IPF

Opinie o IPF

prawda

Czekam

Jestem drobiarzem z dlugoletnim doswiadczeniem i staram sie o wyjazd do Francji. Czekam dwa miesiace od zlozenia cv. Jak dlugo sie czeka na tel od nich i czy ktos dostal teraz oferte pracy?

Mirek
@Czekam

Jeszcze ci trochę zejdzie z tym czekaniem na prace od nich.

aga

wlasnie czekam na tel od nich.mieli zadzwonic gdy bedzie oferta wyjazdu.troche sie denerwuje,sama chyba zadzwonie i dowiem sie czy cos sie dzieje. zlozylam cv dwa miesiace temu jako drobiarz.

drobiarz

Jadę do Francji do zakładu drobiarskiego, jedzie ktoś jeszcze ? wiem że mają jeszcze wolne miejsca

dom

witam czy ktoś był zatrudniony przy obróbce aluminium ok Lile proszę o opinię.Pozdro

marek81

spawalem u nich we francji a teraz robie od miesionca w kraju.oplacalaja zjazd do domu, czasem oddają za paliwo.dużo zalezy od kontraktu i stażu pracy u nich.u mnie teraz wychodze ciut lepiej jak spawam w kraju z nadgodzinami niz za granicą.no i mam 4 h autem do domu.a nie 15 lub 20.

GOŚC 2

A jak wygląda praca przy wykrawaniu drobiu

IPF działa na terenie całej Francji i Belgii. Znajomość języka nie jest wymagana w większości przypadków, jeśli jest to piszą to w treści ogłoszenia.

ipf

witam .z czystym sumieniem moe polecic ta firme .wlasni wczoraj otrzymalem do wypelnienia dokumenty .sa kakretni i wiaryodni za co bardzo jestem wdzieczny .od wrzesnia jade do pracy do francji z powazaniem robert.

tret

Czy składał ktoś cv na galwanizera do Francji ??

decik

decik - 2013-07-18 16:53:37 Witam ja tez czekam na kontakt wyjazd prawdopodobnie 29 lipca jako spawacz mam byc jezeli ktos cos wie wiecej i ewentualnie ma jechac rowniez prosze o kontakt (usunięte przez administratora)Jaka macie umowe ,jak z ubezpieczeniem i jakie zarobki ?

decik

Witam ja tez czekam na kontakt wyjazd prawdopodobnie 29 lipca jako spawacz mam byc jezeli ktos cos wie wiecej i ewentualnie ma jechac rowniez prosze o kontakt(usunięte przez administratora)

spoko
@decik

i jak tam było? jako spawacz.

Janek
@spoko

Pracowałem jako spawacz jeszcze na Polskich warunkach, było wszystko spoko kasa zawsze wczesniej, umowy oki jeden minus daleko ,komu nie przeszkadza śmiało polecam firma uczciwa! Pozdrawiam Janek M.

ślusarz

Ja jade w poniedzialek. Wysłali mi już umowe i bilet na busa.

w...

Mam jechać w poniedziałek do Francji,czy ktoś jedzie? Bo wydaje mi się że to jakaś ściema.

relin

masz racje ale widze ze firma dała ogłoszenie na nowych pracowników (usunięte przez administratora)

pracownikIPF

Pracowałem już kiedyś przez IPF jako monter a teraz jade jako ślusarz. Firma w porządku, z mieszkaniami różnie, ale ogólnie ok. Kasa na czas maja dużo ofert i pamiętają o byłych pracownikach.

fizol

jedzie ktoś w poniedziałek do Alencon z IPF

ffff

jak palisz masz proble ceny tytoniu i papierosow wysokie alkcholu tez zabierz z kraju ynagrodzenie ok 1300 netto warnki mieszkaniowe ok zaliczki raz w miesiacu po dwudziestym na konto pewne

cody

witam mam ofertę do le mans jako spawacz jakie warunki???

aaaaa

a jak tam praca na trybce na łopatce czy ok.ile idzie wyciągnąć na miesiąc i jakie są kwatery ilu osobowe jeśli można wiedzieć bo chciałbym jechać do francji przez ipf.

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF