Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Grażka

Właśnie dostałam wyplate. Pracowałam cały miesiąc na całym etacie a dostałam jak za pół miesiąca czy można się spodziewać czegoś jeszcze? Czy była informacja o dzieleniu wypłat? Co do xxxxx się tu wyprawia!

Mmm
@Grażka

Nie było żadnej informacji, dostałam 1/3 wypłaty na cały etat, śmiech na sali po prostu

XYZ
@Mmm

co wy tam jeszcze robicie i na co jeszcze liczycie uciekać póki czas

Zkm

Dziewczyny takie informacje ze to 40% naszych wyplat ma wplynac na konto, zreszta pieniedzy nie wiadomo co bedzie.

Ewka
@Zkm

dramat z czego żyć?

Diana

Dziewczyny dajcie znac jak komus wplynie wyplata u nas narazie cisza . To ,ze firma zlozyla wniosek o upadlosc nie znaczy ze juz w nie jest. Poniewaz wszystkiw zobowiązania musi pokrywac . Jesli nie dostaniemy wynagrodzeń mudimy to zglosic 11 do PIP , nastepnie mozemy ubiegac z funfuszu gwaratowanych świadczeń pracownuczych tylko poprostu bedzie trwac a kazda z nas ma oplaty , kredyty zobowiazania i dzieci . Nie stresujmy jedna drugiej jesli cos jest niepotwierdzonym 8nfo

@Diana

pokrywać? z tego co wiem to jak już nie płacą to muszą złożyć wniosek o upadłość.Nie ma kasy poprostu i nie będzie. Następnym krokiem będą banki odetną finansowanie.Tragedia nie otrzymamy wszystkiego trzeba uciekać na l4 najlepiej jak reszta z biur

Ajent x

Hej. Czy ajenci ci co pracują i ci są na wypowiedzeniach lub po nich coś wiedzą na temat rozliczenia za kwiecień? Wystawiacie faktury?

Ajent
@Ajent x

Na temat rozliczeń nic nie wiem. Faktury wystawiam.

Sprzedawca

Brak rekrutacji.Pani zajmująca się przyjmowaniem podań chamsko oddała mi moje podanie krzycząc na mnie że Mam dzieci a z matkami są same problemy.Podkreśle że sama je posiada.Można powiedzieć że firma TXM nie lubi matek jako pracowników ale jako klientów to już tak.

Czy ma Pani dzieci.Żadne inne pytanie nie padło.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Xyz

A czy dziewczyny które mają otwarte sklepy dostały jakiegoś e-maila z informacją o wypłatach?

...
@Xyz

Nie

Cyrk na kółkach

Czy jest ktoś na zwolnieniu (ciąża), macierzyński, rodzicielski i dostał cześć wypłaty? Ktoś mi powie jakim prawem skoro pieniądze są pobierane od zusu? Co robić?

Xyz
@Cyrk na kółkach

Jestem w tej samej sytuacji. Co teraz robić? Co z naszą kasą ?

@Cyrk na kółkach

Koniecznie kontaktujcie się z zusem

Nduxhs

Ktoś posiada emaila do działu kadr ? Pisałam do Rurek ale jest na zwolnieniu lekarskim. Sprawa pilna

Ajent
@Nduxhs

Nie masz co pisać czy dzwonić. Nawet jak się dobijesz to usłyszysz "nic nie wiem"

Nduxhs
@Ajent

Chodzi mi czy zgłoszą do ZUS żeby mnie przejęli bo jestem na macierzyńskim czy muszę sama , dlatego potrzebuje kontaktu do nich

Finittko
@Nduxhs

Powinni z automatu się przerzucić na ZUS, ale dla upewnienia idź lub zadzwoń do ZUS żeby się dowiedzieć.

Ehhh
@Finittko

Dzwoniłam do ZUS i powiedzieli że pracodawca powinien zgłosić żeby ZUS przejął ,jeżeli nie było muszę osobiście. Dlatego chcę się dowiedzieć czy txm łaskawie to zrobi

Były pracownica
@Nduxhs

Od 17 kwietnia powinnam być na macierzyńskim. Firma nie wysłała do dziś moich papierów do ZUSu. A jak urodziłam małego to wysłałam jego dokumenty od razu do firmy, po tygodniu dostaje maila moja zastępczyni dlaczego nie wysłałam dokumentów to im odp że już ponad tydz temu zostały wysłane, wyszło że maila przeoczyła. (usunięte przez administratora) w tej firmie. Idę jutro do ZUSu pisać podanie do firmy o ponaglenia wysłania dokumentów. Może w końcu się rusza!!! Dla nich zawsze wszystko było na już a dla nas już jak było!!!

txm aj

czy ktoś z ajentów dostał przelew?

Km

Dostałam wypłatę ale to chyba w ratach bo nawet nie 1/2 tego co dostaje chyba ze zabrali kasę za inwentaryzacji po zamknięciu sklepu ale nie miałam żadnej informacji bank PKO

Aa
@Km

Nie mogą ci zabrać z wypłaty za inwentaryzacje. Zawsze było tak że ewentualne braki potrącali z premii.

Przyszła wypłata ale tylko cześć

Tak dokładnie, nawet połowy nie ma

Textilka

Czy jest jeszcze jakiś market który się nie zamyka?

Market
@Textilka

Jest pare takich ale nikt nie jest pewny czy nas nie zamkną, jestem przekonana ze to i tak czeka każdego

Środa śląska. Głogów.

X

Podobno głogów się ostatnio zamykał?

Xx

Kiedy dostaliście wypowiedzenia? I na jakiej zasadzie, za porozumieniem stron ?

100%

wszystkie się zamkną

Ewelina

Tak mój ;)

Wow
@Ewelina

Poczekaj do następnego tygodnia, zostaliście bo właściciel lokalu jeszcze was nie wyrzucił :D

Perła
@X

Głogów zamknięty

Gracja

Środa i Głogów zamknięte ????

Bla bla
@Gracja

Środa śląska zamknięta.

Drodzy...pracownicy i współpracownicy firmy Mam do Was jedno kluczowe pytanie co rozumiecie przez strwierdzenie "zawsze byliśmy dla was i nadal jestesmy" "pracownicy zawsze byli dla nas na pierwszym miejscu" i inne takie piękne cytaty z oficjalnych wiadomość od państwa wice prezesostwa. Bo ja nie rozumiem jak można spokojnie spać pisząc takie rzeczy a jednoczesnie doprowadzając swoich pracowników do ruiny psychicznej i przy okazji finansowej. Sobie kase na pewno zapłacą a my to co??? To my jesteśmy dla nich bo na nich pracujemy a oni mają nas za nic. Jeśli te wszystkie pogłoski się sprawdza to szczerze życzę im wszystkiego najgorszego i mam nadzeje ze im się nogą grubo podwinie.

Uuuu

Myślę że oni sami sobie jutro strzela w kolano...kto o zdrowych zmysłach w środę otworzy sklep ??? Mam nadzieję że już nikt ...a potem pozew zbiorowy jak wszyscy pójdą na zwolnienie i oczywiście odszkodowanie!!!!!!!!!

@
@Uuuu

Jestem za

@Uuuu

Dziewczyny coś wiadomo było oficjalne stanowisko firmy co do obecnej sytuacji ,obecnie jestem na L4 a sklep mi zamknęli i nie wiem co dalej co z pensja pewnie zobaczymy ja jak świnia siodło i wszystkie inne świadczenia ? Pozdrawiam

Zkm
@Km

Wątpię ze będzie wypłata jedynie co nam pozostaje to dzwonić do inspekcji pracy co mamy robić. Ja jutro będę zgłaszać zaistniałą sytuację. My pracownicy pytamy się za co mamy zyc za co mamy zapłacić rachunki co mamy dać jeść naszym dziecia? My się pytamy Co?

Dianq
@Km

Ja tez sie podpinam, dziewczyny ktore macie jeszcze otwarte sklepy dajcie znac czy cos wiadomo. Co zarzad wam napisal ?

@Dianq

Zarząd to siedzi cicho jak mysz pod miotła. Wszystkie solidarnie powinny bombardować ich z każdej strony łącznie z RKS bo to śmiechu warte. Dziewczyny pracowały za darmo zaraz się okaże. I wogole powinny wszystkie do zarządu napis a że jak nie ma wypłaty to robimy kw na poczet zaliczki i tyle i od jutra l4. Ale to muszą zrobić wszystkie . A koniec końców w otwartych sklepach dziewczyny będą przychodzić do pracy i będą liczyły na cud że może łaskawie coś napiszą,wypłaca pensje . Trzeba o swoje zawalczyć a nie siedzieć i czekać nie wiadomo na co .

o.n.a
@Anna Pe

racja, zarząd smiechu warte... do piatku miał sie okreslic, ale chyba u nich to jest inny tydzień. dzisiaj wtorek i dalej brak jakiejkolwiek informacji. Doprowadzic taka firme do bankructwa - kpina.. i jeszcze [pracowników zapewniaja ze sa najwazniejsi. skoro tak to gdzie rzeczowa informacja dla pracowników ?

Txm
@Anna Pe

Jestem za ! Nikt tu za darmo nie będzie robił! Wszystkie jutro na zwolnienia!!! Może załóżmy jakaś grupę i zbiorowe pozwy !

@Txm

Też jestem za. Ileż można się upokarzać i prosić o swoje. Ten list to sobie niech wsadza w 4 litery. Dziewczyny nie dajmy się tym wieśniakom zrobić w konia. Jak tak można . Tu w tej pseudo firmie nikt nic nie wie. Paranoja . Wstyd już stać w tych pustych sklepach. Jak można było doprowadzić tą firmę do bankructwa ? Tragedia .Sobie kieszenie napchali dawno ,dali odprawy a ty durny człowieku stój za kasą i się zastanawiaj czy będziesz mieć za co żyć czy nie. Żałosne . Dobrze że o sztukach nic nie piszą albo konwersji.

@Txm

Jestem za

Ola
@Anna Pe

Poda mi ktoś numer do ksiegowej, w celu zapytania o wynagrodzenie? Jestem była pracownicą, a nadal nie mam wynagrodzenia oraz ekwiwalentu za urlop.

@Ola

Tam nikt już nie odbiera telefonów . Zadzwoń na jakiś market niech Ci podadzą bo ja jestem na l4 więc Ci nie pomogę

Ajo

A co z bonami na Święta bo ja do dzisiaj ich nie otrzymałam. Pynsja to raczej bedzie jutro bo muszą się wywiązać z umowy.

Pracownik (były)
@Ajo

Bony, tzn rabat -50% na zakupy za 100zł był do wykorzystania w grudniu, styczniu i w lutym więc jak kodów nie skorzystałaś wtedy to teraz tym bardziej ich nie wykorzystasz.

Panika

Dostał ktoś już wypłatę?

Nie

Brudna
@Panika

Właśnie chyba nie jak już ktoś dostał to może będą jednak

Patucha

Nie...

Wszyscy milionerzy i nie boja się o wypłaty… nic nie szkodzi ze na umówię jest napisane, ze do 10-tego… każdy wie jak jest w firmie i oczywiście ogłoszenie upadłości ich nie usprawiedliwia. Nam należało się słowo wytłumaczenia a dowiadujemy się z internetu. Teraz w tej firmie każdy sobie rzepkę skrobie.

Km.

Firma narazie złożyła wniosek o upadłość. Dziś rano o 9.35 na bankier.pl został dodany wpis, że ponownie w restrukturyzacji i wraca na rynek. Podniesiona zostanie marża i zmniejszona ilość sklepów.

??
@Km.

Przecież to z marca…

Wierzyciel
@Km.

Nie ma żadnego nowego.wpisu ani komunikatu Zarządu. Jest wniosek.o upadłość z 30.04.2022. Koniec, kropka. Niestety.

Jick

Dostał już ktoś wypłatę ?

Ktoś
@Jick

Podpinam się pod pytanie

...
@Ktoś

Niestety nie, ale naiwnie liczę, że do jutra pojawi się na koncie

@Jick

Przecież nie będzie

Jick
@.

Nikt nie będzie pracować jak beduin za darmo.

Mhm
@.

Po cholere siejesz ferment??? !

@Mhm

Jak tam twoja wypłata naiwniaku?

Mhm
@.

A dzis jest 10ty mądralo? W umowie jest jasno napisane do 10go kazdego miesiąca.

@Mhm

Info że nie będzie wypłat od rks 2 maja dostałam mądralo ;)

Bydyk

LASKI CZEGO WY NIE KUMACIE ŻE KAŻDA Z NAS SIĘ ZASTANAWIA CZY BĘDZIE KASA..... KAŻDEMU SA PIENIADZE POTRZEBNE czy ktoś ma ich więcej czy mniej chcemy JE DOSTAC ... PRACOWAŁYŚMY PRZECIEŻ NA TO... Pienicie się że czekać czekać do 10-tego ... NIKT MAM NIE CHCE POWIEDZIEĆ Z "GÓRY" CZY BEDZIĄ TE PIENIADZE CZY NIE.. WIEC DAJCIE SIANA I GLUPIO NIE KOMENTUJCIE .... CHCEMY PO PROSTU WIEDZIEĆ ... NIKT NAM NIC NIE MÓWI Wiadomo firma upada. ...ALE PRZECIEŻ KUR*A PASOWAŁO BY COŚ NAM PRACOWNIKOM POWIEDZIEĆ CO DALEJ....

A
@Bydyk

Laski czego wy nie kumacie że nic nie dostaniecie zostało już tylko kilka otwartych marketów - gdy właściciel lokalu was jeszcze nie wyrzucił!!!

Czy w tym miesiącu będzie wypłata ? Ktoś dostał informacje ?

Kiczka

Jestem ciekawa czy będą wypłaty. Nikt za darmo pracować nie będzie. Każdy ma na utrzymaniu rodziny i rachunki do zapłaty.

@Kiczka

Trzeba było stąd uciekać wcześniej a nie liczyć na litość zarządu

Kiczka
@.

No liczyłam że ta firma jednak jakoś się utrzyma . Bardzo lubię tu pracować . Ale to co tu czytam to jakaś jedna wielka porażka

Teresa

Chyba wszystkim oczekującym na wynagrodzenie należy się jasna i klarowna odpowiedź z GÓRY czy wypłaty będą czy nie. No po prostu śmiech na sali żeby pracownicy domyślali się i gdybali na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 853, z czego 45 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 552 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adesso