Opinie o Magna era w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magna era. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna era o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna era w Ostrów Wielkopolski

Wioletta

Stanowczo odradzam. Bardzo kombinują z umowami, ostatecznie podpisuje się coś innego. Straciłam wszystkie pieniądze, a dodatkowo wystawili mi fakturę za swoje nieudolne działanie. Z daleka od nich!!!! Lepiej zatrudnić prawnika. UWAGA: firma planuje zmienić nazwę, aby zatrzeć stos fatalnych opinii, miejcie się na baczności.

Lidia
@Wioletta

Grants sp z o.o to również ich firma Ja również zostałam oszukana,nie poinformowano mnie o ewentualnych kosztach, w mojej sprawie zupełnie nic nie zrobiono oprócz wystawiania faktur za ich usługi Ta firma to jakaś kpina, szukam ludzi (usunięte przez administratora) bo nie można tego tak zostawić!

Nie Nowy wpis

Mistrzowie Wynajmujesz firmę by odzyskała nie zapłacone faktury a ta sama firma obskubie ciebie. Na większą kwotę niż ma ściągnąć a i tak nie ściągnie. (usunięte przez administratora) odradzam stanowczo..

Wioletta

Były klient Nowy wpis
@Wioletta

Pani Wioletto, jak do windykacji oddaje się ekonomicznego trupa, to nie ma się co dziwić, że z trupa nie da się niczego ściągnąć. A tak między nami to ciekawe, że nic tu Pani nie pisze o dłużniku i o fakcie, że to Pani samodzielnie go wybrała do interesów. Najlepiej wszystkie kłopoty zrzucić na kogoś...

Lidia Nowy wpis

Autoooo Nowy wpis

Witam ja też miałem z tom firmom spiekanie tylko zrobiłem to trochę inaczej bo umuwiłem sobie mojego adwokata i tom firmę Magnaera nawet nie umieli odpowiedzieć na pytanie mojego adwokata i zrezygnowałem z usług . Po kilku dniach wysłali mi fakturę do zapłaty za ich przyjazd i czas który stracili . Nie polecam (usunięte przez administratora) .

Tomasz Tost Warszawa

Dwie sprawy prowadzili na ponad 10 tys długu plus jeszcze na sądy i komornika wpłacałem i dołożyłem 2500zł i nic nie odzyskałem nie polecam. Sam musiałem sie dopytywać na jakimś etapie jest wszystko. NIE polecam (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

Pracodawca nienormalny, na początek sekretatka daje do wypełnienia test na inteligencję od którego wyniku zależy czy szefowa łaskawie będzie raczyła się z tobą spotkać i omuwić twoją kandydaturę. Żenada, a wszystko to na pensję minimum i umowę zlecenie:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ala

Magna Era to oszustwo, nic nie załatwią a kasę wciąż ciągną. Obiecują, że wszystko jest do załatwienia , pobierają kasę za koszty śądowe i na koniec wystawiają fakturę za koszty stałej rękompensaty (nie małe pieniądze). Faktura miała być wystawiona po wygranej sprawie. Stwierdzili że nic nie da się zrobic i wysawili fakturkę.

WALDI
@ala

To są (usunięte przez administratora).Przyjechałdo mnie gośś z tej firmy i między dokumentami podłożył mi umowę, którą podpisałem i w efekcie zciągneli ze mnie prawie 20 tysięcy złotych.BANDA

zibi
@ala

dziwie się źe nie zajmie się tym prokuratura

Jaja
@zibi

Dostałam pismo od komornika, ponieważ w mojej sprawie nie dało się nic zrobić, zakończyli postępowanie, zażadali opłaty w wysokości 10 % od kwoty, której nie zapłacił dłużnik. Prawie 60tysięcy złotych. Ja zgłaszam sprawę do prokuratury. (usunięte przez administratora) i naciągacze, nie mówiąc o tym, jak nierzetelnie prowadzili sprawę. Kpina.

Poszkodowany
@Jaja

Proszę o kontakt jestem w podobnej sytuacji (usunięte przez administratora)

Zbychu
@Poszkodowany

Też jestem poszkodowany. Chętnie przyłączę się do sprawy.

Czesław
@ala

Ze mną było dokładnie to samo , na obiecywali że odzyskają dług, ale długu nie odzyskali,a mnie naciągli na dodatkowe koszty sądowe i komornicze. Omijać Magna Era jak największym łukiem, chyba że chcesz jeszcze więcej stracić

Robins
@ala

Tak..., zgadzam sie z "ala". Rozsadnie myslacych ostrzegam przed ta firma Magna Era, to sa ludzie, ktorzy zeruja na ofiarach. Jak podpisze sie umowe z nimi bez konsultacji ze swoim prawnikiem, to uwolnienie sie od nich bedzie latwe i bedzie dlugotrwale, nawet wieloletnie. Jest to firma, ktora nie jest warunkowana wspolpraca, tylko zyskiem z ofiar nieplaconych faktur. Totalny brak zaangazowania do procesow, bo Wierzyciel musi wszystko sam uzupelniac w procesach sadowych, adwokat tylko pisze pismo z zebranego materialu i to ze 100% zaangazowania powoda, itp., oni nic nie sa w stanie zrobic, jak mowia, ze zajma sie wszystkim, to KŁAMIA W ŻYWE OCZY !!! Kazdy proces w Sądzie, to inny przedstawiciel z Magna Ery - bałagan informacyjny i total brak kompetencji skutkuje, ze kazdy ich klieny latami placi im kase za nic, tylko za to, ze sa powiazani z wierzycielem. Ich celem jest ciagniecie procesow dlugoterminowych, nawet przez wiele lat, bo ciagna kase na wszystkim. Prowadzenie prawne procesow i kompetencje wobec klienta, to ocena dla Magna jest total negatywna i to na szynach dla nich. Jak nie chcesz miec kolejnych problemow finansowych, to omijaj ten przekret - te firme, ktora żeruje na klopotach miedzy kontrahentam z powodu braku platnosci za faktury !!!!!!!!!!!! Wynajecie indywidualne prawnika do procesu sadowego przez Ciebie skutkuje tylko kosztami za niego. Przyklad - prawnik tylko twoj, w zaleznosci od wagi odzyskania kosztow, przykladowo pobierze 3000 zl plus koszty Sądowe, a Magna Era skasuje Cie za nic nie robienie minimum 25 000 zl i wiecej. Uwazajcie na te firme, ostrzegam Was, bo z jednego g..., wchodzicie w glebokie (usunięte przez administratora)

Hanna

Na początku współpracy jesteś ich klientem i wszystko jest ok a potem ich dłużnikiem. Naciągacze , nie polecam

Tak, szkolenia są finansowane przez firmę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Magna era?

Atmosfera bardzo dobra.

Nowak

Jak firma zarejestrowana jako zajmująca się pakowaniem może zajmować się windykacją należności ? Domyślam się,że chodzi o pakowanie samych siebie na różne , nieuczciwe sposoby.Przestrzegam - nie korzystajcie z nich !!!!

Czy w firmie Magna era są regularne szkolenia pracownicze?

Aśka

Są szkolenia.

A jak się zapatrujecie na studentów?

Poszkodowany

Tę firmę należy mijać z daleka. Przed podpisaniem umowy "analizują" czy sprawa jest do wygrania. Potem stwierdzają, że sprawa jest prosta i nie będzie problemów z odzyskaniem od dłużnika pieniędzy. Do podpisu dają umowę, w której ustalona jest ich prowizja. Tylko, że wypadku przegrania przez nich sprawy prowizję musi zapłacić ten co zleca. Wszystkimi kosztami sądowymi obciążają zlecającego windykację. Do sądu dostarczają podstawowe dokumenty. Nie zadają sobie trudu i nie analizują dostarczonych dowodów. W mojej sprawie nie podpisali dokumentów złożonych do sądu, które mogły mieć kluczowe znaczenie dla sprawy. W związku z powyższym sąd nie rozpatrzył tych dokumentów. Jak większość prowadzonych przez Magna Era spraw i moja została przez nich przegrana. I tak zamiast odzyskać od dłużnika 3 tys. zł dla Magna Era zapłaciłem ponad 5 tyś zł. Tak więc Firma zarabia głównie na naiwności swoich klientów do których teraz i ja mogę się zaliczyć. Nie dajcie się wpuścić w maliny. Okradają ludzi w majestacie prawa.

Emilia

Przychodzą sami do domu. Obiecują ŻADNYCH kosztów- dopiero po wygranej sprawie... Sprawa się ciągnie latami i ciągle przysyłają noty księgowe do zapłaty. Na koniec sprawę umarzają i wystawiają fakturę za "należne im wynagrodzenie"- czyli za nic. Są nieskuteczni. naciągacze!!!

Manu

Firma która w zgodzie z polskim prawem okrada ludzi. Nawet się nie zastanawiaj czy skorzystać z ich usług, przedstawiciela goń jeśli tylko przekroczy twój próg, przełknij stratę za nie zapłaconą fakturę a jak nie...to zapłacisz jeszcze firmie która miała odzyskać twoje pieniądze i stracisz masę nerwów. Takie jest polskie prawo...

jbtrade

zdecydowanie nie polecam co innego obiecują a potem kasują za wszystko oczywiście rezultatu zero zerując na tych co już raz zostali (usunięte przez administratora)

Ber

Nic nie załatwili chcą ode mnie pieniądze bez komentarza (usunięte przez administratora) nie polecam

Naiwny

(usunięte przez administratora) Przedstawiciel / teraz awansował, wyższe stanowisko/ kłamie nie ściągnęli ani JEDNEGO grosza a wszystkie koszty poniesione przeze mnie. Na koniec wystawili fakturę za usługę której nie wykonali. Nasłali U rząd Skarbowy / vat/ a teraz mamkomorkika . Zorganizowana grupa przestępcza . (usunięte przez administratora)

Xxx

(usunięte przez administratora) !!!! Naciągacze !!!! Najpierw spotkanie z przedstawicielem który kłamie ze poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów następnie ciagle prośby o przelanie Fa za koszty sądowe około 60-80 zł co 3 miesiące w rezultacie sprawa przegrana i fakturka na 500 zł Naciągacze !!!!

@Xxx

Witam to prawda ja z nimi miałem sprawę w sądzie i wygrałem warto się sądzić jak ktoś chce pogadać ze mną zapraszam tel (usunięte przez administratora)

Alicja
@Xxx

Rozumiem, że każdy może mieć różne odczucia i doświadczenia związane z Magna era. Jednak na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu, który znajdziesz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z nim, aby uniknąć kolejnej sytuacji niezgodnej z jego postanowieniami. Łamaniem jego założeń jest również obrażanie innych na forum.

Joja
@Paweł

Dzień dobry . Panie Pawle wygrał pan sprawę z Magna Era ? Czy mógł by pan podpowiedzieć jak to zrobić , dałam się niestety nabrać i teraz mam ogromne koszty do zapłacenia . Pozdrawiam

Robert
@Paweł

proszę o kontakt Robert (usunięte przez administratora)

Mirek
@Paweł

Proszę o kontakt w sprawie Magna ery

Jaja
@Joja

Ja też dałam się nabrać. Kwota do zapłaty ogromna. Komornika naslali. Proszę o kontakt.

Generalnie praca fajna siedzącą (człowiek się nie narobi) kierowniczka też super wszystko wytłumaczy itp aczkolwiek pracownice dają sobie wiele do życzenia a szczególnie Pani E. ???? Jedna mądrzejsza od drugiej... Przez które atmosfera w pracy robi się słaba. Pozdrawiam ????

Ewelina

Skrajnie nierzetelne firma, dokumentacja nieprzekazana biegłym, brak prawników podczas przesłuchań, zaniedbania w sprawie doprowadziły do przegrzania sprawy, która we wcześniejszych intencjach była wygrana.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna era - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Magna era?

Zobacz opinie na temat firmy Magna era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna era?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna era?

Kandydaci do pracy w Magna era napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna era
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • żółkiewskiego 3
    63-400 Ostrów Wielkopolski