AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI

Opinie o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI

Joanna

Czy ktoś z forumowiczów może opisać obecną sytuację w AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI? Czy jest tak, jak pisze @Kursant? Czy Akademia już nie istnieje? Każda informacja na ten temat będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Mijak

No musze powiedzieć, że jeśli chodzi o akademię umiejętności, ale generalnie to wszystko jest w ogłoszeniach, ja uważam, że trzeba trzymać się faktów.

kursant

Nie ma już ośrodka. Zmarł właściciel Krasnowolskiej. Tam pracy już nie dostaniesz :-(

opiekunka

Informuję, że egzekucja komornicza zakończyła się pozytywnie - właścicielka firmy zapłaciła mi za moją pracę, odzyskałam też koszty sądowe i egzekucyjne, które poniosłam w związku z tą sprawą i otrzymałam odsetki ustawowe.

nie o to chodzi

ale mi nie chodzi o ta firme Akademie Umiejetnosci bo mi ta firma nic winna nie jest tylko inna firma mi dlugo nie wyplacala pieniedzy. Mi chodzi o tego co odkupuje dlugi bo ja sie zrzeklam i kasy nie dostalam zadnej bo powiedzial ze dostane jak on od nich wygnebi a wiem ze ta firma w koncu poplacila wyplaty. dlugi skupuja cwaniaki.

@nie o to chodzi 11.05.2016 13:55

Sprzedaż wierzytelności (długów) odbywa się przecież na podstawie umowy!!!

odkupywanie dlugu

nie polecam takich osob jak ten co chce kupic dlug. ja niby sprzedalam i co nie dostalam nic i nie moge odzyskac swoich pieniedzy chociaz firma co mi zalegala zaczela splacac zaleglosci to ja ich juz nie dostane. nie dajcie sie nabrac takim cwaniakom.

@odkupywanie dlugu 13.04.2016 15:18

Dlaczego nie dostałaś pieniędzy? Sprzedaż wierzytelności odbywa się przecież na podstawie umowy! Jak możesz to rozwiń swoją wypowiedź, bo podejrzewam że post pisała pracowniczka firmy.

robert

Odkupię wszelkie długi, wierzytelności, niezapłacone faktury. Jeżeli firma Wam nie zapłaciła, napisz na e-maila: cz_robert@vp.pl

go work

Temat z komentarzami dla danej firmy może zapoczątkować każdy, niekoniecznie firma której dotyczą. Usunąć nie można, tylko administracyjnie.

robert

Odkupię wszelkie długi, wierzytelności. Wszelkie informacje proszę kierować na e-maila: cz_robert@vp.pl @Była pracownica - również proszę o informacje na temat likwidacji firmy

opiekunka

Czy ja też mogę prosić o bliższe informacje na temat zamknięcia firmy?

Była pracownica

tak staś, na stałe choć nie z winy zarządu. podaj maila

Była pracownica

Ośrodek już nie istnieje.

robert

Odkupię wierzytelności. Wszelkie informacje proszę kierować na e-maila: cz_robert@vp.pl

opiekunka

Nie oczerniam firmy, ponieważ piszę prawdę. Gdyby przelew do mnie nie dotarł ze względów technicznych właścicielka firmy na pewno by się ze mną skontaktowała w tej sprawie. Postąpiła by tak, gdyby miała czyste sumienie. Doskonale wie, że wynagrodzenie do mnie nie dotarło, wydaje mi się, że wezwanie do zapłaty, nakaz zapłaty i postępowanie komornicze są wystarczającymi sygnałami, że nie otrzymałam wynagrodzenia. Proszę mi wierzyć, że nie mam złych intencji. Po prostu ostrzegam przed tą firmą.

opiekunka

Nie dostałam dwa razy mniejszego wynagrodzenia, tylko dwa razy poinformowano mnie, że księgowa wykona przelew. Mimo to wynagrodzenia wcale nie otrzymałam. W ten sposób zostałam oszukana. Obecnie czekam na efekty działania komornika. Umowę z ODZ podpisałam, rachunek wystawiłam. Właścicielka firmy przyjęła dzieło.

opiekunka

Przeprowadziłam część szkolenia w Akademii. Kontakt z Akademią na początku był w porządku, pogorszył się, kiedy tylko zaczęłam upominać się o wypłatę wynagrodzenia. Zostałam dwukrotnie okłamana w sprawie wypłaty. Musiałam wstąpić na drogę postępowania sądowego i komorniczego.

Teresa A.

Korzystałam z wynajmu sal i polecam. Ładne miejsce, czysto i przemiła obsługa. Niedrogo, co ma znaczenie dla mnie jako wynajmującej sale.

koks

jedyne co zostało to sądowe odzyskanie pieniędzy, trochę to czasu trwa ale widzę że nie mam innego wyjścia. Widzę że sporo ludzi ta kobieta oszukała... A czy ktoś ma informację czy ta firma to jeszcze działa, niestety wszystkie podane numery nie odpowiadają

femme

Opiekunka - wygląda na to, że będę zmuszona skorzystać z tej samej drogi. Jak długo trwała sprawa? Udało się odzyskać pieniądze?

Opiekunka

Konik: ODZ Akademia Umiejętności to nie jest Polska Akademia Umiejętności. Femme: kontaktowałam się z tą firmą, dwukrotnie zostałam okłamana w sprawie wypłaty wynagrodzenia. Dlatego skorzystałam z drogi sądowej.

femme

Witam, może ktoś zna numer komórkowy do którejś z Pań z Akademii? Stacjonarny jest wyłączony, na maile nie odpisują. Również nie otrzymałam wynagrodzenia. Proszę o kontakt na femme_22@o2.pl jeśli ktoś może pomóc. Pozdrawiam.

koks

ta firma to jedno wielkie Oszustwo!!! i zgadzam się z Rafałem.

Rafał

OSZUŚCI - nie płacą mimo podpisanych umów. Lawirantka i bezczelna oszustka!

Korporacja

Piękne miejsce na organizację imprezy firmowej, duża sala, zielony ogród, piękna oranżeria i wspaniałe panie z obsługi. Niby Warszawa ale jakby inny świat. Zdecydowanie polecam i z pewnością wrócimy!

ja

Niestety muszę zgodzić się z przedmówcami. Firma oszukuje jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia dla trenerów. Ja czekam na swoje już prawie rok i ciągle słyszę tylko jakieś głupie wytłumaczenia. NIE POLECAM!!!

FAN

Dno, dno jeszcze raz dno - wypłacalność zerowa, szkoda czasu na późniejsze telefony z pytaniem o płatność, zawsze to samo, za tydzień, jutro itp... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mama

Witam, w Akademii zorganizowałam urodziny dla dziecka. Bardzo jesteśmy zadowoleni zarówno z pań animatorek jak i z pozostałej obsługi. Sala bardzo kolorowa, wszyscy pomocni, ciekawe konkursy i zabawy. A zwierzątka w oranżerii zdobyły serduszka wszystkich naszych gości. Dziękujemy!

dawid
@Mama 18.03.2015 09:50

to chyba jesteś z rodziny

daro256

Również nie polecam tej firmy. Wykonałem dla niej stronę internetową. Wszystko było w porządku, świetny i miły kontakt, wielokrotnie podkreślane że strona jest potrzebna jak najszybciej do kampanii reklamowej. Jednak gdy się okazało, że nie przekażę strony przed zapłatą (strona jest skończona i gotowa do odbioru), pośpiech zdecydowanie zmalał. Jak zacząłem się upominać o przelew zaczęły się wymówki. Rozumiem, że można stracić płynność finansową. Dlatego w pierwszą, typu "czekamy na wpływy ze szkoleń, proszę dać nam jeszcze tydzień" uwierzyłem i poczekałem nawet dłużej niż 7 dni. Jednak kolejna była taka sama, "proszę poczekać jeszcze tydzień". Po kolejnych upomnieniach zmiana wymówki "środki unijne opóźnione o kilka miesięcy i wysokie koszty miesięczne utrzymania firmy" Później całkowity brak kontaktu. Oczywiście osoby, z którą się kontaktowałem mailowo, nigdy nie ma pod telefonem. No i teraz znalazłem opinie na tej stronie. Co do szkoleń, nic nie mogę powiedzieć. Nie uczestniczyłem.

