KAMPOL-FRUIT

Opinie o KAMPOL-FRUIT

miły

ludzie ludzie!!!!!!!!!!!!!!troche rozsadku zdrowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jesteście śmieszni!!!

petr

alk - 2012-01-04 20:58:02 Trzeba pisać na forum o wszystkim. Niech się wszyscy dowiedzą jak w KAMPOLU są ludzie traktowani. Jak koleżaneczki brygadzistów też się opieprzają. Niech dyrektor naczelny poczyta co się obok niego dzieje. Bo jest ślepy, głuch i naiwny. Jak nie słucha osobiście co się do niego mówi to niech czyta prawdę. Pracuję tu już 30 lat nigdy w firmach tak się nie działo. Ludzie byli inni. A teraz koleżanka koleżankę potrafi zgnoić. Ludzie boją się co kolwiek powiedzieć . Dyrektor nie słucha tłumaczeń. Odrazu WON . J tak traci się tu pracę. a ty jutro pójdziesz do szefa [usunięte przez moderatora] mu lizac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo już tak było!!!wszyscy sie opieprzamy nie sadzisz????????????????????30 lat pracujesz?i jestes zwykłym robolem?musisz być tępy!!!!!!

alk

obserwator

ludzie!!ludzie!!!!co wy tu wypisujecie to w głowie sie nie mieści!!!!ja pracoawłem tam 20 lat temu i było podobnie,ale sie zbierała cała zmiana i szło sie na skarge do szefa!!!i był spokój!dajecie sie pomiatac!!!nic wam nie da taka gadka na forum,idzcie do szefa!!!jak nie pomoże strajk włoski pracowac po woli!!!!piszcie co robicie na bierząco jestem ciekaw co sie tam dzieje!!pozdrawiam kochany milejów

uklady

Zeby awanować trzeba rzeczywiscie niezle dupe lizac. Czesto rzygac mi sie chce na te [usunięte przez moderatora] sie Paniusie na rampie \"klejące pudełka\", kolezaneczki brygadzistki oczywiscie nie moga sie przemeczac. Poza tym, wszechobecna hipokryzja, ciezko jest pracowac w takim gronie. Ekipa majstrów bez pojecia, poza Panem G. ktory daje jakos rade, choc gdyby wiedzial jak te dwulicowe kurwy sie o nim wypowiadaja to skonczylby w Lysolajach. Pensje niskie, brak wolnych weekendow, brak jakichkolwiek dodatków, no i ta chora atmosfera. Kampolu nikomu nie polecam

PAMIĘTAJ ŻE NAWET TEN NAJGORSZY TO TEŻ CZŁOWIEK

GOL

TRZEBA IM TE PIÓRKA OBCIĄĆ ,BO INACZEJ BĘDĄ LATAĆ JAK PO WYPICIU RED BULLA.

uit

Żeby dzielić się opłatkiem najpierw trzeba być ,,CZŁOWIEKIEM'' A co niektórzy dawno stracili CZŁOWIECZEŃSTWO. AŻ PRZYKRO SIĘ ROBI.

xxxx

to fakt że niektórzy majstrowie(nowi) poobrastali w piórka z tym się akurat zgadzam

xxxx

więc z tym problemem idżcie do naczelnego i porozmawiajcie szczerze napewno coś na to poradzi i nie zostawi tego tak musicie mu lepiej zaufać

XXXX

A O WIGILI TO WSTYD WOGÓLE COKOLWIEK MÓWIĆ IMPREZA BYŁA PO TO BY USIĄŚĆ PRZY STOLE WSPÓLNIE PODZIELIĆ SIĘ OPŁATKIEM I POŚPIEWAĆ KOLĘDY A WY PRZYSZLIŚCIE TYLKO PO TO BY DOSTAĆ KOPERTĘ WSTYD POPROSTU WSTYD!!!!!!!!

gol

To wy powinniście uważać na kamery. Bo to wy łamiecie wszelkie zasady. A nie ludzie którzy tu pracują. Pytasz kim byliśmy i kim jesteśmy? Byliśmy i jesteśmy po prostu ,, LUDZCY '' A wy byliście i jesteście ,, PODLI I NIEETYCZNI'' CHODZI TU TYLKO I WYŁĄCZNIE O ,,SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA'' A wam tego zabrakło.

nik

brygadzista - 2012-01-03 16:41:24 widzę że macie dużo do powiedzenia i rzeczywiście jesteście tchórzami skoro macie coś do nas a boicie się powiedzieć w prost...a wy kim jesteście?kim byliscie do tej pory??;uwazajcie bo w szatni są kamery

jo

Nie boimy się,tylko nie ma z kim rozmawiać. Jak będziemy rozmawiać to tylko i wyłącznie z DYREKTOREM NACZELNYM. Na wszystko przyjdzie czas. Powoli nie ma co się śpieszyć.

xxxx

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE BO ŻADEN NORMALNY,MĄDRY CZŁOWIEK NIE OCZERNIA TAK SWOJEJ FIRMY W KTÓREJ PRACUJE ZACHOWAJCIE TO DLA SIEBIE A JAK COŚ MACIE DO INNYCH TO POWIEDZCIE WPROST W OCZY BO PISAĆ MOŻNA WIELE!!!!!!!!!!!!!!!

brygadzista

total

To nic nie da jak babki pójdą do pracy. Strajk powinien obowiązywać wszystkich. Bo nic to nie da.

total

Trzeba by było z babkami z pierwszej zmiany rozmawiać,ale one szczekają dużo w szatni. A co do czego przyjdzie to wątpię czy pójdą na to.

nik

skrzyknij wszystkich na jutro i ustalimy o 15 w parku.co ty na to???

total

Ja popieram,ale wszyscy muszą na to pójść. Wątpię czy ludzie też pójdą na to ,,BO TO SĄ TCHÓRZE''

nik

róbmy strajk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. inna propozycja! nie idzmy do pracy na 1 zmiane i kazdy niech powie szefowi ze brygadzista wiedział o tym ze nie przyjdziemy do pracy co wy na to????????????????????????????????/

żbik

FIRMA NIE JEST AŻ TAK HOJNA ŻEBY ZROBIĆ WIGILIĘ ZA SWOJE PIENIĄDZE. PIENIĄDZE SĄ POTRĄCANE LUDZIOM Z WYPŁATY I NIE WAŻNE ŻE KTOŚ NIE IDZIE NA WIGILIĘ TEŻ MA POTRĄCONE. UPIJAJĄ LUDZI BO OD PIJANEGO MOŻNA WIĘCEJ SIĘ DOWIEDZIEĆ. TO MA JAKIŚ CEL DLA NICH. LUDZIE SĄ JESZCZE NAIWNI. KIEDYŚ SIĘ OBUDZĄ I ZOBACZĄ JAKA JEST PRAWDA.

ula

JAKA HOJNOŚĆ ZROBIŁ WIGILIĘ. OJEJ!

lop

popieram zróbmy strajk

leon

taaak impreza wigilijna była suuuper bo wracaliście na czterech łapach!!!wstyd!!!

lol

Co za firma a jaka imprezę wigilijną zrobili brawo!!!!!!

miły

ludzie ogłosmy strajk!!!za blokujmy brame!!!!nie dajmy sie!!!!!dosyc tego popieracie mnie???

XxxAngelXxx

Pracuje 3 lata bo gdzie KAMPOL znajdzie taka naiwną i bez wyksztalcenia.

wers

prawda jest taka!zakład jest super dla tych co chca pracowac!!a to niestety nie jest liczna grupa osób!ja pracuje już 3 lata i nie nażekam.

łyk

zgadzam sie z werą!!!cieszcie sie ze macie prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zle was traktują?idzcie do parku na wino,bo tam co nie którym jest naj lepiej!!!!!!!!!!!!wesołych swiąt!!!

Zostaw opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMPOL-FRUIT