Opinie o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski w Starogard Gdański

Czy w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

harnas

(usunięte przez administratora) ludzi na moich oczach mnie terz ale na male kase ,raczej traktowałem to jako wakacje ,,,obrobiłem go ze sprzetu ..kto wie gdzie siedzi w jakiej miejscowosci podajcie adres

Szczupak
@harnas

Jego Monika tez siedzi? Czy umyła ręce i siedzi na wolności ? Tak podle (usunięte przez administratora)i zastraszać ludzi. Albo wsypała żeby nie kiblowac

4j4h
@harnas

Siedzi chyba w Tczewie,.ale przyjął nazwisko Moniki

Patryk
@4j4h

To w Tczewie więzienie jest? Na ile go wreszcie skazali?

Daniel
@Patryk

Jeśli jest winny to najpewniej otrzyma to na co zasłużył

@4j4h

Siedzi w Gdańsku

Omer

Na ile go skazali?

@Omer

Na pewno za mało dostał. Powinien dostać za wszytko dożywocie

Wiking Nowy wpis
@Znam go

A ile dostał??? Może szybko wyjdzie i nowa firma zacznie działać na rynku :)

Czy firma FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Grizzly Nowy wpis

Firma Famm Zaborowski już dawno nie istnieje . I takiego człowieka już dawno też nie ma o takich personaliach. Dla swojej królowej zmienił dane .

Magnolia

Czy Pan Prezes już jest na wolności czy dalej na wakacjach. ??

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Pracownik administracyjny / obsługa sekretariatu
Akomex Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS

Witam wszystkich którzy tu piszą kłamstwa .Życzę wam wesołych Świąt oraz to byście zaczeli żyć swoim życiem . Mnie to nie denerwuje , jestem wręcz zaszczycony ,że pamiętacie mnie , tylko piszcie prawdę , a nie żyjecie nienawiścią .Siadając do Wigilijnego stołu , najpierw się wyspowiadajcie ze wszystkich swoiich kłamstw , oszczerstw wyssanych z palca, może ten dzień sprawi w waszych kamiennych sercach , że staniecie się Ludzmi Prawdziwymi , bo narazie to pokazujecie jak nisko można upaść. jeszcze raz Zdrowych i Wesołych Świąt. Pozdrawiam Marcin Zaborowski.

Oszukany
@Marcin

Nie bądź śmieszny (usunięte przez administratora) Udaje wielkiego biznesmena a z butów słoma z wiochy z pod Malborka. Nigdy nie napracowales sie sam tylko czyimś kosztem zawsze myślał i myśl i jak oszukać innych. Nisko to ty upadles. LUDZIE (usunięte przez administratora). kamienna serce masz sam jak pięknie gadasz prosto w oczy bajki(usunięte przez administratora)

Monika Marcin
@Oszukany

Hehe... Pozdrawiamy (usunięte przez administratora):)))

@Marcin

Ciekawe czy teraz jesteś taki cwany (usunięte przez administratora)!!!! Teraz wszystkich błagasz o pomoc zza krat.

Krasnal

A czy on wogóle siedzi? Jedni piszą że siedzi a inni że jest wolny nawet te odpowiedzi jakby on to pisał wyglądają..

