AG metal

Wrocław

Opinie o AG metal

Marta

Właśnie się zorientowałam, że firma posiada swoje konto na you-tubie, gdzie w historii publikowała firmy na temat pracy spawacza poza granicami Polski. W takim razie faktycznie jest duża szansa, że AG metal publikowało takie ogłoszenia. Czy ktoś brał udział w zagranicznych projektach firmy?

Marta

Nigdzie nie widać tego typu ogłoszeń o pracę @bob budowniczy. Czy to jest jeszcze aktualne? Wcześniej nikt na forum nie pisał o pracy za granicą tylko o pracy stacjonarnej. Czy te informacje mają jakieś potwierdzenie?

Bob budowniczy

Szukają na projekt Yamal do zeebrugge belgia praca po 12h w dziwnych systemach np 6dni pracy 3 dni przerwy ale w rozmowie nikt ci otym nie powie tylko obiecują godzin full. PRACA wygląda tak woda na pokładzie deszcz na głowę pada a ty człowieku zlobisz ,spawasz na kolanach na pokładzie statku nawet pożądanego ubrania niedostaniesz zresztą rotacja na tym projekcie masakryczna werbuje tam też Nowprojekt

hh

wydaje mi się @miziok ze tego typu wymagania na stanowisko spawacza to jest norma. teraz niestety nie szukają, ostatniej rekrutacji dokonywali dawno bo w 2014 roku. To oznacza, ze jest tam, stabilnie.

jędrek

potrzebuję aktualnego nr telefonu

Wieluń

Uwaga na jedem jedyny kontrakt w niem.bo innych nie ma i już nie będzie prze tą firmę chyba zmienią znów nazwę na WYJEB saltzkkoten przejęty przez pe....li z wielunia (w II wojnie poleciały tam pierwsze bomby wiadomo dlaczego )Artur P.rządzi i nie dopuści kogoś lepszego do roboty jak mu sie nie spodobasz to cie nie ma za 1 euro da ci ru..ac własne dzi..ko ,na takich ludzi nie ma najgorszego słowa w pol. jez .Koodynator piotr nie interesuje go nic oprócz najebania godz. spawasz we własnych ciuchach,lato upał nie ma wody chyba z kibla własciciel niemiec się krzywo patrzy jak odejdziesz z stanowiska masz 2 pausy po 15 minut na 12godz ito jak ci szanowny wieluńczyk pozwoli s..r.....n.

Porażka

umowy na najniższej krajowej zero zapłaty za urlopy firma dla desperatów i alkocholików

Porazka

Porazka firma i konfidenci z bydgosczy

mały
@Porazka 05.12.2014 20:18
Porazka firma i konfidenci z bydgosczy

przecież to przekręt (usunięte przez administratora)ma ze 30 firm i tyle samo prezesów "słupów" i wszystkie te firmy to porażka, te umowy co dają - możecie sobie nimi d... podetrzeć

panna iskra

akurat ja bym chciała spróbować swoich sił jako spawacz.na jakich warunkach mogliby mnie zatrudnić i czy mam szansę na umowę o pracę? tylko taką zaakceptuję także mierzę wysoką poprzeczkę.finanse i grafik można z nimi w jakikolwiek sposób negocjować? co do grafiku to też mam swoje wymagania bo mam sporo hobby różnych

hm

a gdzie są miłe ślicznotki z biura ?

MONIA

WITAM, MAM PYTANIE CO DO ZAROBKÓW BIURA, PYTAM BO WYSŁAŁAM CV DO KADR I NIE WIEM JAKĄ KWOTE KRZYKNĄC NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ

lukas

witam jak byście szukali spawacza na kontrakt to dzwonić (usunięte przez administratora)

z

Porażka i pomyłka pracowałem i szczerze odradzam!!!

kkk

jak sie pracuje w ag m w belgi ? może ktoś coś napisać?

odeon

robił ktos w Mordajku?

Zetor

Dokladnej nazwy juz nie pamietam, bo sam papier mi gdzies zaginol przy przeprowadzce do norwegii (teraz tu robie). Cos to bylo zwiazane z jakas energia odnawialna czy sloneczna.Jakas taka pierdola. Nie znam czlowieka ktory by bezposrednio pracowal u nich. A kilku dobrych gosci poznalem w antwerpii.System socjalny to tylko tyle ile wynika z umowy na najnizsza krajowa.

Zetor

Umowa z tego co pamietam, byla na rok czasu. Ale co z tego jak i tak podpisywana na jakas inna firme. Tam sie nikt takimi pierdolami jak okres wypowiedzenia nie przejmuje.

Zetor

Czesc, koszty mieszkania to nie. Tego nie placilismy. Dojechalismy samochodem z jednym gosciem z ktorym pracowalem. Na wlasny koszt oczywiscie. Roboty mialo byc na dlugi okres a po 2 tygodniach do domu jechalismy wkurzeni.

JAREK

kolego czesc widze ze pracowales w AG METAL w jakim miescie pracowales z tej firmy oraz jak masz na imie bo ja tez pracowalem tam ( usunięte przez administratora )

Dobry kolega

Panowie możemy zrobić tak jak powiedział Janusz . Każdy z was napewno pracuje na zachodzie i ciężko się zorganizować ale są takie dni że wszyscy są w kraju, są to różne święta . Biuro może być zamknięte ale do Trzebnicy chyba wszyscy mamy blisko. Czekam na więcej maili.

zdziwko pomylka

chybas gosciu cos pomylil fora, robie tu 4 lata i mam wszystko ok, nawet chate co wczesniej kulalo. nie wiem o kim tam mowisz ale wiem ze paru pijakow i nierobow wylecialo, moze ty jestes z tej grupy. Ja mam staly kontrakt i od lat ten sam.

hrubieszow

mi tam pasowalo. kasa na czas i to duza, u nas to kosmos. pozdr wszytskich

Elektryk

Jeszcze bez opini ? Robótka fajna spanie zajefajne (w Ferrarze) W dni wolne nad morze. Kto przyzwyczajony do roboty to LAJCIK pozdrawiam nara.

bydgoszcz

co wy tam wiecie robie tu 4 lata i mam dyche na reke a miewalem 12 . zawsze na czas i bez kosztów ukrytych> trzeba bylo sie uczyc na spawacza a nie zbierac słome )))

Elektryk

Jestem obecnym pracownikiem i nie narzekam Michał jak nie znasz zasady ,że z delegacji nic nie wypływa to nie nadajesz sie do takich robót.

Łysy

Pracowałem w tej firmie i jest ona wypłacalna ( usunięte przez administratora )

anonim - 2009-04-09 08:43:19 Dodaj opinie o AG.METAL-BELGIA HOLANDIA - WROCLAW. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. firma solidna to co oferuje to sie z tego wywiazuje jednym slowem jest ok pracuje juz trzy lata i ngdy ni mialem powodu do nazekan roman

Zostaw opinię o AG metal - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AG metal