzieje???co z ich strona internetowa??

a

no to właścicielom tej znienawidzonej firmy dostało się rikoszetem. Inna poznańska firma naraziła się prokuratorowi, ale teraz nie ma znaczenia jak nazywa się firma. Na pokazy garów nikogo nie zaciągnie się nawet wołami. I to mnie bardzo cieszy. Jak to się mówi - bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy...

restaracja

To oszusci!zmuszaja do pracy na wlasnych kosztach a potem handlowcy nie maja z czego placic za kolacje!wiem co mowie bo jestem restaratorem. Jeden z.nich nagral cale spotkanie na ktorym byli zastraszani i musieli podpisac aneksy!

@restaracja

nie mogę się od nikogo dowiedzieć. czy nadal są w Plewiskach i nadal żerują na naiwnych pracownikach i klientach? Może ktoś mi odpowie na to pytanie?

Gosia
@a

niewiadomo, bramy pozamykane, byc może przenieśli biuro na Łazarz

a

Czy Firma Vitanext nadal działa i oszukuje pracowników?

Marek1234

Po pierwsze te pseudo wygrane czeki to wielka lipa Jak ktoś chciał by je wykorzystać okazuje się że kosztuje pobyt tyle samo co bez czeku (usunięte przez administratora) to największy manipulator jakiego miałem nieprzyjemność poznać a jego synalek (usunięte przez administratora) jest jeszcze gorszy Nikomu nie polecam tam pracy firma płaci takie prowizje że się dokłada do pracy(usunięte przez administratora)

krzysiek1111

Pseudo firma

naszczęcie były handlowiec

Szanowny (usunięte przez administratora)!!! Gdyby było tak jak Pan tu pisze że jak ktoś nie wykonuje pracy jak sobie tego życzycie to mówicie mu dziekuję to nie było by tych wszystkich komentarzy! Problem w firmie Vitanext polega na tym że jak ktoś chce normalnie po ludzku(tak jak to odbywa się w normalnych firmach) odejść to mu na to nie pozwalacie! (usunięte przez administratora) a Pana teksty ze szkoleń typu: "jak Pan/Pani nie zacznie pracować to Pana/Pani żona/mąż Pana/Panią zostawi są po prostu żałosne.., to że w Pana przypadku tak było to nie zncy że wszyscy są tak beznadziejni jak Pan.

ooo

Pani (usunięte przez administratora)niech popracuje miesiąc w Vitanext, wtedy szybko przestane ważyć swoje wypowiedzi...

PATRYCJA

Witam, Przez zupełny przypadek trafiłam na ten portal oraz opinie o firmie Vitanext. Powiem szczerze, że jestem przerażona sposobem i poziomem prowadzonej tutaj dyskusji. Mam jednak głęboką nadzieję, że osoby poważne i umiejące ważyć informacje podejdą do tych opinii z dystansem. Mogę się wypowiedzieć co do firmy VitaNext i ich produktów. Otóż co do samego produktu nie można mieć zastrzeżeń. Firma sprzedaje solidny i trwały produkt. Praca przedstawiciele handlowego wszędzie wygląda bardzo podobnie. Trzeba po prostu sprzedać to co się oferuje, a wynik twoich starań i sprzedaży jest wynagradzany. To od Ciebie zależy czy chcesz zarobić i nie wymagaj płacy za brak wyników- tak jest w każdej firmie. Ankieterka jest tutaj ogniwem, które nakręca sprzedaż, także wszyscy powinni współpracować na wspólny zarobek. Zauważyłam że na forum, jedna osoba urządziła sobie miejsce na wyrażenie swoich emocji, które za pewnie nie są miarodajne. Według mnie firma działa na jasnych i konkretnych zasadach. Do od osoby zatrudnionej zależy teraz czy te zasady rozumie, szanuje i akceptuje. Jeżeli wykonuje się dobrze swoje obowiązki to i otrzymuje się wynagrodzenie zgodne z ustalonymi regułami. Jeżeli ktoś szuka pracy i interesuje go firma Vitanext, to proponuje umówić się na rozmowę, omówić warunki i podjąć decyzję. Firma jest uczciwa, ma dobry produkt POLECAM

ankieterka

Szef - 2013-08-05 11:31:15 Proszę nie szkalować firmy. Jeżeli jest ktokolwiek niezadowolony to osoby, które nie wykonywały swojej pracy i którym powiedzieliśmy dziękuję. Jeżeli ktokolwiek ma sprawę w Sądzie to proszę podać numer sprawy, żeby to było można uwiarygodnić. Takiej sprawy nie ma! Każdy otrzymuje zgodnie z umową to co wypracuje. Być może dziękuję konkurencji za wpisy.Macie tupet !!! Szkalujemy firme ??? Może jeszcze powiecie, że firma cieszy się dobrą opinią ??? Każdy kto szuka pracy z reguły czyta teraz opinie o pracodawcy. I nam właśnie o to chodzi, żebyście nie mogli już dalej (usunięte przez administratora)pracowników i żyć na ich koszt. Kto przeczyta te opinie, na pewno nie będzie dla was pracował. A nie odbieranie przez Was korespondencji jedynie trochę opozni sprawy...

Szef

bebe

Racja , tak podłych (usunięte przez administratora) trzeba opisywać, żeby nie mogli dalej okradać pracowników,

lol

mam tylko nadzieję że juz nikt więcej się nie nabierze na te ich piękne słówka, o tym że ankieterzy zarabiają po 2 tys itd itp bo jak przyjdzie co do czego to zapieprza sie cały miesiąc 8 godzinn dziennie (czyli cały etat ) ale na umowie ma się wpisane marne grosze plus jakies kary z kosmosu i efekt jest taki że za cały miesiąc dostaje sie 400zł a to i tak jest dobrze jesli szanowny pan (usunięte przez administratora)raczy wypłacić....Dobrze by bylo gdyby ludzie czytali takie forum bo tu tak naprawde nie ma ani jednej pozytywnej opinii o tej firnie....

mk

Dziś zainteresowała mnie oferta firmy na Junikowie. Miałam wątpliwą przyjemność rozmawiać z (usunięte przez administratora) Nie wiedziałam z kim rozmawiam, on wiedział, bo się przedstawiłam. Poinformował mnie, że są znów w plewiskach Co za tupet !!! No i usłyszał co o nim myślę....

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Bullert Vitanext - Poznań

Grzegorz Bullert Vitanext
1.8/5 Na podstawie 213 ocen.
  • Głogowska 98 lok. 4
    60-263 Poznań