Łukasz
@Krasnal

Pewnie już w Szwajcarii jest.. Ha. Ha

@Krasnal

Pewnie ze siedzi ???? należało się za krzywdy wszystkich ludzi

Niedowiarek

Hej Matula a może ujawnisz się kim jestes? Że w zaparte bronisz Pani Moniki, która ładnie cie owinęła wokół palca szukając wokół siebie współczucia. Taki o to tej Pani jest sposób na zycie. Śmieszą mnie te komentarze, ludzi którzy w tym nie byli. Tylko oni oboje mogą coś o tym powiedziec jak było. A Pani Monika nie powiedziała swojej Matuli ,jaka jest wstrętna manipulantka i zrobi wszystko dla swoich korzyści , żeby tylko godnie wyjść z twarzą! A przede wszystkim zrobi wszystko dla korzyści materialnych. Która pozadna kobieta , szanująca siebie daje się lać ? Bo dla dobra rodziny? Ludzie proszę was! A gdzie troska o dzieci? Szybciej nie widziała agresywnego partnera? pozwoliła na to by dzieci na to patrzyły? Wcale jej nie jest mi szkoda. Trzeba bylo odejść raczej, każda rozsądna kobieta by tak zrobiła by uchronić swoje dzieci. Zawsze lubiła sensację wokół siebie , zawsze pokrzywdzona i pomocna! Pytanie...co zrobila by uchronić swoje dzieci?Musiało dojść do takiej tragedii???? Żałosne...!!!! Ten u góry co dobre ,kiedyś ja osadzi! Gdzie w tym wszystkim są rodzice Pani Moniki? bo z tego co mi wiadomo za dobrych relacji z nimi też nie miała, ciekawi mnie dlaczego? Pani Monika ma wybitną fantazjeeee , również do układania historyjek wiedzą ci co poznali. A ci co jeszcze nie znają z czasem się przekonają. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)za dużą odwagę. Napewno będzie ci dane.!

Obcy
@Niedowiarek

Znam Monike. Dla kasy zrobi wszystko . Dawno nie zaglądałem. Szybko pogodziła się ze strata bo chyba już ma 4 typa

Ja tez
@Obcy

Zgadzam się z tobą ! Tez nam Monike. Kłamstwo to jej chleb powszedni. Okropna manipulantką. Robi zament wokół siebie a potem udaje niewinna. Leci na kasę. Nie da się ukryć ze jest materialistką. Jaki daje przykład ? Niewinni biedni ludzie którzy ja poznali albo na nieszczęście byli jej partnerami. Do dziś nie maja spokoju przez Monike. Szuka i węszy nie daje innym żyć w spokoju. Przykładna matka.. nie nadaje się tego komentować bo kto Zna ten wie jaka jest. Każdy się od niej odwraca i ucieka jak tylko poznał bo niszczy życie innym.

Belzebub
@Ja tez

Znam Monikę . Nie was powinno interesować jej życie . Monika (usunięte przez administratora) nie jest i spadnie na cztery łapy ale na kasę nie leci . Jej nie brakuje . Na temat jej wychowywania dzieci nikt nie powinien się odzywać bo daje przykład . Co jak co ale dzieci przy niej mają wszystko. Pieniądze to super temat hihihi kolesie spłukani i sobie w brodę plują że nie mogą jej zdobyć hihihi a pewnie że nie bo ona na nierobów nawet nie spojrzy ! Pierwszy i ostatni raz się tutaj wypowiadam. Wy do roboty nieroby a nie plujecie z zazdrości barany

Baran
@Belzebub

Sama Moniczko piszesz te komentarze ?Wstyd ci ? Wszyscy wiedza jaka byłaś i jesteś, takie jak Ty się nie zmieniają. A fakt kasy nie maja jak ciagnelas kasę

Skąpiec
@Belzebub

Kolesie spłukani.. każdy jeden który miał możliwość z nią obcować. Kredyty nabrane aby sprostać jej oczekiwaniom. Kasa się skończyła to goni kolesi.. nie mogą zdobyć bo już kasy nie mają masz w tym racje. Wykorzystuje na kasę.. tak faktycznie dla niech kasa to super temat ! Widzę ze faktycznie dobrze ją znasz! Każdego zniszczy dla kasy! Patrzy na kasę a nie na serce ! Buziaki

Poruszona
@Skąpiec

Tak trudno zrozumieć czyny zle czyny tej dziewczyny. Jednego wsadziła została sama i próbuje innych szczęśliwców rozwalać związki. Błaga o spotkania swoich byłych aby wzbudzić litość. Pani Moniko prośba trzymaj nosek w swoich brudach a nie niszcz życia innym. To, ze sobie zniszczylas życie nie niszcz innym. My tobie współczujemy takiego tupetu jaki masz. Całuski

@Poruszona

Daje tu daje tam.. dała mi ale żadna rewelacja

Smerf

Wielka Dama, myśli, że jest ładna, mądra i sprytna, ale grubo się myli. Sloma za bardzo z butów wychodzi. Ciekawe kiedy cała prawda wyjdzie na jaw.... Kiedy Paniusi noga się powinie.

Ooo
@Smerf

Jaka prawda?

Gigi
@Smerf

Do piękności to daleko. Du pką się jednak nie zarabia tylko z głowa. Dlatego ma jak ma.