inna

Oszustka - nie współpracujcie z nią, bo z pewnością was oszuka!

beata
@opiekunka 04.03.2015 18:22
Wdrożyłam drogę sądową. Mam nakaz zapłaty, oczekuję na tytuł wykonawczy. Polecam tę samą drogę. Nie odpuszczę....

Opiekunko, czy możesz dać namiar na siebie? Mam ten sam problem.

salamandra
@beata 08.03.2015 20:43
Opiekunko, czy możesz dać namiar na siebie? Mam ten sam problem.

O to widzę że dużo osobą właścicielka nie wypłaciła kasy.

salamandra

Nie polecam zdecydowania. Właścicielka arogancka i nie wypłacalna jedynie co potrafi to ściemniać że jutro, pojutrze już wyszedł przelew itp. Ma w nosie wszystkich, współczuję tej dziewczynie z sekretariatu. Nie polecam nikomu. jedna wielka maskara a nie firma szkoleniowa. Kompletne dno.

maryla

Tez zostałam oszukana. Oszustka !!!

Elżbieta

Polecam sale szkoleniowe w tym ośrodku. Są bardzo ładne i odpowiednio wyposażone, dużo przestrzeni. Obsługa bardzo życzliwa. Czysto i niezwykły klimat jaki daje oranżeria z tymi wszystkimi zwierzętami i śpiewającymi ptakami. Mają niskie ceny w porównaniu z ofertą wynajmu sal w Warszawie więc polecam.

opiekunka

Zawarłam umowę o dzieło z Akademią Umiejętności. Odbiór dzieła został potwierdzony, nie było zastrzeżeń, dyrektorka podpisała rachunek. Miałam otrzymać wynagrodzenie tydzień po wykonaniu pracy, czekam już ponad pięć miesięcy. Odpuściłam sobie kontakt z ośrodkiem, ponieważ byłam okłamywana w sprawie wypłaty wynagrodzenia ("księgowa wykona przelew w poniedziałek", "dzisiaj wykonam przelew"). Wezwanie do zapłaty było nieskuteczne. Odradzam współpracę z tą firmą.

Teresa

Sale szkoleniowe, które są tu wynajmowane na szkolenia są bardzo piękne, przestronne i czyste. Obsługa techniczna przemiła a katering smaczny i bez ograniczeń. Byłam tu na szkoleniu i serdecznie wszystkim polecam zarówno udział w kursie jak i organizację zajęć w tym ośrodku.

opiekunka

Droga Akademio, a może by tak wypadało przyznać, że wiążący jest termin płatności napisany w rachunku, a nie termin rozliczenia dotacji? Uprzejmie informuję, że szkoleniowców nie interesuje termin rozliczenia dotacji. Szkoleniowiec jest zainteresowany wpływem na swoje konto. Wpłata na konto powinna nastąpić do dnia wskazanego w rachunku. Uprzejmie informuję, że dla osób prowadzących szkolenie najważniejsze są terminy zapisane w umowie i rachunku. Dodatkowo, warto zauważyć, że szkoleniowiec może wierzyć w zapewnienia o tym, że "księgowa wykona przelew w poniedziałek" lub "już dzisiaj wykonam przelew".

Akademia

DROGI( usunięte przez administratora )br /> nie wpłynęła do naszego Ośrodka aplikacja od Elżbiety g. Nie szukamy obecnie pracowników a zatem twoje pytania i zamiary są bezpodstawne. Odpowiadając jednak na twoje pytanie - szkolenia finansowane ze środków unijnych są opłacane po zakończeniu i rozliczeniu całego szkolenia a zatem bywa, że czeka się na pieniądze "dość" długo. Na koniec sugeruję zdecydować się na płeć w wypowiedziach. powodzenia w poszukiwaniach pracy.

