Opinie o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI w Warszawa

Izabela Nowy wpis

Hej, mam pytanie jaka panuje atmosfera w firmie? Zastanawiam się nad aplikacją ale mam złe doświadczenia przez poprzednie miejsce pracy i szukam czegoś gdzie będę się czuła dobrze :) czy ktoś ma jakieś info?

Gosc Nowy wpis
@Izabela

Firma od lat nie istnieje...

Karina Nowy wpis

Wprawdzie nie znalazłam nic żeby firma nie istniała, nie mniej jednak taka cisza jest bardzo zastanawiająca.

Joanna Nowy wpis

Czy ktoś z forumowiczów może opisać obecną sytuację w AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI? Czy jest tak, jak pisze @Kursant? Czy Akademia już nie istnieje? Każda informacja na ten temat będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Mijak

No musze powiedzieć, że jeśli chodzi o akademię umiejętności, ale generalnie to wszystko jest w ogłoszeniach, ja uważam, że trzeba trzymać się faktów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

kursant

Nie ma już ośrodka. Zmarł właściciel Krasnowolskiej. Tam pracy już nie dostaniesz :-(

opiekunka

Informuję, że egzekucja komornicza zakończyła się pozytywnie - właścicielka firmy zapłaciła mi za moją pracę, odzyskałam też koszty sądowe i egzekucyjne, które poniosłam w związku z tą sprawą i otrzymałam odsetki ustawowe.

nie o to chodzi

ale mi nie chodzi o ta firme Akademie Umiejetnosci bo mi ta firma nic winna nie jest tylko inna firma mi dlugo nie wyplacala pieniedzy. Mi chodzi o tego co odkupuje dlugi bo ja sie zrzeklam i kasy nie dostalam zadnej bo powiedzial ze dostane jak on od nich wygnebi a wiem ze ta firma w koncu poplacila wyplaty. dlugi skupuja cwaniaki.

@nie o to chodzi

Sprzedaż wierzytelności (długów) odbywa się przecież na podstawie umowy!!!

odkupywanie dlugu

nie polecam takich osob jak ten co chce kupic dlug. ja niby sprzedalam i co nie dostalam nic i nie moge odzyskac swoich pieniedzy chociaz firma co mi zalegala zaczela splacac zaleglosci to ja ich juz nie dostane. nie dajcie sie nabrac takim cwaniakom.

@odkupywanie dlugu

Dlaczego nie dostałaś pieniędzy? sprzedaż wierzytelności odbywa się przecież na podstawie umowy! Jak możesz to rozwiń swoją wypowiedź, bo podejrzewam że post pisała pracowniczka firmy.

robert

Odkupię wszelkie długi, wierzytelności, niezapłacone faktury. Jeżeli firma Wam nie zapłaciła, napisz na e-maila: cz_robert@vp.pl

go work

Temat z komentarzami dla danej firmy może zapoczątkować każdy, niekoniecznie firma której dotyczą. Usunąć nie można, tylko administracyjnie.

robert

Odkupię wszelkie długi, wierzytelności. Wszelkie informacje proszę kierować na e-maila: cz_robert@vp.pl @Była pracownica - również proszę o informacje na temat likwidacji firmy

opiekunka

Czy ja też mogę prosić o bliższe informacje na temat zamknięcia firmy?

Była pracownica

tak staś, na stałe choć nie z winy zarządu. podaj maila

Była pracownica

Ośrodek już nie istnieje.

robert

Odkupię wierzytelności. Wszelkie informacje proszę kierować na e-maila: cz_robert@vp.pl

opiekunka

Nie oczerniam firmy, ponieważ piszę prawdę. Gdyby przelew do mnie nie dotarł ze względów technicznych właścicielka firmy na pewno by się ze mną skontaktowała w tej sprawie. Postąpiła by tak, gdyby miała czyste sumienie. Doskonale wie, że wynagrodzenie do mnie nie dotarło, wydaje mi się, że wezwanie do zapłaty, nakaz zapłaty i postępowanie komornicze są wystarczającymi sygnałami, że nie otrzymałam wynagrodzenia. Proszę mi wierzyć, że nie mam złych intencji. Po prostu ostrzegam przed tą firmą.

opiekunka

Nie dostałam dwa razy mniejszego wynagrodzenia, tylko dwa razy poinformowano mnie, że księgowa wykona przelew. Mimo to wynagrodzenia wcale nie otrzymałam. W ten sposób zostałam oszukana. Obecnie czekam na efekty działania komornika. Umowę z ODZ podpisałam, rachunek wystawiłam. Właścicielka firmy przyjęła dzieło.

opiekunka

Przeprowadziłam część szkolenia w Akademii. Kontakt z Akademią na początku był w porządku, pogorszył się, kiedy tylko zaczęłam upominać się o wypłatę wynagrodzenia. Zostałam dwukrotnie okłamana w sprawie wypłaty. Musiałam wstąpić na drogę postępowania sądowego i komorniczego.

Teresa A.

Korzystałam z wynajmu sal i polecam. Ładne miejsce, czysto i przemiła obsługa. Niedrogo, co ma znaczenie dla mnie jako wynajmującej sale.

koks

jedyne co zostało to sądowe odzyskanie pieniędzy, trochę to czasu trwa ale widzę że nie mam innego wyjścia. Widzę że sporo ludzi ta kobieta oszukała... A czy ktoś ma informację czy ta firma to jeszcze działa, niestety wszystkie podane numery nie odpowiadają

Zostaw merytoryczną opinię o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI - Warszawa

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Orlego Lotu 2
    03-982 Warszawa