Lorenzo

Czy biznesmen został osadzony czy przebywa na wolności???

Azalia

Tak wisi kasę bardzo duzo ludziom.E Szwajcarii posiadał firmę Bau...tam tez oszukiwał ludzi.....widziałam jak przekręty robi...w Polsce w Malborku z Panią od nieruchinsoci współpracował i kombinowal jak ludzi oszukać na mieszkanie...byłej zony przyjął nazwisko jej tez zniszczył życie.Poznał kolejne kobiety z którymi jeździł po hotelach kupował prezenty drogie aby te uwierzyly w jego miłość i wzięły ślub i kolejne kredyty..miał 3 zony i 4-5 dzieci... z każda zona ...potrafił z 4 kobietami sir spotykać e tym samym czasie. .ludzi brał do pracy i wciskal kit ze on nie dostał pieniędzy żeby wypłacić wynagrodzenie...ma wspólnika .. Szkoda mi ludzi którzy ucierpieli na jego oszustwach...na dzień dzisiejszy Zmienił swoje dane nazywa się teraz Adrian i siedzi w areszcie za gwałt...i zbierane są przeciw niemu dowody aby miał jak najdłuższy wyrok.wiec każdy poszkodowany niech ruszy się na komendę i przedstawia cokolwiek związanego z owym zavorowskim langowskim itd

@Azalia

Miał 2 żony i partnerkę plus wiele kochanek w czasie małżeństw. Oszustwa zaczęły się w czasie 1 małżeństwa i dlatego rozwiodla się oraz z powodu zdrad. Dzieci to nie wiadomo ile ma po świecie oficjalnie ma piątkę dzieci a nieoficjalnie to może może z 7 ale to nie wiadomo bo może jest więcej. Przekręt na całym Pomorzu i Nie tylko znają go wszędzie Szwajcaria Włochy Hiszpania dużo krajów jest aby wymieniać. Nazwiska zawsze przyjmowal małżonek oraz dodatkowo zmieniał. A jego prawdziwe nazwisko to Żygadlo. Teraz to już nawet imiennie i nazwisko zmienił. Trzeba dodać że siedzi za pedofilie. Sądziłam że pójdzie za przekręty i za alimenty ale stało się inaczej. POTWIERDZAM ZGŁASZAĆ SIĘ LUDZIE KTORCH (usunięte przez administratora) PRZEKRECIL I SKRZYWDZIL. W KOŃCU DOSIEGLA GO SPRAWIEDLIWOŚĆ CZEKAŁAM NA TEN DZIEŃ ALE SAM SIEBIE WSADZIŁ DO WIĘZIENIA. SZCZĘŚLIWA W KOŃCU

@Azalia

Każdej żonie i partnerce zniszczył życie jak i 1 tak i 2 i partnerce a także kochankom to samo. Szukał. Kobiet które są zdolne kredytowo które mogły brać kredyty i otwierać firmy na siebie

@Znam go

Skąd masz takie informacje???

Azalia
@Zainteresowany

Potwierdzam to wszystko spotykalam się z nim 4 miesiące...dopiero na przełomie 3/4 miesiąc zauważyłam jaki on jest okropny.Jak manipuluje ludźmi i jak uwielbia tworzyć historie...nagrodę by dostał za reżyserię

M

Kiedy to było?

karollZ
@Azalia

Z tego co rozmawiałam z Panią z nieruchomości to nie udało mu się oszukać ludzi sprzedających mieszkania. Każdy klient dostał pieniadze ze sprzedaży mieszkań , więc mu się nie udało

Mecenas go wyciagnie

He he
@Azalia

Wiedziałaś to od początku jaki jest. Tylko że znieść nie mogłaś że się mu znudziłaś.

Łukasz

Pewnie już to zrobił... Ha. Ha

Sebastian

Trudno ocenić kto dalej robi te opinie, gościa o nazwisku Zaborowski juz nie ma a dalej jest sławny!!

Ktos
@Sebastian

Autorzy sami się napędzają zaraz się okaże że niby go już nie na a jednak jest ????????

Polska smarzona...

Co za bzdury.... Kabaret roku... Dziewczynki powiedzcie szczerze która z was nie chciała być księżniczka która dała się złapać na tombak i zestaw w konopielce..ktora z was dała mu radę się przeciwstawić? Śmiech na sali miło było was poznać... Ale szacunek dla niego za to że pokazał np. Mi jakim jest mistrzem w swoim fachu i bylyscie materialistkami którym obiecywał wszystko tylko dla wiadomego celu Same damy z zasadami przykro mi ale wydaje mi się że okazalyscie się zwykłymi pustakami które olał bo żadna rady nie mogła mu dać a już tym bardziej się przeciwstawić. Daliście mu same władze w która rósł która prawdopodobnie doprowadziła do nieszczęścia w którym ucierpiała niewinna osoba . Gdzie jesteście teraz?? Chowając się za wyświetlaczem wypisujecie i przeganiacie się w bzdur ach tak jak on ktoś kto go znaleźć wie ile ma dzieci. Żon. Nazwisk? Ktoś kto miał z nim doczynienia się izoluje. A tu?? Co się dzieje? Nic nie widać żeby ktoś szczerze napisał jak było tylko bzdury i puste słowa. Niestety ale prawda jest taka że każda z was była za słaba dla niego ale każda chciała być księżniczka wybrał najładniejsza i z tym ciężko się co niektórym pogodzić. Przykro mi jeśli jego zboczenie doprowadziło do takich czynów o których ludzie mówią współczuję. Gdzie jest ktoś kto mu stawił czoła?? Nie ma?? Ojej... Pretensje do siebie za wsparcie i słowa otuchy które dostawał od was w momencie w którym wkręcał wam bajki jak mu jest ciężko. Pozdrowienia dla księżniczek które poleciały na Dobre serce bo bogactwo ksiecounia.

@Polska smarzona...

Jakie on miał bogactwo tylko długi nic więcej bajki opowiadał każdej i każda wierzyła w jego przekręty jaki on niby kochany i dobroczynny.

@Polska smarzona...

Nie było żadnego tombaka i żadnej sielanki ale takie jest życie. Nie wchodzi się w związek nadzieja ze będzie się bogatym tylko z wiarą ze pomimo złego razem się przetrwa wszystko. Łatwo jest oceniać.. Przetrwała najładniejsza? Co to w ogóle za tekst. Przetrwała młoda dziewczyna która wierzyła, ufała bo bez tego żaden związek by nie przetrwał. Dała mu 2dzieci i prawdziwy ciepły dom. On tego nie potrafił docenić i to właśnie ja skrzywdzil najbardziej. Tutaj nie ma co mówić o słabościach. Dziewczyna dała z siebie wszystko. Znam ją, i to właśnie ja ocierałam jej łzy kiedy płakała bo ten ja bil. Ale upierała się że dzieci muszą mieć tatę, że ona zniesie wszystko. I co to jest księżniczka? Miała życie usłane różami ale siedziała w biedzie dla dzieci, dla rodziny! Tak postępują księżniczki? Połowa tutaj to faktycznie bzdury. Ale jej życie i jej tragedia która ja spotkała jest prawdziwa. Dzisiaj ta młoda dziewczyna jest tak oschle nastawiona do życia że szkoda gadać. A nikt czasu nie wróci.

@Polska smarzona...

Szacunek do niego? Do człowieka który dopuścił się tak okropnej zbrodni? Gratuluję. Może jeszcze w jego ślady pójdziesz? Był obrzydliwym kłamca, konopielka i jego zestawik? Monika jako jedyna się mu przeciwstawiła! Jako jedyna go rozgryzła i nie bała się powiedzieć mu prawdy choć wiedziała że dostanie po czapie. On dobrze wiedział że ona nie zostawi go dla rodziny! I tak! Wszyscy myśleli że to tylko zawodowy kłamca, nawet ona. A okazało się, że to człowiek bez godności. Potwór, który wiedział co robi. Przestępca.

Daniel. K.
@Matula

Czytam i patrzę i czytam i zastanawiam się kto tak naprawdę wypisuje te wszystkie opowieści . Jedne pasują do zazdrosnych drugie do skrzywdzonych .. ehh Jedno wiem i jestem pewien na pewno że gdyby nie Monia to dalej siedziałbym w tym g..nie bo on odizolował wszystkich byleby nikt mu nie przeszkodził . Przykro że doświadczyła takich czynów sam w to nie potrafię uwierzyć . I raczej dobrym rozwiązaniem byłoby zakończenie pisania bzdur żali i lamentów względem choćby jej osoby . Daniel. K.