Anna

3 x TAK! Trener, obsługa, program - polecam wszystkim państwu.

Tomek

Prowadząca ośrodek ( usunięte przez administratora ) osobą stanowczo nierzetelną. Wieczne zaleganie z wypłacaniem wynagrodzeń. Kłamstwa, o tym , że wynagrodzenie zostało właśnie przelane są na porządku dziennym. Po prostu jedno wielkie oszustwo i pasożytowanie zarówno na szkoleniowcach, jak również osobach wynajmujących pomieszczenia.

Kasia

Polecam serdecznie. Obawiałam się że będę miała za daleko od siebie i nie będę zadowolona z kursu ale niepotrzebnie się bałam. Kurs był naprawdę świetnie zorganizowany i poprowadzony. Super atmosfera! Polecam!

Karolina

POLECAM POLECAM POLECAM!

Katarzyna
@Karolina 26.08.2014 17:22
POLECAM POLECAM POLECAM!

Ja także polecam. Obawiałam się, że ode mnie trochę daleko ale warto było!

?

Belfer - 2013-09-03 09:41:32 Jeśli się nie wykonuje sumiennie swoich obowiązków to nie ma się co dziwić, że się nie otrzymuje wynagrodzenia. To edukacja a nie produkcja worków na śmieci i ważne są umiejętności, doświadczenie i sumienność w wykonywaniu swojego zadania. Współpracuję z Ośrodkiem od kilku lat i nigdy się nie zdarzyło, żeby firma mi nie zapłaciła. Ja z czystym sumieniem polecam Akademię nie tylko szkoleniowcom ale i kursantom.Niestety ja mam inne doświadczenie we współpracy z tą "firmą";

Belfer

ja

uważaj- zatrudniają i są mili ale z płaceniem krucho- mimo umowy NIE PŁACĄ!!!

ja

Ostrzegam osoby które chciałby podjąć prace w Akademii Umiejętności przy ul. Ligonia w Warszawie Firma BARDZO NIERZETELNA!!!! nie płaci pracownikom -albo przedłuża płatności w "nieskończoność"- czekam już ponad rok na przelew po prostu oszukano mnie - mimo wielu zapewnień że już już "jutro" przelew bedzie przesłany

mmmm

Absolutnie ośrodek jest beznadziejny, panuje tu dezinformacja i zła organizacja zajęć i pracy. Szkoda czasu i pieniędzy a osoby prowadzące nadaja sie na wieś do krów a nie jako psychologowie i osoby rozumiejące i znajace sie na ludziach i ich psychice. śmieszne ale kiedys ktoś utrze im nosa!!!!

S.W.

Ośrodek jest wymagający pod względem umiejętności i kwalifikacji szkoleniowców ale atmosfera pracy jest bardzo dobra i dużo życzliwości ze strony personelu. Z kursantami jest różnie ale zwykle też jest OK. Czas pracy jest uzależniony od harmonogramów szkoleń. Ja pracuję na umowę o dzieło na każde szkolenie i wydaje mi się, że inni szkoleniowcy też.

Gaja

Serdecznie polecam szkolenie na opiekunkę żłobkową. Trwa długo ale naprawdę warto. Świetni wykładowcy, trafiłam na wspaniałe koleżanki-kursantki, praktyka w żłobku - cudowne dzieciaczki. Obsługa ośrodka bardzo miła i pomocna. Serdecznie polecam!

Joanna

Polecam kurs wizażu. Profesjonalna pani szkoleniowiec, miła obsługa, wszystkie kosmetyki na miejscu i nie trzeba nic ze sobą przynosić. Bardzo fajna atmosfera na zajęciach i rzeczywiście można się wiele nauczyć. Napewno tu wrócę i polecam ten kurs paniom w każdym wieku.

Maria

polecam poleca i jeszcze raz polecam kurs na przedłużanie rzęs!

Zostaw opinię o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI