FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski

Adwokat

To jegoktualby numer 796696280...oszukuje i wykorzystuje nadal ludzi

Oszukany
@Adwokat 18.11.2017 16:22

Zgadza się. Do niedawna wynajmować mieszkanie w Gdańsku na Chmielniej. Prokuratura się nim już zajmuje

Adwokat

Jrgi oferta....pani marcin https://www.olx.pl/i2/oferta/malowania-szpachlowania-wysoki-standard-super-ceny-od-8-zl-m2-cala-pol-CID619-IDm4ZtE.html?ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Bfrom_answer%5D=1&ref%5B0%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=in&ref%5B1%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=4054991037&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bparams%5D%5Bfrom_answer%5D=1&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=in&ref%5B1%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bmethod%5D=answer

Roman

Witam mam namiary na pana marcina jego adres oraz miejsce zamieszkania prosze o wiadomosc. Vanillevampire94@onet.pl

Greno

Oszust i krętacz jakich mało. Podawanie się za osobę, którą się nie jest i zastraszanie ludzi również jest karalne(tudzież ,,prawnik,,)Oszukuje i wymyśla niestworzone historie. Oby prokuratura w koncu sie wzięła za recydywiste. Jak najdalej od jego pseudo firm.

Kolejny oszukany

Mogę się tylko podpisać pod negatywnymi opiniami. Oszukanym radzę dochodzić pieniędzy drogą prawną. Możemy się zastanowić nad pozwem zbiorowym. W tej chwili gość ma zarejestrowaną działalność w Szwajcarii jako Bau-Komplettservice Zaborowski Dufourstrasse 195, 8008 Zürich.

ADWOKAT
@Kolejny oszukany 18.09.2016 16:31

SPOTKAMY SIE W SADZIE Z PANEM KTORY TAK LADNIE KLAMIE JUZ NIE DLUGO MAM NADZIEJE ZE WIESZ DLACZEGO PRZYGOTUJ DOKUMENTY BO BEZ NICH BEDZIE TOBIE CIEZKO JAK I DLA INNYCH P ZABOROWSKI WYSTAPIL ODSZKODOWANIE OD LUDZI KTORZY GO SZYKANUJA I TO PODCHODZI POD WIELE PARAGRAFOW NIE MOZEMY SIE DOCZEKAC KIEDY SIE SPOTKAMY

jank
@Kolejny oszukany 18.09.2016 16:31

jego numer tel 00 4178 825 6790

wróżbita

marcin i agnieszka zaborowscy to polscy oszuści mieszkający w szwajcari ich firma to firma pt.pucuj dziada.a pan marcin już niedługo zmieni te swoje zlote kiety na metalowe.

tomek

Witam mam pytanie zbieram osoby które pracowały M&M CONSTRUKCION u Zaborowski w roku 2013 w niemieckiej firmie Beddgens chodzi tu o elektryków gdzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zaborowski oszukał ponad 30 osób gdzie nie wypłacił ludziom żadnych pieniędzy za cały miesiąc to jest około 60000 euro.TO JEST ZAJEBISTY ZŁODZIEJ I JAK DO TEJ PORY NIKT NIC NIE MOŻE MU ZROBIĆ.LUDZIE KOMU KASĘ JEST WINIEN ZBIERZMY SIĘ I ZRÓBMY MU KOLO PIÓRA POZDRAWIAM.

tola

Piszę do wszystkich ,którzy jeszcze chcą lub próbują współpracować z Marcinem Zaborowskim. Jezeli chcecie zarabiać pieniądze, to napewno nie u niego.To cham i prostak i jeszcze nikt przy nim nie wyszedł dobrze.Poprostu przekręt jakich malo.Znam osobiście go i jeszcze mam czkawke po tej znajomości.I pewne jest,że takich osób jak ja, jest duż wiecej.

draem

Haahaaa, .liczy sie tylko kasa , u glownej ksiegowej ,czyli pani prezes na waciki. Potem dobre jedzenie,tluste, papierosy .ta osoba ma -marcin ma problemy emocjonalne, uwazajcie.

