Opinie o Androla Andrzej Błażewicz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Androla Andrzej Błażewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Androla Andrzej Błażewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Androla Andrzej Błażewicz w Rybnik

kK

Pełny profesjonalizm . Gorąco polecam.

Sam

Rozmowa kwalifikacyjna z Panią i Panem- DNO ! Dno intelektualne. Nie znają się na przeprowadzeniu takiej rozmowy, są niemili i malo profesjonalni. Uśmiałam się po pachy wychodzac z tamtad, nie mowiac juz o kwocie netto jaka proponuja za zapiernicz.... Sa bezczelni- tyle w temacie. Nie idzcie tam- szkoda czasu i paliwa.

Luidzi

Szkoda, że przestaliście pisać. Nowi szukający pracy liczą na opinie pracowników.

Niepolecam

Nie polecam tego pracodawcy. Daje umowę o dzieło a wypłatę wypłaca według stawki godzinowej. Kontakt w firmie jest koszmarny, zamiast rozmawiać z współpracownikami i szefostwem trzeba pisać maile, nawet do osoby, która siedzi obok. Klienci są okłamywani, zwroty są nieprzyjmowane, niektóre towary słabej jakości. Pracownicy zmieniają się tam co miesiąc, czasami nawet częściej.

Czy po rozmowie w Androla Andrzej Błażewicz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
All Ganonim

Kilka nick'ów na Allegro. Stare sprawy przekrętów sprzed lat nadal są na internecie. Nie opisane prawidłowo profile na Allegro ( zgodnie z prawem). Czasem zupełnie brak telefonu w aukcjach. Z prywatnego konta wystawia faktury a numer konta do przelewu taki jak w firmie Androla. Dokument zakupu jeśli ktoś wyraźnie prosi. Jak nie to na lewo. Badziewny towar. Obsługa nie jest bezczelna, tylko celowo szkolona na taką, która działa tak aby zarobić i zbyć. Takie firmy działają tylko dlatego jeszcze, że przeciętny Kowalski nie chce albo nie potrafi z nimi walczyć. Jest bardzo dużo ludzi z nich niezadowolonych ale nic z tym nie robią po sprawie. Jeśli jesteś nieuczciwy z natury, lubisz oszukiwać innych i być oszukanym - to firma która da pracę marzeń.

AdHd

Boże, jestem w szoku że ktoś taki jeszcze funkcjonuje na rynku przez tyle czasu. Jak on to robi? Takiego czegoś to dawno nie widziałem. Chyba ostatni raz za komuny. Dno, dno i jeszcze raz dno.

k.

Uwaga na tego sprzedawce, klamie, oszukuje na kosztach wysylki. Problem ze zwrotem. Sprzedaje podrobki w cenie oryginalu (baterie do telefonu). Odzyskalem tylko polowe zaplaconej kwoty za przedmiot oraz stracilem za koszty przesylki i zwrotu. Klamie mowiac ze przedmiot w stanie zmienionym, jak bateria nigdy nie wkladana do telefonu, zapakowana w folie moze przyjsc w stanie zmienionym ? Nie polecam,

rozgoryczony

Parę gorzkich słów o sklepie internetowym. Towar dotarł mocno opóźniony, brak kontaktu z ich strony. No i jeszcze pretensje skierowane w moją stronę. Czuję się zniesmaczony i na pewno nie kupię już nic w tym sklepie.

barbar

Ale o co chodzi?

klient

NAJGORSZY sklep w jakim kiedykolwiek kupowałem! Zamówiony towar przyszedł innej firmy niż ten wystawiony na aukcji, na dodatek po odesłaniu paczki już ponad trzy miesiące walczę o zwrot pieniędzy. Przez pierwszy miesiąc robili problemy z paragonem, później wymyślili sobie że towar jest używany. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

kasia

Nie polecam tego lombardu/sklepu internetowego nikomu. Olewające podejście do klienta, brak kontaktu ze sprzedającym. O zwrocie pieniędzy można pomarzyć

Joanna

Sklep TRAGEDIA !!!!! Zamówiony sprzęt (klimatyzacja samochodowa) dostałam zepsutą, odesłałam do reklamacji,niby odesłali już naprawioną ale nadal nie działała w wyniku czego odesłałam sprzęt z informacją że chcę otrzymać zwrot pieniędzy. Do dnia dzisiejszego po kolejnych pismach nikt się ze mną nawet nie raczył skontaktować a jak ja dzwonię do nich to Pani która odbiera telefon nie ma pojęcia o co chodzi i każe pisać maila na którego i tak nie odpowiadają. NIE POLECAM kupowania u nich czegokolwiek

niemalekko

Panie Andrzeju, właścicielu tej firmy - radzę solidniej dobierać pracowników bo Pani która odbiera telefon pod siedzibą w rybniku to totalne zaprzeczenie umiejętności obsługi posprzedażowej klienta. Totalnie zlanie, spuszczenie na drzewo. Rozumiem, że sprzedajecie towar za 5 i 10 zł ale to nie znaczy, że można tak traktować klientów.

Internauta 78

Oddałem do naprawy radioodbiornik turystyczny wskazując usterkę.Oderwany był jeden przewód który po przysunięciu do punktu przerwy uruchaniał działanie radia.Aparat przyjęto do naprawy expresowej.Wyceniono naprawę na 30 zł.Z góry zapłaciłem.Po godzinnym oczekiwaniu oddano mi odbiornik który nie dzałał.Słychać było tylko buczenie głośnika.Zakwestionowałem psełdo naprawę oskarżając młodą dziewczynkę która na zapleczu okazała sie być serwisantem naprawy.Ta stwierdziła że poskręceniu radio będzie grać.Po otwarciu bradia zauważyłem nowe nie podłączone przewody ,czyli że radio jest zdekompletowane.Po słownej utarczce zażądałem zwrotu pieniędzy i zapowiedzałem pozew na policję,Wtedy oddano mi pieniądze i w beszczelny spodób wyproszono ze sklepu. Mgr A.Hajok Radlin ul Hallera 5

Tak sobie

Witam kiedyś tam pracowałem, a pracowałem już w wielu miejscach, wtedy kasa była od razu nie było problemów nie wiem jak teraz, można powiedzieć ze wiele się nauczyłem, szef gościu na poziomie i OK chociaż od razu wiedziałem ze to nie praca stała, mają taki układzik z urzędami itp, to nie tylko ta firma, tak żeby statystyki się podobały w urzędach pracy, stałej pracy tam nie ma, natomiast jak masz talent i umiesz pakować 200 przesyłek jedną ręką a drugą ściągasz simlocka to masz tam stanowisko wicedyrektora. Dla mnie zrozumiałe że nie każdy się nadaje musi być gość co wszystko połapie i jak w każdej pracy stara się i coś da od siebie a nie tylko czeka aż mu dadzą na tacy pod nos.

allegrowicz

umowa o dzieło, najniższa krajowa, wypłacane z poślizgiem.. Resztę można sobie dopowiedzieć.

toja

Czy może ktoś odpowiedzieć mi na pytania: 1. Jaka jest umowa (czy cały etat i stała)? 2. Czy po okresie próbnym umowa jest przedłużana? 3. Jaka jest wysokość wypłaty? 4. Czy wypłaty wypłacane są na czas? 5. Czy można dostać wolne? 6. Jaki jest pracodawca? 7. Jakie są warunki pracy?

zxcvbnm

Jeśli chodzi o jakość towarów to jest ona adekwatna do ceny. Firma posiada w swoim asortymencie towary lepszej i gorszej jakości. Jeśli ktoś kupuje produkt za grosze, to o czym mowa? Pracowałam w wielu miejscach, ale nigdzie nie pracowało mi się tak dobrze jak w Androli. Szef interesuje się tym, co się w firmie dzieje, aktywnie uczestniczy w życiu przedsiębiorstwa. Ma swoje wymagania jak każdy przełożony, ale jeśli komuś zależy na tym żeby być dobrym i lojalnym pracownikiem to jest w stanie im podołać i utrzymać się w firmie. Kontakt z nim jest zawsze i z dogadaniem się nie ma żadnego problemu, o ile się chce. Atmosfera w miejscu pracy serdeczna, wręcz domowa. Największym atutem Androli jako miejsca zatrudnienia jest możliwość rozwoju, można podszkolić się w wielu dziedzinach, a pracodawca uczy wszystkiego od początku i z dnia na dzień przekazuje nową wiedzę. Podsumowanie więc jest zbędne dodam tylko, że zamieszczanie ogłoszeń na stronie UP nie zawsze świadczy o wysokiej rotacji w zakładzie.

klient

nie polecam, niech się przeniosą do garażu i pchają dalej syf na allegro. Zero rozsądku w podejściu do klienta.

Grażyna

Wynagrodzenie najniższa krajowa. Żadnych szkoleń, krusów. Praca 8h i życzliwość klientów, którzy nie mogą zwrócić towaru, który jest tak niskiej jakości, że strach go używać. Straszenie policją.. Poważny pracodawca. Proszenie się o świadectwo pracy, które jest obowiązkiem pracodawcy..Oj, cięzko z dogadaniem się.

Zostaw merytoryczną opinię o Androla Andrzej Błażewicz - Rybnik

• Jak się pracuje w Androla Andrzej Błażewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Androla Andrzej Błażewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Androla Andrzej Błażewicz
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Wiertnicza 44 lok. 7
    44-270 Rybnik