CE ATUT

Częstochowa

Opinie o CE ATUT

misiek

Miałam nieszczęście pracować w tej firmie (Centrum Edukacji ATUT) w regionie południowym. Wyznaczono mi zajęcia 2x w tygodniu w godzinach południowych - nie zarobiłam prawie nic a nigdzie nie mogłam już podjąć pracy bo trudno zwalniać się na 2 godz. w środku dnia. Oprócz uczenia dzieci musiałam ścigać rodziców i dopominać się o zapłatę za kursy - zostałam darmowym windykatorem dla Atuta. Rozliczenie miesięczne z regionalnym dyrektorem zajmowało kilka godzin - pani chyba uczyła się dopiero fachu bo kompletnie była nie przygotowana. Zatrudnili mnie na umowę o dzieło a okres wypowiedzenia był 2 - miesięczny !. Na koniec nie wypłacili części groszowego wynagrodzenia ( bo nie ściągnęłam wszystkich należności od rodziców przedszkolaków). Trzymajcie się od tej firmy z daleka !!! Tragiczny pracodawca.

Zostaw opinię o CE ATUT - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CE ATUT