Opinie o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski w Starogard Gdański

Anonim M

Na przełomie sierpien 2017 - styczeń 2018 , pròbowal robic Pan Marcin przekręty na zakupie nieruchomości w Malborku. U mnie mu sie nie udalo . Krętacz , (usunięte przez administratora) itp

Adaśko
@Anonim M

Na czym polegały przekręty w sprawie zakupu nieruchomości w Malborku. Chcę coś kupić i zaczynam się obawiać czy pochodzi z legalnego kupna.

@Adaśko

Sam jestem ciekawy.

Adaśko1234
@Ciekawy

Kupowal nieruchomości i próbowal za nie nie zaplacić

@Adaśko1234

Ponoc ma jakiegoś swojego adwokata który jest byłym prokuratorem. Tym bardziej słyszakem ze juz mu sie prokuratora dobrala do tyłka

Adaśko 1234
@Ciekawy

On każdemu mówi ze prokurator to jego znajomy a nawet nie zna nazwiska hahaha :)

@Adaśko 1234

A wiadomo czy w ogóle udało mu się kogoś naciągnąć na mieszkanie?

@Adaśko 1234

Widze ze znasz Marcina czy możemy przejść na maila? Przydałyby mi się jakies informacje o nim do sprawy

Adaśko 1234
@Ciekawy

Jednego wiem , że zrobił przekręt ale z tego co słyszałam to ludzie odzyskali pieniądze . A o innych przypadkach nic nie wiem . Nie udostępniam swoich danych osobowych .

@Adaśko 1234

Tak jak mówił wiele lat że ma wujka sędziego. Krętacz to mało powiedziane

Monika Marcin
@Oszukany

Do tego postu też pozdrawiamy mechanika oficera i jego żonę podbita biedna Paulinke o bogatych kubkach smakowych oraz w pełni wyszkolonej doświadczonej Pani o wielu imionach.

Beata

Ktoś z Was może napisać, czy firma nadal funkcjonuje na rynku? Ciężko znaleźć potwierdzone informacje na jej temat. Wiele osób pisało na forum o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzenia, jak jest teraz? Ile osób zatrudnia pracodawca i jaka panuje atmosfera? Podawaliście wiele wad dotyczących pracy w tym miejscu, może znajdziecie również dobre strony?

Mandziana
@Beata

(usunięte przez administratora) Udaje bogatego a groszem nie smierdzi .

@Beata

On wiele firm.otwiera i zaraz zamyka

Kolejny oszukany

Mogę się tylko podpisać pod negatywnymi opiniami. Oszukanym radzę dochodzić pieniędzy drogą prawną. Możemy się zastanowić nad pozwem zbiorowym. W tej chwili gość ma zarejestrowaną działalność w Szwajcarii jako Bau-Komplettservice Zaborowski Dufourstrasse 195, 8008 Zürich.

ADWOKAT
@Kolejny oszukany

WSZYSCY PISZA GLUPOTY ;TYLKO KLAMIA I NIC WIECEJ JAKBY WISIAL KOMUS KASE TO NAPEWNO BY JE ODDAL PROSZE WSZYSTKICH NIBY POSZKODOWANYCH O NR TEL NAPEWNO ZADZWONI DO WAS PRZYGOTUJCIE DOKUMENTY STWIERDZAJACE KWOTE DO ZAPLATY I UMOWE Z P ZABOROWSKIM LUB JEGO FIRMAMI A NIE PISZCIE OBELG ,OSOBY KTORE TO NAPISALY NIEDLUGO ZNAJDA SWOJE 5 MINUT W SADZIE ;ROBCIE WSZYSTKO ZGODNIE Z PRAWEM BO NARAZIE JE LAMIECIE W TEJ CHWILI CO NAPISALISCIE TO POSZKODOWANA JEST TYLKO JEDNA OSOBA ORAZ JEGO RODZINA :NAPEWNO BEDZIEMY WALCZYC Z OSZUSTAMI TAKIMI JAK WY KTORZY TO PISZECIE OPINIE NIE MAJAC ZADNYCH PODSTAW DO TEGO: POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA SALI SADOWEJ

ADWOKAT
@Kolejny oszukany

SPOTKAMY SIE W SADZIE Z PANEM KTORY TAK LADNIE KLAMIE JUZ NIE DLUGO MAM NADZIEJE ZE WIESZ DLACZEGO PRZYGOTUJ DOKUMENTY BO BEZ NICH BEDZIE TOBIE CIEZKO JAK I DLA INNYCH P ZABOROWSKI WYSTAPIL ODSZKODOWANIE OD LUDZI KTORZY GO SZYKANUJA I TO PODCHODZI POD WIELE PARAGRAFOW NIE MOZEMY SIE DOCZEKAC KIEDY SIE SPOTKAMY

Bol
@ADWOKAT

Jak on nie ma rodziny każdą żona to kopnela w (usunięte przez administratora) Nie licząc panienek do zabawy które wydał kupę kasy. Łamać prawo to on łamie

@Bol

Żaden szanujacy sie adwokat nie wchodzi w potyczki słowne na forum dwa nie użyłby sformułowania "wisi kase" litości czlowieku. Przestań się podawać za adwokata.

