Opinie o Magna era w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magna era. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna era o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna era w Ostrów Wielkopolski

Zero skuteczności. Nie dajcie się wrobić!!! Przyszedł facet obiecał zero kosztów itd. Koszty są cały czas (oczywiście nazywają to zwrot kosztów dla komornika). UWAGA nie dajcie się nabrać. Nie pomogą w odzyskaniu należności!!!

Robert

Bradzo ale to bardzo słaba nieprofesjonalna firma gdzie nawet najprosztszą sprawę popartą dowodami potrafią przegrać. Tragedia !!! Zero doradztwa jakiś wskazówek dla osoby która pierwszy raz jest w sądzie, na co ma zwracać uwagę brak zaangażowania w sprawę, wymienianie się prawnikami podczas trwania rozprawy bardzo słabe zapoznanie się z nią , zero po prostu zero. Stanowczo odradzam !!!

Ulka

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Oddałem Magna Erze dwie sprawy jakiś rok temu. Jedną odzyskali dla mnie w pół roku. Nie było żadnych niespodzianek. Wezwanie do zapłaty - pozew - wyrok - komornik. Koszt całkowity niższy niż u radcy prawnego, z którym raz na jakiś czas współpracuję. Druga sprawa jeszcze się toczy. Jestem informowany co się dzieje co miesiąc (bo tak chciałem) i wiem, że jeszcze to potrwa. Ale to wina systemu, który chroni cwaniaczków i hochsztaplerów, a nie porządnych przedsiębiorców. Ogólnie jestem zadowolony i polecam.

Raf

Zibi
@Raf

Tak napewno!!

Pracownik Biurowy

Pracodawca nienormalny, na początek sekretatka daje do wypełnienia test na inteligencję od którego wyniku zależy czy szefowa łaskawie będzie raczyła się z tobą spotkać i omuwić twoją kandydaturę. Żenada, a wszystko to na pensję minimum i umowę zlecenie:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Martyna

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum? Czy warto starać się o pracę w firmie?

Alicja

@Pracownik - dziękuję za Twój komentarz. A jak oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia o którym wspominasz, firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Piszesz, też, że Magna era zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę - są to kluczowe informacje dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie.

Czy polecacie prace w Magna era?

@654

Tak. Fajny młody zespół. Jest ok.

Może być umowa o pracę. Godziny pracy od 8 do 16. Od poniedziałku do piątku.

Fan Mciusia z Klanu !!!

" 9 % de facto za nic ?" . 1) Za to że, trzeba było ci zapłacić dniówkę 2) Za to że paliwa do samochodu nie tankuje się w rzece !!! 3)Za całe postępowanie polubowne 4) Za wygraną sprawę sądową 5) Za postępowanie komornicze które daje możliwość rozliczenia podatkowego. 6) Za stracony czas i nerwy 7) Za to, że firma windykacyjna nie może działać na zasadzie non profit, bo takim niezadowolonym jak ty "maciusiu z klanu" trzeba zapewnić na koniec miesiąca pensje. Miej odwagę i się ujawnij z imienia i nazwiska albo złóż wypowiedzenie z pracy jeżeli taka krzywda tobie się dzieje. No cóż czasy w których czy się leżało czy stało ale 3 tys. się należało minęły. PS. Maciuś z Klanu - przynajmniej interes z precelkami próbuje otworzyć a Ty "maciusiu z klanu" przez małą literę ?

Alicja

@Pracownik to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A na jakim stanowisku pracujesz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

@Alicja

Jestem telemarketerką.

monic

Totalna porażka kierownik wielki Piotr Hołysz gdzieś ma waszą nadgorliwość i spryt przy podpisanej umowie ,dla niego najważniejsze są maile na koniec pracy aby tylko mieć pracownika z głowy?

@monic

Szanowna Pani "monic" vel. Paulina Ł. 1. Naucz się pisać ze składem i ładem. 2. Kierownik vel. Dyrektor był ci życzliwy. Może nie potrzebnie ...

Alicja

@Pracownik, jakie masz doświadczenia z Magna era? Praca spełniła Twoje oczekiwania?

@Alicja

Pracuje w Magna Era już kilka lat. I jeszcze przez ten czas się nie nudziłam. Dużo się dzieje. Ciekawie.

BASIA

No i super a rotacja pracowników na umowach o dzieło i zlecenie się przewija co ho ho -jeden to nie miał za co dojeżdżać do pracy . a księgowa nie wie czy płaci zus od umowy zlecenie czy nie ho ho ho - zmienić personel - FIRMA NIEWIARYGODNA

@BASIA

No i dlaczego kłamiesz, kim kolwiek jesteś ? Dojazd do pracy leży w gestii pracodawcy ? Od kiedy ? Księgowa nie wie jakie składki płaci ? Wykluczone ? A może po prostu TY nie nadajesz sie do pracy ? ZAPEWNE !!!

maciek

Dziwi mnie to, ze firma obecnie nie rekrutuje nikogo, a wydaje mi się, ze właśnie takie miała plany, więc nie rozumiem tej rozbierzności.

leon

Najlepsze stanowisko wydaje mi się jest w dziale księgowym ,poza liczeniem pieniędzy i siedzeniu w biurze w ogóle nie trzeba się wysilać, co innego praca w terenie tutaj jest się czym wykazać ,ale szefostwo tego nie docenia ,(usunięte przez administratora)

Ela

Firma zatrudnia pracowników na umowę o pracę !!! To ważne gdy wszyscy zatrudniają na śmieciówkach.

derek

Witam kwota 1050 zł na rękę plus umowa zlecenie jak Panu odpowiada to proszę startować pozdrawiam.

~nemo

umowa zlecenie, ale z ubezpieczeniem; kasa na czas, bez proszenia; relacje są niezłe, nie ma na co narzekać, nawet cokwartalna imprezka się trafia. słowem: nie ma się czego przyczepić.

Edek

Usługa za darmo ?! Klasyczne !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Magna era - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Magna era?

Zobacz opinie na temat firmy Magna era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna era?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna era?

Kandydaci do pracy w Magna era napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna era
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • żółkiewskiego 3
    63-400 Ostrów Wielkopolski