BHPEX Wielgus Spółka Jawna

Zielona Góra

Opinie o BHPEX Wielgus Spółka Jawna

BHPEX Sp.j.

Niniejszym informujemy, że nasza spółka rozpoczęła nabór na stanowisko: INSPEKTOR OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ Do obowiązków będzie należało: - Nadzór ochrony przeciwpożarowej w obiektach. - Aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. - Prowadzenie szkoleń przeciwpożarowych. - Serwis systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania. - Pomiary wydajności hydrantów. - Przeglądy czujek dymowych. - Montaż instalacji przeciwpożarowych. Nasz spółka kieruje na szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej oraz na szkolenie kwalifikacyjne w zakresie obsługi urządzeń elektroenergetycznych tzw. SEP do 1kV. Czekamy na wasze CV

edfc
użytkownik zarejestrowany

@paczka no a na jakie stanowisko Ty chcialas aplikowac? no wiesz co Jerzy to wazne jednak zeby zrobic dobre wrazenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej ;-)

Jerzy

@paczka, wyglądało to tak. Wysłałem CV, po miesiącu odezwali się do mnie i porośli o suplement do dyplomu. Następnie znowu gdzieś po miesiącu zaprosili mnie na rozmowę u nich w siedzibie. Sama rozmowa kwalifikacyjna była bardzo miła, osoba która ze mną rozmawiała (chyba szef) była bardzo sympatyczna i miła. Wypytał mnie najpierw o przebieg kariery zawodowej, jakie czynności wykonywałem w zakresie bhp. Wszystko przebiegło jak należy do momentu sprawdzenia mojej wiedzy. Byłem pytany jak student na egzaminie i niestety nie wyszło bo na koniec powiedział mi, że nie może mi zaoferować stanowiska. Teraz wiem, że pytania były bardzo łatwe, ale jakoś wtedy nie wiedziałem, i to tyle. Jeżeli do nich startujesz, to przeczytaj sobie rozporzadzenie w sprawie ogólnych warunków bhp. powodzenia

Jerzy

BHPEX znowu zatrudnia, starałem się na specjalistę ds. bhp i znowu lipa, nie wzięli mnie. Szkoda bo pracownicy wyglądali na bardzo miłych

CTX

My zamawialiśmy w tej firmie pomoc w zakresie dofinansowania z ZUS na działalność bhp. Wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie, a dofinansowanie dostaliśmy, więc jest ok

ZGWiM Ruda Śląska

Zdecydowanie polecam tą firmę. Znaki ewakuacyjne dostarczyli bardzo szybko, jakość rewelacyjna, cena również do zaakceptowania.

Sławek

Nie wiem ile płacą, ale byłem na rozmowie tydzień temu i mnie nie wzięli, ich strata nie moja. Nie będę się u nich prosił - znalazłem inną pracę, co prawda nie w bhp ale jest w porzo. Informację o rekrutacji znalazłem na ich stronie internetowej(usunięte przez administratora)

Krzysztof

Pracowałem kiedyś u nich ponad 4 lata. Ten czas wspominam bardzo dobrze. Dostałem propozycję większych zarobków i odszedłem a teraz trochę żałuję. Atmosfera tam była bardzo dobra, dużo się nauczyłem, szef to chodząca encyklopedia. Ja polecam tam pracować, trochę mało miejsca w firmie ale za to bardzo miła atmosfera.

Sylwia

Niestety nie dostałam się do nich do pracy, szkoda, spróbuję następnym razem. Trudne pytania były.

A ja jestem pracownikiem tej firmy i mi się tu bardzo podoba. Sporo się dzieje tu na Sasankowej, dużo klientów i niestety dużo pracy. Przydałoby się zatrunić jeszcze ze dwie osoby, zawsze to byłoby lżej :). firma ciągle się rozwija a ja dzięk temu mam pracę. Wiem że kogoś do pracy znowu szukają, ale nie mam szczegółów. Moja praca jak praca - przede wszystkim przed komputerem i wyjazdy do klientów. Największy plus to że wypłata jest zawsze na czas w porównaniu z moimi znajomymi, gdzie u innych pracodawców to niestety różnie. Największy minus? to właściwie nic mi nie przychodzi do głowy tak na szybko. Generalnie jest w porządku. Pracodawcę śmiało polecam :)

Magda

Ale mają bałagan. Przeprowadzka pod nowy adres siedziby chyba nie służy najlepiej. A ja zwolniłam się sama bo mam lepszą ofertę a BHP mam gdzieś.

Janusz

Kiedyś pracowałem w tej firmie. Dzisiaj znowu tu pracuje, w sumie największy pracodawca BHP w lubuskim. A na niczym innym się nie znam. Płacą dość przyzwoicie, czasami zostaję po południu. Weekendy są wolne. Tak więc nie mogę narzekać.

Firma ma swoje plusy i minusy. Dużymi plusami są na pewno: - Łatwa możliwość wzięcia urlopu. - Bardzo zgrany zespół życzliwych ludzi. - Dosyć duże zarobki. Minusami są: - Bardzo dużo pracy, nie mam nawet kiedy zadzwonić chociażby do męża. - Mnóstwo telefonów, które muszę ciągle odbierać.

Zostaw opinię o BHPEX Wielgus Spółka Jawna - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHPEX Wielgus Spółka Jawna