Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

patrycja mirosławska

nie bardzo rozumiem po co takie nerwy? też kiedyś pracowałąm w miejscu, gdzie mnie tak traktowali, ale odeszłam. wolę zarabiać w sposób przyjemny. nawet ostatnio czytalam artykuł na ten temat: http://gamblingxpert.com/fruit-gra.html nie wyobrazam sobie, bym mogla pracowac tak jak wy, nienawodzac jakiejs pracy..

maly

Witam jakie sa u was zarobki np operator maszyny itp w materne pl daja 2500 na wejsciu w kampolu dostane podobne pieniadze?

aha

Ja i tak uciekam do Dawtony jak tylko zaczną przyjmować ludzi mam nadzieje że nie długo czekam z niecierpliwością na to aż przyjmą te 200 osób w ciągu 2 lat to cała masa więc nie będę mieć problemów

jaaaaa

poniekturzy pisze sie tak po nie którzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mloda

ale zenada czytac to czy w tej firmie sami forumowicze to glaby i nieroby wstyd czytac niby dorosli a zachowuja sie jak dzieci w przedszkolu wezcie sie w koncu za robote prawdziwa bo zapisanie nikt nie placi jestem osoba tam przyjezdzajaca i widze jak poniektutrzy pracuja wedle zyczenia powiem odpowiednimm osoba ze pracownicy potrzebuja zebrania tylko pytanie czy ktos bedzie mial tyle odwagi co na forum sie wypowiedziec

dawtona

MAJĄ PRZYJĄĆ 200 OSÓB W CIĄGU 2 LAT . DO LUDZI MAJĄ SZACUNEK I UMIEJĄ SIĘ ODEZWAĆ. ATMOSFERA JEST CAŁKIEM INNA NIŻ W KAMPOLU . PREZES, DYREKTOR CZY KIEROWNICZKA NIE WYWYŻSZAJĄ SIĘ.

aha

dawtona - 2012-10-15 07:44:40 PRAWDA DAWTONA PRZYJMIE 200 OSÓB. JEST CAŁKIEM INACZEJ DYREKTOR CZY PREZES DAWTONY SĄ W PORZĄDKU. MAJĄ SZACUNEK DO PRACOWNIKA I Z KAŻDYM PROBLEMEM MOŻNA PÓJŚĆ I CIĘ WYSŁUCHAJĄ I PORADZĄ. ATMOSFERA W PRACY JEST SPOKO. PO PROSTU JEST SUPER W FIRMIE ,,DAWTONA\'\'Dzięki za rozwianie moich wątpliwości wiesz ja tylko słyszałem że w dawtonie pracuje się zupełnie inaczej że nie szmacą ludzi i mam nadzieję że to prawda a nie bujdy a kiedy mają przyjmować na stałe?

obeznana

a na jakiej jest zmianie tzn u kogo z majstrow???

Zbenek

Pracuje w firmie od nie dawna i w zasadzie przykro mi czytać same złe rzeczy. Jedno co mnie pociesza to widok takiej fajnej blondyneczki wyczaiłem że przyjeżdżają we trzy ona często czarnym autem zna ta pannę ktoś bo wiem że nie ma obrączki. Pozdrawiam

dawtona

aha

A czy to prawda że w przyszłym roku mają do dawtony w Milejowie przyjąć 200 osób na stałe byłoby fajnie ponoć jest tam zupełnie inaczej nie ma szmacenia ludzi i dyrektorstwo jest ludzkie że inaczej się pracuje.

HaTeMe

Tutaj są równi i równiejsi np aktualnie sami wiecie że są tylko 2 działające zszywarki w firmie w tym jedna która się cały czas psuje czyli jest jedna zszywarka do użycia ale nie ma co się dziwić że się psują jak się nimi rzuca z całej siły o posadzkę to się wtedy tam wygnie tu wygnie i po zszywarce nie raz widziałam osobę która wali tymi maszynami o ziemie jakby były jego nie będę pisać o kogo chodzi bo i poco ale że kamery tego nie widzą albo nie chcą widzieć to tyle a o kogo chodzi to się domyślcie i to tyle.

ciekawa prawdy

skoro pojawiają się takie komentarze to prezes firmy powinien się temu przyjrzeć dokładniej,bo jak to mówia w każdej plotce jest trochę prawdy.To,że ludzie takie rzeczy piszą to może chcą zwrócić uwagę dyrekcji na to wszystko zło co się dzieje w firmie i boją się o utratę pracy a leży im na sercu dobro firmy.Panie prezesie to są pana pieniądze, może czas coś zmienić i wybrać najlepszych ludzi.Ja tych ludzi nie znam ale czytam opinie na forum i skoro o pewnych ludziach pisze się ciągle negatywnie to może coś w tym jest.A te komentarze pojawiają się jak widzę od dwóch lat.Życzę powodzenia w rozwiązaniu probemu.

HaTeMe

sorry ale jeśli ci nie pasuje to nie musisz tam pracować i tyle.

prawnik

Te opinie nie tylko nadają się do telewizji, która już się tym tematem interesuje.W tej firmie jest tak wiele uchybień,,że niedługo będziemy świadkami jak nieuczciwi zarządcy tej firmy za swoje uchybienia odpowiedzą..Mamy świadków,jeśli chcesz do nich dołączyć zgłoś się do PiP. [usunięte przez administratora]

kkk

Zgadzam się z tobą przecież to co ona wyprawia to tragedia,przecież ile produkcja robi mniej towaru przez nią a dyrektor zamiast denerwować się na kaskę to dostaje się majstrom i pracownikom a ona jest jakaś nietykalna,rozumiem że jak jest kiepski towar to trzeba dobrze przebrać ale jak idzie towar który jest ładny to trzeba pchać ile wlezie,ile razy wstrzymywała produkcje a był ładny towar dzisiaj to przeszła sama siebie samochód stoi i czeka a ona podobno nie chcę podbić pieczątki pod tym towarem to była papryka o ile wiem to Teresie dzisiaj dostało się za nic za błędy kaski, na pasie przy ścianie ponoć zatrzymała całą paletę i musieli przerobić cała od nowa hehe masakra.

sig

kto - 2012-04-29 10:36:35 zgadzam się jeden glupek opisuje a dyrekcja wyżywa się na ludziach i zwalnia z byle powodu ale z tym co oczernia ludzi ,dyrekcję i pozostałych nie potrafi sobie poradzić od dawna jest ktoś w zakładzie co podpiernicza ludzi tacy nie powinni pracować w zespole kiedyś to wszyscy byli za jednym a twraz pracuje zbieranina co nie wiedzą co to jest praca w grupie i na czym polega ale co to się dziwić najechało się ze wsi to nic nie kumająCzęsciowo zgadzam się z \'kto\'.Jednak sentencja co do tych co najechali się ze wsi...tylko idiota mógł coś takiego napisać.Człowieku,praca w zespole jest bardziej zakorzeniona na wsi niż w mieście,np. wspólne prace polowe mieszkańców wsi (żniwa).Każdy każdemu pomaga bezinteresownie a w mieście...Nic nie kumają...dobre tylko przeważnie to ci z miasta nic nie kumają.Nie wiedzą nawet w którą stronę śrubkę się zakręca np.synuś żabusi.Na wsi człowiek wszystkiego się nauczy bo ma doczynienia z różnymi maszynami...

HaTeMe

Oj ludzie no ja nie wiem czy pijany pracownik to byle jaki powód do zwolnienia to po pierwsze kolejna rzecz to wasze narzekanie na brygadzistów oraz majstrów jak czytam to widzę bardzo mało pozytywnych opinii o nich i zadaje pytanie Dlaczego? I odpowiadam ponieważ ludzka zawiść nie ma granic wy byście wydzieli jako majstra/brygadzistę tylko jedna osobę ''siebie'' a nikt inny się nie nadaje czyż nie tak. Trzeba widzieć coś więcej niż czubek własnego nosa jest praca to się cieszcie a nie robicie wyrzuty ludzie trochę więcej dystansu do życia nie bierzcie wszystkiego tak do siebie bo wpadniecie w depresje.

kto

yhym

Najpierw to trzeba odrozniac brygadzistki od mistrzow. Juz tyle pracuje i jeszcze nie widzialam ani mistrza ani zadnej brygadzistki pijanych. Jak upierasz sie tak zeby pisac prawde to sie najpierw troche zastanow co piszesz. A jezeli chodzi o podnosnikowych to raz raz im sie przytrafilo a Ty piszesz jakby ciagle jezdzili pijani po komorach i pakowni.

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT