Opinie o Fonmix w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fonmix. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fonmix o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fonmix w Kraków

młody NS

Pracowałem w tej firmie w oddziale w Nowym Sączu przez prawie 5 lat. Nie zgodzę się że telefony od szefów nie były motywujące. Po kilku miesiącach człowiek sam zauważył że siedzeniem na krześle wiele nie uhandluje a przecież przychodzi się tam do pracy a nie odpoczywać. Im więcej sprzedasz tym większa premia. Logiczne i jak się postarasz można szarpnąć naprawdę fajną wypłatę. Byłem zadowolony z atmosfery w firmie, którą tak naprawdę sami tworzyliśmy. Teraz prowadząc swoją działalność wiem jak wiele się nauczyłem co do obsługi klienta i co do tego jak rozmawiać z pracownikami. Miło wspominam i jak bym szukał pracy to na pewno bym wrócił.

...
@młody NS

Moze były wspolnik ? Gościu rób konkurencję niech pakuje biznes i wynoszą się z handlu. A za kilka lat może Ty tych szefów będziesz rekrutować do pracy.... ;) bo zostaną bezrobotni z długami jak dalej tak będą robić z pracownikami I to nie mówię o konkretnym punkcie bo na każdym stoisku jest tak samo.

:))

Pracowałem w fonmix 2 miesiące Gniezno Szczera i jasna opinia +Ludzie jak najbardziej na + kierownik kontaktowy można się bez problemu dogadać w każda stronę +Praca daje satysfakcje jeśli lubisz handel +wynagrodzenie podstawa jest najniższa ale jeśli się postarasz i będziesz walczyć o klienta to można tam zarobić ale jest to uzależnione od dziennych zarobków - szkolenie nie jest tak kolorowo jak się mówi codziennie inna galeria w obcym mieście radzę zabrać wszystko co potrzebne - Praca 11 h od 10-21 jest to jeden minus który zauważyłem wiec jeśli jesteś gotowy na taka prace możesz wiązać przyszłość z ta firma Odszedłem z względu na spr prywatne :)

Julia

Nie uwzględnia reklamację

Asam

Nie polecam. Oszukali mnie. Nie potrafią wystawić fv po wystukaniu paragonu.

Karo
@Asam

W jakim mieście ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fonmix odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Kacha765

Odzial Bydgoszcz Kaufland- nie polecam pracy! Rozmowa kwalifikacyjna mila, wymagajaca, szef rowniez mily ale sa minusy nie wie co mowi, jak co do czego przychodzi sie wypiera tego. Godziny pracy mialy byc takie 10-20, przychodzi co do czego i dostaje godziny od 9-21???!!! Gdzie wyraznie mowilam mu o moich dojazdach, najwidoczniej nie sluchal. Druga rzecz straszne gadanie na drugiego pracownika przez pracownika dlugoletniego. Nie fajne to, bo onAa podobno zle uklada, bo ona nie sprzata itp. A co do czego przychodze na szkolenie do pracownika ktory podobno nie sprzata i pracuje 4 msc a wiecej mnie nauczyl niz na 1 dniu szkolenia pracownika dlugoletniego. Trzecia rzecz Moj 1 dzien szkolenia mial sie zaczac od badan, przyjechalam bardzo wczesnie gdzie mnie z badan odeslano i zaczelam szkolenie ktore mialo trwac 10 h A pracownik mi powiedzial po 4 h ze mam uciekac do domu Drugi dzien, zaczynam od badan, przyjeli mnie na badania i tel od szefa Czemu tak szybko poszlam do domu? Niestety nie mógł uwierzyc ze jego kolega mi kazal isc. Po telefonie pojechalam na punkt aby dalej sie szkolic, pracownica mi bardzo duzo pokazala, mialam mozliwosc obslugi klienta na drugi dzien, poznac asortyment no i wlasnie potem dostalam grafik ktory nie pasowal do moich dojazdow a podobno szef mnie sluchal na spotkaniu. Wiec do niego zadzwonilam z pytaniem czy bylaby mozliwosc ewentualnie wychodzic 15 min szybciej, ja to rozumiem ze to jego biznes, ze on moze w tym czasie zarobic jakas kwote, niestety podziekowal mi bo nie bylo innego wyjscia i potrafil mi wygarnac 40 zl ktore firma wydala na moje badania, a ja mu powiedzialam ze stracilam ponad 150 zl na same autobusy , bilet miesieczny, niedoliczajac kosztow dojazdu na rozmowy, i powiedzialam rowniez ze czas straciłam. To szef bezczelnie powiedzial ze nie mam miec do niego pretensji!! Wszystkim odradzam ta prace, zero kompletnie szacunku, tylko.kasa i kasa a drugi czlowiek to pracus i tyle. Jedyne co fajne to Baska ktora mnie duzo nauczyla i dala szanse porozmawiac z klientem i mu pomoc, takze jeden plus pracy w tym oto miejscu. A co do szefa duzo gada i duzo obiecuje a ja umowy zlecenie nawet na 2 dni nie dostalam, i zadnego wynagrodzenia za ten czas a powinnam Niby 50 zl ale chociaz za miejskie by sie zwrocilo. Takze zastanowcie sie apropo tej pracy bo to meczarnia, materialistwo i brak szacunku

Praca

A co powiecie o szkoleniach w nowym Sączu?

