PREFA

Krzeszowice

Opinie o PREFA

Czemu nic nie piszecie na wątku PREFA? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Józek

A ja uważam, że firma wypracowała swoją pozycję dzięki wysokim standardom i one są pewnie dla niektórych za wysokie!!!

Julita

@Marcinwidzę, że jesteś niezadowolony z pracy w tej firmie. Mógłbyś jednak powiedzieć nam coś więcej.? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w PREFA to właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta w Warszawie.

Szukasz pracy?

Marcin

Uciekać jak najdalej - szkoda zdrowia na użeranie się. Nic dobrego z pracy tam Wam nie wyjdzie.

bobo

Witam. Zastanawiam się nad posadą w PREFA jako główny Specjalista do spraw handlu. Oferta jest ciekawa,ale jak wyglądają warunki pracy i aspekty finansowe. Pracował lub pracuje tam ktoś? Za wszelkie informacje z góry dzięki.

agata

234ttrds- Stanowisko pracownika administr-biurowego.oferta była w Żółtym Jeżu. Okazało się, że jest to praca na zleceniu, jednakże wynagrodzenia nawet sam prezes nie umiał określić?!

agata

Napiszcie jaka jest pensja w biurze. Zostałam zaproszona na rozmowę, ale po tym co tutaj czytam czuję przerażenie. Można liczyć na umowę?

marcin

Siemanko, ja jestem po inżynierii chemicznej i tak właśnie powoli rozglądam się za jakąś robotą która dotyczyłaby chociaż po części moich kwalifikacji i jakiś umiejętności. Dziś kumpel podrzucił mi PREFę i na stronie czytałem, że produkują różnie prefabrykanty drogowe, torowe i te wygłuszacze uliczne. Nie wiecie może czy potrzebują kogoś takiego jak ja? może bym się wpasował jakoś?

romek

Szkoda słów, ale trzeba coś napisać o tej firmie. Jak najdalej ludzie!!!

tutek

można żalować tylko że wcześniej się nie odeszło z takiej firmy.

aada

większość młodych pracowników odeszła albo została zwolniona, zostali Ci co trują życie innym lub Ci którzy mają rodziny i potrzebują jakiejkolwiek pracy.

tutek

dno dno dno... prawdziwe dno !

Zostaw opinię o PREFA - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PREFA