Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Król Galkowka

Co to jest te (usunięte przez administratora) DW5 czy jest zgodne z kodeksem pracy

HR
@Król Galkowka

Przeczytaj kodeks to będziesz wiedział.

Kurka wodna

Tyrajcie trochę i narzekajcie tak bo nie wiecie jak dużo macie, cieszcie się zyciem

Denis

Czy wiadomo wam cos o premiach swiatecznych w tym roku

nick

Na imprezie pracowniczej rozdają HIV i AIDS co Roku

@Denis

Będą tylko musisz napisać list do SW Mikolaja

Bidon

Ogień a nie wy tu głupoty wypisujecie,do roboty się weźcie wreszcie

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Jarek

W Bsh jest ok tu poznałem mojego misia Irka i tak sobie pracujemy razy, jestem szczęśliwy że mam te prace i Ciebie Irku

BSH to potęga gdzie tej pracy mam co jeść jestem zadowolony, nie obijam się więc premie mam co msc to najlepszy pracodawca w mojej krótkiej karierze zawodowej

Aby się zatrudnić cza być marzycielem ludzie, gdzie wasza szkoła ???

Jaszczomp

A ja wyższa szkole dawania w japę koordynatorkom lamusom

Adzej
@Jaszczomp

To interesujące

AC

Ta firma to zwykłe korpo, żaden pracownik nie ma szans z kolesiostwem które tu jest powszechne. Od zwykłego leniwego (jak każdy) zastępcy po główny trzon zarządzania, nie ma w tej firmie ludzi którzy mają pojęcie o swojej pracy. Pracuję w transporcie już kilka lat i ta firma odkrywa kolejne warstwy dna. Dopóki nie nastąpi wstrząs, zakład suszarek, zostanie pozbawiony pracowników starych i doświadczonych których i tak w skali zakładu została garstka. Ale o to chyba tu chodzi, żaden nowy się nie odezwie, a stary jest problemem, bo sobie nie pozwoli. Naprawdę wielu w tej firmie zapomniało co to znaczy praca.

@AC

Szacun zgadza się wszyscy boją się tego co oplakatowany jest po calym zakladzie gdzie nie jeden chętny by mu coś nie coś domalował (usunięte przez administratora)

@AC

Na górze poza Jarkiem i Bąkiem, wszystkich bym i nie tylko ja, koordynatorów, zdegradował do poziomu pracownika, Połowa starych koordynatorów faktycznie zapomniała jak wygląda praca, "świeżacy" to kapusie i (usunięte przez administratora) wyższego kierownictwa. Zastępcy to porażka i powinno się ich wymienić, a zamiast tego dali nam tego lewusa z dołu.

Bekon

Mnie najbardziej (usunięte przez administratora) rozładunki, dział przedemerytalnych paralityków i obiboków którzy panoszą się i zachowują jakby byli jakąś wyższą hierarchią. Te sku-syny dopiero zapomnieli co to znaczy normalna praca. Niech ich dadzą do nas na hp na 1 m-c i zobaczymy jacy wartościowi to są pracownicy.

gawi

Potwierdzam ze koordynatorzy to przygłupy pierwszej klasy. Nieroby i Konfidenci na etacie.

(L)

No fakt załamka ze starym na górze, ale wytrzymajmy jeszcze trochę, ma z Jackiem wrócić do swojego pana na dole.

Scooter
@Bekon

Jak mnie to denerwuje, jedni mają wolne co pojawia się okazja a inni muszą non stop przychodzić do pracy bo będę miał minus do odrobienia a ciężko stwierdzić czy będzie możliwość przed końcem okresu rozliczeniowego.

