Opinie o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Bullert Vitanext. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Bullert Vitanext o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Bullert Vitanext w Poznań

gosc

hej nowa ale ty pracujesz jak napisałas w TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ WIEC CO CHCESZ OD VITANEXU? A LUDZIE Z WIELKOPOLSKI JAK I WSZEDZIE DZIELA SIE NA PRACODAWCÓW I KOMBINATORÓW . A praca ankietera nie jest łatwa ale mam propozycje przejdz do Vitanexu płacą wiecej za ankiete jak ty masz na godz, pozdrawiam wszystkich lojalnych a w szczególnosci Pania Monikę A WSZYSTKIM ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIAT I DOBRYCH WYROZUMIAŁYCH PRACODAWCÓW CO PŁACĄ TYLKO ZA ZAMELDOWANIE SIE W PRACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o

piszesz ogólnikowo. Każdy może napisać ,,oszuści,, Co takiego dzieje się w firmie Vitanext? Odpowiedz Olu w kilku zdaniach, proszę.

Nowa

Witam ponownie.Wyprowadziłam się z Wielkopolski:) Znalazłam pracę w telemarketingu w Telekomunikacja Telepolska :( No i się zaczęło ... po tygodniu pracy nie wytrzymałam i upomniałam się o umowę.Gdy się przyjmowałam,miało być ładnie pięknie.A gdy zobaczyłam umowę...myślałam że to jakiś żart..... 1 zł brutto na godzinę :(Byłam w szoku. Jak na ironię losu,właściciel pochodzi z WIELKOPOLSKI :( Trzeba mieć totalnego pecha,aby 300km od Poznania trafić na kogoś z tamtąd.Miałam już wyrobione zdanie na temat ludzi z tamtego regionu...teraz już jestem pewna,że to oszuści i nic więcej:(

ola

(usunięte przez moderatora) omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E 7000 zł IZOTERMA/KRAJ w firmie Grzegorz Bullert Vitanext ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
o

wiele jest teraz kiepskich firm. amerykański telemarketing w polskim (prowincjonalnym hehe) wydaniu. wszyscy szarpia kase kosztem pracowników. Zgosze się do pracy w Vitanex, a jak mnie przyjmą ipopracuje to napisze wtedy opinie :-)

nia

nieuczciwi manipulanci ktorzy obiecują zlote gory , a jak przyjdzie co do czego to traktują pracownikow strasznie i nie są wypłacalni. Praca w firmie vitanext na plewiskach to męczarnia

milka

Dlaczego? Czytałam oferte pracy tej firmy. Brzmi zachęcająco.

L

OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM FIRME VITANEXT W PLEWISKACH KOŁO POZNANIA !!!!!!

lulu

z kolezanka zglosilysmy sie do pracy i do dzis nie mozemy sie otrzasnac* tam szukaja gupich i naiwnych* warunki pracy krytyczne a wynagrodzenieeee... Drogie kolezanki omijajcie plewiska

ktoś tam

Witam, czytam te wszytskie wpisy i powiem Państwu że tak naprawde to kazdy co się tu wypowiada ma trochę racji;) Handlowiec pisze prawdę jeśli chodzi o pracę niektórych ankieterek (oczywiście nie wszystkich, ale prawdą jest że niektóre ankieterki ustawiały fikcyjne akcje, albo zapraszały na nie babcie z wnuczkami - to naprawde flustrujące dla handlowców, bo prosze sobie wyobrazic że jedziecie ok 40km w jedna strone, kupujecie produkty na AR, paliwo, a tam nikogo nie ma albo jest 3, może 4 osoby; i to babcia z 16-letnia wnuczką - nie komentuję natomiast tego czy tym ankieterką nalezy się wynagrodznie za taką pracę czy nie, bo to zależy od podpisanej umowy). To jedna strona (usunięte przez administratora) lu, a druga to taka że firma rzeczywiście nie jest do końca fair w stosunku do swoich pracowników - nie będę tu pisał wszystkich rzeczy bo nie chce nikogo obrażać i być o to posądzonym, jednak dla wszystkich kandydatów na stanowisko handlowca w firmie Vitanext mam jedną, ale uwierzcie bardzo cenną radę, zanim PODPISZECIE UMOWĘ AGENCYJNĄ, WEŹCIE JĄ DO DOMU, POKAŻCIE PRAWNIKOWI I JAK NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ ZASTRZERZEŃ TO DOPIERO JĄ PODPISZCIE!!! - W PRZECIWNYM RAZIE MOŻECIE PODPISAĆ WYJĄTKOWO LICHWIARSKĄ UMOWĘ Z KTÓREJ BAAAAARDZO CIĘZKO BĘDZIE SIE WAM WYPLĄTAĆ!!! i nie wierzcie ze umowa musi być podpisana w Poznaniu...:) Pozdrawiam:)

Nowa

Do Handlowiec.Brawo,brawo. Bardzo mnie się podobało stwierdzenie że w Wielkopolsce za wysoko się cenią :) Moim zdaniem,ludzie tutaj są dość dziwni (delikatnie mówiąc),ale to nie przez pracowitość (mam na myśli telemarketing)) .Ja mieszkam tu 9 lat i mam porównanie.Pochodzę z górnego Śląska i wiem że tam są ludzie pracowici.Tak zostaliśmy wychowani.Pracując na Wielkopolsce,widzę jak niektórzy podchodzą do pracy...potem się dziwią że pracodawca im dziękuje za współpracę :( Wiadomo że są różni pracodawcy,bowiem znam to z autopsji :( Ale uczciwiej jest napisać prawdę,niż ciągle winą obarczać pracodawców.Zawsze można odejść z uśmiechem na ustach...po angielsku :) Pozdrawiam.

handlowiec

drogie panie (usunięte przez moderatora), nikt mi nie zapłacił za wpisywanie opini to równiez dla mnie ustawiałyscie spotkania i gwarantuje, ze nie czuje sie kiepskim handlowcem gdyz pracuje juz w tej branzy bardzo długo i z niejedna ankieterka juz sie spotkałam , ale moge wam zagwarantowac, ze to co wpisujecie to same bzdury jak biuro ankiet było w małopolsce to takich jaj z akcjami nie było , czyli moze wy ludzie z wielkopolski za wysoko sie cenicie a tak naprawde nic nie potraficie? a co do tej prokuratury to co ona niby miałaby robic w tej Firmie? przeciez prawo pracy to was obowiazuje wiec dlaczego nic nie robicie skoro niby macie racje? ,,no tak ta krowa co duzo ryczy mało mleka daje,, prawda ? a co do trudnej pracy ankieterek to zgadzam sie z pania snajpereczka nie jest to łatwa praca ale nie tylko u nas wszedzie praca teleankieterów jest trudna i niewdzieczna, dlatego w tej pracy moga pracowac ludzie ktorzy maja do tego serce i cierpliwosc ale jak juz wczesniej pisalam tym nieuprzejmym trzeba zyczyc MIŁEGO DNIA z usmiechem pozdrawiam czego pania(usunięte przez moderatora)równiez zycze i Wszystkiego Dobrego w 2013 r - SPEŁNIENIA MARZEN I DOBREJ PRACY , I PRACODAWCY KTÓRY ZAPŁACI ZA PIEKNE OCZY!!!POWODZENIA

n

Pisanie opini to jedno ale muszą ponieść konsekwencje swoich czynów, takie firmy nie mają prawa bytu i już.

snajpereczka:)

Witam! Czytam i czytam i wcale mnie nie dziwia te negatywne opinie jak tylko wspomne sobie prace jako teleankieterka to nawet nie chce sie wspominac -szok!! Uwazam , ze jednak moge wyrazic swoja opinie , gdyz tam pracowalam. Najlepsze bylo podejscie psychologiczne szefostwa , zawsze jakas historyjka a " szkolenia"hehe bez komentarza pozostawie.Wiem , ze w Polsce jest bezrobocie i tak kobiety skusza sie na taka prace pomysla "lepszy rydz niz nic" ale po pewnym czasie same sie przekonaja jak naprawde jest , ludzie w telefonach juz rzucaja sluchawkami jak slysza o krotkiej ankiecie a gdzie reszta pracy ktora jest trudniejsza.Pozniej szefostwo dzwoni z pretensjami,, potem znowu te"smieszne szkolenia", kolejne obiecywanie (tzw.chca pracownika zmotywowac premia , ktorej sie pozniej i tak nie dostaje.Tak to sie kreci..ogolnie nie polecam.Nie wystawiam oceny niedostatecznej tylko ze wzgledu na mile kolezanki z pracy:)

k

Niech pan nie wypisuje bzdur bo jest pan smieszny! Zaplacili panu ze pan tak kłamie? Firma jest nieuczciwa i tyle juz dawno powinna sie zainteresowac prokuratura! Wystarczy spojrzeć w biling i wszystko bedzie jasne! jest pan kiepskim handlowcem to co się pan dziwi ze na tych smiesznych spotkaniach nikogo nie było lub wychodzili po 5 minutach! Zal d sciska hahhaa

Nowa

Panie Handlowiec..Witam ponownie.Ma Pan rację,wiem że osoby które są zwalniane,to często wypisują bzdury na temat byłych pracodawców.Zdaję sobie sprawę że praca przy telefonie jest męcząca...to poprostu trzeba lubieć i umieć-wtedy będą efekty.Przede wszystkim trzeba być uczciwym i poważnie traktować swoją pracę (jakaby ona nie była) Rozumiem że za darmo nigdzie nie płacą.Mam nadzieję że kiedyś Panu podziękuję za życzliwe słowa.Nie sądziłam że ta firma też tam funkcjonuje.Pozrawiam serdecznie.Życzę udanej zabawy sylwestrowej i Dosiego Roku 2013 :)

handlowiec

Pani Nowa bardzo sie ciesze, ze Pani zadzwoniła i porozmawiała a co do pani B to nic nie może napisac poza oszczerstwami , bo podejrzewam, ze jest to była ankieterka która została wyrzucona z Firmy za Fikcyjnie ustawiane spotkania poprostu pisała nazwiska , posyłała handlowcom którzy jezdzili do restauracji niektórzy 50 km i nikt nie przychodził w momencie gdy zostało jej to udowodnione została natychmiast zwolniona i nie otrzymała wynagrodzenia bo niby za co wiec teraz te wpisy / w takim wypadku prosze sobie odpowiedziec po czyjej stronie leży racja?/ , ale Pani zycze powodzenia jak bedzie Pani juz pracowac napewno sie poznamy / przynajmniej telefonicznie/ bo my pracujemy aż na podkarpaciu /, pozdrawiam udanej Zabawy Sylwestrowej i z optymizmem prosze wejśc w NOWY ROK 2013 BEDZIE DOBRZE!!!!!!!!!

Nowa

b...może coś więcej napiszesz? Co w tej firmie jest nie tak? Nie chcę znowu trafić na nieuczciwego pracodawcę :(

b

ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W FIRMIE VITANEXT!!! fATALNA ATMOSFERA I NIEUCZCIWI PRACODAWCY!!!! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Nowa

Do gościa... Wczoraj tam dzwoniłam.Rozmawiałam z sympatycznym Panem i nawet odszukał moje CV i kazał czekać,bo ponoć zbiera CV do końca roku :( Szkoda że moje rachunki nie chcą dać mi więcej czasu :( Dziękuję za radę i też życzę Wesołych i obfitych Świąt .

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Bullert Vitanext - Poznań

Grzegorz Bullert Vitanext
1.8/5 Na podstawie 213 ocen.
  • Głogowska 98 lok. 4
    60-263 Poznań