Julita
@Praca

Czy możesz doprecyzować swoje pytanie? Chodzi Ci o to, że w danej lokalizacji organizowane są szkolenia dla pracowników? Jeśli tak, to co możesz nam o nich powiedzieć? Czy te szkolenia odbywają się z inicjatywy firmy i są przez nią współfinansowane? Czekam na Twój komentarz.

xyz

Umowa na zasadzie najniższa + premia. Z ta premią to różnie, sprzedales pare telefonow to i zalapales sie na target miesieczny. Nie sprzedales to dostawales z premii 200-300 zlotych wiecej do wyplaty. Generalnie zasady tak skonstruowane zeby szefowie nigdy nie stracili. Oczywiscie jesli nie zrobiles targetu to ciagle telefony / wizytacje ze sie nie starasz, ze inni moga a Ty nie, czlowiek do glowy dostawal bo juz nie wiedzial co zrobic. Co do organizacji pracy to teoretycznie grafik miesieczny ustalany z gory. Godziny dzielone na dwoch pracownikow na jeden punkt. W praktyce jesli w miescie jest jeszcze wiecej ich punktow to tam tez musisz chodzic do pracy bo kogos nie ma / zachorowal / ma urlop no i ze 160 godzin robi sie 230.. Co do szkolenia to najgorsze co moze Cie spotkac, bo jedziesz na 2 tygodnie do mieszkania jednego z szefow i codziennie chodzisz na 10-13h pracy do galerii uczyc sie od pracownika. Dieta w wysokosci 5-6 zlotych za godzine. Na plus ze po rozwiazaniu umowy wyplacili wszystkie nalezne premie

Praca
@xyz

Pracujesz tam teraz?

Nono

Tą firma to częściowo rodzinna a częściowo nie rodzinna spółka co za tym idzie albo im przypasujesz albo nie, obiecują hotel i dietę a okazuje się że ładujesz w mieszkaniu właściciela w którym luksus to to że łaskawie masz nocleg. Diety nie ma żadnej wszystko musisz na własny rachunek kupić . Za szkolenie stawka to 1050 zł mimo że wyrabiasz prawie etat. Nie zawracają za jedzenie więc jak się zdecydujecie to bierzcie ręcznik, papier toaletowy ,proszek itp bo inaczej będę zonk na miejscu. Szkolenie na 3 punkatach w Krakowie, świra można dostać bo co chwilę inne ceny i inny szkolący nie ma możliwości szkolenia stacjonarnego w mieście do którego jesteś rekrutowany tylko w Krakowie. Nie zaprzyjaźnianie się z pracującymi oczywiście nie wszystkimi bo przełożeni robią rekonesans i wypytują ich o kandydata którego szkolą więc mówienie im czegokolwiek jest niepotrzebne. Powodzenia wszystkim którzy się zdecydują.

Olej

Z czego?

Julita

@Klientka pisząc takie informacje nie powinno się ich pozostawiać bez wyjaśnienia, bo jednak to obraźliwa opinia, która może łamać regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin Czy zatem mogłabyś wyjaśnić w jaki sposób twoim zdaniem Fonmix to robi? To ważne dla potencjalnych sprzedawców, których firma poszukuje: http://www.fonmix.pl/praca

Klientka

Firma, która oszukuje klientów w Gnieźnie

Domin

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe info na temat Fonmix s.c.? Czekamy na newsy od zatrudnionych a nie od pracodawcy :) Jakie wynagrodzenie , umowa i czas pracy. Dziękuję

Muszę sie nie zgodzić z tobą, Pracowałem tam i zasada była prosta chcesz zarobić 2000-3000-i w górę to pracujesz więcej, chcesz zarobić mniej to pracujesz mniej. Pracując po 14h dziennie zarabiałeś więcej niż średnia polska ale to juz twój wybór czy zależy ci na kasie czy wolnym czasie.

aha

Najważniejsze jest to, żeby zarobki były adekwatne do powierzanych obowiązków, bo dorzucają odpowiednie socjale do tego.

kkkk

Polecam wysłać CV :) Pracodawca oferuje profesjonalne szkolenie, umowę o pracę (początkowo na czas określony, później nieokreślony), przyzwoitą podstawę i dobry system premiowy. Wiadomo, bywają gorsze miesiące, ale z reguły zarobki są bardzo zadowalające. Czas pracy uzależniony od godzin otwarcia danej galerii handlowej, z reguły pracuje się całą dniówkę, nie ma połówek czy zmian. Około 15 dni w miesiącu. Grafik ustalany między pracownikami danego punktu na kolejny miesiąc. Raz w roku dłuższy urlop. Dobry kontakt z przełożonymi.

Uśmiałam się
@kkkk

Hahahahaha

@inelmir możesz wrzucić link do oferty z Jasła?

Witam Każdy serwis kazał mi zapomnieć o mojej nokii 710 a gdy chciałem już kupić nowy telefon oni w ciagu jednego dnia go naprawili. Może nie maja autoryzowanego serwisu jak Asia twierdzi ale robią przynajmniej dobrze i tanio. Nie wiem czy można tu podawać adres ale przy Wiśle w Krakowie są gotowi do pomocy. Serdecznie pozdrawiam i polecam

Ciekawy

Ciekawe ile z tych opinii pochodzi od pracownikow tej firmy??????

koniu

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy, płace oparte są głównie na prowizjach, więc jak masz szczęście albo znajomych klientów to wychodzisz naprawdę dobrze, natomiast jak go nie masz to płaca minimalna i rozmowy z "szefami" dlaczego tak słabo dzisiaj tylko czy ja wiem czy to motywujące??

Katarzyna O.

ZADOWOLONA :) Byłam przejazdem w Bydgoszczy na konferencji , telefon odmówił mi posłuszeństwa bardzo miły Pan pomógł mi z moim iPhonem i laptopem za samo "dziękuje" Widać, że firma nakłada duży nacisk na podejście do klienta!! Polecam Pozdrawiam serdecznie pracownika tego punktu. (Pani co pachnie kawą;))

Zostaw merytoryczną opinię o Fonmix - Kraków

• Jak się pracuje w Fonmix?

Zobacz opinie na temat firmy Fonmix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fonmix?

Fonmix