La macipa

Żona mnie bije jak wraca z pracy z Bsh dłużej tego nie wytrzymam

Wirociota

Będą polować na ciebie na każdym kroku żeby tylko notatke Ci wypisać i premie zabrać

Rudy 102
@Wirociota

Oh i ah twój poziom wskazuję jednoznacznie że twój rozwój, intelektualny i emocjonalny zatrzymał się na poziomie gimnalisty. Widzisz twoje stanowisko, nie oznacza że możesz ograniczyć ludzia możliwość, wyrażania własnej opinii strasząc ich notatka służbową pamiętaj to nic nie zmieni a osobiscie utwierdza mnie to jedynie w tym że musisz czuć się strasznie zraniony i zakompleksiony, osobiście udowadniasz mi że nie jesteś osobą, ktora powinno obejmować tak ważne stanowisko jakie obejmujesz, bo dajesz się sprowokować byle komu, upewnia mnie to jeszcze bardziej w tym żeby przychylić się, do tego że masz wiele wspólnego, z nadanym Ci Nickiem czyli że jesteś zwykła Ciota Wirującą w obłokach. Wiesz rozumiem że na każdym, kroku jesteś, poniżany a przede wszystkim w domu, skontaktuj się z Psychiatra masz poważna depresję człowieku, to nie wstyd zasięgnąć pomocy specjalisty, może jak to zrozumiesz uda Ci się coś, naprawić na lepsze w twoim Zyciu

Wir
@Rudy 102

O czym i o kim ty piszesz? Nie pomyliłeś się?

Ja 7
@Wir

Ja nie :) a wy te grosze dalej rozdajecie ???

Pawel
@Wir

Nie pomylił się chłopak ja zrozumiałem a Ty czego nie rozumiesz, strach się pytac myślenie ci nie idzie

Gfer
@Wirociota

Prawda!!! Tam pracują naganiacze pod szyldem folksdojcz pro bandera. Banda kłamliwych sprzedawczyków dla swoich kierowniczych liderskich korzysci. traktują swojego jak śmiecia. Jedyna nauka dla takich to patryjotyczne umoralnienie po pracy. Jak oni nam tak umilają w pracy tak mi im po pracy.Beda wtedy chodzić łajzy kanałami by w ryj nie dostać i kopa w (usunięte przez administratora)

Robert Łódź
@Gfer

Ludzie za komuny potrafili się zorganizować i postawić warunki władzy a wy co ,nic ,sra,a wam na twarz nieliczni liderzy kierownicy zarabiają krocie a wy za to samo co u Niemca pracownik dostaje 15€na godzinę wy tyracie za 4,5€może nawet mniej i jesteście jesze kopani w d,,e za te marne eurasy ..ludzie pracy my już od 17lat jesteśmy w uni europejskiej i tam pracownicy jeżdżą nowymi mercedesami i porsche postawcie się wreszcie i pokażcie sile narodu zacznijcie rządac tego co wam się należyo tylu latach pracy bo zdechniecie nedzazami ze najniższa emerytura wytyracie swoje zdrowie za grosze ...a jak was straszą Ukrainą ze na wasze miejsce przyjdą pracować jeb,,e to Ukrainy z tego kraju tez się pozbędziemy ,,przyjaciele ze znaku bandery ,,tfu

Speed Boy
@Gfer

Za duzo wąchają a to oznacz że za dużo zarabiaja

Szeregowy

Ludzie powinnismy się solidaryzować. A tu jad z każdej strony. Gro pracodawców wybrało opcje zwolnień , porozmawiajcie ze znajomymi . BSH wybrało inną strategie - strategie utrzymania miejsc pracy . Kto tego nie rozumie to cóż ..... bez komentarza. Za pare miesięcy zrozumiecie ze jako jedyni macie prace ..... i tyle. Czytam i niewierze ze taki brak rozumu macie. Wystarczy średni iloraz inteligencji by zrozumieć co się dzieje na na świecie. A Wy tylko czubek swojego nosa widzicie i własne ego. Gro z moich znajomych straciło prace i w rozmowie woleli by rozwiązania BSH. Niż teraz myśleć gdzie prace znaleść. My Wy macie prace czy 20% czy ileś mniej ale macie. Zastanówcie się, czy wolicie na urlopie siedzieć czy w pośredniaku ? Taki mój przekaz. Kto inteligentny to zrozumie . Kto nie to będzie bzdury pisał.

O tym właśnie pisze

Bolek
@Szeregowy

Inteligencji to ty nie masz taką korporacja jak bsh produkuje praktycznie w wszystko od uszczelek przez wycieraczki do samochodów hamulce głośniki sprzęt AGD elektro narzędzia i wiele wiele innych cały koncern zarabia miliardy rocznie na czysto chwalą się ty na każdym kroku w każdej stopce w każdym mailu jest podany kapitał zakładowy w milionach jak nie w miliardach stawiają sobie centrum rozwojowe w rok za 98 milionów zarobili by miliard mniej a normalnie zapłacili i coś ekstra dorzucili że człowiek tu przychodzi i się naraża to nie udają biednych a tak naprawdę stali w okresie w którym i tak był planowany postój tylko przesunęło się to o w tygodnie więc nie są stratni. Jeśli chodzi o produkcje

@Bolek

Proponuje Załóż firmę i płać pracownikom za siedzenie w domu .... powodzenia Jak coś to bym się zatrudnił u Ciebie. Doucz się o kosztach zatrudnienia pracownika. Utrzymania obiektu itp. To napewno zmienisz zdanie. Jak nie zmienisz to świadczy o jednym.... mam tylko nadzieje ze ten krach będzie trwał tylko miesiąc, a nie dłużej....

Bolek
@Szeregowy

Ja tu nie mówię o małej firmie która zarabia 200 tysięcy tylko 200 milionów miesięcznie i ją stać na to przez te wszystkie lata zarobiła na nas tyle że spokojnie przez te 2-3 miesiące mogła normalnie płacić i jeszcze coś ekstra dorzucić ale nie wolą standardowo wykorzystać ludzi cały czas to robią kiedyś były płacone 200% za niedzielę później zrobili 100% za soboty też było płacone 100% później zrobili odbiór godzin później zaczęło się wrzucanie wszystkich dodatków w podstawę i udawanie że to podwyżka ostatnio też niby podnieśli 500 zł ale tak naprawdę te pieniądze już mieliśmy tylko dostawaliśmy je w grudniu i w lutym a teraz dostajemy co miesiąc wszystko było by dobrze tylko tu dali a zabrali premie za BHP 250 złotych do tego kiedyś była premia od dyrektora a teraz tej puli są wypłacane soboty płacone co 2 miesiące nie wspomnę o zmuszaniu do sobót grożenie zwolnieniem nie przedłużeniem umowy ciągle Gądki jak ci się nie podoba to się zwolnij taki mamy klimat w bsh

M.
@Szeregowy

BSH nie wybrało strategii utrzymania zatrudnień. Wybrało zmniejszenie etatów z powodu kryzysu który niby mają. Mówię "niby" bo jeśli nie mają zamówień po co pozwieszali normy? Dlaczego Randstad rekrutował do pracy w ostatnim czasie? Wybrali taka opcje bo dostaną za to niemałe pieniądze w ramach tarczy. A nie z dobrego serduszka.

M.
@Szeregowy

Niestety prowadzenie firmy wiąże się tez z takim ryzykiem. Choćby pandemią. Czy trzęsieniem ziemi i wtedy pracodawca ma być gotowy na wypłaty tego co powinien wypłacić pracownikom. Dla tego większość ludzi pracuje na etatach zarabiając mało bo bojąc się takiego ryzyka. Jeśli ktoś je podjął to niech bierze konsekwencje i w postaci wielkich zysków, ale też w postaci tych ewentualnych strat. A nie, tylko by chcieli korzystać z tych dobrych stron i zysków jakie mają z posiadania BSH. A kiedy trzeba spełnić te już mniej miłe obowiązki, to się odwracają od pracowników, bo się nie opłaca. To niech sami pracują na linii i nie będę się martwić o konsekwencje jakie może mieć posiadanie firmy.

maniek
@Szeregowy

Stara spiewka gdzie byles jak lamali nasze prawa pracownicze

@Szeregowy

PUKNIJ SIE W ŁEB CO WYPISUJESZ ROZEJRZYJ SIE DOOKOŁA JAK JESTEŚ OKRADANY ZE WSZYSTKIEGO B/S/H/ MIAŁO RENOME ALE 10 LAT TEMU TERAZ ZESZŁO NA PSY

Tadek
@Szeregowy

Strategia Bsh. Jak zwolic Polaka i zastąpić go Ukraińcem.

Kuba
@Szeregowy

To tym znajomym co stracili pracę zaproponuj pracę w bsh jak sa z lodzi to pewnie przybiegna natychmiast i cię będą po rękach całować

ramona

Nowa bandera BSH UPA

Piast
@ramona

Jak już musicie zatrudniać Ukraińców bo Polacy nie chcą pracować w bsh ciekawe dlaczego, to zatrudnajcie takich co znają język polski

Xxx

Czy orientujecie się ile zarabia się jako Praktykant w Centrum Rozwoju Pralnictwa Project Management Office ? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja ponieważ chciałbym wiedzieć jakie są widełki. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Alojzy

Ja się orientuję.

@Xxx

Wiem, że to komentarz od moderacji mający zachęcić do dyskusji/aktywności, no ale jako były praktykant odpowiem. Nie wiem jak w Centrum Rozwoju Pralnictwa, ale w większości działów praktykanci zarabiali w BSH 20 zł brutto na godzinę, na umowie śmieciowej. Niedawno tym, którzy wytrwali ponad 6 miesięcy podnosili do zawrotnych 22 zł XD Niewielkie pieniądze za mało rozwojowe zadania. W zdecydowanej większości szanse na późniejsze zatrudnienie są zerowe. Praktykanci nie otrzymują żadnych benefitów poza absurdalnie niskim dodatkiem na grudniowe święta, o ile już trochę popracują. Nie są traktowani jak osoby zatrudnione przez BSH a jako "osoby zewnętrzne", firma nieszczególnie przejmuje się ich losem (w zeszłym roku na początku pandemii po prostu nagle zabronili pracować, potem ograniczyli czas pracy), żadnego rozwojowego i spójnego programu praktyk czy wdrożenia nie ma, wszystko zależy od podejścia innych osób z danego działu. W większości ci, zajęci swoimi obowiązkami, niewiele Cię nauczą. Firma jest nieszczególnie przyjazna odnośnie pisania prac dyplomowych - jest to możliwe, ale w przeciwieństwie do wielu innych firm technologicznych nie ma szansy na objęcie jakiegoś projektu i poprowadzenie go z pomocą innych pracowników celem jego wdrożenia i zbudowania pracy dyplomowej wokół niego, wszystko trzeba kombinować samemu. Praktyki w BSH to po prostu niemalże darmowy pracownik bez żadnych praw pracowniczych dla BSH.

Galan
@Pracownik montażu

dokładnie 8 lat temu słyszałem ten sam tekst, że kiedyś ta firma miała renomę. Czyli co 7-8 lat jest coraz gorzej, ale działa i ma zyski. A jak się tam pracuje to już drugorzędna sprawa.

@Galan

Jeżeli pracownika uważasz za drugorzędną sprawę to kim ty jesteś a zyski są dzięki ukraińcom bo coraz mniej polaków pracuje w tej firmie

Maruda
@Xxx

Kolo robi sobie bazę do agencji Head hunterskiej. Pyta o różne stanowiska na różnych firmach w tym samym stylu ctrlc ctrlv. Heh taka mierna zagrywka socjologiczna ????

ixi
@Pracownik montażu

Jak czytam tu wpisy, to dochodzę do wniosku, że niektórym oprócz odczytania liter, przydałaby się umiejętność rozumienia tego co właśnie przeczytali. Samo składanie liter to za mało.

@Zzz

Byłem stażystą w BSH chyba 8 lat temu. Miałem możliwość bardzo elastycznej pracy podczas wypchanych czasowo studiów na Wydziale Mechanicznym. Moimi umiejętnościami nie byłem w stanie szczególnie dodać wartości do działu rozwoju, w którym pracowałem, a mimo to dostawałem wynagrodzenie (ok. 2/3 tego o czym piszesz). Spotkałem wielu życzliwych ludzi a jak tylko się ich trochę pociągnęło za język i przejawiło zainteresowanie tematem, chętnie dzielili się wiedzą. Praktyki dały mi możliwość rozeznania się w tym jak wygląda rozwój urządzeń AGD i podobnych, co pomogło mi podejmować dalsze decyzje dotyczące mojej kariery, a na późniejszych rozmowach kwalifikacyjnych zawsze byłem o nie pytany. Generalnie bardzo polecam.

elemele
@Galan

Podziękujcie to dyrektorowi i jego protegowanej świcie. Ci (usunięte przez administratora) poklepiwacze sobie plecków nawzajem, kretacze i wały doprowadzili ta fabrykę na samo (usunięte przez administratora) Możliwe są dogadani ze za kasę zatrudniają Ukraińców jak np; Wirowski

@elemele

Zgadza się a jeśli chodzi o Wirowskiego to przyjdzie kryska na matyska dziad musi odejść

@Adam

Dzięki za opinię, chociaż nie uważam żeby w jakikolwiek sposób zaprzeczała ona wszelkim minusom jakie wymieniłem. Mimo wszystko takie warunki praktyk nie przystają europejskiej firmie technologicznej. Dzielenie się wiedzą czy płacenie praktykantom to nic nadzwyczajnego, przecież to absolutnie obowiązkowe jeżeli firma ma zamiar przetrwać więcej niż dekadę. Przyszła kadra nie pojawi się znikąd, mimo wszystko odbywa się to tutaj w sposób nieuporządkowany i nieszanujący praktykantów.

@Pracownik montażu

"B/S/H/ to firma która miała renome ale 7-8 lat temu,teraz zeszła na psy więcej ukraińców jak Polaków żadnego poszanowania dla polskiego pracownika tania siła robocza to jest ich motto" Mimo że sam napisałem w głównej mierze negatywną opinię, to z tobą się nie zgodzę. BSH renomę z pewnością wciąż ma. Imigranci są w tym kraju potrzebni i nic złego w tym, że są zatrudniani, czemu mieliby być twoim zdaniem traktowani jakkolwiek gorzej? Bez nasycenia nimi rynku nowe obiekty BSH w ogóle by w Polsce nie powstawały, bo bardziej opłacałoby się je budować czy produkować sprzęt w Turcji czy Azji wschodniej. To czy uważasz się za polaka czy za Ukraińca samo w sobie nie powinno mieć dla pracodawcy znaczenia. Jeżeli jednak uważasz, że nie jesteś w stanie konkurować na rynku pracy o najprostsze stanowiska z nisko wykwalifikowanymi pracownikami bez doświadczenia, bez znajomości języka, ze zgodą jedynie na tymczasowy pobyt, to zastanowiłbym się czy jednak problem nie leży w tobie.

@Xxx

Czesc, najnizsza krajowa. To tylko praktyki.

Rudi
@Zzz

Słyszę to od lat nie bądź roszczeniowy nie narzekaj na zarobki nie myśl o związkach zawodowych pracuj w soboty i niedziele bo zamkną zaklad i się przeniosą do i tu do wyboru Turcja Bułgaria itd. A my tylko chcemy być pełnoprawnymi pracownikami również w zarobkach A nie bangladeszem w środku europy

Daro

Cenie Sobie pracę w Bsh polecam każdemu, stabilne zatrudnienie i miła atmosfera to największe atuty Pracodawcy (pracuje na montażu głównym) na Ochronie w Aushan nie było tak kolorowo

Black Jack

Jak nie bije nie Kocha a byłaś grzeczna?

Cezwry

Zawsze i wszędzie tylko Bsh????????????

Alex

Etyka bsh,jak z pracownika zrobić niewolnika.Odwoływane zmiany i czyszczenie z urlopów.Przestoje z winy pracodawcy więc powinno być wypłacane postojowe,a ci bezczelnie wpisują urlopy.Kiedy wreszcie pracownicy się zorganizują i powiedzą dość bezprawiu.

Dd

Kto ma testy gotowe że szkolenia

maggie

cześć, czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat pracy w dziale zakupów? biorę udział w rekrutacji i będę wdzięczna za każde info :)

Nie pracuję w firmie

Czy aktualnie firma zatrudnia? Pytam o zakład na Lodowej(stanowiska produkcyjne) ?

Tak
@Nie pracuję w firmie

Tak, zatrudnia

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego