Ebrex Polska Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Ebrex Polska Sp. z o.o.

Cała prawda

Praca na magazynie to porażka. Kierownicy zmiany: Grzegorz G. Narwany gość który by tylko biegał i poganiał. Donosi na wszystko i wszystkich. Nawet na ludzi z którymi jeździ do pracy. Robert P. Nieporozumienie. Nic nie umie i jest tam tylko po znajomości. Najchętniej by usiadł i nic nie robił. Wszyscy wiedzą że jest tępy jak obuch od siekiery. Robert P. Crossdock Kawał k...wy i pe....ła. Jakby mógł to by sprzedał wszystkich żeby tylko się wybielić. Stwarza pozory w porządku gościa tylko jak dojdzie co do czego to się okazuje jaki jest. Dariusz S. Crossdock Olbrzym. Podobno wie wszystko o wszystkich. Chyba najbardziej ogarnięty z nich wszystkich. Awans wychodził sobie włażąc pod biurka "ważnym" ludziom. Tylko nikt nie wie jak on się tam zmieścił. Nigdy więcej takiej pracy. Kolesiostwo i kumoterstwo przez które cierpią zwykli pracownicy. System 2 zmianowy - niewolniczy. Cała zmiana zapier...la a tylko kierownicy dostają profity. Pod koniec roku robią zebrania i ogłaszają ze w firmie nie będzie podwyżek a później jak się ludzie zwalniają to i kasa się znajduje. Nie polecama ludziom o słabych nerwach. Praca ciężka. Są też plusy. Nie ma nocek i wolne weekendy ( wcześniej można było przyjść na setki ale zatrudnili przybyszów ze wschodu). Dobrze że tam już nie pracuje.

Grzeniu

Jak teraz jest w Ebrexie???

er
użytkownik zarejestrowany

no wlasnie nie wiem czemu tak nie ktorzy pisza co i na mysl przyjdzie zamiast to sprawdzic albo na przyklad poczytac w internetcie informacje o firmie

firma krzak

zawodowiec

praca 3 na 1/ trzy tygodnie w aucie jeden dzien w domu.kase okroili.wiem bo pracowałem. kasa na czas ale kicha. spedycja do [usunięte przez administratora] :(

Zostaw opinię o Ebrex Polska Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ebrex Polska Sp. z o.o.