Opinie o Magna era w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magna era. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna era o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna era w Ostrów Wielkopolski

Jaka umowa obowiązuje w Magna era podczas okresu próbnego?

Pracownica

Umowa zlecenie. Nie polecam tam pracy Kierowniczka bardzo fajna babka, wszystko wytłumaczy na spokojnie. Jednak inne pracownice to totalna masakra, w szczególności jedna która ma dość niski staż a uważa się za Panią prezes

elżbieta

Magna Era to (usunięte przez administratora) którzy nie pomogą poszkodowanym ,a wręcz przeciwnie obiecują pomoc (usunięte przez administratora) ludzie nie wierzcie im z moich powierzonych trzech spraw nie załatwili żadnej

Robert

To forum pracownicze ,więc wszelki uwagi najlepiej jest skierować bezpośrednio do firmy!

Ranger Procesowy

Witam. Proszę uważać na tą firmę !!! Firma nastawiona na zysk od ofiar, które nie mogą wyegzekwować zapłaty za faktury od nieuczciwych kontrahentów. Ich rola to tylko przesyłanie pism z krótkimi terminami płatności, z reguły 1 dzień na odpowiedzi oraz na wpłatę kasy oraz powierzający, czyli wierzyciel jest obciążany prawie od razu wszystkimi kosztami, marżami, prowizjami, jak i merytorycznym prowadzeniem procesu indywidualnie na podstawie pism prowadzących sprawę sądową. Wygląda to tak jakby sam wierzyciel prowadził sobie proces. Pobierają pieniadze wszystkie z prowizji oraz odsetki i ich koszty w całości, a wyliczają ogromne kwoty należne i nie ponoszą odpowiedzalności za wadliwe prowadzenie procesów w sądzie, które są przeważnie prowadzone z każdą rozprawą przez innego prawnika, lub ważne okoliczności nie są forsowane prawnie w celu wygrania, co przekłada się na brak wiedzy procesowej do skutecznego prowadzenia procesów, a później wyroków. Ma to takie odzwierciedlenie, ponieważ umowa podpisana z nimi nie daje żadnych praw Powierzającemu-Wierzycielowi, tylko szeroką możliwośc wyciągania pieniędzy od strony umowy dla Przejmującego windykatora. Chodzi o to, że z umowy wynika, iż windykacja nic nie musi robić, tylko pozory merytoryczne, a i tak pieniądze z umowy należą się im wraz z wszystkimi kosztami i odsetkami. Apeluję do potencjalnych ofiar tej firmy, czytajcie ze zrozumieniem umowy i uważajcie aby Wam nie podmieniono treści przy podpisaniu ostatecznym !!!!, ponieważ to co mówi o korzyściach ich przedstawiciel nie ma odniesienia w rzeczywistości, a najlepiej nie korzystajcie z usług takich firm, które łupią dalej ofiarę do końca. Ponadto indywidualny adwokat od spraw gospodarczych poprowadzi proces skuteczniej i za dużo mniejsze pieniądze, bo przy przegranej pobiera część wynagrodzenia nie całość, jak ta firma - dla mnie pseudo windykacyjna. Uważajcie na takie sztuczki. Pozdrawiam. Ranger procesowy

Pracownik Biurowy

Pracodawca nienormalny, na początek sekretatka daje do wypełnienia test na inteligencję od którego wyniku zależy czy szefowa łaskawie będzie raczyła się z tobą spotkać i omuwić twoją kandydaturę. Żenada, a wszystko to na pensję minimum i umowę zlecenie:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Matylda

Jaka jest stawka???

Alicja

@cała prawda Rozumiem, że skoro wypowiadasz się na forum GoWork.pl jesteś pracownikiem Magna era? Może napiszesz nam coś na temat warunków zatrudnieniaw tej firmie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć u tego pracodawcy?

Oszusci nacigacze zadnej kasy nie potrafia odzyskac dramat tyko od klijenta wyciagaja pieniadze skorwysyny

kula

firma (usunięte przez administratora)że z nie ponosi się żadnych kosztów jak sprawa trafia do sądu to jest prowadzona nieudolnie i za wszystko trzeba zapłacić nie polecam.

Cezary

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

@Cezary

Ciekawe gdzie

Roy
@Cezary

niestety nic nie zalatwili w mojej sprawie

Oszukana

(usunięte przez administratora) wzięli moja sprawę i wogole nie wygrali i cały czas ciągną ode mnie pieniądze.

Roy
@Oszukana

mam dokladnie to samo. to sa (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Najpierw obiecuja, potemsami z Ciebie kase zdzieraja.

Daniel

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Alicja

Większość zamieszczanych tutaj opinii jest pisana z perspektywy klienta, forum GoWork jest stworzone z myślą o pracownikach firmy Magna era. Zachęcam zatem osoby, które pracowały lub pracują dla tego pracodawcy do rozmowy i pozostawienia swojego komentarza opisującego warunki pracy. To pomoże innym użytkownikom tego forum.

Wiki

Może firma nie jest idealna ale czy takie są?

ZIBI
@Wiki

Do idealnej mają 100%

Molo

Uwaga ta firma to naciagacze nic nie robia a pozniej nawet kiedy nic nie odzyskaja zadaja wynagodzenia

Norbert

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ WINDYKACJI !!! Windykacja pod względem prawnym nic nie może . Ona może jedynie grzecznie prosić dłużnika o uregulowanie długu nic więcej bez prawomocnego wyroku sądu. To jest niepotrzebny POŚREDNIK prawie w niczym nie pomagający. Cała windykacja powinna być zlikwidowana !!!. Doskonały przykład podaję w linku jak firma windykacyjna może zniszczyć poszkodowanego zamiast dłużnika !!! http://www.polsatnews.pl/wideo-program/interwencja-przedsiebiorcy-w-tarapatach-pograzyla-ich-umowa-na-odzyskanie-dlugu_6544554/ Cała sprawa była nawet w interwencji !!! Firmy windykacyjne żerują przeważnie na głupocie i niewiedzy ludzi nieznających się na prawie. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !!!

Alicja

@Mariusz, z Twojej wypowiedzi wynika, że korzystałeś z usług firmy, a znasz może kogoś, kto tam pracuje i mógłby wypowiedzieć się na forum, jakim pracodawcą jest Magna era? Zależy nam na tym, by potencjalni kandydaci znaleźli godną polecenia firmę.

Mariusz

Powinni zmienić hasło na "dbamy o pieniądze dłużników" Totalna porażka.przedstawiciel kłamie że nie ma żadnych kosztów.wyciągną z Ciebie kasę,nie odzyskasz złotówki ,a na koniec zażądają odszkodowania za rzekome wprowadzenie w błąd,choć przedstawiciel zapewniał że sprawa jest wygrana.Uwaga ostrzegam z daleka od tej "firmy".

Alicja

Sporo tu opinii niezadowolonych klientów, a jak wygląda sytuacja od wewnątrz? Zapraszam do wypowiadania się osoby, które pracowały albo pracują w firmie. Czy poza wspominaną wcześniej umową o pracę można liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak prywatna opieka medyczna?

Zero skuteczności. Nie dajcie się wrobić!!! Przyszedł facet obiecał zero kosztów itd. Koszty są cały czas (oczywiście nazywają to zwrot kosztów dla komornika). UWAGA nie dajcie się nabrać. Nie pomogą w odzyskaniu należności!!!

Robert

Bradzo ale to bardzo słaba nieprofesjonalna firma gdzie nawet najprosztszą sprawę popartą dowodami potrafią przegrać. Tragedia !!! Zero doradztwa jakiś wskazówek dla osoby która pierwszy raz jest w sądzie, na co ma zwracać uwagę brak zaangażowania w sprawę, wymienianie się prawnikami podczas trwania rozprawy bardzo słabe zapoznanie się z nią , zero po prostu zero. Stanowczo odradzam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Magna era - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Magna era?

Zobacz opinie na temat firmy Magna era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna era?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna era?

Kandydaci do pracy w Magna era napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna era
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • żółkiewskiego 3
    63-400 Ostrów Wielkopolski