Opinie o Granord w Jawor

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Granord. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Granord o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granord w Jawor

Tomek Nowy wpis

@mariusz wstępnej weryfikacji?

Mariusz Nowy wpis
@Tomek

Rozmowa kwalifikacyjna to podstawa.

Jaka jest kultura pracy w Granord? Obowiązuje typowy dress code?

Mariusz Nowy wpis

Dress code - pełna dowolność - w granicach zdrowego rozsądku, pora przerwy w pracy nie jest wyznaczona odgórnie, integracja - wg własnego uznania, stosunki międzyludzkie - pełna kultura.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Granord?

Mariusz

Tak, osoby bez doświadczenia również mają szansę. Oczywiście każdy podlega wstępnej weryfikacji.

Czy w Granord jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Mariusz

Tak, reakcja jest natychmiastowa i zwykle w punkt.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Granord? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji

Gdzie składać cv?

@Ania

Proszę składać CV + list motywacyjny na adres e-mail: biuro@granord.pl

ŁUKASZ PATERKIEWICZ

Poszukuję pracy i dzisiaj złożyłem do was moje CV i bym chcial w waszej firmie GRANORD pracować na produkcji i mój numer komórki to +48609493378 i mam prosbe prosze o szybki do mnie kontakt bo bym chciał w Granordzie pracować

Marzena

Można prosic nr telefonu do pana ktory sprzedaje kostkę? Bo dzwonie do biura a tam nic nie wiedzą

Toboś

Porazka! Szefostwo ma wyebane na pracownikow, maja im tylko kabze nabijac, jak nie to solidny opr czesko ukrainsko ruskim lamancem:/ atmosfera lezy i kwiczy, (usunięte przez administratora) robi glowna "kierownica" krecaca na lewo he he...Nie polecam.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Granord? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Qwerty

Nie ma dobrych cech, atmosfera do (usunięte przez administratora) dużo ludzi się przewinelo przez tą firme

Dariusz

Jaki jest powód, że nikt nie pisze? Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnego ?

Nie polecam

Hanna

Sporo osób na wątku wypowiada się na temat firmy z perspektywy klienta. Jednak ostatnio brakuje aktualnych informacji o tym, jakim Granord jest pracodawcą. Co warto wiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia?

Hanna

@Zbigniew skąd taka ocena?

misiek

no ale to znaczy ile dokładnie? pierwszy raz słyszę, żeby trzeba było czekaż aż tak długo na towar, może to nieporozumienie jest?

Zbigniew

Jak dla mnie ocena firmy 2/10 trochę trzeba się na czekać aż towar przyjedzie

zawiedziony

Nieudolne próby zamieniania produktów konkurencji- niestety, kiedy nie ma się certyfikatów to trzeba udawać.

@zawiedziony

Dzień dobry. Chyba nie takie nieudolne :). Droga konkurencjo biorą nas na każdą budowę do której startujecie taką macie złą opinię i jakość materiałów. Nawet wasze podjazdy do projektantów, wykonawców i kierowników - rzucanie oszczerstw pod naszym adresem nie daje skutku - wręcz przeciwnie. Później w rozmowach podczas realizacji straconych przez Was zleceń wszyscy wyśmiewają Wasze metody działania – długo tak nie pociągniecie. Papier niby macie, a produkt jak z minionej epoki. Gwoli ścisłości jeżeli chodzi o nasze certyfikaty - wystarczy, że kierownicy budów, projektanci, inwestorzy i nadzór budowlany uważają że wszystkie nasze papiery są ok, a Wy dalej myślcie inaczej po swojemu.

V8

Każdy kto odchodzi zostawia taką niespodziankę. Jak widzę nie zdarza się to w GRANORD często, więc dużej rotacji nie ma. Może to było na razie takie ostrzeżenie dla pracodawcy od pracowników lub dla pracowników od pracodawcy kto wie?? może to dobra okazja by złożyć CV bo szykuje się wolne stanowisko??

Sebo

Firma profesjonalnie podeszła do mojego projektu,byłem osobiscie w firmie Granord poskanowali projekt i zmiany i w godzinke wiedziałem jaki jest koszt stropu.Cena dla mie jest mniejsza jak za zwykły strop Teriva gdzie pustaki sie nieraz rozpadaja w rekach.Kontakt bardzo dobry z projektantami jak i z Panią od oferty sprzedaży sami dzwonią jak maja jakies pytania nie sa nachalni jak inni zeby tylko sprzedac.Mam wszystkie rysunki projektu i montażu stropu ze wszystkimi przeliczeniami a jeszcze nie zamówiłem do konca stropu znaczy nie zapłaciłem,Ale nieraz trzeba sobie odrobine ufac a bedzie bardziej miło w naszym kraju.Wiec ja jestem zadowolony jako klient i może bede współpracował z Firmą Granord bo to swietny produkt.Pozdrawiam. A jak ktoś mało tam zarabia to niech sie przeniesie do Badera z Bolesławca wtedy bedzie mogł powiedziec ze ma zle!!! jak bedzie miał 43 stopnie na hali

Olo

Powiedzcie tylko czy aby na pewno jest tak źle skoro są firmy, które oferują zdecydowanie gorszy standard pracy, nie mówiąc o nadużyciach, których niektórzy się dopuszczają. Myślę, że warunki jakie oferują nie są złe. Chyba, że mają jakieś ciemne strony o których użytkownicy forum nie wiedzą, wówczas prosiłbym o poinformowanie użytkowników.

GRANORD (baba z kosmosu ;D)

Ilu ludzi, tyle opinii. Przyjmujemy zarówno pozytywne opinie, jak i negatywne. Najbardziej cenimy sobie współpracę osób uczciwych, które za dostarczony w całości towar, uiściły zapłatę. Niestety, zdarzają się wyjątki i, o dziwo, najgłośniej o nieuczciwości, rzekomo z naszej strony, krzyczą.

Zostaw merytoryczną opinię o Granord - Jawor

• Jak się pracuje w Granord?

Zobacz opinie na temat firmy Granord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granord?

Granord
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kuziennicza 4
    59-400 Jawor