Opinie o Androla Andrzej Błażewicz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Androla Andrzej Błażewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Androla Andrzej Błażewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Androla Andrzej Błażewicz w Rybnik

normalny

Nie polecam pracy. Poniewaz ciagle zmieniaja sie tam ekspedietnki. staz i dowidzenia wiec lepiej isc gdzies indziej do pracy ni zmarnowac pol roku.Na stronie urzedu co jakis czas wstawiaja ogloszenie o prace.Lepiej szukac w normalnych lomabardach pracy. Przez pol roku byly tam 4 inne Panie wiec szkoda zachodu.

sonia

Nie polecam. Szukaja tylkp na staż a potem umowy na stałe nie dostaje sie. Pozatym dziewczyny ktore tam pracowaly mowia ze tak jest i zr wystarczy wziasc wolne czy l4 i juz ma sie po pracy.

abcd

Powodzenia życzę hahah

jan87

uzytkowniku nvbvvop09 czy byłeś już może na ten rozmowie rekrutacyjnej w Androla o której pisałeś w swoim komentarzu? boi jeśli tak to proszę opowiedz jak było, czego ja mogę się tam spodziewać i ogólnie jaki był przebieg takiej rozmowy - jakieś złote rady albo wskazówki? z góry bardzo dziękuję jeśli odpiszesz i pomożesz, pozdrawiam wyjątkowo serdecznie

Czy po rozmowie w Androla Andrzej Błażewicz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi i rozładunku bagażu na lotnisku
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
mhhdf

Właściwie to też z chęcią się dowiem jaka kwota jest tej wypłaty miesiącznej. Co prawda jeszcze nie chce zmieniać pracy, ale za jakiś czas na pewno tak i dlatego chce sie zorientować na jakie zarobki można liczyć w Androli i czy mają jakieś super wymagania czy raczej tak normalnie i standardowo? jak jest?

tomek

Witam zdecydowanie nie polecam tego komisu kupiłem dotyk do samsunga galaxy ace po zamontowaniu dotyk ciężko działa pani z którą rozmawiałem przez telefon o zwrocie powiedziała że pewnie nie prawidłowo zamontowałem lecz mam doświadczenie w tym i nie przyjeli zwrotu uważajcie co kupujecie zdecydowanie nie polecam

Witam wszystkich. Czy ktoś się orientuje, jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Gdzie dokładnie znajduje się się siedziba?jakie teraz warunki oferują pracownikom? Jakieś kursy, świadczenia socjalne? Warto?

willy

śmiech na sali to dopiero będzie i to już niedługo

życzliwy

ta i te usługi oferowane na najwyższym poziomie :) towar najgorszej jakości made in china ;) hehe śmiech na sali montując do telefonów najtańsze części .. to gdzie ten sprzęt wysokich lotów czas simlocka 4 dni śmiech na sali :)

Nie widziałeś nowoczesnego sprzętu, bo nie zostałeś do niego dopuszczony (usunięte przez administratora)

gosc

pracownik - 2011-12-27 17:44:19 Normalna praca po 8h dziennie, zarobki adekwatne do zaangażowania w pracę, ludzie, z którymi da się normalnie dogadać. Dostęp do najnowszych nowinek technicznych, możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu.Praca dla wszystkich którzy chcą się czegoś nauczyć.co to za nowinki techniczne i nowoczesny sprzęt śmiech na sali:)

gość

Jak ktoś jest nierobem to każda praca to dla niego śmiech.

Wolak

Lepiej uważajcie na ten Lombard. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Androla Andrzej Błażewicz - Rybnik

• Jak się pracuje w Androla Andrzej Błażewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Androla Andrzej Błażewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Androla Andrzej Błażewicz
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Wiertnicza 44 lok. 7
    44-270 Rybnik