Opinie o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI w Warszawa

Ola

Ja uczestniczyłam w kursie na opiekunkę żłobkową i bardzo mile wspominam ten czas. Wiele się nauczyłam, było dużo wzruszeń i zabawnych sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna kierowniczce ośrodka bo dzięki niej dostałam pracę i robię to, co koc (usunięte przez administratora) - opiekuję się cudnymi maleństwami. Wszystkim polecam z całego serca Akademię.

oszukana

Odradzam. Po tych szkoleniach i tak będziecie bez pracy. Obiecujące treści w ofertach i piękne słowa w ośrodku to tylko świetny chwyt reklamowy. Dałam się nabrać i żałuję.

Yaro

Jestem na kursie dla ochroniarzy. Po kiku dniach stwierdzam ze szkola jest swietna. polecam zajecia z pierwszej pomocy ktore sa szczegolnie fajnie a szkoleniowiec potrafi sie wczuc w czlowieka w panice i 6 latka. polecam.

wsciekła

Widzę, że jest nas więcej. Dziewczyny przed zakupem jakiegokolwiek kuponu Akademii Umiejętności zastanówcie się czy warto - są to [usunięte przez administratora] (usunięte przez administratora) . Moja sprawa jest u Rzecznika Konsumentów, więc jeśli jeszcze ktokolwiek ma jakieś problemy to zachęcam do wysyłania wniosków właśnie tam. Może coś w końcu zrobią z tymi [usunięte przez administratora].

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nika

Ja też właśnie skończyłam kurs maturalny. Bardzo fajni nauczyciele, którzy traktują nas jak dorosłych a nie jak dzieci. Super atmosfera, fajni inni kursanci i materiał jaki przerabialiśmy okazał się nie taki trudny. Dziękuję i polecam :)

Zuza

Jestem na kursie przygotowującym do matury. Nauczyciele spoko, fajny ośrodek, za udział w kursie zapłaciłam niewiele w porównaniu z korepetycjami na które mnie nie stać. Matura coraz bliżej i mam już małego stracha ale dzięki kursowi boję się mniej. Dużo się nauczyłam w porównaniu ze szkołą dzięki małym grupom i nauczycielom którzy wiedzą co i jak robić. Trzymajcie za mnie kciuki!

Iza

Ja dostałam kupon z Grupera na kurs wizażu w Akademii Umiejętności i złego słowa nie powiem na tą firmę. Kurs się odbył, było naprawdę bardzo fajnie i wszystkim polecam. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat makijażu i nauczyłam się jak go na sobie wykonać. Widzę ogromną poprawę u siebie i jestem z siebie dumna. Kosmetyki dostałam na miejscu, wizażystka prowadząca kurs sympatyczna i widać, że z pasją do zawodu i dużymi umiejętnościami. Polecam wszystkim kobietom!

aga1420

Katarzyna - 2012-01-22 21:15:01 Chciałabym polecić wszystkim Ośrodek Szkoleniowy w Warszawie AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI przy ul. Ligonia. Odbyłam w tym ośrodku szkolenie z zakresu księgowości. Trwało 3 tygodnie i uważam, że było zorganizowane bardzo profesjonalnie. Kilka szczegółów: instruktorka - ogromna wiedza i lekkość w nawiązywaniu kontaktu z kursantami, komunikatywna, rzeczowa i wyrozumiała (dziękuję za anielską cierpliwość - jestem typową humanistką więc nie było mi łatwo). Otrzymałam mnóstwo materiałów w formie papierowej i na płycie CD. Miałam do dyspozycji komputer gdyż uczyliśmy się obsługi programów Płatnik i Symfonia. Na końcu egzamin pisemny. Jestem naprawdę bardzo zadowolona a do tego firma mieści się w bardzo klimatycznym domu. Życzliwy personel. POLECAM!Wszystkim szczerze odradzam zakup jakichkolwiek kuponów do Akademii Umiejętności, chyba, że później chcecie walczyć o swoje pieniądze. Zakupiłam 2 kursy i żaden się nie odbył z winy Akademii Umiejętności. Teraz mam problem z odzyskaniem pieniędzy, bo po upływie 10 dni od daty zakupu zgodnie z regulaminami serwisów oferujących kupony trzeba wystąpić o zwrot kasy bezpośrednio do usługodawcy, mnóstwo wykonanych telefonów, napisanych maili, dziś też do UOKIKu, a kasy nadal nie ma.

aga1420

Kasia Katarzyna

polecam kursy kosmetyczne. wiele się dowiedziałam od przyszłego tygodnia zaczynam pracę :)

Jadwiga

Ośrodek szkoleniowy nieco oddalony od centrum ale to jedyny mankament. Polecam kurs księgowości I stopnia. Dobrze przygotowana kadra i cały stos materiałów. Dużo ćwiczeń. Przed kursem nie miałam zbyt dużego kontaktu z księgowością i szczerze przyznam że się tego obawiałam. Okazało się to bezpodstawne, myślę że duża w tym zasługa prowadzącej pani Doroty. Serdecznie wszystkim polecam Akademię. Jadzia.

Mariusz

Odbylem szkolenie na wozki widlowe i programy komputerowe do magazynu. Szkolenie bylo darmowe. Jestem bardzo zadowolony bo wreszcie pracuje. polecam osrodek.

Oszukana

UWAŻAJCIE! "Akademia umiejętności" to "Trendy style" pod nowym szyldem. Radzę zapoznać się z opiniami zanim dacie się oszukać tak jak ja.

Patti

Odbyłam tu 4-godzinny kurs makijażu. Fajna sprawa, wiele się dowiedziałam na temat sylwetki, kolorów któe mi pasują oraz poćwiczyłam makijaże. Będę je doskonalić w domu a tymczasem serdecznie polecam zajęcia w Akademii.

LidkaZ

Ja uczestniczyłam w kursie wizażu dla amatorek. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wydawało mi się, że o malowaniu siebie wiem już wszystko ale jestem w szoku jak bardzo się myliłam! Zajęcia poprowadzone przez panią Anetę, wizażystkę. Osoba niesamowita, wielka pasja, duże umiejętności, wspaniały kontakt z kursantką. W ogóle cała obsługa niezwykle miła a nawiązując do wpisu pani przede mną to rzeczywiście, ten dom ma swój klimat :) Napewno jeszcze do was wrócę i serdecznie polecam ten kurs paniom, które nie są zbyt zadowolone patrząc w lustro. Będziecie zszokowane jak makijaż może was odmienic, tak jak ja :) Pozdrawiam.

Katarzyna

Zostaw merytoryczną opinię o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI - Warszawa

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Orlego Lotu 2
    03-982 Warszawa