Opinie o Ster Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ster Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ster Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ster Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Psz

Niech góra się weźmie za liderów i ich dobrych kolegów co całe 8 godzin potrafi zrobić, NIC ,,tylko siedzieć w biurach

@Psz

Firma " (usunięte przez administratora)" niczego masz się tam nie dorobić ,tylko góra ma budować kolejne chaty i miliony dokładać na konto ,pracują tam albo ludzie bez ambicji ,albo jest też zaprzyjaźnione grono (usunięte przez administratora),którzy od życia dużo nie wymagają i siedzą tam latami .bo zazwyczaj mieszkają w okolicy ,acha firma nie przestrzega przepisów prawa pracy oraz BHP ,tzw (usunięte przez administratora)nowobogacki prywaciarz wyzyskiwacz ,nie dają żadnych dodatków pozapłacowych ,jedynie gola pensja i często nawet papieru nie ma w kiblu

Były biurowy

Nigdy więcej do Mordoru. (usunięte przez administratora) pod pięknymi słowami zarządu. "Nie przychodzisz ty dla pieniędzy tylko dla wyzwań".

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ster Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Psz

Gabriela
@Psz

To jaka jest tu w zasadzie specyfika pracy biurowców, skoro twierdzisz, że nic? Jakiś zakres obowiązków mają chyba, pytanie jaki? To samo pytanie dotyczy liderów, jakie warunki zatrudnienia im przysługują?

Edwardo
@Psz

Takie coś piszą osoby którym nie chcę się pracować i mają ból bo ktoś ma lepszą pracę od nich

Arek Nowy wpis
@Edwardo

Piotrek sam mnie nekales tak samo jak twuj kolega przez niego ja też juz tam nie pracuje a ty sam przez osiem godzin nic nie robisz i narzekasz ze ci ciezko bo musisz sypac tworzywo a my musielismy korpusy robic na czas a ty wtedy dziales w biurze i oglondales jakies filmiki z kolegom

Były biurowy Nowy wpis

Ktos

Kierownicy na dziale SW1 do wymiany ! Nękają pracowników aż dziwne ze jeszcze nikt tam nie zgłosił mobbingu.. Firma bardzo oszczędna brak ogrzewania zimą ..

Pracownik SW1
@Ktos

Nie zgodzę się. Kierownicy ok. Paru pracowników do wymiany. W tym autor tekstu ani to spawacz ani programista CNC:)

Bronisław
@Pracownik SW1

O widzisz to Ty dobrze oceniasz kierowników. Dobrze tam płacą, gdzie pracujesz, czy raczej kokosów się nie spodziewać?

@Bronisław

Zarobki Ok. A kierownicy zależy jaki dzień mają zazwyczaj ten zły. Siedza tylko caly czas w kamerach i obserwują..

PSZ
@Ktos

Do wymiany to jest Szczepański pseudo menager od spraw jakości.

Katarzyna

cały zakład jest monitorowany ?pomieszczenia socjalne wolne od tego ? na umowie jest info o tym monitoringu ?

Drwal
@Ktos

Niech nękają rzepoli ściemniają najwiecej

@PSZ

Czy może liczyć na wsparcie działu jakości .? Czy dział technologii jest aktywny . Jestem kandydatem i myślę o rozwoju . To dobre miejsce dla mnie ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ster Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
Pat

W Swadzimiu też takie stawki kiepskie na godzinę macie co w Szamotułach?

Podobno na przyjeciu sa jakies testy.Co to za testy?

Rkc

Z tymi testami powinni dać sobie spokój już, dawno a są matematyczne i z BHP i z rysunkami

Iwona
@Rkc

Matematyczne? Trudne te testy? Co one tak w ogóle mają sprawdzać? Na taki test się idzie indywidualnie czy pisze się to w grupie jakoś?

Pawlo
@Iwona

Testy są indywidualne dla każdego osobno na pracownika fizycznego

Brak podwyżek

Zostanie tu ukraina, emeryci i renciści. Fachowcy się rozejdą po konkurencji.cierpliwość się kończy i to widać

Janek

Przecież najniższa krajowa została podniesiona dlaczego nie ma podwyżek

Na jakie benefity można liczyć w Ster Szamotuly?

Stefan.

Nie wymagaj zbyt wiele. My tu przychodzimy robić fajne rzeczy i mamy być wdzięczni staremu , że mamy pracę. Ogólnie to benefitow brak tak jak jakichkolwiek premii.

Mirosław
@Stefan.

Nie wątpię, że jest fajnie tyle, że moja wdzięczność rośnie proporcjonalnie do zarobków. Podasz kwotę, żebym wiedział ile wdzięczności mógłbym tu okazywać szefowi za pracę?

Stefan.
@Mirosław

Zależy na jakie stanowisko trafisz. Jeśli masz być szarym pracownikiem to licz na najniższą krajową. Jeśli masz jakieś doświadczenie na stanowisku na którym aktualnie jest potrzebny pracownik możesz zarobić więcej.

Spawacz

Witam mam pytanie ilu zmianowa jest praca w firmie na spawalni i jakie stawki na początku oferują ?

blee

pracowałem w tej firmie rok czasu kilka lat temu atmosfera była ok kierownik bardzo spoko (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ster Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Ster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ster Sp. z o.o.?

Ster Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ster 1
    62-080 Tarnowo Podgórne