Opinie o legimi.pl - Legimi spółka akcyjna w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Legimi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Legimi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legimi Sp. z o.o. w Poznań

A ten wspomniany kiedyś feedback jak bardzo może być treściwy? Zastanawiam się czy podają jakiś konkretny powód odnośnie tego, że nie udało się ostatecznie dostać? Na co firma zwraca w takim razie większa uwagę? I jak oceniacie początkową współpracę?

M Nowy wpis

Byłam na rozmowie o pracę. Spotkanie online z bardzo fajną, luźną atmosferą. Nie dostałam pracy, ale dostałam informację zwrotną z tą informacją. Jak otworzą rekrutację, to walcie śmiało. Polecam!

klient

A ja chciałam się zapytać czy uważają Państwo, że blokowanie komentarzy a następnie użytkowników Na FB za krytykę aplikacji jest według Państwa w porządku? Tak postępuje legimi. Niestety żadne próby dowiedzenia się mailowo jaka jest podstawa takiego działąnia nie przynosi efektów - legimi milczy. A chyba trzeba mieć odwagę cywilną aby wytłumaczyć użytkownikowi swoje działanie - a może Legimi tak po prostu nie lubi jak jest krytykowane i można ich jedynie chwalić pod niebiosa? A przecież moja opinia nie jest odosobniona: https://antyweb.pl/legimi-abonament-opinia-czy-warto

Weronika Nowy wpis
@klient

i każdy z pracowników mógłby być w ten temat wtajemniczony? pytam, bo ciekawa jestem odpowiedzi ale widać brak odzewu... to w zasadzie ile osób obecnie tutaj pracuje? jaki tu podział na stanowiska mają?

Błażej

Myślę, że wystawianie opinii firmie jedynie w oparciu o rekrutacje jest mało obiektywne a w sumie firma ma dobre opinie.

Specjalista
@Błażej

Trzeba płacić za swoje błędy i brak szacunku do ludzi.

klient Nowy wpis
@Błażej

a niby gdzie ma te dobre opinie - razczej robią wszystko, aby usunąć miejsca gdzie można dac im opinię.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki jest okres rozliczeniowy w Legimi Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Anonimowy

Między 8 a 10 każdego miesiąca

Weronika
@Anonimowy

No i w tym roku to jakie średnie stawki wpływają na te konta? Teraz w styczniu to z jakich kwot ludzie mogli się cieszyć? Były podwyżki?

Jowita

Czy w tej firmie w obsłudze pracuje tylko jeden facet - ciagle jak tam dzwonie to tylko 1 osoba odbiera telefon. Apka kiepsko działa a firma wszelkie pytania o błędy zadawane na Fb usuwa i blokuje uzytkowników. Na maile nie odpowiadają miesiacami, choć zgodnie z umowa mają świadcZYć usługą supportu. I to całą reklama Legimi. Biznes po polsku.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Legimi Sp. z o.o.?

Grzeg

Nie wiem jak jest teraz ale to była standardowa procedura po upływie czasu. Np. roku czy dwóch. Chyba nikogo nie zwolnili w trakcie gdy ja byłem no chyba że ktoś sam odchodził ale to było już zwykle po długim czasie współpracy

Olek

Pracowałem, mega fajna firma i szybko się rozwija

Specjalista

Warto się zastanowić nad aplikacją do tej firmy z kilku powodów. Rozmowa rekrutacyjna w moim odczuciu wyglądała jak wypytanie się o rozwiązania jakie się teraz stosuje, brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Podczas rozmowy padają pytania o warunki finansowe, które były wcześniej już ustalane na początkowym etapie rekrutacji, więc wiadomo że zarobki w ofercie to kłamstwo. Na koniec obietnica na odpowiedź zwrotną z rozmowy - pozytywną/negatywną, oczywiście brak odpowiedzi. Jeżeli ktoś chce tam aplikować to proszę zastanowić się jak będą was traktowali, jeżeli nie mają szacunku dla innych ludzi.

konik

Jak ktoś chce tam pracować to proszę się zastanowić, czy warto aplikować do firmy która nie daje odpowiedzi po rozmowie o pracę, pomimo zapewnienia, że taka będzie. Dodatkowo dziwne pytania o pensję podczas rozmowy, osoby z firmy rekrutujące nie mają o tym w ogóle pojęcia, a to było ustalane na wcześniejszych etapach rekrutacji. Brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Każdy kto się szanuje w branży będzie omijał to miejsce.

Jak wygląda ścieżka awansu w Legimi Sp. z o.o.?

Grzegorz

Pracowałem tam przed półtora rokiem. Generalnie to wyglądało tak, że jak na tle innych członków zespołu dawałeś radę, to kierownictwo dawało ambitniejsze zadania albo delegowało na pierwszą linię frontu. Dosyć to było uznaniowe, ale dość fajni ludzie prowadza Legimi i nie miałem do tego zastrzeżeń.

kolork

eweo, a powiedz gdzie widziałeś ofertę pracy do nich ? Słyszałem i szczerze to nie widziałem żeby teraz jakieś aktualne oferty były. Zbyt częste poszukiwanie pracowników raczej nie sprawi, że atmosfera u nich będzie super

admin

Pracowałeś już w firmie Legimi Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Legimi Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Legimi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Legimi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legimi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Legimi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legimi Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Obornicka 330
    60-689 Poznań