@Daniel. K.

Ty jesteś facetem jej koleżanki? Tak, on skutecznie odizolował od niej wszystkich. Ale są osoby które nie poddały się jego manipulacji dlatego ja jestem przy niej nawet jeśli on próbował swoich gier na mnie. A Twoja kobieta ja zostawiła. Z tego co mówiła Monia zachowanie jej było najgorsze co ja spotkało bo ta w nią wierzyła. Ale ta już nie ważne. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Tutaj to się sprawdziło. Większość tutaj pisze zazdrosnych wykorzystanych dziewczyn. Nigdy nie ingerowałam w to ale po przeczytaniu ostatnich wpisów dotyczących człowieka godnego naśladowania, podziwiania coś we mnie pękło. Jak można podziwiać takiego barbazynce. Pokrzywdzona/zazdrosna... Myślę że nie ma tutaj pokrzywdzonych. Jest jedną która skrzywdzil będąc z nią ostatnią. Chyba że zerwanie nazywacie bólem. To blache w porównaniu do tego co przechodzi ta dziewczyna. Ostatni mój wpis.

Haha
@Matula

Ona tylko jest w związku dla kasy

Nareszcie

Vo za fantastyczne wieści. Pan Marcin Zabirkwski teraz Adrian ???? pojechal na urloo za kratki. A mi jego dzielnej lwicy w ogole nie zal. Ostrzegałam, mowilam jak mnie (usunięte przez administratora) Martwię sie teraz jak komornik z więzienia będzie ściągał moje należności. Po 4 latach jednak jakas sprawiedliwość go dopadla, szkoda ze kosztem dziecka. Trzymam kciuki aby tam zrobili porządek z naszym biznesmenem ????

Ktos
@Nareszcie

Pani (usunięte przez administratora) Monika tez siedzi za oszustwa ?

Kat

Szkoda ze tu zdjęć nie można wstawiać bo by się wydało jak kocha księżniczkę swoją a dumą inne w hotelach ale na priv mogę wysłać

@Kat

Widzę że są tu zazdrosne dziewczynki:) och jak mi przykro:) heheh Pozdrawiam M.J.

Artur
@Kat

Wiram,czy jest możliwość otrzymania tych zdjęć, wybieram się do TUPA po moja kasę przy okazji cisnołbym nimi na stół przy jego kobiecie

@Artur

Marcin czeka z niecierpliwością na Państwa;) Proszę wziąć ze sobą dokumenty potwierdzające zadłużenie. Pozdrawiam;)

Fiona
@Monia:)

Mało tego że czeka nawet sam odpisuje na wiadomości z tego forum. Jak można mieć potwierdzenie zadłużenia od firmy która nigdy nie istniała i wystawia fikcyjne dokumenty.

Ha ha
@Monia:)

Może pomysł nad tym gdzie wyjeżdża na noce i jak tam święta Bożego Narodzenia? Czy był na misji?

@Ha ha

Święta;) ? Piękne u moich rodziców:) a noce.. aj... chciałabyś/chciałbyś mieć takie upojne ;***

Xxxx
@Kat

Tak samo mogę wysłać zdjęcia jak obraca inne

Kar
@Monia:)

Nie bądź taka cwana tylko lepiej pilnuj swojego amanta pożal się Boże

Wulgarna
@Monia:)

Boże kobieto. Nie wstyd ci być matką? Dawać taki przykład ? Oszukiwać starszych niewinnych ludzi? Za kasę spać z kolesiami po hotelach? Dla ciebie tylko drogie prezenty i kasa. Reszta się nie liczy. Potrafisz tylko słodzić zrobisz wszystko dla sławy i lasy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

KULFON

Jest jeden proces rekrutacji

Firma dzialla prężnie

@Zainteresowany

A kto teraz prowadzi firmę?

Jakub
@Paweł

To jest bardzo ciekawe kto właśnie prowadzi. Pan Prezes czy Pani Prezes??

Józef

Czy naprawdę internet to miejsce na wpisywanie jak w pamiętnik swoich żalów i smutków..??? Ludzie obudźcie sie..!! Jeśli ktoś ma pretensje i dowody co złego uczynił ten Pan to niech poprostu zgłosi sie w odpowiednie miejsce a nie cały czas tylko tu..!!

Roman

Ten człowiek jak i pseudo firmy, które zakłada jak jest termin płatności czy coś związane z kasą zero kontaktu nie odbierają telefonów i słuch po nich zanika. Kategorycznie nie podejmujcie współpracy z tym człowiekiem Marcin Zaborowski i firmami jakie on prowadzi jak i zasiada w zarządzie czy jest wspólnikiem. Firmy krzaki i słupy.

@Roman

Ten człowiek zmienił dane. Wziął nazwisko nowej partnerki-ta wsadziła go do puchy . Gdzieś słyszałem że ta dziewczyna pomaga poszkodowanym trudniej ja znaleźć bo gdzieś się zaszyła

Znam go

W końcu sied, i tak jak czekałam na to tyle lat.

Skąd wiesz że zmienił dane i siedzi???

Skąd masz takie informacje???

Poszkodowana
@Zainteresowany

Zadzwoń na komendę tam ci powiedzą. W końcu go dorwali

@Zainteresowany

To prawda że jego ex partnerka grzebie w jego przeszłości. Dotarła do mojej kobiety która miała z nim do czynienia jakieś 5-6lat temu. Na pytanie czy siedzi nie potwierdza nie zaprzecza ale gdyby nie miał na wywijane nie grzebala by tak głęboko. Cięta na niego bo szuka ludzi których (usunięte przez administratora) Pomaga sfinalizować sprawę.

Poszkodowana

Karma zawsze wraca ! Ten człowiek nie zasługuje na normalne ludzkie traktowanie . Współczuje jego byłej partnerce , bo za jej plecami robił bardzo dużo . Wykorzystał ją jak każdą inną swoją ofiare ! Ale miejmy nadzieje że zapłaci za to wszystko co zrobił !!

Gaby

Firma funkcjonuje juz pod nowa nazwa SWISS Company JMM. Jestem kolejna ofiara tej pary. Nie rozumiem dlaczego zezwala im sie oszukiwac starszych ludzi. Funkcjonuje jak amber gold, tyle lat. wlasciciele czuja sie bezkarni oszukujac starszych, bezbronnych ludzi.

@Gaby

Nie pierwsza i napewno jeszcze nie ostatnio osoba będziesz tyle ludzi (usunięte przez administratora) a nadal chodzi i śmieje się. A nazwy firm zmienia tak jak żony. Nie bawem partnerka będzie zbędna bo za dużo długów więc będzie poszukiwał następnej. Tak działa od lat xxxx

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski?

Gaby

Jezeli masz dar do oszukiwania ludzi to na pewno dobra

Stefan
@Gaby

Nie bardzo zrozumiałem Twoją wypowiedź. Czy pracowałaś w firmie i masz tego typu doświadczenia? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych, więc jeśli mogłabyś napisać na czym polega praca i czy są wolne wakaty będę wdzięczny.

Bartek

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz pracowników?

@Bartek

Jesli masz pomysl na oszukiwanie ludzi

Mietek

Same pozytywne opinie mam na temat firmy, nie mam żadnych negatywnych doświadczeń... Zachęcam do pracy w Swiss Komplett...

Oszukany
@Mietek

Zal mi ciebie. W życiu bym nie podjął się współpracy z nim i w firmie krzak. On tylko zakłada nowe firmy jak nie on to partnerki aby nabrać kredytów oszukać innych ludzi.w jakim ty świecie żyjesz chyba długo to nie znasz. Poczekamy dluzej i się przekonasz jak oszuka cie. Potrafi nawet uciekać z miejsc zamieszkania bo nie płaci za wynajem

Monika Marcin
@Oszukany

Piotrusiowi również dziękujemy! Oby Ci w życiu wyszło! Jesteśmy wdzięczni, że dbasz o to by wciąż o nas pamiętano! Dobra reklama lub wielka afera to podstawa!

Zostaw merytoryczną opinię o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski?

Zobacz opinie na temat firmy FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski?

FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski
2.1/5 Na podstawie 51 ocen.
  • 16
    83-200 Starogard Gdański