Euro Money Brygida Szczesiak

Opinie o Euro Money Brygida Szczesiak

Czemu nic nie piszecie na forum Euro Money Brygida Szczesiak? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Klaudia

Szczerze polecam tę firmę. Miałam problemy finansowe a mimo to agenci na miejscu przygotowali mi specjalną ofertę z której oczywiście skorzystałam. Zostałam dokładnie poinformowana o kosztach kredytu. Cały proces zajął nie całą godzinę. Nie zawiodłam się!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Euro Money Brygida Szczesiak?

Beata Krzyszczak

Lokalizacja mogłaby być lepsza, na dworcu krążą różni ludzie. Za to obsługa na 5+, mili i życzliwi. Super, o wiele lepsi pracownicy niż kiedyś. Polecam skorzystać każdemu. Bardzo szybko otrzymałam pieniądze.

Klaudia

Miesiąc temu brałam kredyt 5000 bez zadnych dodatkowych dokumentów , wszystko poszlo calkiem sprawnie , bardzo miła Pani w ciemnych włosach obsługuje . Polecam

qwer

Dawno temu, przed kilkoma laty, miałam z nimi do czynienia i oceniam ich bardzo źle. Moim zdaniem lepiej trzymać się od tej firmy z daleka - jeśli jeszcze funkcjonują. Te ostatnie dwie opinie chyba sami sobie wystawili. Ciekawi mnie też ten "obrót nieruchomościami", bo ciągle jedno mieszkanie wystawione na sprzedaż.

alkapone

Firma do bani niekometencja murowana oczekiwanie na odpowiedz to nie 20 minut czy 15 jak pisza tylko conajmniej 20godzin bym powiedzial pozdrawiam i nie polecam tej firmy kompletnie nie wiedza jakich informacji oczekuje klient lub zbywaja glupim tekstem ze oddzwonia

xxxx

Zgadzam się z powyższą opinią. Brak konkretnych informacji,niedomówienia na temat kosztu prowizji od kredytu. Biurokracja - przerost formy nad treścią.Brałem w życiu kredyty, ale czegoś takiego nie widziałem. Nie polecam.

\"firma\" euro money- jakaś totalna kpina , nie wiem jak można nazwać to w ogóle firmą. Ludzie totalnie niekompetetni, przekłamane informacje jakimi sie \"karmi\" klientów, myslałam że ich zadaniem jest pomoc człowiekowi , a nie utrudnianie życia i zwodzenie, sprawia miała być załatwiona w 3 tygonie, a w rezultacie nie została załatwiona nawet 4 miesiące, zero szacunku dla klienta, nie polece nigdy nikomy bo takiej biurokracji nie widziałam nigdzie,załyżyciele powinni się zastanowić nad sensem istnienia bo jedyne co potrafią to zalatwić kredyt na 1 000 zł! Jestem niesamowicie załamana , że takie instytucje mają prawo w ogóle istnieć!

Zostaw opinię o Euro Money Brygida Szczesiak - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Money Brygida Szczesiak