Konrad

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starogard Gdański
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
Wiki

????????????

Daria

Skąd takie rewelacje macie?

tomek

Witam mam pytanie zbieram osoby które pracowały M&M CONSTRUKCION u Zaborowski w roku 2013 w niemieckiej firmie Beddgens chodzi tu o elektryków gdzie (usunięte przez administratora) Zaborowski oszukał ponad 30 osób gdzie nie wypłacił ludziom żadnych pieniędzy za cały miesiąc to jest około 60000 euro.TO JEST ZAJEBISTY ZŁODZIEJ I JAK DO TEJ PORY NIKT NIC NIE MOŻE MU ZROBIĆ.LUDZIE KOMU KASĘ JEST WINIEN ZBIERZMY SIĘ I ZRÓBMY MU KOLO PIÓRA POZDRAWIAM.

@tomek

witam oszukał nas na 50 tys załozyłem sprawe umozona

@tomek

oszukani na 50 tys t693017925, 6 os .

Robol..

Piszą Państwo o naborze do firmy FAAM ZABOROWSKI a tak firma już nie istnieje...

On
@Robol..

Przecież on sobie sam te komentarze pisze.

Beata

@Brawo, ile ludzi tyle opinii, dlatego na forum poszukujemy obiektywnych oraz rzetelnych opinii na temat FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski. Może ktoś z obecnych pracowników się wypowie na temat atmosfery oraz samego zatrudnienia w tej firmie?

Beata

Witam, chciałabym otrzymać informacje dotyczące zatrudnienia. Zwracam się też z prośbą do obecnych jak i byłych pracowników o wyrażenie opinii na temat tego pracodawcy? Czego możemy się spodziewać? Warto składać swoją kandydaturę? Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam!

Brawo
@Beata

Składaj kandydaturę na 100 %negatywnych komentarzy na temat pracodawcy ty jeszcze zadajesz takie pytania. Takich ludzi szuka

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Gregor

FAMM ZABOROWSKI ? Nie ta firma nie potrzebuje pracowikow.

Remik

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może ktoś napisze jaka macie atmosferę?

@Remik

Jakiego dobrego?

Oszukany

Oby tylko na myjnie różne stanowiska. A nawet sprzedaż aut.tez jestem ciekawy czy coś ruszyło się w sprawie M.Z i jego już nowej pani M.J

Famm zaborowski
@Oszukany

Jestem ciekawy ile z tych wystawiających opinie tutaj ludzi znam bo przecież byłem jego bardzo dobrym pracownikiem i przypuszczam też że dobrym świadkiem w sądzie

@Famm zaborowski

Witam. Moglby Pan napisac wiadomosc prywatna? Szukam swiadkow.

Monia:)
@Oszukany

A ruszylo ruszylo;) zapraszamy na myjnie:) pozdrawiam. M.J :)

Fiona

Zaborowski w Szwajcarii 5 gwiazdek a tu tylko 2 nie no zmobilizujcie sie

Oszukany1

http://swiss-komplett-monika-janicka.business.site/ Poszukują nawet pracownika biurowego

Famm zaborowski
@Oszukany1

Lubie pracować społecznie także pisze się na to

Pracownik. Roku

Znowu ma ogłoszenie że potrzebuję na myjnie he he ktoś chętny? Miesięczne wynagrodzenie.

Filip

Trochę smutne to co piszecie. Czy wyjaśniła się już sytuacja?

Oszukany

Każdy pisze o sprawach a on dalej chodzi cwaniakuje i dalej oszukuję ludzi.czy doszło do spotkania i osadzenia go w więzieniu gdzie na to zasłużył.on nigdy uczciwie nie pracował tylko na krzywdzie ludzkiej dorabia się Ale i tak nic z tego nie ma no wszystko idzie na dzi.......każdą partnerkę czy żonę oszukiwał i wolał wydać na zakrapiane imprezy

Niestety próbowałem znaleźć nowa firme w krs i nic nie znalazlem.

Oszukana

A jego nowa partnerkę mozna znakezc na fb pod danymi (usunięte przez administratora) z miejscowosci czarna woda. Aktualnie teraz tam przesiaduje.

Zostaw merytoryczną opinię o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski?

Zobacz opinie na temat firmy FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski?

FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski
2.1/5 Na podstawie 51 ocen.
  • 16
    83-200 Starogard Gdański