Normalnie nie bawię się w wystawianie opinii w internecie i szkoda mi na to czasu, ale to, co ostatnio wyprawia ta firma, po prostu zmusiło mnie, żeby o tym napisać i ostrzec innych. Jeżdżę z nimi codziennie do roboty, bo moja firma ich wynajmuje, a kiedyś bylem też z nimi prywatnie na wycieczce i to jest po prostu jeden wielki skandal. Stan tych autobusów to jakaś kpina i igranie z naszym życiem – ostatnio jechaliśmy w deszczu i wycieraczki w ogóle nie zbierały wody, tylko ją mazały po szybie tak, że kierowca musiał zwalniać prawie do zera na krajówce. busa tak ściągało na prawo, że modliliśmy się, żeby nie wylądować w rowie. Kierowcy kłócą się z pasażerami i wożą nas jak bydło – dziury, progi, nie ma znaczenia, walą po nich ile wlezie. Z rozmów z samymi kierowcami wynika, że w firmie jest totalny syf.