Opinie o Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. w Wrocław

Zażenowana

Rywalizacja i kiepskie płace.

Gach

Typowa, bezduszna korporacja. Jesteś tam nikim, a kierownicy i zarząd się tylko wymądrzają i nadużywają władzy.

Luk

Lokalizacja firmy jest na zadupiu, przy autostradzie. Idziessz do pracy w kurzubo co chwila wyjeżdża śmieciarka. Fuj. Kiepski dojazd. Do tramwaju ponad 2 km. Autobus stoi w korku.

Love

Dziwię się, że w dobie rynku pracownika w Albie nie szanuje się ludzi i mało płaci. Obudźcie się ludzie, zanim firma upadnie albo wszyscy ludzie się zwolnią sami! Wake up.

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Pracownik biurowy -sprzedawca
Krzczonów
Solarcorn
Now

Brzydko potraktowali jedną z sekretarek w Albie. Zwonili ją, bo uznali, że jej praca jest niepotrzebna, a ktoś z firmy przejmie jej obowiązki, a że nie znalazł się nikt chętny, to zakomunikowali jej: a to możesz zostać.

Mak

Zdecydowanie nie polecam żadnej pracy w Albie.

Nora

Notorycznie śmieci nie są wywożone w terminie. Skandal.

Czy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. zatrudnia studentów?

Nara

Nie aplikuj tam!

Gosik

Dyrekcja w Albie jest bezduszna i awanturnicza. Firma kombinuje, jak zaoszczędzić na pracownikach biurowych, np.na umowie jest podana kwota brutto plus premia zawsze 25%. Fajnie brzmi, prawda? Tylko, że pracownicy są robieni w konia, bo ta premia stanowi część wynagrodzenia! Uważajcie przy podpisywaniu umów!

Niestety, ale wszystkie Państwa opinie o firmie Alba są prawdziwe. Brawo za szczerość i mówienie na forum faktów. Zdecydowanie nie polecam żadnej pracy w tej korporacji.

Nie polecam pracować nikomu u podwykonawcy Michała od gabarytow.. (usunięte przez administratora). Mam nadzieję, że ktoś z biura rozpatrzy ta sprawę. Nie pozdrawiam.

Aleksander
@Anonim

Jesteś w stanie przybliżyć sytuację związaną z wykonywaniem prac dla Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba? Skoro zdecydowałeś się wspomnieć o tym na forum publicznym, to przydałoby się, abyś opisał konkretnie całą sytuację.

67caq

Nie polecam pracy na dyspozytorni dużo roboty a kasy mało i praca w różnych godzinach, brak rozwoju.

Justyna
@67caq

Jakie są wymagania na stanowisko do dyspozytorni? Interesuje mnie ta praca,a nie ma żadnych ogłoszeń. Ktoś podpowie?

Witam jak nazywa sie podfirma zajmująca sie ladowarkami? Jestem zainteresowany pracą.

Olek

Firma potrzebuje teraz kogoś nowego? Może podpowiecie coś o atmosferze?

Stary

Szeregi alby zasilil teraz nowy kierowca chinczyk Pawel bedze szybciej i sprawniej

Wrocławianka

Plastiki nie są wywożone w terminie. Śmieci walają się po ulicach. Telefony do firmy nic nie dają...

za alba
@Wrocławianka

czystością w okolicy śmietników raczej zajmują się inne służby niż Alba

antyalba

Hałasują o 4:30 rano!! jak tu się wyspać?!? Buractwo i prostactwo!

Mały_pracownik_alby
@antyalba

Jeżeli jeździsz do pracy rano to wątpie, że chciałbyś stać za nią pół godziny, gdyby jeździli później. Ja sam pomagam pracownikom (bo jestem jeszcze mały) i wiem jak to jest. Jak są opóźnieni to większość kierowców krzyczy i przeklina. Po drugie auta zastawiają pojemniki. Po trzecie, jest duży ruch i jest gorąco.

za alba
@antyalba

A ty byś chciał, żeby ci rano idąc do pracy śmierdziało z kubłów ?

Maja

Czy ktoś z Was posiada aktualne informacje dotyczące firmy WPO ALBA? Na jednym z ważniejszych portali z ofertami pracy widziałam, że poszukują nowych ludzi do pracy. Czy zatem według Was warto tam aplikować?

Koko dżambo i do przodu
@Maja

Jak idziesz na biurowe, to pamiętaj, że własne zdanie nie jest tu mile widziane, idź zgodnie z linią partii i przyklaskuj pomysłom góry, choćby byłyby absurdalne, nie próbuj nic zmieniać,ulepszać albo mówić, że to niezgodne z umową, tym się nikt nie przejmuje.

Warto_być_ostrożnym
@Maja

Podobno mają na sumieniu "przetwarzania odpadów" nie w tych miejscach w których powinni - delikatnie mówiąc :) i zdaje się, że wszczęto już postępowanie z urzędu.

Maja

@67caq Narzekasz na wysokość wynagrodzenia w WPO ALBA, ale jest to już jednak kwestia uzależniona od potrzeb danego pracownika. Długi miałeś tam staż pracy? Może po spokojnych rozmowach z Dyrektorem byłaby możliwa premia? @Koko dżambo i do przodu Dzięki za radę. W jakim charakterze jesteś tam zatrudniony?

Albinos
@Maja

Premie co najwyżej to mogą zabrać. Zwierzchnicy w firmie są wrogo nastawieni do pracowników, niekiedy dochodziło do sytuacji, że jeden z kierowników wybuchał, bo pracownik odmówił wykonania polecenia niezgodnego z przepisami BHP. Właśnie, BHP... Tylko na papierze, jak w większości tego typu firm. No, ale są też plusy! Dodatek za prowadzenie dużego hakowca z przyczepą: 3zł Bon żywieniowy w okresie zimowym za 5zł. Jeśli dyspozytor uzna, że ci przysługuje. Dla nowych pracowników najważniejszym powodem do zatrudnienia się w Albie niech będzie to, że panuje tam wielki (usunięte przez administratora) Jak się ma łeb, to można się nieźle ustawić ("uprzejmnie donoszę że mięso przynoszę").

@Albinos

Dobrze, że pozostawiłeś tu swój komentarz. Na pewno w jakimś sensie pomoże on osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do WPO ALBA. Jak myślisz, czy zatrudniają tam osoby nie posiadające absolutnie żadnego doświadczenia w pracy?

cjz50

Największe dziadostwo z jakim się spotkałem jeżeli kubeł pusty lub napełniony w połowie to super kasa leci roboty mało.lecz jeżeli wystawisz reklamówkę więcej to już problem musi zostać i poczekać do następnego tygodnia nie interesuje ich że zwierzęta rozciągną to po dzielnicy i jest syf ,poco się fatygować niech mieszkańcy płacą i żyją w syfie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.?

Kandydaci do pracy w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Szczecińska 5
    54-517 Wrocław

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.