Foltrans

Sośnicowice

Opinie o Foltrans

vhj

serio widziałeś taką ofertę pracy @Wiktor? Mpoim zdaniem to super opcja, szkoda że teraz nic takiego nie ma

majk

pracowałem w firmie FOLTRANS i mam bardzo złą opinię o tej firmie największymi oszołomami są dyspozytorzy KSZYSZTOF I PIOTR nie mają zielonego pojęcia o transporcie i o kierowaniu taką firmą ta firma spada na dno przez takich dyspozytorów interesują się donosami od kierowców a nie zajmują się konkretami nie polecam tej firmy były kierowca

=

Darujmy sobie To panowie.

Zostaw opinię o Foltrans - Sośnicowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foltrans