Magna era

Ostrów Wielkopolski

Magna era

Opinie o Magna era

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

Większość zamieszczanych tutaj opinii jest pisana z perspektywy klienta, forum GoWork jest stworzone z myślą o pracownikach firmy Magna era. Zachęcam zatem osoby, które pracowały lub pracują dla tego pracodawcy do rozmowy i pozostawienia swojego komentarza opisującego warunki pracy. To pomoże innym użytkownikom tego forum.

Wiki

Może firma nie jest idealna ale czy takie są?

ZIBI
@Wiki 22.05.2018 21:41

Do idealnej mają 100%

Cezary

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

anonymous
@Cezary 08.07.2018 18:08

Ciekawe gdzie

Molo

Uwaga ta firma to naciagacze nic nie robia a pozniej nawet kiedy nic nie odzyskaja zadaja wynagodzenia

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Magna era jako pracodawcy.

Norbert

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ WINDYKACJI !!! Windykacja pod względem prawnym nic nie może . Ona może jedynie grzecznie prosić dłużnika o uregulowanie długu nic więcej bez prawomocnego wyroku sądu. To jest niepotrzebny POŚREDNIK prawie w niczym nie pomagający. Cała windykacja powinna być zlikwidowana !!!. Doskonały przykład podaję w linku jak firma windykacyjna może zniszczyć poszkodowanego zamiast dłużnika !!! http://www.polsatnews.pl/wideo-program/interwencja-przedsiebiorcy-w-tarapatach-pograzyla-ich-umowa-na-odzyskanie-dlugu_6544554/ Cała sprawa była nawet w interwencji !!! Firmy windykacyjne żerują przeważnie na głupocie i niewiedzy ludzi nieznających się na prawie. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !!!

Alicja

@Mariusz, z Twojej wypowiedzi wynika, że korzystałeś z usług firmy, a znasz może kogoś, kto tam pracuje i mógłby wypowiedzieć się na forum, jakim pracodawcą jest Magna era? Zależy nam na tym, by potencjalni kandydaci znaleźli godną polecenia firmę.

Mariusz

Powinni zmienić hasło na "dbamy o pieniądze dłużników" Totalna porażka.przedstawiciel kłamie że nie ma żadnych kosztów.wyciągną z Ciebie kasę,nie odzyskasz złotówki ,a na koniec zażądają odszkodowania za rzekome wprowadzenie w błąd,choć przedstawiciel zapewniał że sprawa jest wygrana.Uwaga ostrzegam z daleka od tej "firmy".

Alicja

Sporo tu opinii niezadowolonych klientów, a jak wygląda sytuacja od wewnątrz? Zapraszam do wypowiadania się osoby, które pracowały albo pracują w firmie. Czy poza wspominaną wcześniej umową o pracę można liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak prywatna opieka medyczna?

anonymous

Zero skuteczności. Nie dajcie się wrobić!!! Przyszedł facet obiecał zero kosztów itd. Koszty są cały czas (oczywiście nazywają to zwrot kosztów dla komornika). UWAGA nie dajcie się nabrać. Nie pomogą w odzyskaniu należności!!!

Robert

Bradzo ale to bardzo słaba nieprofesjonalna firma gdzie nawet najprosztszą sprawę popartą dowodami potrafią przegrać. Tragedia !!! Zero doradztwa jakiś wskazówek dla osoby która pierwszy raz jest w sądzie, na co ma zwracać uwagę brak zaangażowania w sprawę, wymienianie się prawnikami podczas trwania rozprawy bardzo słabe zapoznanie się z nią , zero po prostu zero. Stanowczo odradzam !!!

Ulka

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Marek

Oddałem Magna Erze dwie sprawy jakiś rok temu. Jedną odzyskali dla mnie w pół roku. Nie było żadnych niespodzianek. Wezwanie do zapłaty - pozew - wyrok - komornik. Koszt całkowity niższy niż u radcy prawnego, z którym raz na jakiś czas współpracuję. Druga sprawa jeszcze się toczy. Jestem informowany co się dzieje co miesiąc (bo tak chciałem) i wiem, że jeszcze to potrwa. Ale to wina systemu, który chroni cwaniaczków i hochsztaplerów, a nie porządnych przedsiębiorców. Ogólnie jestem zadowolony i polecam.

Zibi
@Raf 02.01.2018 02:33

Tak napewno!!

Martyna

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum? Czy warto starać się o pracę w firmie?

Alicja

@Pracownik - dziękuję za Twój komentarz. A jak oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia o którym wspominasz, firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Piszesz, też, że Magna era zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę - są to kluczowe informacje dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie.

Czy polecacie prace w Magna era?

@654 05.09.2017 13:19

Tak. Fajny młody zespół. Jest ok.

Może być umowa o pracę. Godziny pracy od 8 do 16. Od poniedziałku do piątku.

Fan Mciusia z Klanu !!!

" 9 % de facto za nic ?" . 1) Za to że, trzeba było ci zapłacić dniówkę 2) Za to że paliwa do samochodu nie tankuje się w rzece !!! 3)Za całe postępowanie polubowne 4) Za wygraną sprawę sądową 5) Za postępowanie komornicze które daje możliwość rozliczenia podatkowego. 6) Za stracony czas i nerwy 7) Za to, że firma windykacyjna nie może działać na zasadzie non profit, bo takim niezadowolonym jak ty "maciusiu z klanu" trzeba zapewnić na koniec miesiąca pensje. Miej odwagę i się ujawnij z imienia i nazwiska albo złóż wypowiedzenie z pracy jeżeli taka krzywda tobie się dzieje. No cóż czasy w których czy się leżało czy stało ale 3 tys. się należało minęły. PS. Maciuś z Klanu - przynajmniej interes z precelkami próbuje otworzyć a Ty "maciusiu z klanu" przez małą literę ?

Alicja

@Pracownik to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A na jakim stanowisku pracujesz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

@Alicja 04.05.2017 15:26

Jestem telemarketerką.

monic

Totalna porażka kierownik wielki Piotr Hołysz gdzieś ma waszą nadgorliwość i spryt przy podpisanej umowie ,dla niego najważniejsze są maile na koniec pracy aby tylko mieć pracownika z głowy?

@monic 21.04.2017 14:05

Szanowna Pani "monic" vel. Paulina Ł. 1. Naucz się pisać ze składem i ładem. 2. Kierownik vel. Dyrektor był ci życzliwy. Może nie potrzebnie ...

Alicja

@Pracownik, jakie masz doświadczenia z Magna era? Praca spełniła Twoje oczekiwania?

@Alicja 31.03.2017 15:43

Pracuje w Magna Era już kilka lat. I jeszcze przez ten czas się nie nudziłam. Dużo się dzieje. Ciekawie.

BASIA

No i super a rotacja pracowników na umowach o dzieło i zlecenie się przewija co ho ho -jeden to nie miał za co dojeżdżać do pracy . a księgowa nie wie czy płaci zus od umowy zlecenie czy nie ho ho ho - zmienić personel - FIRMA NIEWIARYGODNA

@BASIA 12.01.2017 14:41

No i dlaczego kłamiesz, kim kolwiek jesteś ? Dojazd do pracy leży w gestii pracodawcy ? Od kiedy ? Księgowa nie wie jakie składki płaci ? Wykluczone ? A może po prostu TY nie nadajesz sie do pracy ? ZAPEWNE !!!

maciek

Dziwi mnie to, ze firma obecnie nie rekrutuje nikogo, a wydaje mi się, ze właśnie takie miała plany, więc nie rozumiem tej rozbierzności.

leon

Najlepsze stanowisko wydaje mi się jest w dziale księgowym ,poza liczeniem pieniędzy i siedzeniu w biurze w ogóle nie trzeba się wysilać, co innego praca w terenie tutaj jest się czym wykazać ,ale szefostwo tego nie docenia ,(usunięte przez administratora)

Ela

Firma zatrudnia pracowników na umowę o pracę !!! To ważne gdy wszyscy zatrudniają na śmieciówkach.

derek

Witam kwota 1050 zł na rękę plus umowa zlecenie jak Panu odpowiada to proszę startować pozdrawiam.

~nemo

umowa zlecenie, ale z ubezpieczeniem; kasa na czas, bez proszenia; relacje są niezłe, nie ma na co narzekać, nawet cokwartalna imprezka się trafia. słowem: nie ma się czego przyczepić.

Edek

Usługa za darmo ?! Klasyczne !!!

Zostaw opinię o Magna era - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magna era