olek

Witam wszystkich. Potwierdzam ostatni wpis ten człowiek był i jest szykanowany przez ludzi zdradzajacych swoje żony alkocholików,naciągaczy inaczej.ja pracowałem w tej firmie dopuki mu firmy płaciły to zawsze wypłacał,ale nie wszystkie zapłaciły,przez takich ludzi nierobów jak wy.Którzy piszecie brednie.dla mnie i innych moich kolegów jestescie zwykłymi prostakami i oszustami.

obronca

Ten złowiek nikogo nie oszukał wy wszyscy którzy piszecie sami się oszukujecie piliscie paliliscie chodziliscie na dziewczyny do agencji zony myslą inaczej.dobry mój facet a jest całkiem inaczej.P Zaborowski się chętnie spotka z tymi osobami którym niby coś jest winien,wiele razy pisał ale nikt się nie zgłosił,bo to wymysły tych alkoholików.proszę zatem wszystkich o przesłanie dokumentu stwierdzającego ze dana osoba pracowała i ile ma P Zaborowski do zapłaty,wysłać na agnes.remonty@wp.pl Napewno nikt takich dokumentów nie ma bo kłamią prostow oczy.

firma

Nam też jest winien 4000euro, jak chcesz skrzyknijmy się i zróbmy mu pozew zbiorowy, megyx@o2.pl

waldi

Witam gdzie mam dołączyć co chodzi o założenie sprawy bo mi jest winien ponad 2000 euro i jeszcze innym 15-stu ludziom to razem około 50000 euro za zeszły rok w Niemczech proszę o kontakt pozdrawiam. odp na ( TOMEK)

liljar

wszyscy pisza oszust a on spokojnie prowadzi firme w Szwaicari i zatrudnia polakow mimo ze w Szwaicari tez bilo zgloszone ze oszukal ludzi i im niezaplacil wszedzie system prawny jest chory .Ale mysle ze to wina poszkodowanych bo niepotrawia sie zjednoczyc i doprowadic sprawe do konca i konkretnie .

:,-(

Rafix jak nie wierzysz, to się u pana (usunięte przez administratora) zatrudnij. Szybko uwierzysz.

:,-(

Piszemy by ostrzec innych. (usunięte przez administratora)

dragon501

nailepiej napisac mi na e-mail jakiś kontakt skeyp lub telefon odezwe się napewno moj e-mail liljar@web.de .

dragon501

witam mam doświadczenia z tym człowiekem z Szwajcari wiem gdzie ma zarejstrowaną firme jest mi winien ponad 1000FCH jeśli chodzi o pozew zbiorowy chetnie sie dołocze .Anajlepiej to spotkajmy sie wszyscy razem i zacznijmy działać .

oszust
@K 20.01.2014 17:29

witam wyrafinowany oszust nie zapłacił jeszcze za swego marnego zywota nikomu uczciwie .toczy sie sprawa przeciwko miedzy innymi jemu .za oszustwa

olek
@K 20.01.2014 17:29

damian

To w ogóle firma famm zaborowski jeszcze funkcjonuje? czyżby mieli tez i zadowolonych pracowników? Czy może cos sie poprawiło?

Heh, dziwne, że nikt nic z tym nie zrobi, skoro tylu pokrzywdzonych. Czym tak zwabiają, opiszcie by ostrzec tych naiwnych ludzi, co Wam naobiecywali?

To czemu pracowaliście? Ja bym się nie odważył pracowac bez papierów. Coś obiecywał po za umowa, jakieś premie pod stołem?

?

z nikim nie chcial podpisac umowy, caly czas przekladal spotkania w tej sprawie, nie chcial przyjezdzac

tomek

- 2013-09-16 15:26:43 ja czekam na ponad 800€ja tez czekam na ponad 2000 euro

ja czekam na ponad 800€

Czy ten brak wynagrodzenia to posty jeszcze odnośnie[usunięte przez moderatora], czy [usunięte przez moderatora]? Bo może[usunięte przez modratora] zostawił [usunięte przez moderatora] a w[usunięte przez moderatora] jest trochę lepiej?

Możesz spróbować napisać trochę ogólnie? Bo mnie zaintrygowałeś? Nadal Ci nie wypłacili? Będziesz się z nimi sądził?

Rozumiem, że sam kiedyś się zgodziłeś, prawda? ;) To kiepsko płacą, czy jak? Zakwaterowanie beznadziejne? Dlaczego tak odradzasz?

Takie buty z M&M construction, a jeśli ktoś rzeczywiście zna się na robocie, może liczyć od razu na stanowisko brygadzisty? Czy mają własnych?

?

Poczytaj wczesniejsze wpisy... Niby przedstawiaja sie jako firma budowlana, ale firma budowlana to taka, ktora szuka zlecen i wykonuje zlecenia dla klientow. Firma posiada na stale zatrudnionych i ubezpieczonych pracownikow, a [usunięte przez moderatora] nie spelnia zadnego z tych warunkow. Jesli uda im sie wyzebrac jakies zlecenie (bo co to nie oni), szukaja po Polsce naiwniakow i wysylaja ich do Niemiec przestawiajac jako super fachowcow, i tak to wlasnie wyglada, ze na budowy wyjezdzaja piekarze i kucharze, ktorzy uwazaja sie za wielkich budowlancow bo kiedys kladli u wuja kafelki hehe... A wyjezdzajaz do Niemiec jedyne slowo ktore znaja to "Hallo"... pss... poza tym jesli szukacie uczciwej dobrze platnej pracy, najpierw nauczcie sie porzadnie jezyka, poczytajcie o niemieckim prawie pracy, a potem decaydujcie sie na wyjazd...

?

Ksiazke piszesz czy rzeczywiscie chcesz sie tam zatrudnic? Jak ktos mowi, ze to oszusci itd to po co sie tam pchac? Nie szkoda Ci nerwow czasu i pieniedzy???

?

niestety nie moge tu wkleic linkow, wpisz w google M&M Construction Sp. z o. o chodzi o firme z siedziba na ul. Rycerskiej (centrum handlowe Szwarc) w Starogardzie Gdanskim. Zobacz od kiedy firma widnieje w KRS!!!!

?

bo w niej pracowalem... (usunięte przez administratora)

?

od 2007 roku? dokladnie od 6.02.2013!!!! Zaborowski nie jest wpisany w KRS ale jest wspoludzialowcem/ wspolwlascicielem.. Gdyby sie wpisal w KRS Policja i Prokuratura szybko by go znalazla tyle ma przekretow na koncie....

oszukany

Nie ma firmy Famm! Trabie o tym juz ktoras wiadomosc, a wy nadal nic, nadal chcecie wyjechac za posrednictwem Pana Zaborowskiego. Naiwniacy. Zal mi was!

?

Nie chce Cie obrazac, ale Ty chyba nawet po polsku nie rozumiesz! Nie pakuj sie w to!!! NIE NAWIAZUJ Z NIM WSPOLPRACY!!!!!! jesli rzeczywiscie masz problem z jezykiem to zdaj sie na agencje pracy tymczasowej. Oni wszystko zalatwiaja, prace mieszkanie i nawet diety na wyzywienie! Jesli chcesz sie nauczyc jezyka to przy polakach go raczej nie podlapiesz. Z reszta, zrobisz jak bedziesz chcial, Ale za kilka miesiecy, moge sie zalozyc, ze i Ty tu napiszesz i bedziesz narzekal, ze Cie oszukal!

oszukany

a z tego co sie orientuje zalozenie gewerby kosztuje ok 20-30 euro. w ten sposob Pan Zaborowski, unikal placenia podatkow i ubezpieczenia za swoich "pracownikow" ktorzy i tak nie mieli podpisanej z nim zadnej umowy. Ponadto te zalozone gewerby nie mialy nic wspolego z prowadzonymi dzialalnosciami. Np Trockenbauer mial w gewerbie "szpachlowanie". Naprawde chcesz pracowac dla tego czlowieka? Lepiej naucz sie jezyka niemieckiego, sam znajdz prace u uczciwego, najlepiej niemieckiego pracodawcy. Znajomosc jezyka to podstawa, by nie zostac oszukanym. Kto zna jezyk i prawo pracy niemieckie nie bedzie mial tego typu nieprzyjemnosci, ze ktos nie wyplacil pieniedzy.

oszukany

Kolejny raz tlumacze, ze frima nie dziala juz jako Famm tylko jako M&M Construction (tak przynajmniej bylo do maja 2013). 400 Euro bylo za zalozenie konta bankowego, gewerby i prowadzenie "ksiegowosci"

oszukany

jak juz mowilem, nie pracowalem w Famm tylko w M&M Construction... ja i kilkudziesieciu innych ludzi pracowalo na zasadzie wlasnej gewerby, ktorej zalozenie za posrednictwqem Pana Zaborowskiego kosztowalo nas 400 Euro. Nie zarobilem ani grosza a stracilem bardzo wiele. Pracowalem kilka tygodni. Pozniej zleceniodawca wypowiedzial firmie M&M Construction umowe, po tym jak zobaczylijak ta firma wyzyskuje i oszukuje pracownikow.

oszukany

oczywiscie, ze nie wyplacil ani gorsza, umowe obiecywal ale nie zjawal sie na spotkaniach. Ponadto byl strasznie niemily i wulgarny jesli ktos zadawal mu "trudne" pytania. Firma Famm juz chyba nie istnieje, jak tylko uryedy zaczely gryebac w papierach pewnie wtedy szybko zmienil firme na mm construction. NIE POLECAM WRECZ OSTRZEGAM!!!!

oszukany

Pan Zaborowski jest teraz "wspolwlascicielem" firmy M&M Construction Sp.z o.o. choc, w KRS go nie znajdziecie, pewnie celowo, nie chce podawac nazwiska w papierach, zeby nikt nie wyweszyl jego kolejnych "ustawek". Krzywda, ktora swoimi oszustwami wyrzadzil wielu Polakom jest nie do opisania. zycze, zeby wymiar sprawiedliwosci w koncu wyznaczyl dla niego stosowna do jego zlych czynow kare.

czarodziej

WSZYSCY DOBRZY LUDZIE CHCACY ZARABIAC PRAWDZIWE A NIE WIRTUALNE PIENIADZE,OMIJAJCIE Z DALA (usunięte przez administratora) TAK SIE NAZYWA WLASCICIEL ,ZMIENIA NAZWISKO BO UCIEKA PRZED WYMIREM SPRAWIEDLIWOSCI BO NIC NIE OTRZYMACIE.......

oszukany

ja pracowalem po 10 godzin na budowie, przyjezdzalismy jednym autem w kilkuosobowej grupie. Nikomu nie podali adresu miejsca w ktorym sie owczesnie znajdowali. Porazka nie firma, z daleka od takich...

strach_sie_bac

dokladnie, obiecywali, ze przyjada, ze podpiszemy, zwodzili, przekladali terminy...

strach_sie _bac

pracowalem bez umowy! Nie dostalem ani grosza! Dalem sie wrobic w watpliwa gewerbe! Za wszystko przeplacilem zdrowiem, Jeszcze sie nie moge odbic od dna przez nich, bo dosc sie na ten wyjazd zapozyczylem.. Mam na utzrymaniu rodzine, kilkoro dzieci. Jesli tylko dasz im cien zwatpienia, zrobia maslane oczy, zaczna przekrecac, owijac w bawelne. Jak tylko zobaczylem tego (usunięte przez administratora) juz wiedzialem co to za czlowiek, od takich to najlepiej trzymac sie z daleka. Najbardziej brzydza mi jego slowa. Uwierzy mi Pan(usunięte przez administratora) Jesli tylko gdziekolwiek uslyszycie ich nazwiska, ich oferty- uciekajcie jak najdalej... To sa ludzie bez sumienia i tez mam ogromna nadzieje, ze w koncu dostana za swoje. Zycze im wszystkiego najgorszego...

wieśiu

toć to matacz, kretacz i oszust Marcin Zaborowski razem z tym całym (usunięte przez administratora) to całkim fajna ekipa za otwarcie firm w niemczech biorą krocie gdzie mozna otrorzyc za 20 Euro a oni biorą nawet po 400 . smiech na sali . Zero jakiejkolwiek kompetencji czy ogarnieći tylko wysylaja ludzi do roboty biora kase i spadaja z nią . Z dala od takich ludzi .I czy oni maja jakiekolwiek sumienie ale świat jest mały i czasami trafi kosa na kamień . :))))albo swój na swego . Co mi się bardzo marzy .

:-)

człowieku lepiej uciekaj !!!

Zostaw opinię o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski