Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Czerwony

No nie dziwię mu się mnie chamuje kodes karny od bycia całkowicie soba

Heniek

Coś czuję że masz ochotę na anal

Gabriel

Ty to jakiś lep konfi który szuka afery.Morda od ucha do ucha narąbany puchem pisze, Baśnie gada jak by się sam czegoś na żarł albo za dużo chla

@Gabriel

Z tym człowiekiem jest coś nie tak jakiś hipokryta, co piję dużo wody, leży w krzakach w każdy Dzień wolny i gwalca go na nieświadomce sąsiedzi.

Polecam
@Heniek

Tani Dentysta Łódź Dentica kompleksowe usługi w zakresie protetyki, tanio fachowo pełna kontrola stanu uzębienia, pacjentów. Krótko mówiąc tanio i solidnie

Wysoka 45

Proszę Pana należy pamiętać w szczególności że ochrona, z naszej strony obowiązuje do bramy. A później się. Nie znamy

Tak macie rację zapomniał że żeby nie są sezonowe jak truskawki nie odrastają ale, pewnie na biologii też się nie znasz

JKS

Człowieku nie wiem gdzie Ty się urodziłeś i gdzie żyjesz Ty i Twoja rodzina ale cały świat zalany jest druga. LUDZIE w telewizji których oglądasz i słuchasz przede wszystkim s im wierzysz. Widzisz od dawien dawna jest przyzwolenie i to przede wszystkim na twarde a tępi się najwięcej mówi o marihuanie więc, oczym Ty gadasz. Ja bym uważał na twoim miejscu co Ty gadasz bo może lipa wyjsc

Mariuszek

Znasz powiedzenie nie bata na Katerine to jest prawdziwe

Jaszczur

W sumie to większość pracowników w bsh to alkoholicy,ćpuny albo i to to a teraz dochodzi do tego przemoc domowa. Dobrze że tylko 3 mięs. tam przepracowałem. Dobrze zrobiłem odchodząc z tamtad. DZIAŁ HR I KIEROWNICY MOGLIBY LEPIEJ PRZYGLĄDAĆ SIĘ PRACOWNIAKĄ

JAszczur
@Jaszczur

Pracownicy Bsh a nawet PO niby tyle zarabiają a handlują dragami w i po pracy !!!! I nikt tego nie widzi ????

V power
@JAszczur

Ty chłopie a co kupowałaś to nie były dragi Mordo tylko Marsjanki z Witaminą C a że bierzesz to my wiedzielismy

Marek Reperator
@JAszczur

Ładny konfident z Ciebie swoją stara też sprzedałeś że sypia z sąsiadami a że starym, tylko raz do roku

Mateusz

Ej jeśli już się Kochacie w toalecie chłopaki to zamykajcie kabinę, nie każdy jest tak tolerancyjny Pozdro dla Wedmanowej

Zaczepiana
@Mateusz

Jak już jesteśmy w tym temacie to może ktoś się wezmie za koordynatora z UR z suszarek, który zalicza w godzinach pracy co i rusz kolejne koleżanki zza wschodniej granicy

Ty zazdrościsz dawaj na 2 baty podzielę sie

Zbychu
@Mariuszek

Amatorki Boschhub. Com cum shot in the mount /deepthroat.

Karol
@Zaczepiana

To tylko integracja nie czepiaj się nigdy się nie integrowales

Zaczepiana
@Mariuszek

Nie będę koleżankom odejmowac śmietanki od ust hahaha Swoją drogą cienki zawodnik z ciebie musi być skoro skrzydłowego potrzebujesz

Z 2 a i tak dziewczyna będzie mało

Michalek

Zważając na wasz poziom inteligencjii to aż, za dużo wam płacą przestańcie pić a kasa się znajdzie

Mirek

Hej czy ktoś z was może zdradzić mi tajemnice niezawodności tych urządzeń uwielbiam Bsh, wy pracujecie a wasza pralka mi pierze a suszarka suszy do sucha rewelacja. Nigdy nie byłem tak zadowolony, podniecam się jak tylko o tym mysle

suchy pet
@Mirek

To dzięki ukrainkom na linii tak dobrze kręcą śrubki i wtykają kabelki.

suchy pet
@Mirek

Wgl niezły mindfuck, (usunięte przez administratora) niemiecki, montownia w polsce, skręcają ukraińcy części z chin, indii a w większości z polski. A niemiacka to tylko nazwa.

Mirek FLCD
@suchy pet

Nie rozumiem czemu stawiasz w złym świetle firmę, tak zgadza się produkują części w najprzeróżniejszych zakątkach, świata, według pewnych standardów dlatego jakość jest tak wysoka. Dziękuję ci również za odpowiedź na moje, pytanie Pozdrawiam

Mirek
@Mirek FLCD

Podziękowania dla małych Ukraińskich rączek wspaniałą robota

@Mirek FLCD

Gościu,nie pij już więcej.

Suchy pet
@Mirek FLCD

Nie wiem gdzie się dopatrzyłeś stawiania firmy w złym świetle w mojej wypowiedzi.

@Mirek

Super te wasze produkty ostatnio kupiłem czajnik szybki strasznie i woda cieplutka na herbatkę jest w mgnieniu Oka

@Suchy pet

No powinieneś bardziej szanować swojego pracodawce

@Mirek

Dziewczyny są strasznie precyzyjne ja to bym je pogubił, no raz wykręciłem jedna i nie wyglądało tak ładnie jak wcześniej gdy ja wkrecilem

@Mirek

Kupiłem całkiem nie dawno pralkę Bsh po rozpakowaniu, byłem pod wrażeniem i jakości produktu. W oczy rzucił się od razu piękny slniacy panel i gałka, świetna robota dziewczyny od razu widać że się przykladacie

Damalboniedam
@Adam

Rozpakowałeś ,zobaczyłeś gałkę ,aż ci się panel poślinił,i zacząłeś ją dokładnie polerować?Wielka kariera przed tobą,tylko konkurencja duża.Kup sobie ochraniacze na kolana,chyba że służbowe dostaniesz.

Ramciamciam

Niestety,nie miałem okazji,ten obszar jest zarezerwowany dla ciebie.Jeszcze powieki masz sklejone,bo nie widzisz co piszesz.

Franek
@Ramciamciam

Sorry ze prysnąłem na twarz to dlatego masz oczu posklejane Misiek

Franek
@Franek

Ten dział otworzyliśmy że względu na niesamowita współpracę z twoja żona owocna współpraca kokosy latały, nazwaliśmy go Lachen Ciongen i ona tu jest szefem

OMG123456
@Mirek

Od razu widać że jesteś albo pracownikiem bsh biuro lub kimś wynajętym żeby piepdzielic takie głupoty

Grzegorz
@OMG123456

Tak ja wiem Ty wszystko wiesz, że Ty jesteś nie zadowolony ze swojego życia nie oznacza że ja tez

Bartosz

Skąd takie złe opinie na temat fabryk bsh. Na moje oko to naprawdę jest w porządku pracuje tam już 5 lat 2 lata temu kupiłem praleczkę, i jestem bardzo zadowolony cicha nie zawodna doskonaly Design

Lada Samara

O czym pleciesz człowieku tam porządni ludzie pracują chciałeś, dłużej tam zagościć nie udało się. I co teraz mówisz za głupoty nie wieszaj się może whirpoolu zrobisz kariere

Grzes

Moja babcia i dziadek za czasów wojny pracowali w Bsh produkowali karabiny czołgi, i granaty potem moi wujkowie i mama s teraz ja, jestem dumny ze swojego pochodzenia. Nie wyobrażam sobie Życia bez BSH

Grzes
@Grzes

Gdyby nie Niemcy byli byśmy w klopie a tak to praca jest i Unii jesteśmy Oni zawsze mają najlepsze rozwiązania i co najlepsze dzieła się nimi z nami Dziękuję Bogu, za to wszystko każdego Dnia

Tu jest extra, aż chce się pracować jeśli, się wachasz a jest możliwość zatrudnienia się w Bsh zrób to a nie będziesz zalowac

WILKU

Fajna ta twoja historia a z otwartej czy z piesci

Andzej
@WILKU

A może z piety

Maciek
@Andzej

Ja myślę że z pół obrotu a na końcu balache jej zaklada

@Andzej

Nie ma co się litować nad nią ona lubi BDSM i to taka zabawa jest, najpierw prowokuje później wypisuje

Zielony
@WILKU

Żeby tobie nie było za fajnie jak w ciebie przyceluje ????????

Maras
@Zielony

Może mi przycelowac w lachę byle nie zębami bo będę musiał go z pięty trzasnac

Radek

Ja myślę że na 100 potrzebują tam psychiatry i koniecznie, odpoczynku a później powinni zacząć pracować w śród ludzi bo mają problemy z głowami

Kazik

Właśnie tyram co wy tu wypisujecie ta robota to tragedia

Sofiyi

Jestem w Polaka 3msc na Ukraina ujeżdżała Konie w Polska to samu a do tego mam co du gara włożyć mów ta co chcyta

Edward

Dzięki Bsh mogę rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i , jednocześnie nabieran praktyki i doswiadczenia cieszę się że mogę uczestniczyć w rozwoju nowych rozwiązań technologicznych cieszę się że jestem z wami

Johann
@Edward

pozdrów nozycoreki ego oczywiście Edwarda hmm.

Kazimierz

Praca w Bsh polecam to firma z wielo letnia tradycja i renoma lider rynku Agd, w porównaniu do prywiaciarzy to rewelacja wypłata na czas stałe zatrudnienie na umowę o pracę Polecam pełen socjal, ciekawi ludzie

Król Galkowka

Co to jest te (usunięte przez administratora) DW5 czy jest zgodne z kodeksem pracy

HR
@Król Galkowka

Przeczytaj kodeks to będziesz wiedział.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego