Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

ha ha ha

Piszecie o rządzących a lepiej zastanówcie się nad sobą bo w kampolu jest tylu podpierdzielaczy że aż głowa mała i pisze tu o zwykłych pracownikach jest też oczywiście kilku wybitnych donosicieli sami pewnie wiecie kto ale jeżeli nie mogę podać inicjały może tego nie skazują.

kris73

Jestem nowy w Milejowie , mieszkam od 3 lat , moze ktoś pomoże mi wkręćić sie do robótki , mam uprawnienia na wózki i prawie 40 na karku - mam dośc dojazdów do Lublina 608 481 212

www

a 600zł. za przyjęcie do pracy to nic

ooo

Premie uznaniowe hehe jakiekolwiek premie o podwyżkach już nie wspomnę to nie realne (usunięte przez administratora)

???

jak można pisać takie kłamstwa ?!!! Osoba która to pisała oszukuje samą siebie

Szukam

Łatwo się dostać do tej masarni

woz

chyba nie o tej firmie mowisz bo tu w milejowie jest wielki balagan

Martyna

Praca w firmie Kampol -Fruit przebiega w bardzo miłej i przyjazdnej atmosferze, natomiast doświadczony personel dba o jakość pracy każdego pracownika. Zwykle weekendy są wolne, istnieje czasami możliwość pracy w sobotę lub niedziele i wówczas wszyscy przychodzą do pracy gdyż są dobrze opłacani - zwykle podwójnie, firma motywuje pracowników atrakcyjnym systemem premiowania, istnieją premie uznaniowe oraz od wielkości produkcji.Bardzo dobre wynagrodzenie rekompensuje pracę w niskiej temperaturze dlatego pracownicy są zadowoleni co wpływa na jakość produkcji. Pobory wypłacane są zawsze w terminie lub zwykle przed terminem, nigdy nikomu nic nie brakuje ze względy na rozbudowany dział kadr i płac. Kierownik chłodni to osoba rzetelna, słowna i uczciwa odpowiednia na tym stanowisku, nikt z pracowników nie może powiedzieć na nią złego słowa. Bądźmy zatem ambasadorami marki Kampol -Fruit.

ha ha ha
@Martyna

Ha ha dobre to ci się udało a te premie uznaniowe normalnie rozwalił mnie ten cały wpis.

gosc 4
@Martyna

PORAZKA NACZELNY ITP KADRA,ZADNEGO DNIA WOLNEGO CO ZA BRADNIE KTOS NAPISAŁ NIE MOZNA DBAC O FIRME A LUDZI MIEĆ ZA ŚMIECI

ricy
@Martyna

chyba sie nacpalas i sama nie wiesz co mowisz

ptaszek

a mi się dobrze tam pracuje

krzycho

[usunięte przez moderatora] robi najwiecej balaganu, chce na sile wszystkimi rzadzic i wygryzc dyrektora [usunięte przez moderatora] .

?

my pracujemy nawet w święta!

big

pracujecie w soboty i niedziele????

?

wózkowi są w porządku, szczególnie jeden taki mlody

...

nie żądzą lecz wykonują swoją pracę i to mi się w nich podoba, nie dadzą sobie wejść na głowę jak niektóre.

...

obcy - 2013-09-07 17:28:23 jeżeli chodzi o mechaników to wcale się nie dziwię że ich się czepia bo sa tak wyszkoleni zwłaszcza jeden że po fazę to z wiaderkiem chodziliniowe też są w porządku i nie przesadzajcie z tym pisaniem

obcy

jaja

a co do kierowniczki [usunięte przez moderatora] to ta kobieta ma całkiem [usunięte przez moderatora] nawet juz mechników zaczyna ustawiać!!!! i każdy wózkowy ma juz ja dosyć tylko potrafi każdego obrażać i od (usunięte przez administratora) wyzywać i wstrzymywać wózkowym nadgodziny !! wesmy sie i pojdzmy wszyscy do naczelnego niech zrobi z nia porządek

Jula
@jaja

ha ha ciesz się że mnie tam nie ma...

kama
@Jula

dawaj te inicjały

...

Oni wszyscy są dobrzy jedynie [usunięte przez moderatora] są w porządku. Te liniowe/taśmowe też są udane, 2 gówniary [usunięte przez moderatora] Ryczą drą się i wyzywają przy pasie czy stole 20-30 lat starsze od siebie panie obie są udane trochę szacunku małolatki. Donosicielki dyrektorskie oczywiście też są a jak [usunięte przez moderatora]. Ale są też liniowe ok tak jak [usunięte przez moderatora] są w porządku. Tak też widać że są i ok majstrzy i liniowe.

?

no właśnie -jestem za prawdą- naprawdę wreszcie ludzie zaczynają się skupiać na pracy i zrobiło się czysto na chłodni a ci co nie lubią dyscypliny w pracy to niech zrezygnują bo kierowniczka na pewno nie odpuści ona już taka jest. a tak w ogóle to po co to pisać powiedz jej w oczy co o niej myślisz ona nie lubi obgadywania za plecami

No niestety pani [usunięte przez moderatora] (specjalnie z małej litery) Nie ma honoru ani godności jak pisali moi poprzednicy to prawda. Ktoś wcześniej napisał że tęskni za [usunięte przez moderatora] no ja co prawda nie tęsknie na nią za bardzo ale z dwojga złego wolałam już Panią [usunięte przez moderatora] Kiedyś ktoś tam coś tam jej podpalił nie bardzo wiem co,nie wiem czy to prawda jest w ogóle nie wnikam ale jeżeli tak to musiała kogoś nieźle wnerwić.

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT