Opinie o Kriosystem Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kriosystem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kriosystem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kriosystem Sp. z o.o. w Wrocław

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kriosystem Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

sS

Z reguły do 10tego.

Do 10 każdego miesiąca.

Monika Nowy wpis
@Anonim

A zdarzają się jakieś opóźnienia czy wszystko jest okej?

Gajusz Nowy wpis
@Monika

Zdarzają się opóźnienia. Firma ma dużo zleceń, ale wciąż się rozwija (powiększa), więc chłonie pieniądze. Duże perspektywy rozwoju, awansu wraz z firmą. Czasami się opóźnia, ale jest dużo innych benefitów.

sS Nowy wpis

Z reguły do 10tego.

Kriosystem Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Spawacz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Spawacz

1. Przychodzisz. Dostajesz próbkę do pospawania na miejscu. 2. Jak próbka się spodoba to rozmawiasz o warunkach. 3. Jak warunki się spodobają to cię zatrudniają.

Anonim Nowy wpis
@Spawacz

Bo to prawda.

Czy pracownicy Kriosystem Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Po co ci ta informacja? Nawalić się przychodzisz do firmy? Żony szukasz?

Czy Kriosystem Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

JA

Dla najlepszych z PWr.

Kriosystem Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Gim2

czy jest robota zależy często od Politechniki....

j23
@Gim2

Potwierdzam, zależy prawie tylko od Politechniki... Ale jak jest to przynajmniej pracuje się bez spiny.

Jak rozwiązywana jest sytuacja z nadgodzinami?

Jacek
@Marek

Korzystnie. Do dogadania.

Gim

B. Przyjazna firma

Jaka umowa obowiązuje w Kriosystem Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Kris

Na początku nie licz na wiele. Umowa zlecenie od 2 tygodni do nawet 3 miesięcy. Jak pasuje ci wypłata w ratach to polecam firmę.

Lolek

Jeśli jest pustka na forum to z pewnością jest dobrze w firmie!

Radek

To bardzo dobra firma pod wieloma względami , trzeba tylko dobrze pracować

j23

Firma ok, atmosfera ok, benefity ok, wynagrodzenie ujdzie. Generalnie firma niczym się nie wyróżnia ani pozytywnie ani negatywnie, tylko zarządzanie mogło by być lepsze.

Izabela

@Kinder jajko, czy długo już pracujesz w firmie Kriosystem? Czy pamiętasz jeszcze przebieg swojej rozmowy kwalifikacyjnej? Czy możesz napisać z ilu etapów się składała i jakie pytania usłyszałeś podczas tej rozmowy? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc w podjęciu decyzji przez przyszłych kandydatów.

Kinder jajko

Polecam, płacą kinder jajkiem ale mało roboty. Tak na serio to bardzo fajna atmosfera i ciekawe projekty, choć zależy na jakiego kierownika projektu się trafi :):) Stawki ok, przynajmniej jeśli chodzi o biuro.

Izabela

@Calibrus Czyli możesz napisać, że w firmie Kriosystem Sp. z o.o. dobrze Ci się pracuje? Jak się odniesiesz do wpisów negatywnie oceniających atmosferę pracy w tej firmie? Uważasz, że mogą być one zgodne z prawdą? Czy wiesz coś może o aktualnie trwających rekrutacjach w firmie? Jakie doświadczenie należy mieć, aby dostać pracę w tej firmie? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Napiszcie coś więcej.

Śliwa

Atmosfera w firmie bardzo zła. Stanowiska w większości załatwiane po znajomości/rodzinie... Pieniądze małe za wysokie wymagania. Brak benefitów - żadnych dodatkowych pieniędzy na świeta/multisport/opieka medyczna. Problemy z wypłacaniem delegacji... Nie polecam

Calibrus
@Śliwa

Jak się pracuje tak jak się pracuje to wcale sie nie dziwię że masz, mialeś mało .ja tam nie narzekam. Co niektórym to wogole nie wypłacił bym pensji. Bo za co? Za krążenie po firmie tylko szukając miejsca gdzie można popisać SMS. A wielu jest takich. I przez takich założyli kamery. Tylko takim Alfom trzeba podziękować za to że jest jak jest.

romko

@aDaM to jest normalne przeciez, firma nie ma obowiązku przedłużania umowy, a sam też mogłeś zapytać o to wcześniej.. Moją uwage przykuła teraz oferta na montera urządzeń chłodniczych, bo przede wszystkim wymagają znajomości urządzenia i doswiaczenia min. 2 lata. A słyszałem, ze kasa do 3 tys nawet.

aDaM

O standardach panujących w koncernie dość chyba powiedzieć, że o nie przedłużaniu umowy czasowej poinformowali mnie na 7 dni roboczych przed wygaśnięciem umowy... bez komentarza

Zostaw merytoryczną opinię o Kriosystem Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kriosystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kriosystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kriosystem Sp. z o.o.?

Kriosystem Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Fabryczna 16
    53-609 Wrocław